Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První pokus 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Elimi
Stálý Člen

Karma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 33

Moc hezká zahrádka, radost pohledět. Já už tady hledám inspiraci 6let. Odvahu se regnout jsem našel o dost později. Tehdy jsem začínal na 200W + 125w Nurtuelite a vůbec jsem si nestěžoval.
Abych nebyl OT... příští grow bych ti doporučil použít síť nebo drátky a větve trochu roztáhnout a využít celý prostor. U indiky se nemusíš bát, že ti to moc přeroste

Přeji úspěšnou sklizeň!

Marley's Collie@NFT Gro Tank@400W Greenpower 2012

Rostlina a voda

Poloha měsíce a planet

Stresové faktory rostlin - Abionozologie pro rostlinolékaře


Old Post 14-02-2012 v 17:53 PM
Elimi je offline   Profil uživatele Elimi   Find more posts by Elimi   Foto galerie člena Elimi   Click here to Send Elimi a Private Message   Add Elimi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 34

Elimi: Díky kámo, další kolo chci vyzkoušet síť, podle vzoru jednoho člena tady. Jen mě sere že už nebudu moct s kytkama hejbat, jsem zvyklej je jednou týdně vytahat, vydezinfikovat pořádně skříň, trošku je poházet mezi sebou atd.

Jinak, jakej modýlek by jste mi kdo doporučil na další kolečko? SS je parádní kytička ale taky bych zkusil něco jinýho, nebo třeba víc modelů ale aby byli zhruba stejně velký. Venku ve skleníku jsem měl čtyři kousky "Jack Herer" od kámoše jako mrzáky co vyházel ze skříně, naprcal jsem je normálně do hlíny, zalíval jen slepičíma hovnama a dešťovkou a tak nádherný a zdravý kytky jsem neviděl, výnos jako prase, letos půjde ven asi apollo 11.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 15-02-2012 v 15:31 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
salalaj
Nový Člen

Karma uživatele salalaj - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 35

mas to tu fakt pekne.. tiez prave idem zacinat tak si zvolim tiez super skunka ako ty a uvidime a budem sa drzat teba kedze som newbie

dodaj neake fotky. a neboj sa sam pre seba si to nepises kedze si pozeram tvoju temu od tvojho prveho prispevku este ked som tu nebol regnuty

K+

Old Post 15-02-2012 v 23:11 PM
salalaj je offline   Profil uživatele salalaj   Find more posts by salalaj   Foto galerie člena salalaj   Click here to Send salalaj a Private Message   Add salalaj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 36






Dík za káčko salalaj, tak na tvoje přání nějaká fotka z dneška tj. 38 den 12/12. Finále se blíží, počítám 14 - 18 dní a zametýno, asi je obrečím děvčata, každej den čekám až bude 18.30. a sepne sluníčko abych se s nima mohl pomazlit a postarat se o ně, moje paňmáma je ze mě na prášky :-). U kytek jsem zašitej dvě hoďky a potom hned do hokny na noční :-).

V poslední fázi kytky krásně agresivně voní (bohužel žena a děti sdílí opačný názor) i když mám odtah vyvedený přes strop na půdu a ven a skříń perfektně utěsněnou, takže jdou cítit jen když tam šňupu.

Jinak teplota + vlhkost pořád stejná, zalívání taky stejný, ob den litřík každá, 2x hnojky, 1x voda, takže tož tak kamarádi.

Salalaj: Klidně se pak ozvi kámo až to rozjedeš, rád pomůžu, jen si dej fakt majzla na ph, Ec u kokosu nemusíš řešit. Určo kup nějakej normální ph metr, já mám digitální Milwaukee ph 600 za litr, dvakrát za měsíc nakalibruju, kalibrační roztok stojí 25 kč a je dobrý koupit i udržovací roztok na elektrodu (100 kč.), do víčka natlačit kousek vaty, já používám odličovací tampon páč mám doma tři baby :-) a nakapat na to pár kapek roztoku. Hlídat teplotu, vlhkost a aby ti tam nelezla nějaká vícenohá chamraď a půjde to jako po másle.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 16-02-2012 v 14:29 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

luxus :-) příští grow chci zkusit taky něco jinýho asi ultimate ... a nebo jecka hererovýho

Old Post 16-02-2012 v 20:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
micros
Stálý Člen

Karma uživatele micros - 3% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 38

no mas to pekny chlape, jenom te chci poprosit dej k tem palkam neco pro srovnani at je videt jak hezky ti to kyne. Jinak s tema manzelkama je to stejny vsude ta moje mi to (moje dvou hodinove) mazleni s kyti take nemuze prekousnout. Jinak sleduju a preju mnoho gramcu. Pestu zdar k+

Old Post 17-02-2012 v 08:42 AM
micros je offline   Profil uživatele micros   Find more posts by micros   Foto galerie člena micros   Click here to Send micros a Private Message   Add micros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 39



Moc všem děkuju za káčka a tady něco pro microse. Omlouvám se za kvalitu fotek ale mám starou mrdku Olympus C-370 ZOOM ale už pošilhávám po digitální zrcadlovce.

Mám velkou radost že se mi zatím takto daří protože jsem z toho byl docela zesranej, hlavně když jsem četl o těch různejch problémech co mě můžou potkat. Netvrdím že mě nikdy nic nepotká ale přece jen jsem z tohohle "zkušebního" kolečka hodně pochytil ale bez vás všech taby bych byl totálně v prdeli :-).

Dnes mám za sebou desátou noční a mám toho plný koule, holky mají dnes půst ale já se půjdu pěkně rupnout a zresetovat hlavu k nám do hospůdky :-), udělejte to taky tak kamarádi, tak krásnej den, škoda nevidět ho dvakrát ! :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 17-02-2012 v 11:44 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 40






Nějaká čerstvá fotka na neděli :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 19-02-2012 v 07:21 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kou69ta
Stálý Člen

Karma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 41

Zdravim a tiše závidim
tak to začíná vypadat jak v řeznictví(salámek vedle salámku )
krásně ti to jede,začínám být nedočkavej když koukám na tvý krasavice,
jinak co jsi psal o slepičincých mohu jen potvrdit,já to praktikuju druhym
rokem,a naprostá spokojenost,dokonce co vykydám přes zimu od slepic,
dávám bokem,hned jak rozmrzne hlína zareju to do ní,a pak jen zalejvám
slepičincema s dešťovkou.
pěstu zdar a co nejmíň problémů

Old Post 19-02-2012 v 14:26 PM
kou69ta je offline   Profil uživatele kou69ta   Find more posts by kou69ta   Foto galerie člena kou69ta   Click here to Send kou69ta a Private Message   Add kou69ta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 42

Tak koukám, že se pěkně staráš o holky. Na první kolo fakt pěkný, zdá se, že máš na to talent. :-) . Ještě z nich vymáčkneš víc.
Nevysychá ti to moc rychle v těchto květináčích? Máš teda zvláštní stínítko (přijde mi úzké) a velký vliv na výsledný výnos má optimální vzdálenost, co nejblíže, ale co nejrovnoměrnější pokrytí světla , což je u běžného stínítka Wing a 400W asi 30cm nad vrcholky. Jak to vychází s tímto?

Old Post 19-02-2012 v 15:01 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 43

Díky kluci, stínítko je přímo nějaká lampa ze zahradnictví od kámoše, jen jako provizorka a čučím že to pod tím docela jde i když ten rozptyl nic moc ale já s nima furt šibuju a diamantovka taky pomůže, takže teď už to dojedu takhle.
Na druhý kolo koupím nový stínítko protože chci udělat síť podle vzoru "Elimi" abych využil veškerej prostor, no a to už s nima pak nebudu moct hejbat.
Ten kokos vyschne jen na povrchu, taky asi proto že veškerou ventilaci mám zapnutou non stop ale jinak je pořád vlhkej, zalívám ob den, jo a tohle stínítko mám nějakejch 35 čísel vysoko. Až večer holkám začne den, tak ještě tu lampu vyfotím ať vydíte že každej začátek je těžkej :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 19-02-2012 v 15:32 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 44






Tak jak jsem slíbil, foto slunka který tady asi nikdo nikdo nemá :-) ale vypěstovat se pod tím něco dá. Bylo to ve spěchu protože jsem měl objednaný klony a zkrátka nebyl čas koupit stínidlo. K tomuhle světlu jsem dokoupil jen 400W předřadník, protože původní tam byl 250W, všechen pajšl je uvnitř lampy, potom už bude mimo skříň.

Ještě pár nejčerstvějších fotek kytiček právě teď.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 19-02-2012 v 17:52 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 45






Takže vás opět zdravím, dnes 44 den 12/12, hodnoty pořád stejný, jen se mi zdá že jsem chuderám opět přikouřil trošku víc hnojek, co říkáte? Nějak nezvládám PK 13-14 od atami, s hnojkama Bio Bizz jsem nepřestřelil ani jednou, ph držím 5.8 - 6.0.

Nějaký čerstvý foto pro vás.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 22-02-2012 v 17:40 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 46






Zdarte všichni, už vás dlouho nebudu otravovat protože finiš je nadohled.

47 den květ, dnes dostanou naposledy hnojky a potom už jen voděnkůůů. Já jakožto laik si netroufám odhadnout výnos i když mi o něj nějak nejde v tomhle případě. Jsem rád že jsem je ukočíroval a bral jsem to spíš jako akci pokus omyl. Takže jestli chcete pište svoje tipy, výherce obdrží vzorek na ochutnávku :-)

Příští kolečko chci zkusit SCROG, už kutím v dílně a pár dalších vychytávek který ukážu až nafocený.

Zatím se mějte kamarádi.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 25-02-2012 v 06:48 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 47


Tak ještě nějaká fotka dnes, omlouvám se za kvalitu, musel jsem fotit ve světle páč jsem nebyl doma.
Včera už hnojky nedostaly protože už jsou tak 50 - 60% hnědý, takže už jen voděnka a počítám od středy dva dny tma a kosa.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 26-02-2012 v 18:29 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 48





Zbytek fotek, nějak se mi zasekl noťas, tak jsem musel restartovat.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 26-02-2012 v 18:58 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-02-2020 - První pěst IN - 1 odpovědí
28-06-2019 - První pěst 250w - 21 odpovědí
26-07-2018 - První pořádnej pokus - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0147390 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív