Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj první indoor 400W - 9x White Widow ze semínek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Obecné Můj první indoor 400W - 9x White Widow ze semínek Příspěvek č. 1






Takže jsem tu se svým prvním projektem...

Projekt : DarkStreet II 120
Genetika : 9x White Widow fem. Royal Queen Seeds
Světlo : - předřadník 400W Vossloh-Schwabe BLT ELKO
- reflektor PowerLux Maxilight hammered
- výbojka pro růst : 400W Philips Master HPI-T Plus
- výbojka pro květ : zatím vybírám ještě
Substrát : Guanokalong complete mix soil + guano 45litrů zatím
Přítah : plastový potrubní ventilátor Dospel 150mm,280m3/hod
Odtah : plastový potrubní ventilátor Merox 150mm,305m3/hod
vnitřní : klipsový ventilátor Hurricane 15cm,2200cpm
zvlhčovačka : Hyundai HUM 500 - objem 3,5L,260g/hod regulovatelných

V současné době jsem v 13. dni 18/6.Semínka jsem 6.ledna večer dal do Jiffy tablet a nechal v pařeništi.Po dvou dnech jsem viděl klíčky u všech semínek a 9.ledna v 06:00 šli semínka poprvé na sluníčko.
9. ledna beru jako 1.den 18/6,takže první dva dny v pařeništi nepočítam do růstu a plánuji cca 28-35dní.

A tady něco k fotkám:
1.pohled dovnitř
2.vnější strana přítahu
3.profil odtahu
4.holky s teplo-vlhko metrem
5.celek holky (13.den 18/6)

Old Post 21-01-2012 v 16:21 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od jatro
Zdravim, mam dotaz, ty mas odtah pouze nahoru nad box? Aspon co vidim na fotce. Pritah mas zas na zemi, snad maji kytky dostatek cerstveho vzduchu Nejaky zaznam teplot? Jen se ptam, nejdriv jsem si myslel ze je to nejaka chladna garaz, ale tam asi plovouci podloha neni


jatro a jak jinak by to melo byt?? ma to uplne spravne - ani kytky si nestezuji

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 21-01-2012 v 16:55 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 3


Teď něco o klimatu.
Den : teplota 25 - 29 stupňů celsia / vlhkost 50-65%
Noc : s vypnutím světla klesne na 18,2 celsia / vlhkost jde až na 97%

Zalévám co tři dny,zatím jsem ani neměřil Ph vody ale mam půdní Ph test takže zkusím dnes půdu.Snažím se prstem zkusit vlhkost půdy,ale stejně nevím jestli nezalévám moc.Takže zatím dostávali odstátou vodu a 11.den 18/6 měli holky první zálivku s kořenovým stimulátorem(Canna - Rhizotonic).Pravdě podobně zítra tj. 14.den 18/6 dostanou holky zase kořenový stimulátor a k tomu jsem chtěl už hnojit alespoň 25% dávky.
Rozhodl jsem se pro GH FloraDuo.Hnojit budu podle schéma pro Terru viz. foto

Jatro:
No je to kuchyň,odtah budu řešit jak to začne kvést,na levo od stanu je balkón ale stejně jsem měl v plánu to vypouštět volně přes pacháč do kuchyně a to co nesebere pachový filtr snad přebiju jinými pachy.Jinak ta vlhkost je hrozná.Celá kuchyň je nasycená vlhkosti,dokonce bych řekl že mimo stan je vetší vlhkost než uvnitř.Ten odtah to všechno vytahne ven.Přes noc asi tu zvlhčovačku dám na časovač a dostane minimálně nekolik 15-ti minutových vypnutí.Ta noční vlhkost 97% je asi moc co?

Old Post 21-01-2012 v 16:57 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 4

No taky nevim jestli mám do té kuchyně zavírat dveře.Mám strach ať se mi neudělá na stěnách plíseň.Stěny kolem balkónových oken jsou nasákle,ale je to logické protože se ta vlhkost kondenzuje před balkoném na té chladné podlaze.Musel jsem navíc v té kuchyni topení odpojit protože jinak jsem neuchladil lampu.Tedy aspoň ne pokud chci mít 60cm tu lampu.Není to daleko 400W 60cm od kytek?Na léto bude problém to asi uchladit.Ale UFO planuji koupit už na květ s pachovým filtrem.

Old Post 21-01-2012 v 17:02 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 5

No na tu noc bych to chtěl dostat do 80% max. Někde jsem tu četl že pro mladé kytky je i 80% dobrá.No já doufam že se te vlhkosti pak na květ zase tak snadno jak jsem jí docilil i zbavím. Kupovat ještě odvlhčovačku abych pak zase vlhkost snížil nehodlám.
A ještě k tomu přítahu.Nebude jim chybět CO2 když tam v té kuchyni moc nejsme a nikdo tam nevydechuje? Kolik CO2 kytky potřebuji na fotosyntezu. Je třeba dodávat aktivně CO2?

Old Post 21-01-2012 v 17:13 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 6

Teď mě taky celkem nepotěšilo co jsem objevil na kořínkách které prolézají drenážními dírami spodem ven.Na kořínkách je fakt ale jen trochu takový bílí povlak.Snad to není počátek plesnivění kořínků z toho nočního vlhka.Už nabíjím baterku a vyfotím to.Možná už to bude chtít přehodit do 3,6 litru květináču.Teď to jsou pořád 1L a kořínky lezou spodem.A taky by mě zajímalo zda už je vhodný čas začít stříhat.Ta pravá uplně dole je o dost rychlejší.Uvažuji ty rychle stříhat FIM technikou(brzdí to prý růst) a ty pomalejší normalním střihem. Co vy na to?

Old Post 21-01-2012 v 17:20 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 7






Takže tady jsou fotky těch kořínků.Vidíte na těch fotkách ten sněhový povlak na těch kořínkách? Je to plíseň? A je už na čase přesadit do větších? Tohle jsou 9x9x10 kvetináče a chci je teď hodit do 3,6 litorvých.A taky bych rád zastřihl tu nejvetší na poslední fotce.Není ještě brzo.
A udělám dobře když mám v plánu ty rychlejší kytky stříhat metodou FIM a ty pomalejší normalním střihem?Chci ať se srovnají a ten FIM střih prý spomaluje růst.Je to tak?

Old Post 21-01-2012 v 18:30 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 8


Tady je ještě fotka te největší kytky.Pokud už je čas zastřihnout byl by někdo tak dobrý a ukázal mi na té fotce kde stříhat tak abych docílil FIM techniky střihu?Když střihnu normálně tak se rozdvojí,když udělám FIM tak se rozčtvrtí? Je to tak?

Old Post 21-01-2012 v 18:39 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 9

zdarec Desmod

to na tech korinkach neni plisen ale malinke korinky, tak no stress. Jinak vlhkost u kytek ze seminka nemusis moc hrotit - to vicemene plati pro rizky (jestli to nebude tim, ze jsou zvykle uz od zakorenovani na vysokou vlhkost )

s tou teplotou budes mit mozna problem - zalezi jakou mas teplotu v prostorach kde pestujes - v lete obcas byva jedina moznost pestovat v noci kdyz je chladneji. Pritah a odtah ven je potom jedina moznost.

S tim CO2 to taky nemusis moc hrotit, pokud v mistnosti dostatecne vetras, tak je ho vzdy dostatek ...

a pH doporucuju vzdy upravovat jakmile namichas hnojiva (na hlinu 6,5), ale stejne tak male kytky jeste hnojivo nepotrebuji - spise je nejvetsi cas na presazeni ...

a s tim zastipovanim neporadim - na to jsou tu jini odbornici - ja mam vicemine zkusenosti povetsinou s rizky ...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 21-01-2012 v 18:52 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 10

Takže pokaždé když namíchám hnojiva tak musím zmeřit Ph a regulátory Ph to musím ubrat či přidat na cca 6,5? a na to abych změřil 6,5 mi asi papírkový ph test stačit nebude co?

Old Post 21-01-2012 v 19:13 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 11

lepsi jsou kapky, ale neni od veci si koupit pH metr - ja mam od essential a naprosta spokojenost - uz slouzi par let ...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 21-01-2012 v 19:53 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Desmond
Stálý Člen

Karma uživatele Desmond - 92% PěstitelskáKarma uživatele Desmond - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 12

BloodBeer: Díky moc za reakce.No já už v tom mám přes 11k a ten Ph metr musím zatím oželet kvůli financím.Bylo toho teď moc.Od kamaráda mám akorat test se zkumavkama na zjištění Ph půdy z půdního vzorku pomocí destilky.Celkem jednoduchý návod ale nevím jak přesné to je.Ale kytky zatím vypadají spokojeně takže voda asi nebude tak zlá,poslední zalivka sice byla s tím kořenovým stimulátorem Rhizotonic od Cany,ale snad to moc Ph nemění,taky zatím kytky nereagovali negativně a je to už cca 50 hodin.Ale jak začnu dávat hnojku od těch GH ten FloraDuo,tak to už snad budu mít Ph metr.

Old Post 21-01-2012 v 20:10 PM
Desmond je offline   Profil uživatele Desmond   Find more posts by Desmond   Foto galerie člena Desmond   Click here to Send Desmond a Private Message   Add Desmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 13

tak si kup alespon ben test z akvaristiky - pokud mas vodu z vodovodniho radu, tak bude mit urcite pH nad 7. Ale zase nekterym kytkam to vadi a nekterym nevadi ... kdyz mas hlinu, tak to zase tak moc nevadi, jako treba u kokosu, ale je vzdy dobre si to hlidat (hodne dulezita je i voda, ktera vyteka z kvetinacu a jeji pH - to ti napovi, jak to momentalne vypada u korenu)

tak at to roste

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 21-01-2012 v 20:17 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 14

ahoj, nutno podotknout, ze se ti rostliny ze semen chytili opravdu nadherne

Old Post 21-01-2012 v 21:34 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rogi4
Stálý Člen

Karma uživatele rogi4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 15

strihať už môžeš v pohode, kytičky to zvládnu, presne v takomto štádiu som strihal aj ja, rast sa trochu spomalí ale rastlina zhrubne. a na to PH bacha, tie papieriky sú kokotina, podla nich som meral zalievku a mala stále okolo 6 a žltli mi listy, nevedel som prečo. Kúpil som PH meter a zistil som že zalievam s PH 8. takže tak... PH meter si objednaj trebars cez ebay aj s kal. roztokmi a dopravou ho máš za 8 euro. Nech sa darí, ja som týždeň pred tebou! budem sledovať

wtf?

Old Post 22-01-2012 v 20:56 PM
rogi4 je offline   Profil uživatele rogi4   Find more posts by rogi4   Foto galerie člena rogi4   Click here to Send rogi4 a Private Message   Add rogi4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rogi4
Stálý Člen

Karma uživatele rogi4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 16

a presaď to! už ti vyliezajú korene tak neni na čo čakať

wtf?

Old Post 22-01-2012 v 20:57 PM
rogi4 je offline   Profil uživatele rogi4   Find more posts by rogi4   Foto galerie člena rogi4   Click here to Send rogi4 a Private Message   Add rogi4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-01-2011 - 1. indoor 400W, 1x White widow, 2x Sensi *, 8x Satori - 47 odpovědí
01-04-2010 - První indoor 50W sodík 2x White Widow - 52 odpovědí
13-02-2011 - Muj první indoor - 400W+250W - zemina - 121 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4644730 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív