Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První pokus 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 17

dik moc taky chci zkusit kokos a kazdej pise neco jinyho ,znas to ne?
dik za tvoji radu uz jsem se rozhoupal ,ze pojedu taky kokos a jak jsi spokojen s hnojkama ja uvazuju o hesi a resis ec?pic

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 25-01-2012 v 20:19 PM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 18


Kokosu už bych se nebál, takže jdi do toho, jen jestli ti můžu poradit, tak jak ho budeš poprvé namáčet, tak si namíchej už vodu z hnojkama a namoč ho už do ní. Nevím jak velký máš květináče, já mám 6.5 l a počítej že ze začátku ti toho hodně proteče spodkem než se udělá pořádnej kořenovej systém.
Na začátku jsem zalíval jen 200-250ml na kytku a dost toho vyteklo spodkem a teď jak je pořádnej kořenovej systém zalívám 700ml a nevyteče ani kapka. Ze začátku stačí zalívat jen okolo stonku, později celou plochu, já to tam teď vyleju celý naráz a naprudko, tak že se to rozlije po celým květináči a krásně se to vsákne po celým obvodu. U kokosu EC nemusíš řešit, jenom hlídej ph.
Hnojky používám tyto (foto) a nemůžu říct nic špatnýho, jen fish-mix smrdí jak zapařená kunda :-) ale je výbornej. Dávkování držím podle doporučení výrobce spíš horní hranici protože tabulka Bio Bizz je dělaná na hlínu která je už předhnojená kdežto kokos je mrtvola.
Na jiný hnojky nic říct nemůžu, protože tohle je můj první pěst a žádný jiný jsem nezkoušel.

Ať se ti daří chlape.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 26-01-2012 v 10:44 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 19





Něco málo dnes, foceno před deseti minutama, těsně před sepnutím sluníčka.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 26-01-2012 v 17:42 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 20






Zdarte všichni i když vás to moc nezajímá :-),

Dnes 19-tý den kvetení, vlhkost 40 - 50%, teplota ve dne 25 - 28st. Noc 19 - 22st.
Fotky dělaný právě teď, pokus o makro ale mám starou mrdku Olympus, takže nic moc. Holky už cukrují a pěkně paličatí, krásně voní, manželka nadává že smrdí ale houno tomu rozumí :-).

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 28-01-2012 v 18:20 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elimi
Stálý Člen

Karma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 21

můžeš být v klidu, 10 z 9-ti manželek mají stejný názor. kdyby propadly kouzlu naší kytky, tak je problém..nejen se spotřebou :-)

jinak na to, že je to tvůj první pěst to zvládáš dobře, i přesto, že jsi si vybral složitější substrát. zahrada je hezká, kytky prosperujou, žádné viditelné změny na listech, nádherně nakvétají...jen tak dál

PS: není nad první úspěšnou sklizeň, tak držím palec

Old Post 29-01-2012 v 10:51 AM
Elimi je offline   Profil uživatele Elimi   Find more posts by Elimi   Foto galerie člena Elimi   Click here to Send Elimi a Private Message   Add Elimi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 22

Elimi, díky kámo, je vidět že to máš doma asi stejný :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 29-01-2012 v 12:09 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 23






22 den kvetení, zatím všechno v pohodě.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 31-01-2012 v 18:03 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 24






26 den 12/12 kytkám se daří a pěkně kynou, teplota noc 20-22st. den 25-28, vlhkost 20 - 30% perfektně se mi povedlo zkoordinovat všechny ventilátory, takže nepotřebuju ani zvlhkovačku ani vysoušeč.
Zalívám pořád stejně, tedy: Hnojky, další den nic, třetí den hnojky, čtvrtý den nic, pátý den čistá voda a tak pořád dokola.
Holkám chutná, tak teď dávám 900ml každé a vypadá že se jim to líbí.
Dávám jim jen základ a neseru tam samý předražený pičoviny, tzn: Bio-Bloom 4ml l, Bio-Grow jako tonikum 1ml l, jednou týdně Fish-mix 2ml l a PK 13-14 od Atami, toť vše.
Řekl bych že hnojky Bio - Bizz, nemají chybu a zůstanu u nich stejně jako u kokosu. Ze začátku jsem měl problémy s ph ale to jsem nakonec taky ukočíroval poctivým tréninkem :-).
Je to můj úplně první pěst a veškerý informace jsem si našel tady na tom úžasným fóru, takže díky a klobouk dolů před adminy, moderátory a všem co dokážou pomoct a poradit.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 04-02-2012 v 06:41 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 25




Něco málo dnes, foto vrcholové paldy.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 07-02-2012 v 13:32 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 26






Takže zdarte kdyby jste to náhodou někdo četl, jinak si to píšu jak vidím spíš sám pro sebe :-).
Dnes 33 den 12/12, všechno zatím v pohodě, teplota den 25 - 28 st. noc 20 - 22, vlhkost 30 - 40%.
Listy začínají pomalu žloutnout od spodu, tak je jednou za čas ostříhám, vršky jsou v pohodě, asi jsem jim při posledním hnojení dopřál víc PK, tak je to možná i tím, tak dnes podruhé za sebou dostanou čistou vodu.
Pochlubte se jak v těchto mrazech bojojete s teplotou, hlavně sklepmistři :-). Já to mám v pohodě, protože mám skříň v komoře pod schodama do patra, navíc je vedle ní radiátor a přítahovej ventilátor mám před ním, takže si nasává teplej vzduch.
Přikládám pár čerstvých fotek, zdar borci.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 11-02-2012 v 12:08 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kou69ta
Stálý Člen

Karma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 27

tak já ti něco napíšu aby jsi si nemyslel,že to nikdo nečte
máš to moc hezký,jsem taky zajíček,tak doufám že mi kytky pojedou
aspoň jak tobě(pokud něco nepodělám)
ta zima je pěkná potvora,už jsem to měl krásně vychytaný,ale ty mrazy
(až -25°C)to je šílený,mám box v zahradní chatě,a teď musím chodit přitápět
Petrama,zaplať pánbůh za ně,pod 16°C nejdu.
Pěstu zdar

Old Post 11-02-2012 v 18:33 PM
kou69ta je offline   Profil uživatele kou69ta   Find more posts by kou69ta   Foto galerie člena kou69ta   Click here to Send kou69ta a Private Message   Add kou69ta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 28

Ano, také potvrzuji nižší teploty ve sklípečku, běžně 22°C nyní bez topení 12°C a tak přitápím 500W olejáčkem na teploty kolem 17 - 19°C. Bohužel mám vstup do sklepa z chladné chodby a to se v zimě na teplotě podepíše nejvíc. Myslel jsem, že když přistavím matkárnu 250W, tak ta výbojka tu místnústku v době kdy je hlavní room zhaslej vytopí, bohužel na to ta výbojka nestačí a přes tyto mrazy jsem nucen přitápět..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 11-02-2012 v 18:41 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 29

Kouta: Díky za pochvalu kámo, zrovna dnes jsem koukal na tvůj grow a v průběhu roku chci jít do toho samýho systému. Máš to pěkný, takže držím palce i když třeba ze začátku budeš trošku bojovat stejně jako já. Mě osobně dalo za vyučenou ph, takže teď už vím že je to věc vlastně nejdůležitější kterou nejde odrbat. Mám už na to teď systém takže vlastně ph metr už ani nepotřebuju, pro jistotu ale udělám test jednou za čtrnáct dní. Mám studniční vodu,tudíž vysoký ph 7.9 a teď dávám na osm litrů vody 2ml. kyseliny a mám krásných 5.7 - 5.9.

Bezdechu: Hodně informací sbírám právě od tebe kámo, protože tady snad i spíš :-) takže díky tobě za cenný příspěvky a v létě tě možná budu otravovat protože budu dělat druhou almaru ve sklepě, protože tam je v létě chladno a stabilní teplota + vlhkost a ty jako zkušenej sklepmistr bys mi mohl možná dát nějakou tu moudrou radu.

Tak se všichni zatím mějte, počítám že kosa by mohla přijít zhruba za dvacet dní, takže se zase ozvu a dám nový fotečky.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 11-02-2012 v 20:51 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 30




Bonžórno, něco málo z dneška z nudy, holky jsem musel maliko přeházet a trošku zdrátovat protože se začali trošku kácet :-).

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 14-02-2012 v 15:14 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 31

Moc pěkné,taky se přidávám k ke Koutovi, aby to nevypadalo,že to jak píšeš, nikdo nečte.Já se tady na fóru taky tak nějak vyučil za pomoci zkušenějších.Pokud budou dotazy či problémy tak se ti vždycky někdo ochotně ozve.Posílám +K a přeju dobrou sklizeň.
Hlavně vždy s úsměvem.

mimacka

Old Post 14-02-2012 v 16:08 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 32

Dík mimacka za káčko a máš stopro pravdu, protože bez lidí tady bych vypěstoval leda tak velký houno :-).
Než jsem dostal odvahu to zkusit, tak jsem tady dva měsíce brouzdal a sbíral rady a zkušenosti, potom nastal čas regnout se tu, Manželka byla nasraná na celej svět že tu jsem ve dne v noci ale potom si uvědomila že to vlastně dělám kvůli ní, tak už nepičuje. Má roztroušenou sklerózu a shánět divotvorný bejlí po všech čertech je o držku, tož tak.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 14-02-2012 v 16:24 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-02-2020 - První pěst IN - 1 odpovědí
28-06-2019 - První pěst 250w - 21 odpovědí
26-07-2018 - První pořádnej pokus - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3352690 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív