Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2. grow, 400W, DarkRoom
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Yxolol
Stálý Člen

Karma uživatele Yxolol - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yxolol - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 335  

Příspěvek č. 17

ale kouka jen ktomu neda se co rict Nadhera

Old Post 03-01-2012 v 22:03 PM
Yxolol je offline   Profil uživatele Yxolol   Find more posts by Yxolol   Foto galerie člena Yxolol   Click here to Send Yxolol a Private Message   Add Yxolol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 18

Dík mě tam třeba dost serou ty fleky a to, že nevím co je žere, ale objeví se jedna dírka denně, tak to občas cáknu tabákem a jednou týdně bio defencem a jinak na to zatim kalim a doufam, ze to dokvete zive a zdrave Dalsi report planuju ze 14. dne.

Old Post 03-01-2012 v 22:12 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 19

Hoj jednu kytku mam proti ostatnim uplne svetle zelenou, nevite cim to muze byt?

Old Post 04-01-2012 v 19:24 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 20

Přidej foto-něco jí chybí nebo přeléváš.

Old Post 04-01-2012 v 19:29 PM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 21






Tak tady, světlá je jen jedna, různý fleky jsou na všech. Něco to stále žere, ale dírky se objevují v minimálním množství. Je možný že ty hnědý tečky by byla plíseň? Nebo jen tahle kytka špatně zvládá přechod do květu (11ty de a potřebuje přisolit hnojkama, což se stane ve třetím týdnu tak jako tak dle schematu metrop)

Old Post 04-01-2012 v 20:39 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 22



a nekroza ve formě teček, na celý kytce.

Old Post 04-01-2012 v 20:41 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 23

Upresnuji, že ph na vtoku i vytoku v pude biobiz all mix je 6,2. Na groweru čtu, že je to ideál, jinde, že klidně 6,7. Nevím. Ne výnos nejak nehraju, jde mi jen o to aby to dokvetlo a nejak jsem s tim prestal do jara
Dal nemam vrcholy ve stejne vysi mam necim podlozit nebo nechat bejt? Mám tam northern lights a quasar a bohužel nevim co je co ale jedno vyrazne vyssi a rozvetvenejsi. To druhy je takovy hunaty, nizsi a moc se to nevetvi.

Old Post 04-01-2012 v 20:50 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 24

Muj zip:
to vetveny quasar a to nevetveny northern...

Old Post 04-01-2012 v 20:52 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od ZelenaZahradka
Upresnuji, že ph na vtoku i vytoku v pude biobiz all mix je 6,2. Na groweru čtu, že je to ideál, jinde, že klidně 6,7. Nevím. Ne výnos nejak nehraju, jde mi jen o to aby to dokvetlo a nejak jsem s tim prestal do jara
Dal nemam vrcholy ve stejne vysi mam necim podlozit nebo nechat bejt? Mám tam northern lights a quasar a bohužel nevim co je co ale jedno vyrazne vyssi a rozvetvenejsi. To druhy je takovy hunaty, nizsi a moc se to nevetvi.


Čau.Mrkni sem http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=306561 ,ideal ph v hlíně je tak kolem 6,5..(jen na začátku růstu může bejt o něco nižší,cca těch 6,2)
Květníky podlož,lepší rovnoměrnější osvit,dostaneš se světlem blíž i k nižším(podloženým)kytkám..

Old Post 05-01-2012 v 00:13 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

takhle mi zesvetlaly kytky kdyz jsem je dyl nehnojil a slo to od tech co mely nejmin svetla do stredu... ale nevim... kdyz kouknes do :pokud mas problem s listy pis jen sem a nikam jinam!

nebo tak nejak jo a kdyz smicham hnojiva s vodou mam 6,2-6,3PH a leju to tam a takhle nesvetlaj ani takovy fleky se mi tam nedelaj,takze by to tim byt asi nemelo

Old Post 05-01-2012 v 15:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 27

No ja si taky rikam, ze by to tam tak nemelo byt, ale vcera prisla mamina na navstevu a poprvy videla muj boxik a rika: jeee to je krasneee, to je fakt jako zive? A muzu si na to sahnout? Takze nezucastnenemu cloveku se moje kytky libi. Dnes velky uklid a zitra polyversum preventivne do zalivky v mnozstvi jeden g na litr. Sekl jsem se v praci a uplne proveseny listy, jsem zvedav jak to bude vypadat az boxik otevru...

V pripade ze je dost nakveteno nevadi tu a tam svetlo? Chci otevrit jeden pritah navic ale nemam ho jak zastinit...

Old Post 07-01-2012 v 14:39 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 28






U tech fleku to bude asi nejaka pojebana plisen, ale dal jsem previcur, pak polyversum a bio defence co mi zbyly z minuleho kola a furt to samy...

Old Post 07-01-2012 v 22:29 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 29




Je to hnusny no, jam je proste nemocny a myslim, ze to brzo chcipne.

Old Post 07-01-2012 v 22:31 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 30






Čusec, v hlíně biobizz all mix mam tyto problémy.
Hnojím metrop dle schematu, dnes přidáno do zálivky Polyversum, před květem preventivně Previcur. Kytky jsem stříkal tabákem proti třásněnkám a díry se opět ač malinko objevují.
Takový problém mají cca jen Quasary, Northern lights to snáší mnohem líp.

Old Post 08-01-2012 v 21:10 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 31

Kamo ty tečky jako by spalene se mi objevovali u klonů které jsem dovezl a trochu přelil a kořeny se asi nějak zasekly,pomaleji rostlo a dělalo mi to ty samé problémy co tobě ...
nechal jsem je více vysychat a znovu jsem je přesadil a bylo to lepší ... určitě to zkus kdyby nebylo zbytí ...
mrkni tady,tohle mi to dělalo ale i to co tobě : http://grower.cz/forum/showthread....7931#post997931

Sám jsem nepřišel co to konkrétně bylo ale nemohl jsem se toho zbavit až časem to odeznělo ale drobné problémy jsou dál...

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 08-01-2012 v 23:01 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 32

Nj taky na to nemohu prijit a nechavam vysychat a presadil jsem, takze nevim absolutne co by to mohlo byt:-(

Old Post 09-01-2012 v 14:59 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-03-2020 - 2. Grow 600w - 10 odpovědí
25-06-2013 - 1. grow 250/400w Apolo11 - 96 odpovědí
07-05-2015 - 1. grow, 600w, Hashberry - 76 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9914920 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív