Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Jak na spravné klíčení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 44 45 46 47 48 »
Autor
Téma 
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 721

tak uz su tri slecny vonku no ten magnum neide...trochu som to poodhrnul a nevidno nic,pockame este...diky za rady chlapci

Old Post 04-05-2013 v 10:31 AM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 722

Já si myslím že klíčení není žádná věda,semínka nenakličuju ve vatě nebo v papírovejch kapesnících,prostě ho šoupnu rovnou do hlíny a navlhčím ho rozprašovačem,nechám ho bejt a kytka vždy vyroste. Nechte to na přírodě ta si s tím vždy poradí.

Old Post 08-05-2013 v 07:53 AM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flooster
Stálý Člen

Karma uživatele Flooster - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 75  

Jak na vytáhlou rostlinku ze semínka? Příspěvek č. 723

Cau všem,
chci se zeptat, sazel jsem 2 kytky ze semínek. Asi před měsícem jsem je zasadil a nyní jsou hrozně dlouhé asi tak 20cm. Samotný stonek je asi 15cm bez listů a pak 4 patra listů. Můžu to zkrátit a normálně zasadit? Nevím jestli to poroste, protože se v podstatě nejedná o klasický řízek, ale o zkrácení jedné vytáhlé rostliny. Díky

Život je jen jeden ...
Je dost kratkej na to ...
abych se zatěžoval nesmyslama ...
:-) houby taky dobra vec 2 G a vidim to co CHCI

Old Post 19-05-2013 v 09:26 AM
Flooster je offline   Profil uživatele Flooster   Find more posts by Flooster   Foto galerie člena Flooster   Click here to Send Flooster a Private Message   Add Flooster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis.for.men
Stálý Člen

Karma uživatele canabis.for.men - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 724

Nic nezkracuj az to budes presazovat zahrab to do hliny po prvni dva listky :-) a je to. At to roste :-)

Old Post 19-05-2013 v 09:47 AM
canabis.for.men je offline   Profil uživatele canabis.for.men   Find more posts by canabis.for.men   Foto galerie člena canabis.for.men   Click here to Send canabis.for.men a Private Message   Add canabis.for.men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flooster
Stálý Člen

Karma uživatele Flooster - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 725

Super díky, taky mě to napadlo, ale měl jsem strach, aby to nějak neshnilo nebo tak něco

Život je jen jeden ...
Je dost kratkej na to ...
abych se zatěžoval nesmyslama ...
:-) houby taky dobra vec 2 G a vidim to co CHCI

Old Post 19-05-2013 v 10:00 AM
Flooster je offline   Profil uživatele Flooster   Find more posts by Flooster   Foto galerie člena Flooster   Click here to Send Flooster a Private Message   Add Flooster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 726

neboj, z toho zahrabaného stonku kytka vyhodí kořeny a poroste dál jako by se nic nestalo.. :c)

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 19-05-2013 v 21:06 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 727

Podobny problem,akurat ze to nema stonku takmer vobec...jedna sa o anesthesiu od pyramid seeds.Semiacko dlho klicilo v raselinovom zakorenovaci a v podstate vypustilo prve dve normalne listky a stoji na mieste uz viac ako tyzden.O vyske sa neda hovorit,je to par milimetrov a velkost listkov takisto mozno 3mm.Presadena bola do normalnej hliny ale nevyzera zeby sa rozbehovala.Cim to moze byt?...druhe semeno tej istej sorty klicilo v zemine,tiez sa mu dlho nechcelo ist von ale teraz je z neho krasne bejby

Old Post 19-05-2013 v 21:45 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 728

jenom dej bacha, at ten stonek pri zahrabavani nezlomis, jinak se ti tam muze dostat nejaka infekce, a treba ti to uhnit... to se stalo kamosovi :-)

Old Post 19-05-2013 v 22:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 729

@MohawkEtkerovic
Pokud mas moc dlouhej stonek, presad to tak, ze ten stonek zakop do zeme az po prvni dva listky. Vyleti z toho koreny normalka, kytce to neublizi. Vyhnes se pak tomu, ze se ti kytka pri vetsim vetru zlomi.

@kammo
Muzes hodit nejaky fotky?

Old Post 19-05-2013 v 22:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 730

Čau. Jsem rád, že Grower zase žije.
A teď k otázce. Známý minulý týden naházel nějaká semínka na zahradu. Že to prý začne dříve klíčit a že pak bude mít velký kytky.
Já mu na to pověděl, že to začne klíčit teď, takže při prvnim přízemnim mrazíku mu to pojde.
Ovšem jeho reakce byla, že když se to nahází na podzim, tak to taky na jaře v klidu začne růst.
Mám pouze zkušenost, že asi z 50 semínek zasetých na podzim vylezli 3 kytkičky.

Takže předpokládám, správně, že je to nesmysl, sázet v polovině února..?
Díky, frek.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 23-02-2014 v 18:42 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 731

Pro mě to nesmysl je, vzhledem k potencionální procentuální úspěšnosti
To si radši ty dva měsíce počkám a nebo jestli má někdo z outdoorářů v únoru roupy, tak si začne něco předpěstovávat doma za oknem nebo ve skříni

"Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem."





Old Post 23-02-2014 v 20:10 PM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 732

Já to zanámýmu říkal, že je to blbost, ale nebyl jsem si zcela jistej. Já si ty svoje budu sázet až v dubnu.
díky.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 23-02-2014 v 20:39 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demios
Stálý Člen

Karma uživatele demios - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 733

kammo: já měl taky Magnum od Budhy ale vylezlo mi všech 5 semen a bylo to docela rychlý řek bych do třetího dne byly venku dával jsem přímo do substrátu(rašelina) a přikryl folií v přítmí.. jestli se ti po šesti dnech nic neděje je to divný

Old Post 01-03-2014 v 15:08 PM
demios je offline   Profil uživatele demios   Find more posts by demios   Foto galerie člena demios   Click here to Send demios a Private Message   Add demios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 734

Zdar, chci se zeptat, vyklicene seminka muzu dat na predpest do hliny allmix od bb na 6 tydnu predhnojene ? nebo mam radsi pouzit agro pro vysev a mnozeni ?

Old Post 15-03-2014 v 16:13 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 735

citace:
Původní příspěvek od Alpinestars
Zdar, chci se zeptat, vyklicene seminka muzu dat na predpest do hliny allmix od bb na 6 tydnu predhnojene ? nebo mam radsi pouzit agro pro vysev a mnozeni ?


Zdar, All mix je docela nasolenej (Ec 2,4), šel bych do Agra, nikde nemůžu najít ph a Ec, ale píšou že je vhodnej ke "klíčení semen a k přepichování mladých rostlin"...ušetříš na pivko, tak hodně zdaru

Old Post 15-03-2014 v 16:42 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 736

ohledne toho klicni, cetl jsem ze to nekdo klici v uzavrene napr plastove krabici od zmrzliny, to tam nejde kyslik to nevadi semenum ? nema se tam udelat nahodou diry pro vzduch ?

Naposledy upravil Alpinestars 15-03-2014 v 19:41 PM

Old Post 15-03-2014 v 19:09 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 44 45 46 47 48 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6527200 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív