Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 2x20w Mikrokrabice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Mirex
Čus!
23 neni málo, to je v pohodě.


Ok díky a kolik minimum na růstu?

Old Post 20-09-2011 v 19:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 18

zdar

Denní teplota vzduchu: 20 - 30°C (ideální 22-25, přes 30°C už má negativní efekt pro růst)

Noční teplota vzduchu: 18 - 20°C (pod 18°C negativní efekt pro růst) 18°C je MINIMUM , méně se rovná že to neroste ....
(FAQ)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 20-09-2011 v 19:36 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Tak jsem ji dnes musel štípnout, protože roste strašně rychle a tak za 1-2 dny by šla už na lampu. Potřebuju, aby byl větší rozestup mezi patry, abych ji mohl ohnout!

Old Post 21-09-2011 v 17:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20


Ahoj, tak tu máme 18. Den 18/6 kytí už dostává 3ml/l Bio Bizz Grow a asi ji chutná, protože roste jako z vody! Musel jsem ji štípnout, protože byla moc veliká a teď se pokusím zhotovit síť na scrog.a uvidíme.

Old Post 26-09-2011 v 09:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21


Next

Old Post 26-09-2011 v 09:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 22

Čus!Kámo při pohledu na tento pokus jsem si úplně vzpomněl na svoje první počínání v tomto krásném koníčku.Pamatuju si že jsem to tehdy nevdržel a asi 25 den růstu běžel do g-shopu pro 70w a překvapilo mě že ta 70 nehřeje o moc víc než úsporka.
Ten list - nic si z toho nedělej,takový listy někdy klony udělají - podle mne je to způsobeno že je to starý list ještě z řízkování.Mě to klony vždycky tak dělaj Takže GL a budu sledovat !
SF

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 27-09-2011 v 21:02 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23


Ahoj, tak je tu 20. Den 18/6 kytí dostala 3ml/l Bio Bizz Grow a vypadá pěkně. Nedávno jsem ji zaštípnul techniou FIM a povedlo se to! Také je tu nový Updte boxu. Vytvořil jsem síť na Scrog. Tak se kochejte. Až to vyplním, což bych viděl ještě tak na 1. měsíc tak pak přepnu. Příště by to chtělo tak 3 kytičky. Tak uvidíme, snad to zrychlí!

Old Post 28-09-2011 v 17:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24


Next

Old Post 28-09-2011 v 17:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25


Ahoj, tak je tu 27. Den 18/6 kytí dostává 4ml/l Bio Bizz Grow již plnou dávku. Teď se ji moc nechce sami uvidíte z fotek. Jeden úspěch by tu byl, Fim se povedl a teď tam, jsou 4 "výhonky" úplně mi vypadlo, jak to napsat. Jinak teď musím ještě zaFIMovat druhou stranu a pak už bych asi chtěl přepínat. Co vy na to kdy tak přepnou, kolik pletiva vyplnit? Jinak je tu problém s listy, ve FAQ jsem to nenašel. Už mi jich takhle asi 5 odešlo. Žádní broučci tam nejsou. Buď to je normál, že postupně odcházejí nebo nevím Co vy na to? Toť asi vše Pěstu Zdar

Old Post 05-10-2011 v 18:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26


Tady ji máme, jak je rozvětvená, foceno 24. Den 18/6

Old Post 05-10-2011 v 18:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27


A nakonec ty listy, snad někdo pozná.

Old Post 05-10-2011 v 18:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

Ještě k těm listům, PH by to být nemělo, držím ho kolem 6.

Old Post 05-10-2011 v 18:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29


Ahoj, tak tu máme 35. Den 18/6 dávkování hnojiva furt stejné! Jinak, z minula se mi někdo k těm listům nikdo nevyjádřil (Děkuju) teď už vše v pohodě.



Přepnutí

Tak teď potřebuju poradit. Kytička mi roste už celkem dlouho a už se nemohu dočkat, až ji přepnu. Kytí má teď 9 Palicotvorných vrcholků z toho je 1 teď fimlej a pak tam je takovejch 3-5 na ty minipaličky. Kytka se vytáhne více jak o 100% tak co myslíte? Za jak dlouho? Já bych to chtěl přepnout za 7 dní, aby bylo 24. prosince hotovo.
Tak mi prosím poraďe a napiše, co na ni říkáte, mě se líbí díky Fanta!

Old Post 13-10-2011 v 19:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30


Tak to tu máme. Konečně jsem se dočkal Přepnutí. Kytí byla 44. Dní 18/6 a dnes je první den 12/12 . Momentálně nebudu týden doma, takže se nechám překvapit, jestli, až se za 7 dní vrátím, tak už tam budou náznaky květu.

Foto je ze 44. Dne růstu

Old Post 22-10-2011 v 16:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nich
Stálý Člen

Karma uživatele Nich - 89% PěstitelskáKarma uživatele Nich - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 31

K těm listům... možná je to nedostatkem světla, u spodních lístků, na které se nedostává moc světla mi to taky trochu žloutne

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=26227 LED box v1.0 by Nich
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=56845 LED + CFL project

Old Post 24-10-2011 v 00:34 AM
Nich je offline   Profil uživatele Nich   Find more posts by Nich   Foto galerie člena Nich   Click here to Send Nich a Private Message   Add Nich to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Nich
K těm listům... možná je to nedostatkem světla, u spodních lístků, na které se nedostává moc světla mi to taky trochu žloutne


Ahoj, něco pravdy na tom může být, ale stalo se to i u listů, které byly dobře prosvětlené, tak nevím...

Old Post 24-10-2011 v 10:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0118460 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív