Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Vaporizer stoji za to ?? Nakup vaporizéru .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
kofein76
Stálý Člen

Karma uživatele kofein76 - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 145

Zatiaľ som si dal pred spaním trochu levandule, trávu nemôžem počas týždňa kvôli práci. Levanduľa mala fantastickú arómu a chuť. Spánok po nej ako v bavlnke. Cez víkend sa bude testovať aj tráva tak potom napíšem

Old Post 18-06-2015 v 13:53 PM
kofein76 je offline   Profil uživatele kofein76   Find more posts by kofein76   Foto galerie člena kofein76   Click here to Send kofein76 a Private Message   Add kofein76 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 146

taky mam uz par let volcano digit + solid valve a super vec, vrele doporucuju.... mel jsem taky zkusenost s jinymi druhy vaporizeru ale volcanu se nic nevyrovna. jenom si to holt nemuzu vzit do kapsy a fouknout si kdekoliv, ovsem ty kapesni vaporizery se mi moc nelibi, vydrz baterie byva opravdu nizka, takze sebou ven vzdycky papirky

Old Post 18-06-2015 v 22:50 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 147

Ohledně té výdrže baterie přenosného vaporizeru musim nesouhlasit, mam flowermate V5.0 a parkrat už vydžržel celý víkend dost intenzivního vaporizování. Takže si myslim že když jdeš ven na prochazku se psem, tak neni vydrž baterie žadnej problem.

Old Post 21-06-2015 v 10:50 AM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gorzan
Stálý Člen

Karma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 148



Záleží na baterii to za prvé a za druhé, dnes už je zcela běžné vlastnit power bank. Také mám ten hebe vaporizer a musel jsem vyměnit baterku, páč ta čínská stála za nic. Teď mi vydrží bez problému celý večer při silném vapování ve skupince lidí. Vlastním ho už přes půl roku a maximální spokojenost. Pax, iolite, a další názvy už ani nevzpomínám co jsem vlastnil se můžou jít zahrabat :-))

Bral jsem ho přímo z číny a cena luxusní, 1000,- včetně poštovného + 200,- za samsung baterku z aukra

Komu se nelení, tomu se zelení


Gorzanův fóliák 2013 1.kolo sklizeno * 2.kolo jede

Medical corn 2013



Historie marihuany- video na youtube v češtině https://www.youtube.com/watch?v=vIlUADFvGfA

Naposledy upravil Gorzan 01-08-2015 v 19:39 PM

Old Post 01-08-2015 v 18:33 PM
Gorzan je offline   Profil uživatele Gorzan   Find more posts by Gorzan   Foto galerie člena Gorzan   Click here to Send Gorzan a Private Message   Add Gorzan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 149

Zdravim Gorzan, Když jsi kupoval ten vapik koukal jsi jestli maji certifikáti na materiály které používají na výrobu?
Spiš mě ale zajima jak jsi vyměnil tu baterku? Ta je jako normalně vyměnitelna nebo jsi musel něco vykuchat? Vlastnil jsi třeba Flowermate v5.0? JEn pro srovnání? Přemyslim že si jej taky pořidim. Libi se mi ta nastavitelnost teploty.

Old Post 07-08-2015 v 16:10 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 150

Je celkem škoda dámy a pánové že toto fórum není více aktivní. Buďme přátelé více aktivní a hovořme

Old Post 21-09-2015 v 19:32 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 151

to vis vsichni serou na grower a maj radsi fejsbušek

Old Post 21-09-2015 v 22:13 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 152

Tolik rad a znalostí co se dozvíš na groweru se na fejsbuku nedozvíš, budme aspon mi normální a neholdujme si v bulváru

Old Post 22-09-2015 v 07:10 AM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 153

ja muzu jen rict, ze flowermate porad slape, vapuje, je to dobry :-)

Old Post 22-09-2015 v 08:21 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 154

Taky vlastním flowermate a jsem s nim maximálně spokojenej, šlape vyborne, čistí se krasne a výdrž baterie taky super. Je to moc dobrý vaporizer, musím říct že jsem si tedy objednal titan 2 hebe z aliexpres a ještě jsem ho nezkoušel ale první dojem víc než dobrý, libi se mi nastavitelna teplota od 93 do 200 stupňů i provedení je hodně dobrý. Takže az vyzkouším hodům sem nějaký report. Jinak jsem rad za Vasi aktivitu přátele :-)

Old Post 22-09-2015 v 19:42 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 155

citace:
Původní příspěvek od Gorzan


Bral jsem ho přímo z číny a cena luxusní, 1000,- včetně poštovného + 200,- za samsung baterku z aukra


ta cena je zajimava, jenom to vypada na nejakej levnejsi plast kterej se ti sice neroztece v ruce, ale taky se z toho plastu neco uvolnovat bude, coz muze bejt ve vyskledku vic skodlive nez koureni jointu... to je taky jeden z dalsich duvodu proc si ho nekoupim, to volcano ma alespon TUV certifikaci a je vyrobene v nemecku, zadna cina... ale ve vysledku at si kazdej fouka z ceho chce btw. taky by me zajimalo jak jsi vymenil tu baterku

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 22-09-2015 v 20:56 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 156

Doufám že se tu ted rozjede pořádná diskuse o certifikovaných a necertifikovanych vaporizeru. Je pravda že hebe není Německo ale jestlipak vis ze Vulcano používá třeba hliník :-) no určíte mas pravdu s tim ze nevíme jestli jsou materiáli na výrobu titan 2hebe certifikovane. Co sehnat nějakého experta u nás a zeptat se jeho?

Old Post 23-09-2015 v 07:30 AM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyja
Nový Člen

Karma uživatele Kyja - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 157

Když se to tu tak rozjelo tak bych mohl taky něco málo přidat. Můj první vaporizer byl puffit. Abych pravdu rekl, tak nestál za nic . Chtěl jsem mobilní diskrétní vaporizer do práce, tak jsem sáhl po tomhle.Měl nastavitelnou teplotua to se mi zdálo taky fajn.Ale potom.... Chuť po každém použití byla plastová a účinek pochybný... Nastavení teploty jsem taky moc neuvěřil, protože použitý materiál vypadal vždy stejně skoro spáleně. Vapík se po několika prdech nedal ani držet v ruce jak byl horký. Tak jsem řekl dost. Na podruhé jsem sáhl po mflb. (Magic flight launch box) a věřte nevěřte já nemám vítku. Opravdu mflb funguje jak má a mě osobně i ty 2 baterky , co jsou součástí balení stačí. zajímalo by mě, jestli někdo vlastní jeden z těchto vapiku a jak je spokojený. Zdravím Kyja

Old Post 23-09-2015 v 08:34 AM
Kyja je offline   Profil uživatele Kyja   Find more posts by Kyja   Foto galerie člena Kyja   Click here to Send Kyja a Private Message   Add Kyja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 158

No když už jsme se tu tak hezky rozepsaly za což jsem rad, chtěl bych reagovat, takže Já prvne sáhnu po vaporizeru herbal air h2. 1 musím říct že to byla levnější varianta než Vulcano všechno na něm šlape jak má a jsem spokojeny az na kozlík který se sice dá vyčistit ale po roce vapovani je zahnedli a zkratka není už tak hezky jako dřív, další věc jsou trubičky ktere se připojují při foukání do balónků, vypadají dost opotrebovane, nevím jak je to u volcana jestli se součástky meni často a nebo se opotřebování tak nepodepisuje na příslušenství. No a dal Můj první kapesní vapik byl flowermate, spokojenost větší než u herbal air, to že je po dlouhém zahřívání horký je podle Mé normální když se zahřívá ne? No a ted kyja psal jsi o nespokojenosti s hebe vapikem? Ještě jsem ho nezkoušel ale ten box o kterém mluvis jsem zkoušel a když jsem vyděl spalene dřevo řekl jsem si to asi nic a navíc obsluha je jen pro zrucne jedince.
Je super že se to tu tak rozjelo jen tak dál.

Old Post 23-09-2015 v 09:04 AM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyja
Nový Člen

Karma uživatele Kyja - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 159

Sorry jestli jsem psal nesrozumitelně občas se mi to stává nespokojený jsem byl s vapem puffit od firmy descret vape nebo tak nějak . K tomu zahřívání ano asi je to normální ale ne když se nedá skoro udržet v ruce a u toho mflb jak jsi psal o spalenem dřevu, tak to naštěstí nemám ani po půlroce pouzivani. Možná se to liší kus od kusů, nebo je i hodně padelku, kdo ví

Kyj@

Old Post 23-09-2015 v 09:13 AM
Kyja je offline   Profil uživatele Kyja   Find more posts by Kyja   Foto galerie člena Kyja   Click here to Send Kyja a Private Message   Add Kyja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 160

Ono i toho mflb asi hodně zaleží na zručnosti a na tom nepřehnat to s nahříváním, tim že je všechno manualni tak to chce asi trenink a opatrnost. Nicméně taky jsem se na něj jeden čas díval ale po jedné předváděče vapíků jsem sahnul raději po flowermate. No rad bych se dozvěděl víc od uživatelů a vlastníků titan2 hebe vaporizeru. KOupil jsem ho jako dárek, ale zalibil se mi že nevim jestli si ho nenecham, a hlavně nechtěl bych dat nějaký šmejd dárek
Ten piffit mi neni ani na pohled moc simpatický, myslim že to je věcička která vypadá jako inhalator pro astmatiky ne?

Old Post 23-09-2015 v 09:24 AM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1804170 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív