Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Super tichej Špajz - 400w(15xWhite Russian)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Kolik se mi podaří sklidit?
400g - 500g nebo více.
300g - 400g
200g - 300g
100g - 200g
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Super tichej Špajz - 400w(15xWhite Russian) Příspěvek č. 1




1.den Růstu

Opět začínám nové kolo pěstování.Rozhodl jsem se konečně vše rozjed z řezů a vím že jsem udělal dobře.Velké díky patří místnímu členovi za poskytnutí nádherných řezůA mám jich připravených a teď už i přesazených ve 3,5L květináčich rovných 15 kousků.Model je to White Russian.Matky ze semen od banky Serious Seeds.

Technické vybavení:

Růst a Květ: Philips 400W Master Son-T plus

Předřadník: ELT 400W ARCE

Stínidlo: COOLTUBE CN 125/495mm

Pachový filtr: HE 240m3/125

Zvlhčovačka: SpS 808

Ofuk: GALLET VEN 23 + malý klipsnový větrák

Hnojiva: BioBizz - BioGrow, BioBloom, TopMax, Fish mix

Co jse týče teploty a vlhkosti:
Teploty den:27-29°C
Vlhkost:60-80%

Naposledy upravil 19-11-2011 v 14:12 PM

Old Post 19-11-2011 v 13:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2




Zdravím myslím že jse mi povedlo trošku připálit vršky několika kytek snad nic hrozného?Lampu jsem dal 50cm nad vršky.Ale je to divný když nad vrškama je nějakých 28°C.Co myslíte je to připálený?

Old Post 22-11-2011 v 16:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Samuel
Zdravím myslím že jse mi povedlo trošku připálit vršky několika kytek snad nic hrozného?Lampu jsem dal 50cm nad vršky.Ale je to divný když nad vrškama je nějakých 28°C.Co myslíte je to připálený?

Ahoj Samueli.
Ty fialovy stonky na posledni fotce byly na rezech od zacatku? Jestli nemaj deficit fosforu bo tak.
At se ti dari, djV.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 22-11-2011 v 16:36 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od dejaVuCV

Ahoj Samueli.
Ty fialovy stonky na posledni fotce byly na rezech od zacatku? Jestli nemaj deficit fosforu bo tak.
At se ti dari, djV.
Myslím že jo ale zas tohle bývá na stonkách když jim je zima.Největší problém jsou v této chvíli listy.

Old Post 22-11-2011 v 16:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Takže to byla moje chyba už jsem to našel je to spálení.Vyšší koncentrace živin,kterou sem jim dal v podobě postřiku,a když jse k tomu přidá i lampa, vzniknou tyto spáleniny na listech.

Old Post 23-11-2011 v 20:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Samuel
Takže to byla moje chyba už jsem to našel je to spálení.Vyšší koncentrace živin,kterou sem jim dal v podobě postřiku,a když jse k tomu přidá i lampa, vzniknou tyto spáleniny na listech.


jo, tohle je normální. Krop je za tmy a ne za světla a nepřipálí se ti.

Old Post 23-11-2011 v 20:34 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

taky už jsi zvětšil a zvýšil? hodně štěstí, budu sledovat SS mě hodně zajímá

Old Post 24-11-2011 v 18:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Exceptional


jo, tohle je normální. Krop je za tmy a ne za světla a nepřipálí se ti.
Ale musí se vzit v potaz stáří rězů.Jelikož na malý rostlinky hnojivo působí uplně jinak než na odrostlejší kytky.

Old Post 24-11-2011 v 18:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9





6.den Růstu
Velikost holek je cca 40cm.

Zítra už pojedou v ciklu 12/12.

Old Post 24-11-2011 v 18:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 10

Nemáš je zbytečně vysoký? jak máš vysokej box? ten rusák se docela vytáhne... i klidně dalších 40 cm...

Old Post 24-11-2011 v 19:08 PM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od growmajk3
Nemáš je zbytečně vysoký? jak máš vysokej box? ten rusák se docela vytáhne... i klidně dalších 40 cm...
Určitě nemám.Box je vysokej 2,3m takže se tam vejdou:-)

Old Post 24-11-2011 v 19:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12






11.den Květu
Velikost okolo 60-70cm
Hnojeno Bio Bloom 1ml/1L,TopMax 1ml/1L a Bio Grow 1ml/1L

Old Post 05-12-2011 v 18:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13





17.den Květu
Je to brutální Džungle

Old Post 11-12-2011 v 19:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14





21.den Květu
Hnojeno Bio Bloom 2ml/1L,TopMax 2ml/1L a Bio Grow 1ml/1L

Old Post 15-12-2011 v 20:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15




28.den Květu

Propláchnul jsem je čistou vodou, avšak né vše jde tak jak bych si přál.Kytička která je uprostřed je na tom nejhůř centrální palička je o dost menší než u ostatních. A dost zadržuje vodu. Jde vidět, že nekteré Holky jsou trošku žlutější a je to způsobeno Pháčkem buď je vyšší nebo nižší. Díky tomu se do kytek nedostává Zinek. Jelikož nemám Ph metr. Nechci do něj zbytečně cpát peníze, ale vím že je to nutnost. Doufám, že v příštím kole si budu moct dovolit koupit kombinovaný měřák ( Hanna Ph+Ec )

Old Post 22-12-2011 v 20:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
volver

Karma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Samuel
28.den Květu

Propláchnul jsem je čistou vodou, avšak né vše jde tak jak bych si přál.Kytička která je uprostřed je na tom nejhůř centrální palička je o dost menší než u ostatních. A dost zadržuje vodu. Jde vidět, že nekteré Holky jsou trošku žlutější a je to způsobeno Pháčkem buď je vyšší nebo nižší. Díky tomu se do kytek nedostává Zinek. Jelikož nemám Ph metr. Nechci do něj zbytečně cpát peníze, ale vím že je to nutnost. Doufám, že v příštím kole si budu moct dovolit koupit kombinovaný měřák ( Hanna Ph+Ec )
Ahoj, a ty to PHčko upravuješ? nebo to necháváš jak ti to teče z kohoutku.

volver indoor growing ZDE
400w/aero
Euphoria 1 zde ......1,253g/kWh zklizeno
White Russian zde ......1,085g/kWh zklizeno
White widow zde .....1,114g/kWh zklizeno
Euphoria 2 zde JEDE


250w/soil
Woodoo x Chronik zde zklizeno
Sensi Skunk zde zklizeno

Old Post 22-12-2011 v 20:55 PM
volver je offline   Profil uživatele volver   Find more posts by volver   Foto galerie člena volver   Click here to Send volver a Private Message   Add volver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-10-2011 - Super tichej Špajz - 250w - 101 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7320560 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív