Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Jak na spravné klíčení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 46 47 48 49
Autor
Téma 
Hybrid94
Stálý Člen

Karma uživatele Hybrid94 - 65% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 753

A poté co puknou ve vodě, do jaké hloubky je dát do hlíny? Někde jsem četl 1 cm ideál a jinde píšou 2-4 cm. Jak to tedy je?

Old Post 04-05-2014 v 11:32 AM
Hybrid94 je offline   Profil uživatele Hybrid94   Find more posts by Hybrid94   Foto galerie člena Hybrid94   Click here to Send Hybrid94 a Private Message   Add Hybrid94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 754

Já je dávám ten 1cm max a klíčkem dolů...pak většinou do 48hod všechny vylezou...některým to trvá max 3 dny...

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 04-05-2014 v 13:31 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ušoplesk
Nový Člen

Karma uživatele Ušoplesk - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 755

Zdravím. Jak dlouho (baj voko) prosím vás trvá, než se ukáže rostlinka když nevyklíčené semeno zasadím rovnou do hlíny? Ve středu jsem zasadil dvě semena a furt nejsou venku, vlhkost jsem udržoval, možná že byla moc zima? Jsou to naštěstí jen dvě semena takže žádná velká ztráta, ale mám na ně ještě pár dní čekat, nebo už sadit další? Díky

Old Post 19-05-2014 v 19:24 PM
Ušoplesk je offline   Profil uživatele Ušoplesk   Find more posts by Ušoplesk   Foto galerie člena Ušoplesk   Click here to Send Ušoplesk a Private Message   Add Ušoplesk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 756

Hele dej tomu ještě čas.. semeno tě klíčí třeba i 3-5 dní (horší kvality ) a než ti proleze na povrch tak nějakej den to taky bude trvat.. záleží jak hluboko si to šoupnul.. dej tomu pár dní a uvidíš..

Popřípadě pro příště to semínko dej mezi dva namočený kapesníky a dej to na teplý a tmavý místo.. Mě takle klíčí semena do 24h. nebo 36h. a pak dávam do hlíny a vylejzají za dalších max. 48h... a vim že je u semínka klíček venku (takže když nevyleze tak vim že je chyba někde jinde než v klíčivosti semene)

Držim palce

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 19-05-2014 v 19:35 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hybrid94
Stálý Člen

Karma uživatele Hybrid94 - 65% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 757

Rád bych se podělil o zkušenost s klíčením. 1. jiffy + parník - výsledek 1 shnilo ještě než stihlo vyklíčit, druhé shnilo v rané fázi růstu a 3. neodolalo molicím, takže za mě 0 b.

2. Co se mi opravdu osvědčilo: základem jsou čerstvá kvalitní semena, sázím přímo do substrátu (květinový substrát + kokos 3:2) na vrchu nechám asi 3 cm vrstvu kterou tvoří převážně kokos (kvůli vyšší vzdušnosti) do něj prstem udělám důlek 0,5-1 cm zkypřím vodou pomocí rozprašovače vložím horizontálně semínko zakryju a trochu pokypřím a za 3-4 dny vyleze, ZATÍM 100% klíčivost.

Old Post 20-05-2014 v 15:34 PM
Hybrid94 je offline   Profil uživatele Hybrid94   Find more posts by Hybrid94   Foto galerie člena Hybrid94   Click here to Send Hybrid94 a Private Message   Add Hybrid94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anthraxik
Nový Člen

Karma uživatele anthraxik - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 758

Zdravim, podělím se s vámi o můj způsob klíčení.

1. DEN semínka hodím na 24 hodin do vody ( např. jak se prodávají semínka v těch plastovejch zkumavkách, tak jsem ji prostě naplnil vodou a nechal to být)

2. DEN semínka vyndám z vody (některá již budou prasklá) a dám je do substrátu těsně pod zem

3. DEN vylezou klíčky nad hlínu.

Ty nechám pár dní se vytáhnout a opatrně dosypu substrát. Po čase je rozsadim podle potřeby.

100% klíčivost už pár let :-)

Old Post 04-06-2014 v 14:04 PM
anthraxik je offline   Profil uživatele anthraxik   Find more posts by anthraxik   Foto galerie člena anthraxik   Click here to Send anthraxik a Private Message   Add anthraxik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele anthraxik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 759


jaka úspěšnost je u koupených semen, koupil jsem si dvě přímo ze seed bank a jedno mi už i vyrostlo ale druhé nechtělo puknout, tak sem mu pomohl kleštěma, pak sem ho nechal ještě chvilku ve vodě a na druhý den sem ho hodil do sadbovací kostky a čekám už asi týden nato jestli něco vyleze.

A předpokládám že to dělám správně- semínka naházím do čisté vody a pak na tmavé místo potom kontroluji lupou jestli pukla a hned jak puknou tak je dávám do sadbovací kostky a ještě je nechávám ve tmě dokud mi nevylezou pak je přemístím na světlo.

PS: zkoušel jste někdo pomáhat seminkám puknout ?

Old Post 06-07-2014 v 18:47 PM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 760

Jak kleštěma? to už je u tebe druhej "názor" kterej mě celkem zaráží.. Já nikdy nepomohl semínku puknout.. řiká se/slyšel jsem že u semene může puknutí trvat i 5 dní.. takže si tomu měl dát čas a né násilně to "rozlousknout" jinak podle mě ti nic nevyleze.. a do sadbovací kostky to dávam až když je i ten klíček trochu vylezlej..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 06-07-2014 v 19:26 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 761

uz nekolikrat jsem pomáhal seminku puknout.bud ziletkou opatrne naziznout obal nebo prsty a opatrne zmacnout tak aby lehce puklo ve spoji.letos sem to delal u dvou a obe nakonec bez problemu vyklicily.

Naposledy upravil KREATOR 07-07-2014 v 16:02 PM

Old Post 06-07-2014 v 19:32 PM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
poliacik
Nový Člen

Karma uživatele poliacik - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 4  

jak zasadit Auto Jack Příspěvek č. 762

Ahoj, mám tři semínka AF Auto Jack od Paradise seeds a chtěl bych se zeptat jak by bylo nejlepší je zasadit? Četl jsem že pro AF není moc dobré přesazování takže uvažuji že je zasadím přímo do hlíny, ale bojím se že mi nevyrazí všechny proto nevím jestli to není lepší předtím předpěstovat v ubrousku. Předem díky za odpověd.

Old Post 13-07-2014 v 11:39 AM
poliacik je offline   Profil uživatele poliacik   Find more posts by poliacik   Foto galerie člena poliacik   Click here to Send poliacik a Private Message   Add poliacik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 763

číst, číst, číst ... http://grower.cz/forum/showthread....t=%2Bautoflower

nehledal bych v tom vědu, osobně dávám do ubrousku, pak do finálního objemu ...

Old Post 13-07-2014 v 11:43 AM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 764

Hellou,

těch možností je spousta, někdo sadí přímo do hlíny bez předpěstování, většina nechává klíčit.
Ale pokud jich máš málo, tak je asi nejlepší nechat semínka naklíčit a pak je dát rovnou do finálních květníků, popř. do zěmě. O klíčení je tu toho hafec, o sasazení taky. A FAQ to jistí

GL

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 13-07-2014 v 11:45 AM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 765

dám do malý misky vatu nebo pár papírových kapesníku poleju to vodou z kohoutku a udržuju vlhký .. nikdy nebyl problém, jestli tohle někdo nezvládne tak bych se radši do dalšího pěstování vůbec nepouštěl

Old Post 25-07-2014 v 10:19 AM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 766

Přesně tak taky je nedávám namáčet jen prostě dva ubrousky do krabičky jeden polejt tak aby byl dost vlhkej přiklopit druhym a pak dát do teplejšího tmavého místa a zachvíli jsou venku Když se podíváš na muj letošní pěst tak tam hned první fotka je jak vypadá semínko při klíčení touhle metodou.

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 25-07-2014 v 14:32 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 767

http://www.greenhouseseeds.nl/shop/...structions.html


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 24-11-2014 v 18:39 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 768

ako by ste poradili klicit, ked mam feminizovane semena, ktore chcem pestovat v keramzite? naklicit a potom dat do keramzitu, alebo pouzit RW kocku alebo nieco podobne?

Old Post 07-01-2015 v 12:01 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 46 47 48 49  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1005010 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív