Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Vaporizer stoji za to ?? Nakup vaporizéru .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 10 11 12 13 14 »
Autor
Téma 
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 177

Nějak se nam to tady zase zastavilo? Došli nápady na příspěvky?
Mě by třeba zajimalo jaký z přenosných vaporizerů je podle vás ten nejlepší. Možna by to chtělo nějaké hlasování.

Old Post 30-09-2015 v 18:36 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 178

ten tvuj vapik taky nevypada spatne, kolik te stal?

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 30-09-2015 v 20:37 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 179

Tak mi dorazil Titan 2 Herbal vaporizer a po velmi netrpělivém dvouhodinovém dobíjení baterie jsem ho vyzkoušel. Než jsem pochopil jak se přepíná na stupně Celsia, tak jsem s tím asi minutu bojoval, ale pak to bylo bez problémů. Možná mám plechovou hubu, ale při první zkoušce na 195C jsem prvních pár minut žádnou chuť plastu necítil. No a pak už .... si na žádný plast nepamatuji.
Celkově bych to zhodnotil tak, že za 1500 Kč je to celkem dost muziky. Ani se mi tělo vaporizéru nezdálo horký. Je fakt že po vypnutí je třeba ho nechat pár minut vychladnout, než aby ho člověk šoupnul do kapsy kalhot k citlivým orgánům.

Old Post 01-10-2015 v 07:06 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 180

citace:
Původní příspěvek od PaBlo
Nějak se nam to tady zase zastavilo? Došli nápady na příspěvky?
Mě by třeba zajimalo jaký z přenosných vaporizerů je podle vás ten nejlepší. Možna by to chtělo nějaké hlasování.


Starší dred pro inspiraci:
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Náhoda je příjemný polštář k odpočinku pro všechny,kteří by chtěli vše to božské,naplněné smyslem a ukazující cíl,z kosmu vyloučit,a to ve prospěch jalové myšlenky,že vesmír postrádá účelné uspořádání a že vznikl sám ze sebe. H.FRITSCHE

Old Post 01-10-2015 v 13:52 PM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 181

citace:
Původní příspěvek od Mard
Tak mi dorazil Titan 2 Herbal vaporizer a po velmi netrpělivém dvouhodinovém dobíjení baterie jsem ho vyzkoušel. Než jsem pochopil jak se přepíná na stupně Celsia, tak jsem s tím asi minutu bojoval, ale pak to bylo bez problémů. Možná mám plechovou hubu, ale při první zkoušce na 195C jsem prvních pár minut žádnou chuť plastu necítil. No a pak už .... si na žádný plast nepamatuji.
Celkově bych to zhodnotil tak, že za 1500 Kč je to celkem dost muziky. Ani se mi tělo vaporizéru nezdálo horký. Je fakt že po vypnutí je třeba ho nechat pár minut vychladnout, než aby ho člověk šoupnul do kapsy kalhot k citlivým orgánům.

Zdravím, Já měl pořizování cenu titan hebe2 asi 800,- s certifikátem.
A řekni prosímte jak jsi přenastavil tu teplotu na Celsia?
S Tim nabijenim mas pravdu, trvá to fakt dlouho.

Old Post 01-10-2015 v 14:27 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 182

[QUOTE]Původní příspěvek od ten_hodnej
ten tvuj vapik taky nevypada spatne, kolik te stal? [/QUOTE
Já koupil Herbal air asi před rohem za cca 5000,- dneska se už dela novější bracha s digitálním displejem. Ale ten je o pár tisíc dražší.

Old Post 01-10-2015 v 14:29 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 183

citace:
Původní příspěvek od PaBlo

Zdravím, Já měl pořizování cenu titan hebe2 asi 800,- s certifikátem.
A řekni prosímte jak jsi přenastavil tu teplotu na Celsia?
S Tim nabijenim mas pravdu, trvá to fakt dlouho.


Současně krátce stisknu spodní tlačítko (nastavení teploty) a nejhořejší (vapování) a vše přeskočí z Farenheitů do Celsia.
Totok za 800? To je fakt lidovka. Kdyžtak pošli PM.

Old Post 01-10-2015 v 15:48 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 184

http://www.aliexpress.com/item/Elec...72_73_74_75,0_0

Tady jsem obědnaval ja. A na ty celsia už jsem přišel, to mě potěšilo.
Jo hele a všimni si toho když nic do vapiku nenabiješ a zkusiš přičichnout.

Old Post 01-10-2015 v 16:18 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RoyalHarvest
Stálý Člen

Karma uživatele RoyalHarvest - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 185

Určitě vapík stojí za to, ale pokud máš rád klasickýho "šluka" z fajfky nebo jointa, zklame Tvoje očekávání Po zkušenostech s různými druhy zůstávám u staré osvědčené klasiky - Volcano.

Don't worry, be happy!

Old Post 01-10-2015 v 18:52 PM
RoyalHarvest je offline   Profil uživatele RoyalHarvest   Find more posts by RoyalHarvest   Foto galerie člena RoyalHarvest   Click here to Send RoyalHarvest a Private Message   Add RoyalHarvest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RoyalHarvest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 186

citace:
Původní příspěvek od Mard
Tak mi dorazil Titan 2 Herbal vaporizer a po velmi netrpělivém dvouhodinovém dobíjení baterie jsem ho vyzkoušel. Než jsem pochopil jak se přepíná na stupně Celsia, tak jsem s tím asi minutu bojoval, ale pak to bylo bez problémů. Možná mám plechovou hubu, ale při první zkoušce na 195C jsem prvních pár minut žádnou chuť plastu necítil. No a pak už .... si na žádný plast nepamatuji.
Celkově bych to zhodnotil tak, že za 1500 Kč je to celkem dost muziky. Ani se mi tělo vaporizéru nezdálo horký. Je fakt že po vypnutí je třeba ho nechat pár minut vychladnout, než aby ho člověk šoupnul do kapsy kalhot k citlivým orgánům.

Zdarec zase po nějakem čase. Tak jaké jsou tvé další pocity z vaporizeru? Vlastníš jej už nějaký ten den. Pořád slouží jak má a spokojenost jen roste?
Ja ho použil asi zatim jen dvakrat z důvodu vyzkoušení než jej předám jako narozeninový dárek mé přítelkyni takže moc zkušeností s nim zatim nemam.
Přemyšlel jsi ještě dále o tom dřevěném náustku?

Old Post 05-10-2015 v 19:38 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 187

citace:
Původní příspěvek od PaBlo

Zdarec zase po nějakem čase. Tak jaké jsou tvé další pocity z vaporizeru? Vlastníš jej už nějaký ten den. Pořád slouží jak má a spokojenost jen roste?
Ja ho použil asi zatim jen dvakrat z důvodu vyzkoušení než jej předám jako narozeninový dárek mé přítelkyni takže moc zkušeností s nim zatim nemam.
Přemyšlel jsi ještě dále o tom dřevěném náustku?


Pro ostatní - řeč je o vaporizéru HEBE TITAN2.
No já s plastovým pocitem problém nemám, a to je vaporizér v celkem pravidelném provozu. Takže ani o výrobě dřevěné náhrady náústku zatím neuvažuji. Používám jej večer po příchodu z práce, nastaveno mám 195C a protože komora je tak na jednu dávku pro jednoho, tak ta legrace za minutu, dvě končí. Na použití nedrceného materiálu je ta ohřívaná komůrka malá, aby se tam vešlo víc, tak používám drtičku - navíc se to tam nadrcené lépe dává. Jde z toho výrazně slabší kouř než z jointu, tím myslím ne tak silně hustě bílý, ale porovnat pocit nemohu, neb jsem totální nekuřák. Takže osobně jsem spokojen a nemám pocit že bych litoval těch 1550 Kč, co jsem za to dal. Po použití, jsem schopen se zasmát i televizním zprávám
Je to spíše osobní vaporizér, aby se kolem toho sešlo víc lidí a něco z toho mělo, tak na to je to nevhodné. To chce něco většího a výkonnějšího.

Old Post 05-10-2015 v 21:38 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 188

Dobrej příspěvek, mam chuť si dát z narozeninovýho dárku znova. :-D

Old Post 06-10-2015 v 13:55 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 189

citace:
Původní příspěvek od Gorzan
Záleží na baterii to za prvé a za druhé, dnes už je zcela běžné vlastnit power bank. Také mám ten hebe vaporizer a musel jsem vyměnit baterku, páč ta čínská stála za nic. Teď mi vydrží bez problému celý večer při silném vapování ve skupince lidí. Vlastním ho už přes půl roku a maximální spokojenost. Pax, iolite, a další názvy už ani nevzpomínám co jsem vlastnil se můžou jít zahrabat :-))

Bral jsem ho přímo z číny a cena luxusní, 1000,- včetně poštovného + 200,- za samsung baterku z aukra

Zdravím celkem by me zajímalo jak lze vyměnit tu baterku, jak se vůbec dostat dovnitř vapiku a jakou baterku koupit, ta co je originální opravdu moc nevydrží.

Old Post 14-10-2015 v 11:32 AM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 190

Koukám že zatím nikdo potíž s baterkou nemá a asi ani neví jak vykonat výměnu :-D

Old Post 22-10-2015 v 19:05 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HerrOttoFlick
Stálý Člen

Karma uživatele HerrOttoFlick - 31% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 191


Zdravím přidám pár svých zkušeností s kapesními vaporizéry. Nejdřív jsem pořídil kopii Snoop dogg g pen. Ten ale moc nenadchnul. Matriál byl přímo ve styku s žhavící cívkou a tak docházelo k částečnému spalování materiálu. Pak jsem koupil Hebe Titan 2. Co se týka vaporizace samotné spokojenost, plastovou chuť nepociťuji. Ale výdrž baterie je dost slabá. Obsahuje Li-Ion akumulátory 18650, pro rozebrání je třeba odstranit plastový kryt ze zadní část u nabíjecího konektoru. Stačí vložit do drážky nůž a krytku vycvaknout, pak jde baterie i plošný spoj vysunou z těla. Mě se bohužel výměna akumulátoru moc nepodařila a vaporizér monentálne nedobíjí. Nejspíš jsem poškodil plošný spoj, takže vše na vlastní nebezpečí. Do budoucna je v pláno FlowerMate na některých věcech se prostě nevyplatí šetřit. Vaporizaci rozhodně doporučuji každému vyzkoušet rozhodně to má něco do sebe.

Old Post 14-12-2015 v 15:10 PM
HerrOttoFlick je offline   Profil uživatele HerrOttoFlick   Find more posts by HerrOttoFlick   Foto galerie člena HerrOttoFlick   Click here to Send HerrOttoFlick a Private Message   Add HerrOttoFlick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 192


No když tak vidím ten vykuchaný Hebe titan 2, asi se do výměny baterie pouštět nebudu Vlastním FlowerMate V5.0 a jsem s nim maximalně spokojeny, díky keramickému tělísku nahřívání nejde cítit ani plast ani železo ani titan, prostě lahodné výpary. Narozdíl od Hebe titan 2 ktery jsem si koupil v nadšení z cenové dostupnosti a hlavně displeji a nastavitelné teploty, nakonec jsem byl zklamán a používám ho jen občas doplňkově když ma flowermate přítelkyně. V součastné době ale hodně přemýším o novější verzi FlowerMate V5.0 Pro, s nastavitelnou teplotou ukazatelem stavu baterie a aktualní teplotě nahřívání.

Old Post 19-12-2015 v 16:39 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 10 11 12 13 14 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2256090 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív