Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2. grow, 400W, DarkRoom
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 97

Koment od Kombíka k MANHUNTOVO pěstu http://grower.cz/forum/showthread.p...539#post1004539 : lovec po sto letech prezentuje dalsi zmaklej grow.kyti v dobe kosy 100% stav. nevim jak to lidi delaj, ze to maj ke konci vetsinou cely zluty.

IMHO plný souhlas s Kombíkem.. Já jsem v podstatě v outdooru nikdy žluté listy na konci neměl (samozřejmě kromě těch, které odumírají samy, těch je pár) a na kytky plné hnojiv jsem nikdy nenarazil.. A nikdy bych kytky takto cíleně nezabíjel, kor když se hnojí bio.... Samozřejmě chemie se musí vypláchnout, o tom žádná, ale ne do mrtvého listí..

Naposledy upravil 14-02-2012 v 17:01 PM

Old Post 14-02-2012 v 16:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 98

Po 12 dnech ripenu a 3 dnech vody plny hnojiv rozhodne nejsou. Minimalne do soboty jsou na vode a pak uvidim esi kosu nebo este nejaky ten den. Howgh.

Old Post 14-02-2012 v 22:19 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trávníkář
Stálý Člen

Karma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 99

Kolem tech 12dnu by to melo byt supr.taky davam cca stejnou dobu.Palky vypadaj velky .taky zacinam delat roplach ,jsme zhruba ve stejne fazi,proto sledujudrzim palce

Old Post 15-02-2012 v 06:59 AM
trávníkář je offline   Profil uživatele trávníkář   Find more posts by trávníkář   Foto galerie člena trávníkář   Click here to Send trávníkář a Private Message   Add trávníkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 100

Diky, posli odkaz Já mám nasazený mimina a už bych potřeboval dat z matkarny pryc, jsem to malinko uspechal tu vysadbu

Old Post 15-02-2012 v 08:04 AM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 101

Tak už se houpají. Skoro slza ukápla.

Old Post 16-02-2012 v 07:28 AM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trávníkář
Stálý Člen

Karma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 102

já to už na grower dlouho nedávám.To mě bavilo první 3-4 sklizně ale tet už mám asi 10 nebo 11 a už mě to nějak nebereAle pokud chceš, přilepím ti 1-2 fotky sem?.Mám teda jen 250W.Měl jsem i 600 a 400,akorát sme se přestěhovali a tu mám málo místa.
V kolikátým dnu květu si sklízel?

Naposledy upravil trávníkář 16-02-2012 v 13:12 PM

Old Post 16-02-2012 v 11:16 AM
trávníkář je offline   Profil uživatele trávníkář   Find more posts by trávníkář   Foto galerie člena trávníkář   Click here to Send trávníkář a Private Message   Add trávníkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 103

sklidil jsem to v 54 dni. nemám rád takový ty uplně zralý kytky.

Old Post 16-02-2012 v 19:40 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 104

CAu zahradko co nejka tipovacka??? Muj tip je vdyztak 223,6 preju vic zda se mi to celkem povedeny na prvni grow!! a hlavne tech skusenosti co jsi pozbiral...

Old Post 16-02-2012 v 20:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 105

Hoj, jasně klidně tipujte Já se držím kolem 140g moc se to nepovedlo.

Old Post 16-02-2012 v 20:18 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-03-2020 - 2. Grow 600w - 10 odpovědí
25-06-2013 - 1. grow 250/400w Apolo11 - 96 odpovědí
07-05-2015 - 1. grow, 600w, Hashberry - 76 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6719720 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív