Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 1st indoor, 200w CFL Orange Bud, White Widow, 80x50x160cm
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
screenrage
Nový Člen

Karma uživatele screenrage - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Hlína 1st indoor, 200w CFL Orange Bud, White Widow, 80x50x160cm Příspěvek č. 1

Zdravím všechny growery,

konečně jsem se rozhoupal k vybavení své první skříně. Plán je následující:

Skříň: 80x50x160cm
Světlo: Elektrox- CFL- 200W. FLOWER
Osazentstvo ze semínek:e 2x Orange Bud, 2x White Widow, 2x Amnesia - Greenhome
Substrát: Floria - květinový substrát 30L, písek, keramzit
Hnojivo: Kristalon komplet set
Odtah a ofuk: větrák ze svářečky, ventilátor PC zdroj (ofuk)

Do skříně plánuji umístit max 6 kytiček (3xOB a 3XWW). Možná by byl na poprvé lepší jen OB, ale toho mám jen 5ks. Na růst i květ budu svítit 200W CFL pro květ. CFL kvůli snadnému uchlazení. Na květ bych chtěl přikoupit ještě jednu stejnou CFL, ale mám obavy, jestli se mi dvě CFL vejdou na plochu 80x50 cm.
Další problém mám z hnojivem. Uvažuji o Kristalonu, ale palice po něm prý nechutnají příliš dobře ani po výplachu. Víte o nějaké levnější alternativě Plagronu?

Mohli byste se prosím ještě před spuštěním prosím podívat jestli je to takto v pohodě a poradit, co udělat jinak? Hlavně těmi lampami si nejsem moc jistý.

Díky moc předem za pomoc

Naposledy upravil screenrage 05-08-2012 v 19:53 PM

Old Post 06-07-2012 v 18:34 PM
screenrage je offline   Profil uživatele screenrage   Find more posts by screenrage   Foto galerie člena screenrage   Click here to Send screenrage a Private Message   Add screenrage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eclips
Stálý Člen

Karma uživatele Eclips - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 2

nějakej up?

O1: Já mám box 60x60 a tak tak jsem tam namontoval 200 Red (i s obímkou cca 45cm), ale když jsi šikovný, jde vše. Ovšem můj názor je, že jestli Tě tolik netrápí spotřeba (cca 400W=2x200 CFL), tak bych spíše popřemýšlel o 250 HPS (+-300W i se startéry, kondíky, ...).
I pod samotnou 200 CFL se dá něco udělat..

O2: Radši bych pošetřil nějakou kačku a pořídil holkám něco jiného.
Já používám Biobizz (ano bio. ) a super.

Old Post 12-07-2012 v 18:45 PM
Eclips je offline   Profil uživatele Eclips   Find more posts by Eclips   Foto galerie člena Eclips   Click here to Send Eclips a Private Message   Add Eclips to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Eclips! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
screenrage
Nový Člen

Karma uživatele screenrage - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Hlína Příspěvek č. 3

Čus,
teprve dnes mi dorazila žárovka a semínka. Velikost té CFL mě trochu překvapila. Tu HPS bych asi bych asi neuchladil. Tam kde to bude růst je totiž v létě přes den i kolem 30° …. ty dvě CFL budou asi taky celkem dost topit. Kdyby to nešlo, tak zůstanu jen u jedné.

Zítra dám klíčit embrya a zítra vyrazím nakoupit substrát, objímku, květináče, stínítko a další potřebné drobnosti. Po lepších hnojkách se taky určitě porozhlédnu. Asi vezmu Plagron Alga Grow

Je toho celkem dost, ale nějak to vymslím

Old Post 12-07-2012 v 21:16 PM
screenrage je offline   Profil uživatele screenrage   Find more posts by screenrage   Foto galerie člena screenrage   Click here to Send screenrage a Private Message   Add screenrage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eclips
Stálý Člen

Karma uživatele Eclips - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 4

Čugec,

hele je tu spousta dredů kde je v hlavní roli 250W HPS a lidi to chladí i normál PC ventama. (stačí hledat ) Při 30° je růst ještě stále optimal, akorát by jsi měl více rosit. (Ikdyž kdo ví.. Já měl 30 normálně a rosil jsem až ob 2 dny).

Add1: Jako 1ní jsem měl All mix BioBizz, pak Light mix BioBizz, potom ještě Plagron Growmix-s tím jsem byl spoku, ale pak jsem chtěl zkusit kokos.
Add2: Objímka je jasná...jak HPS tak i CFL mají E40.
Add3: Květináče - růst(hodně malé kytky=cca 1L) bych ti doporučil cca 3,5L a na květ max. 6,5L (přesazování údajně stresuje, ale nic jsem nevypozoroval / alespoň lépé vyplní místo.. )
Add4: Stínítko (záleží na financích-já mám hobby a pohoda).
Add+ Fajn věc je určitě Ph metr. (EC není-alespoň do hlíny až tak potřebný). Teploměr/vlhkoměr také není na škodu.
See ya E.

Naposledy upravil Eclips 13-07-2012 v 01:20 AM

Old Post 13-07-2012 v 01:05 AM
Eclips je offline   Profil uživatele Eclips   Find more posts by Eclips   Foto galerie člena Eclips   Click here to Send Eclips a Private Message   Add Eclips to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Eclips! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rasty
Stálý Člen

Karma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 5

Ja byt tebou tak bych sel do tohohle--- http://jungleindabox.cz/
V dalsim kole toto hnojivo chci taky kupovat. Dobra cena a je to cesky vyrobce.
A myslim si ze jedna 200w cfl zarovka ti bude stacit. Nekupuj 2 a radeji investuj do hnojiva. Tak at se dari. R

1.INDOOR-200 W CFL-PYRAMIDSEEDS
2.INDOOR COCOS-200 W CFL-4 x SSH (Mr.Nice), 2 x Sweet Mendobog
Mast z indooru
Deimos-Budha seeds

Old Post 13-07-2012 v 09:14 AM
rasty je offline   Profil uživatele rasty   Find more posts by rasty   Foto galerie člena rasty   Click here to Send rasty a Private Message   Add rasty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
screenrage
Nový Člen

Karma uživatele screenrage - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 6

díky moc za reakce, takže, menší up. Semínka jsou už v zemi a čekám až vylezou.
Jako substrát jsem použil mix. substr. pro pokojové rostliny, písku a keramzitu od oka tak 5:3:2 do 1l květináčků. Raději jsem to prolil vystydlým čajem z půl krabičky cigaret, protože jsem to zapomněl upéct a zahlédl tam už nějakého broučka. Tak snad to klíčky nezabilo

Ještě musím rychle sehnat stínítko, abych jim mohl svítit až vylezou. Po rosení prý CFL praskají, tak do toho raději nepůjdu. Také mám Ph nad 7,1 to budu muset něčím snižovat.

Zůstanu jen u jedné CFL. HPS zkusím možná na podzim, až bude venku chladněji.

Naposledy upravil screenrage 16-07-2012 v 22:22 PM

Old Post 16-07-2012 v 22:09 PM
screenrage je offline   Profil uživatele screenrage   Find more posts by screenrage   Foto galerie člena screenrage   Click here to Send screenrage a Private Message   Add screenrage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
screenrage
Nový Člen

Karma uživatele screenrage - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 7


High,
jsem tu s updatem mého growu. Výhonky prvních semínek mi sežral kocour Takže jsem musel začít znovu od semínek.

Kytky už rostou týden a mají se celkem k světu. Bohužel se však již potýkám s prvními problémy ... některé listy mi začínají na konečcích žloutnout a jedné kytce se nechce vůbec růst do výšky.

Naposledy upravil screenrage 05-08-2012 v 19:30 PM

Old Post 05-08-2012 v 19:20 PM
screenrage je offline   Profil uživatele screenrage   Find more posts by screenrage   Foto galerie člena screenrage   Click here to Send screenrage a Private Message   Add screenrage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
screenrage
Nový Člen

Karma uživatele screenrage - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 8


Hnědé konečky. Nejvíc u jednoho Orange Bud. U ostatních jen minimálně. Nevíte, čím to může být. Mám podezření na přelití. Hnojil jsem jen 1x bohužel krystalonem dle návodu. Mám ty listy otrhat?

Old Post 05-08-2012 v 19:24 PM
screenrage je offline   Profil uživatele screenrage   Find more posts by screenrage   Foto galerie člena screenrage   Click here to Send screenrage a Private Message   Add screenrage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
screenrage
Nový Člen

Karma uživatele screenrage - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 9


Tato mi také dělá starosti je velmi zakrslá vůči ostatním. Je to nějaký model Amnesia zdarma z greenhome. Možná by pomohlo přesazení? Díky předem za jakékoliv rady, co s tím

Old Post 05-08-2012 v 19:28 PM
screenrage je offline   Profil uživatele screenrage   Find more posts by screenrage   Foto galerie člena screenrage   Click here to Send screenrage a Private Message   Add screenrage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 10

ty konečky listů budou spíš spálený, takle malý kytky se vůbec nehnojí, maximálně kořeňákem.
navíc ta hlína je předhnojená, růst se dá zvládnout uplně bez hnojek

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 06-08-2012 v 10:09 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
screenrage
Nový Člen

Karma uživatele screenrage - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 11


Hnojit to takto brzo byla asi blbost, ale už se z toho vzpamatovali.

Pověsil jsem lampu trochu výš, aby rostly rovnoměrněji a přesunul ofuk.
Ještě musím sehnat folii na stěny a lépe box utěsnit.

Tu zakrslou jsem přesadil do jiného hlíny, tak doufám, že se brzy rozjede.
Ještě musím sehnat folii na stěny místo toho alobalu a líp box utěsnit box. Taky je brzy asi budu muset přesadit do větších květináčů, aby měly kořeny víc místa.

Old Post 08-08-2012 v 20:30 PM
screenrage je offline   Profil uživatele screenrage   Find more posts by screenrage   Foto galerie člena screenrage   Click here to Send screenrage a Private Message   Add screenrage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
screenrage
Nový Člen

Karma uživatele screenrage - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 12


Trochu bližší fotka.

Old Post 08-08-2012 v 20:31 PM
screenrage je offline   Profil uživatele screenrage   Find more posts by screenrage   Foto galerie člena screenrage   Click here to Send screenrage a Private Message   Add screenrage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

fakt pekne aj ja idem na CFL 200W ked tak kukni . nech sa dari

Old Post 12-08-2012 v 20:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
screenrage
Nový Člen

Karma uživatele screenrage - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 14


Díky
Menší UP: Kytky se pomalu táhnou za světlem.

Spodní listy mi skoro u všech odspoda začínají žloutnout a pak schnout. Mám podezření na špatné kořeny nebo nedostatek nějakého prvku. Snad se to uzdraví.

Naposledy upravil screenrage 12-08-2012 v 23:40 PM

Old Post 12-08-2012 v 23:27 PM
screenrage je offline   Profil uživatele screenrage   Find more posts by screenrage   Foto galerie člena screenrage   Click here to Send screenrage a Private Message   Add screenrage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
screenrage
Nový Člen

Karma uživatele screenrage - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 15


Spodní světle žluté listy před otrháním.

Old Post 12-08-2012 v 23:31 PM
screenrage je offline   Profil uživatele screenrage   Find more posts by screenrage   Foto galerie člena screenrage   Click here to Send screenrage a Private Message   Add screenrage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grubba
Stálý Člen

Karma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% PěstitelskáKarma uživatele grubba - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 16

jestli jsi to prehnojil,poradne to prolej vodou a pak zacni pomalu s korenakem,ten kristalon jim davej az to presadis do vetsich kvetinacu(na indoor jsem ho nikdy nejel,ale ven jsme ho daval ke kytkam tak trojnasobnou davku nez doporucuje vyrobce a pak 3 tydny proplach.)

Old Post 13-08-2012 v 01:33 AM
grubba je offline   Profil uživatele grubba   Find more posts by grubba   Foto galerie člena grubba   Click here to Send grubba a Private Message   Add grubba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9168050 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív