Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 2x20w Mikrokrabice
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49





...

Old Post 13-12-2011 v 22:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50




...

Old Post 13-12-2011 v 22:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51






Tak usušeno a zváženo. Předem se omlouvám, že není moc fotek, ale dělal jsem je na rychlo. Paličky jsou krásné, velice lepivé a strašně jsou cítit. Když jsem je dal do zavařovačky a cca po 2 dnech otevřel, tak jsem dostal takovou pecku do nosu, že jsem chvíli nic necítil a provonilo to celej 2 patrovej 160m3 byt během 2 minut, mazec.

Moje chyby a jejich náprava v dalších kolech:

1. Přeháněl jsem to s hnojivy, protože jsem z toho chtěl vytáhnout maximum, ale spíš jsem se o něco připravil. Příště se budu snažit dávkovat podle návodů a trochu mírněji.

2. Zářivky jsem měl celou dobu s 4200k, což je spíše na růst. V příštím kole bych chtěl na květ nasadit nějaké s 2500-2700K.

3. Plíseň se vyskytla, ke konci květu. Možná mě o něco málo připravila a navíc jsem an ni nebyl vůbec připravený, takže pro další kola to bude chtít nějakou prevenci proti plísním.

4. Málo vyplněný prostor, řeknu to takhle, byl to test, ale prostor jsem mohl více vyplnit i tak. Ale moje chyba, chtěl jsem abych měl na 24.12 nějakou dobrůtku. V příštích kolech bude 4-6 kytek.

5. Velikost ok u sítě na scrog. Byly veliký 4x4cm, což bylo moc, pod těma 40w to tolik nerostlo, takže to celkem dlouho trvalo, než to udělalto ty 4cm, takže síť už jsem předělal na 2x2cm a určitě to bude lepší.

Co vás čeká v dalším kole a čeho bych chtěl dosáhnout:

Tak v dalším kole se můžete těšit na 4-5 nových přírůstků, lepší fotky snad, kvalitnější výkony jak mé tak kytiček, lepší Up- fotky, popis atd...

V příštím kole bych chtěl dosáhnout alespoň 0,6G/W tak uvidíme, zdravých krásných kytiček, chtěl bych potěšit vaše oko a ukázat špičkové mikro, za pár peněz.

Tak a teď to, na co jste čekali výsledek! Takže celkem sklizeno (bez stonků-na fotká je to se stonky)7,6G a největší pálka měla 1,2G (Bohužel tam asi nebude foto, protože padla jako jedna z prvních). Myslím, že to je tak akorát, pokud by mělo být takovýhle 5 kytek, jak plánuji, tak bych dosáhl 31,6 G , což by bylo super. Gratuluji výhercům v tipovačce k celkovému výsledku kolegovi játrovi a k nej pálce kolegovi golgothovi. K+

citace:
Původní příspěvek od jatro
Muj tip je 7,7g


citace:
Původní příspěvek od golgotha
5,3G nej 1,2G


Fotky:
Na prvních fotkách budou makra
Na druhých fotkách budou nějaké fotky sušiny
Na třetích fotkách bude něco z vážení

Děkuji moc za K+ ( díky za druhou kostičku), za to, že jste to sledovali ( zatím 6800 shlédnutí) a za podporu i nepodporu, těm co se to nelíbilo, tak ať mi prde* políbí těšte se na další kolo s pozdravem Fanta ( Gratuluji, pokud jste to přečetli celé)

Naposledy upravil 23-12-2011 v 19:53 PM

Old Post 23-12-2011 v 19:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52






...

Old Post 23-12-2011 v 19:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53






...

Old Post 23-12-2011 v 19:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golgotha
Stálý Člen

Karma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 455 

Příspěvek č. 54

super, trefil jsem aspoň pálku
tak hodně štěstí do dalšího growu, pic

Kafe bylo málo sladký!

Old Post 26-12-2011 v 18:45 PM
golgotha je offline   Profil uživatele golgotha   Find more posts by golgotha   Foto galerie člena golgotha   Click here to Send golgotha a Private Message   Add golgotha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od golgotha
super, trefil jsem aspoň pálku
tak hodně štěstí do dalšího growu, pic


Teď jsem pryč z Phy, ale už mám doma nové přírůstky, bohužel nezbyl čas na to je zasadit, tak jsou v RW a perlitu. MOhu prozradit, že budu vybírat z Mazara 2x , Skunk1 3x, Chronik 2x, Papya 2x, Fruity Juice 2x. Z těchto vyberu 4-6 kytek, které v Krabici pojedou. Děkuji z K+

Edit: Děkuji za nominaci na foto týdne! http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=457406

Naposledy upravil 26-12-2011 v 21:20 PM

Old Post 26-12-2011 v 20:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golgotha
Stálý Člen

Karma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 455 

Příspěvek č. 56

Tak já bych chtěl vidět Papayu, dej jí 100% prostor ... je to fakt dobrej model, vo%navá indika se solidně kompaktníma pálkama ... a pochutnáš si!

Kafe bylo málo sladký!

Old Post 28-12-2011 v 08:10 AM
golgotha je offline   Profil uživatele golgotha   Find more posts by golgotha   Foto galerie člena golgotha   Click here to Send golgotha a Private Message   Add golgotha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 57

Omluva všem, ale jak jste si všimli, teď nic rozjížďet nebudu. 5.2. odlátám na 3 týdny do Thajska, a nechci to nikomu nechat na krku. Klony šly pod 250w HSP , a daří se jim pěkně, po návratu krabici určitě oživím.

Old Post 15-01-2012 v 18:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 58

Ahoj, předpokládám že už jsi doma... tak se chci zeptat kdy plánuješ krabici oživit, opravdu mě tvůj grow zaujal a určitě bych ráda viděla další pokus

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 26-05-2012 v 12:08 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 59

Čau, neboj, brzo budu s krabicí z5

Old Post 27-05-2012 v 19:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

Tak jsem zpět!

Setup:

Osazenstvo:

Sweet Seeds
------------------
2x- Cream Caramel Feminised
2x Cream 47 Feminised
2x Green Poison Feminised

Světlo:

Úsporka Trend Line
2x20 Watt
2x 4200k
2310 Lumen

Přítah a odtah:

Přítah: 95m3/h
Odtah: 95m3/h


Fotk dám zítra.
Časem něco doplním a pojedeme SCROG

11.6. - Nasezano na klíčení!

Old Post 11-06-2012 v 22:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WIRKLICH
Stálý Člen

Karma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% PěstitelskáKarma uživatele WIRKLICH - 54% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 137  

CCream Příspěvek č. 61

můj jarní CC - AF z okna - 10g suchýho
http://grower.cz/photos/032562/0003.jpg

Old Post 03-07-2012 v 05:51 AM
WIRKLICH je offline   Profil uživatele WIRKLICH   Find more posts by WIRKLICH   Foto galerie člena WIRKLICH   Click here to Send WIRKLICH a Private Message   Add WIRKLICH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62

Tak se omlouvám, ale neočekávaná návštěva PČR mi to překazila. Kytky jsem projistoptu vyhodil (( a pěkně mě to sere. Jen pro info, kvůli trávě to nebylo, dál rozebírat nebudu. T

Old Post 11-07-2012 v 17:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 63

Tak to je škoda, snad se k tomu ještě někdy vrátíš.

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 11-07-2012 v 18:02 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 64

ten spatny list jak rikas je jen znamkou vysokeho ph substratu..zalivej vodou s ph 5,.2

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 06-09-2012 v 12:13 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7413800 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív