Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Vaporizer stoji za to ?? Nakup vaporizéru .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 161

citace:
Původní příspěvek od PaBlo
Je pravda že hebe není Německo ale jestlipak vis ze Vulcano používá třeba hliník


Z hliníku se uvlonuji skodlive latky to je sice pravda, ale az pri zahrati na 300C a vic, coz volcano vytvorit nedokaze a ani nepotrebuje, ja osobne nastavuju 200C... jinak opotrebeni je nulove, jediny co po case zezloutne je ten balonek (hlavne dole kde to do nej fouka) ovsem ty balonky nic nestoji a daji se udelat z cehokoliv a nastavit delku jakou chces mam ho uz pres 3 roky a zatim vypada uplne jako novej a pouzivam ho opravdu casto (dokonce jsem ho i bral na ruzny akce mimo domov)... je to sice asi nejdrazsi vaporizer, ale za ty penize pocitej s plnou zarukou, kdyby se mi rozbil, tak jim ho poslu do nemecka a oni mi ho poslou opravenej zpatky, coz asi cinan neudela

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 23-09-2015 v 15:44 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 162

No tak Vulcano je samozdrejme top, Já mám ten stolní herbal a. Ten se vyrábí v Kanadě a na akce je jako delanej. Skladny a takřka nerozbitny vápník. Ale do budoucna určíte sáhnu po volcanu. Taky jsem si všiml ze dělají i menší vapiky ze kterých se přímo taha bez nafukování balónků. Ale co ten hebe vapik, je pravda ze při prvním zahřívání bez nabití jde cítit novota a není to bez povšimnutí.

Old Post 24-09-2015 v 09:41 AM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 163

Zrovna pokuruju z vapiku co vy ? :-)

Old Post 24-09-2015 v 10:15 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 164

Ty jsi myslím vlastníkem flowermate co? :-D zkoušel si i lekorici :-)

Old Post 24-09-2015 v 10:23 AM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 165

ja se drzim osvedcenyho materialu :-)

Old Post 24-09-2015 v 12:32 PM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 166

citace:
Původní příspěvek od Gorzan
Záleží na baterii to za prvé a za druhé, dnes už je zcela běžné vlastnit power bank. Také mám ten hebe vaporizer a musel jsem vyměnit baterku, páč ta čínská stála za nic. Teď mi vydrží bez problému celý večer při silném vapování ve skupince lidí. Vlastním ho už přes půl roku a maximální spokojenost. Pax, iolite, a další názvy už ani nevzpomínám co jsem vlastnil se můžou jít zahrabat :-))

Bral jsem ho přímo z číny a cena luxusní, 1000,- včetně poštovného + 200,- za samsung baterku z aukra


Zdravim tě,, psal jsi tady že oproti všem vaporizerum co jsi zatim měl možnost vyzkoušet je Titan 2 hebe nejlepší, zajimalo by mě podle čeho tak soudíš, mam doma dva kousky, a snažim se žhavit je bez maretiálu a nedokážu se zbavit toho plastového zápachu,Asi když se trochu změní povrch v kotlíku a zanese se materialem možna to přebije ale určitě to stejně pujde citit. Nevadí ti to když to vaporizuješ s bylinama?

Old Post 24-09-2015 v 16:14 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 167

Tak právě jsem četl velmi nechativní recenze na HEbe titan 2 vaporizer, nebudu to přepisovat cely protože nejsem uplně dobry angličtinař, ale v jedné frázi bylo řečeno že to je nepovedený sin Da vinci vaporizeru, a že to je jako by jste si udělali vaporizer z lega což je kvuli plastovemu naustku a plastu okolo kotle asi pravda, ten plast tam jde fakt citit,

Old Post 25-09-2015 v 11:05 AM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 168

Ty ten Herb Titan 2 máš, nebo jsi chytrej jen z internetu?

Old Post 25-09-2015 v 14:15 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 169

Boužel jsem si ho pořidil, byl jsem z něj unešeny natolik že jsem zapoměl pořadně zkoumat recenze. A ted jsem se přesvědčil sam, vuně plastu tam važně je. Ty vlastniš nějaky vapík Mard?

Old Post 25-09-2015 v 16:38 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 170

citace:
Původní příspěvek od PaBlo
Boužel jsem si ho pořidil, byl jsem z něj unešeny natolik že jsem zapoměl pořadně zkoumat recenze. A ted jsem se přesvědčil sam, vuně plastu tam važně je. Ty vlastniš nějaky vapík Mard?


Jo, bohužel čekám až mi dojde ten Titan 2

Old Post 25-09-2015 v 19:20 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Příspěvek č. 171

Nema nekdo nahodou Vaporizér Skyda II ? Je to velice podobne jako Vaporizer Iolite. Jen ten je na plyn a Skyda na baterku.

Monitoringy Médií - zpravy o konopi ZDE

Old Post 25-09-2015 v 20:31 PM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 172

Mard, doufam že budeš spokojenější než já, nenech si mojim názorem zkazit nadšení určitě mě zajima tvuj nazor

Old Post 25-09-2015 v 21:01 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 173

ja to hosi nechapu, to kazdej musi mit ten "svuj" vapik ? proc si kupujete neco co smrdi plastem ??? mate tady malo typu co si koupit co uz nekdo doma ma ? komu neni rady tomu neni pomoci...

za me a nebudu sam, urcite flowermate, od cisteni, baterka, provedenim az po zkur proste bomba. jeste za ty penize... ten ale na netu v testu nenajdete, hadejte proc.

Old Post 26-09-2015 v 08:40 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 174

citace:
Původní příspěvek od PaBlo
Mard, doufam že budeš spokojenější než já, nenech si mojim názorem zkazit nadšení určitě mě zajima tvuj nazor


Určitě poreferuji. Možná by šel udělat nový vršek z nějakého tvrdého dřeva, třeba akátu či buku.
Proč ti nejde zaslat pm?!?

Old Post 26-09-2015 v 09:16 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 175

citace:
Původní příspěvek od Mard


Určitě poreferuji. Možná by šel udělat nový vršek z nějakého tvrdého dřeva, třeba akátu či buku.
Proč ti nejde zaslat pm?!?


Co je pm? Taky jsem přemýšlel jestli vy ten vršek sel udělat z nějakého kovu nebo skla, ale dřevo asi taky dobry, mas ke dřevu blízko? Já s toho zatím zkoušel tahat jen bez materiálu.

Old Post 26-09-2015 v 11:37 AM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 176




Zdravím, po dvou letech zkušenosti s Herbal air vaporizerem jsem si řekl že by to chtělo nějaku recenzi.
Z balónku jsou vypary lahodne, s plnym kotlem se dají nafouknout 4-5dobrych balónků a to je dost i pro skupinku 4 lidí. Jednou jsem to dal i sam ale musím říct že to je zážitek. Nevím kolik si tak dáváte normalne ale u me dobry.
Jo a da se taky misto balónků připojit hadička a tak se dá potahovat jako z vodarky u čajičku.
Teplota je myslím od 130 do 200 stupňů.
Provedeni je krásný když nastavíte teplotu otočením čudliku barva podsvícení se postupně krasne meni az v zelenou.
Je to výborný společník na akce protoze se snadno zbali a nemusite se bát rozbití, vyrobce tvrdit že je velmi odolný. A Já to tvrdim taky :-D výrobce je Kanada a inhaloval jsem z něj vsemozne bylinky od maty po rozmarýn.
Materiál je nejlepší moc nedrtit ale i tak z něj vyždímete všechno co je k vaporizaci potřeba. Sítko je taky dost hrube takže když se bylinka nadrti lita do balónků což vidim jako nevýhodu.
Vapik vypadá jako mixér.
Nevím jestli jsem napsal všechno ale pišu momentálne na mobilu a ti je nic moc.

Old Post 26-09-2015 v 18:17 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3775030 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív