Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Vaporizer stoji za to ?? Nakup vaporizéru .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Vaporizer stoji za to ?? Příspěvek č. 1

Cus rad bych se zeptal jestli ma cenu si kupovat nejaky z tech financne dostupnejsich vaporizeru, premyslel jsem nad vapir oxygen nebo nad nejakym takovym, ovsem nerad bych si kupoval za nekolik tisic vec o ktere nejsem presvedcen ze bude to co cekam. Proto sem pisu a chci se vas zeptat zda tento vapik ma nejaky smysl, jde mi predevsim o zdravi a o stavy. mam nejaky problemy v dutine ustni proto bych chtel zmenit styl huleni....



Diky za rady :-/

Old Post 01-08-2011 v 18:36 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bochna
Nový Člen

Karma uživatele bochna - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 2

Čauec,

jsem (byl jsem) vlastníkem vaporizéru Iolite (prenosny, plynovy), super věcička, mnohem lepší než hulení - stavy jsou jinačí - když hulíš, tak je stav ovlivněn i samotným kouřem, který stav modifikuje. Stav je čistší, kratší, nevymaže tě to, po půl hoďce jsi brzy zase úplně ready.

Vzhledem k tomu, že se to doporučuje jako podpůrná léčba při rakovině plic, tak by to mohlo být vlastně i zdravé, protože je absence kouře.

Bohužel se mi vapik rozbil, jde to spravit manuálně, ale přestože byla funkčnost super, tak pády na zem jsou pro něj smrtící. Proto jej nedoporučuji. Nemohu jej porovnat s Vapirem mini, já budu kupovat stolní Arizer V-Tower.

Vaporizér kup, je to dobrá investice do zdraví!

Old Post 01-08-2011 v 19:37 PM
bochna je offline   Profil uživatele bochna   Find more posts by bochna   Foto galerie člena bochna   Click here to Send bochna a Private Message   Add bochna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 3

Tak určitě je to dobrá věc, ale nejsou po tom ty klasický "bomby do hlavy" což dost huličů vyžaduje , já třeba taky.., když už se zhulit, tak pořádně a s chutí se všim všudy..Ale určitě se na to dá zvyknout...

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 01-08-2011 v 19:42 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 4

zdarec

ja bych doporucil asi vaporku, ale nemuzu najit ten odkaz na ni, tak se uz asi nevyrabi velika skoda

navic je to cesky vyrobek ...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 01-08-2011 v 19:57 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Tak používám fajku od Vapor nature
sice přes zapalovač natahuju horký vzduch ale dá se to naučit.
Během léčby chemoterapie mi pomáhala od nevolnosti po aplikaci ale na samotnou léčbu nemá vliv.
Je to čisté kouření bez dehtu a dalších karcinogeních látek ! tedy pohoda.
Kouření je sice čistější a víc si užiješ chuťe a vůně a zhulenost mnohdy jede i 2 hodiny
no síla je na straně jointa či sklíčka ale naopak zase si užiju veškeré pozitiva mariány.
Podle mě Vaporka je pro inhalaci konopí to nejlepší (ale do hospody jde vzít jen něco) a jaký druh a model je i podle financí a mě stačí faja.

Old Post 01-08-2011 v 20:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od vousac
Tak používám fajku od Vapor nature
sice přes zapalovač natahuju horký vzduch ale dá se to naučit.
Během léčby chemoterapie mi pomáhala od nevolnosti po aplikaci ale na samotnou léčbu nemá vliv.
Je to čisté kouření bez dehtu a dalších karcinogeních látek ! tedy pohoda.
Kouření je sice čistější a víc si užiješ chuťe a vůně a zhulenost mnohdy jede i 2 hodiny
no síla je na straně jointa či sklíčka ale naopak zase si užiju veškeré pozitiva mariány.
Podle mě Vaporka je pro inhalaci konopí to nejlepší (ale do hospody jde vzít jen něco) a jaký druh a model je i podle financí a mě stačí faja.


joo presne ten Vapor Nature mam na mysli .... super vecicka - ma to kamarad a musim se priznat, ze mi to chutna vice nez Iolite, co mam doma ...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 01-08-2011 v 20:25 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 7

Mám iolite rok a půl a není to uplně špatný,má to samozřejmě i svý mouchy,jinak stavy jsou po tom o dost čistčí než po brku,jen se to nesmí nechat moc dlouho přepálit do tmavě hněda.Musí se pravidelně čistit, zanáší se sítko(herb disk) drobnejma částečkama i trubička olejíčkem z matra.Taky trochu hučí.Zážeh je někdy delší než obvykle.Výhody jsou mobilnost a lehká manipulace.Pěknej neoprenovej penál a bohatý příslušenství.Čistej výpar-záleží taky na kvalitě suroviny(obsah pryskyřice).Podle toho se zanáší trubička i kotel s materiálem.
Na cannabizz festu jsem ho viděl za 2500Kč.

Osobně bych uvítal regulaci teploty(iolite má stabilně cca. 190°C zážeh).Vapir to snad má.Taky je teď nějakej novej model na dobíjecí baterie.

http://www.vapir.com/product_detail...aporizers/1/199

Do toho bych šel v budoucnu.

Vapík je dobrá investice.Brousím si zuby na stolního.

Hodně štěstí při výběru vapika a pevný zdraví přeji.


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 01-08-2011 v 20:32 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

docela zajímavá cena :
http://www.vaporizery.eu/product.php?id_product=35

jen nevím zda to stojí za to přejít z faje na elektřinu a nastavení teploty ve Farenheita
kolik že to je?

Old Post 01-08-2011 v 20:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od bochna
Čauec,

jsem (byl jsem) vlastníkem vaporizéru Iolite (prenosny, plynovy), super věcička, mnohem lepší než hulení - stavy jsou jinačí - když hulíš, tak je stav ovlivněn i samotným kouřem, který stav modifikuje. Stav je čistší, kratší, nevymaže tě to, po půl hoďce jsi brzy zase úplně ready.

Vzhledem k tomu, že se to doporučuje jako podpůrná léčba při rakovině plic, tak by to mohlo být vlastně i zdravé, protože je absence kouře.

Bohužel se mi vapik rozbil, jde to spravit manuálně, ale přestože byla funkčnost super, tak pády na zem jsou pro něj smrtící. Proto jej nedoporučuji. Nemohu jej porovnat s Vapirem mini, já budu kupovat stolní Arizer V-Tower.

Vaporizér kup, je to dobrá investice do zdraví!


Vapik urcite koupim jen ho musim vybrat a prave ze jsem cetl od nekterych uzivatelu ze ty levny jsou naprd, takze mam tak trochu dilema ale nad volcanem opravdu nepremyslim..............

Old Post 01-08-2011 v 22:30 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 10

myslite ze teda ten Vapir Mini - Oxygen bude fungovat??

Old Post 02-08-2011 v 11:58 AM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 11

A stojí za to hledat ??? Já se domnívám že ANO !!!!! HLEDEJTE !!!!

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=17817
http://grower.cz/forum/showthread.p...ghlight=volcano
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=54746
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=24341
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=43731
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=54863
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1869
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=27975
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=17789
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=107


Jinak abych to shrnul , na tyhle shit vapir one a mini a ješte micro vapir apd , no se vybodněte , ušetřete si na volcano nebo
aromed , aromed doporučuju , howk Hlava

Old Post 02-08-2011 v 13:40 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Hlava
Jinak abych to shrnul , na tyhle shit vapir one a mini a ješte micro vapir apd , no se vybodněte , ušetřete si na volcano nebo
aromed , aromed doporučuju , howk Hlava



nejde o penize jde o velikost a venkovni vyuziti

Old Post 02-08-2011 v 22:35 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guarana
Stálý Člen

Karma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 13

co si myslite o alternative k vaporizeru a to lekarsky inhalator:
http://www.inhalator.sk/inhalator/e...laem-Nuova-Bora

fungovalo by to?

Old Post 07-09-2011 v 16:40 PM
guarana je offline   Profil uživatele guarana   Find more posts by guarana   Foto galerie člena guarana   Click here to Send guarana a Private Message   Add guarana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galejda
Stálý Člen

Karma uživatele galejda - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Hlava


Jinak abych to shrnul , na tyhle shit vapir one a mini a ješte micro vapir apd , no se vybodněte , ušetřete si na volcano nebo
aromed , aromed doporučuju , howk Hlava


Já mám z vapirem one dobrý zkušenosti už víc jak 5let ,vulkána jsem zkoušel a nepoznal jsem zásadní rozdíl (krom většího balonu) éter chutnal stejně, je to jen o tom jak se to při vaporizaci používá tot vše.Vulkána si zase nastrčíš do batohu je to prostě moc veliký.Všecko má svý pro a proti .

Old Post 07-09-2011 v 16:52 PM
galejda je offline   Profil uživatele galejda   Find more posts by galejda   Foto galerie člena galejda   Click here to Send galejda a Private Message   Add galejda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kingpinos
Nový Člen

Karma uživatele kingpinos - 2% PěstitelskáKarma uživatele kingpinos - 2% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 25  

jak na to Příspěvek č. 15


citace:
Původní příspěvek od galejda


Já mám z vapirem one dobrý zkušenosti už víc jak 5let ,vulkána jsem zkoušel a nepoznal jsem zásadní rozdíl (krom většího balonu) éter chutnal stejně, je to jen o tom jak se to při vaporizaci používá tot vše.Vulkána si zase nastrčíš do batohu je to prostě moc veliký.Všecko má svý pro a proti .


Tak označene na fotce je spalene a ja potrebuji zjistit info abych vedel cim to nahradit.

Všechno jde když se chce,(jen malé děti se musi nosit)

Old Post 08-11-2011 v 19:29 PM
kingpinos je offline   Profil uživatele kingpinos   Find more posts by kingpinos   Foto galerie člena kingpinos   Click here to Send kingpinos a Private Message   Add kingpinos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od galejda


Já mám z vapirem one dobrý zkušenosti už víc jak 5let ,vulkána jsem zkoušel a nepoznal jsem zásadní rozdíl (krom většího balonu) éter chutnal stejně, je to jen o tom jak se to při vaporizaci používá tot vše.Vulkána si zase nastrčíš do batohu je to prostě moc veliký.Všecko má svý pro a proti .


No to je totiž na stejnym principu , všem vřele doporučuji aby vyzkoušeli ten aromed , to je skutečnej rolls-royce mezi vapíky , no a naco bys tahal volcano v batohu ?? Aby sis to pichnul na louce do zasuvky ? Ano každé má svoje , něco funguje a něco je toho levná kopie viz foto výše .

citace:
Původní příspěvek od guarana
co si myslite o alternative k vaporizeru a to lekarsky inhalator:
http://www.inhalator.sk/inhalator/e...laem-Nuova-Bora

fungovalo by to?


Ne .

Old Post 08-11-2011 v 19:41 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7438230 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív