Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Problém s klíčením semínek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kentus_
Nový Člen

Karma uživatele kentus_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 23  

Dotaz Problém s klíčením semínek Příspěvek č. 1

Zdravím,
Je tomu cca 10 dní co jsem dal naklíčit 3 semínka dle osvědčené metody - Do mokrých ubrousků a do tmy.Po 2 dnech jedno semínko vyklíčilo a tak jsem ho dal hlíny, druhé naklíčilo, ale jen tak, že klíček čouhal lehce ze semínka, a proto jsem ho dal taky do hlíny.Třetí semínko nenaklíčilo vůbec.Po pár dnech se z těch dvou semínek co byly v hlíně probojovalo na povrch jen jedno semínko, a to, které vyklíčilo jako první.To druhé ani po týdnu nic, a proto jsem ho z hlíny vypreparoval a dal znovu do ubrousků, což ale k ničemu nevede, protože se zdá, jako by se klíček zasekl a nechce se hnout.Je nějaké řešení jak tomu klíčku pomoct, aby z něj vyrostla rostlinka?Klíček je normálně živý a rozhodně není uschlý, takže nevím kde je problém. A taky se ptám, je možno ještě nějak "rozchodit" to semínko, které nenaklíčilo vůbec? Děkuji za rady !!!

Old Post 08-05-2012 v 17:53 PM
kentus_ je offline   Profil uživatele kentus_   Find more posts by kentus_   Foto galerie člena kentus_   Click here to Send kentus_ a Private Message   Add kentus_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zubb
Nový Člen

Karma uživatele zubb - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 2

jojo to samy mi tenhle rok udelolo asi 7 seminek..taky nevim co s tim...

Old Post 08-05-2012 v 18:50 PM
zubb je offline   Profil uživatele zubb   Find more posts by zubb   Foto galerie člena zubb   Click here to Send zubb a Private Message   Add zubb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 3

Nemáte každy do toho dlubat pořad, zasad a uvydíš, některým to trva déle Prdnu do hlíny a hotove

Old Post 08-05-2012 v 18:56 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 4

čím víc kontroluješ tím hůř kytka si cestu najde, já vždy dám klíčit o pár semínek víc

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 08-05-2012 v 18:59 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kentus_
Nový Člen

Karma uživatele kentus_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 5

Dobře, ale da se s tim ted neco delat ?

Old Post 08-05-2012 v 21:41 PM
kentus_ je offline   Profil uživatele kentus_   Find more posts by kentus_   Foto galerie člena kentus_   Click here to Send kentus_ a Private Message   Add kentus_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bonato
Nový Člen

Karma uživatele bonato - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 6  

Flash Automatico Příspěvek č. 6

Zdravím,ja som tento rok dal nakličiť 5x flash automatico
a vykličili len 3 kusy stoho ani jeden nevyšiel zo zeme..tie autoflowery ma vkuse sklamu :/
inak mi všetko vyšlo ako malo až na toto, tie iste metody som použil a nič..

Old Post 08-05-2012 v 21:59 PM
bonato je offline   Profil uživatele bonato   Find more posts by bonato   Foto galerie člena bonato   Click here to Send bonato a Private Message   Add bonato to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 7

Taky hodně záleží na tom co jsou vůbec ty semínka zač.... Pokud je to od kvalitní seed banky tak by se tohle stát nemělo , pokud je to nějaky kentus semena (sorry kentus_ :-D ) tak je to nekvalitní ... a nepomůže tomu ani kladivo )

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 08-05-2012 v 23:25 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 8

no s tím nevyklíčením mě napadá jen naříznout opatrně semínko žiletkou

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 09-05-2012 v 10:23 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subaru
Stálý Člen

Karma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 9

Taky sem měl problém s klíčením, zkusil jsem je normálně hodit do skleničky s odstátou vodou a raději i upravenou s PH 6 ze začátku byla teplá, no a za 2 dny naklíčeno.. u mě zatím nejlépší způsob..

IN
1) Můj první indoor - F*ck
2) 10x White Widow - 400w
3) 10x Exile - 400W
4) 25x kytí (C+, MD) - 600W
Atd ...
OUT
1) 3x Marmalate - Delicious

Old Post 09-05-2012 v 22:28 PM
Subaru je offline   Profil uživatele Subaru   Find more posts by Subaru   Foto galerie člena Subaru   Click here to Send Subaru a Private Message   Add Subaru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-05-2011 - Co s naklíčeným semínkem? - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7956430 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív