Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Vaporizer stoji za to ?? Nakup vaporizéru .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16 »
Autor
Téma 
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 209

jj klasickej p=robelm vzduch je z vapa moc přesušenej a vysušuje sliznice od te doby co mám vapo co jde přes vodu je to balada

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 11-03-2016 v 14:21 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 210

Co to maš za vapo že tahaš přes vodu? Vim že i na Flowermate i na Herbal air jde dokoupit nástavec aby se dal napasovat do bongu a tahat přes vodu.
Sám sem to ještě nezkoušel, určitě to je super, už kvulí super pocitu při tahání z bongu.
Musím dát za pravdu že někdy mam z vapa vzorek a s toho mam trochu vysušenou sliznici, ale jindy zase ne, takže s tim že to muže byt vlhkostí materialu a konkretním druhem travy to je pravda.

Old Post 16-03-2016 v 15:18 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 211

citace:
Původní příspěvek od PaBlo
Co to maš za vapo že tahaš přes vodu? Vim že i na Flowermate i na Herbal air jde dokoupit nástavec aby se dal napasovat do bongu a tahat přes vodu.
Sám sem to ještě nezkoušel, určitě to je super, už kvulí super pocitu při tahání z bongu.
Musím dát za pravdu že někdy mam z vapa vzorek a s toho mam trochu vysušenou sliznici, ale jindy zase ne, takže s tim že to muže byt vlhkostí materialu a konkretním druhem travy to je pravda.


http://s21.postimg.org/g0nklv45z/002.jpg mám vapko z místního trhu vyrábí kámoš

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 16-03-2016 v 16:07 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 212

Posuň si video na 13 minutu a dokoukej do konce. Má tam dva bongy při použití FlowerMate VS.05 https://www.youtube.com/watch?v=4cbwbN9lbYw

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 16-03-2016 v 16:29 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 213

Zdravím
Tak sem si obednal vaporizér AGO-G5.Čekám až mi přijde a začínám si říkat jestli sem neudělal blbost...
Máte někdo zkušenost??Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 02-04-2016 v 04:15 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 214

Měl jsem podobný. Za málo peněz dost muziky, ale jsou samoz. lepší. Viz. FlowerMate VS.05 mini

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 02-04-2016 v 10:55 AM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 215

Zdravím
Já sem nechtěl žadnej top.....Chci si jen to vapování tak nějak osahat než do toho vrazím nějakej větší peníz...
Je tu jedno téma elektronický brk......Tam dnes už bývalý člen Hlava říká že je s ním spokojen.Na základě toho sem to obědnal.
No nic já to otestuju a dám vědět.......
Zdárek.......

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 02-04-2016 v 12:45 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 216

Pecka...První Vapík na olej http://www.growshop.cz/katalog/deta...penvape-fiy-kit zde : video https://www.youtube.com/watch?v=83reqWp0bYo

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 19-06-2016 v 12:43 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jerry1402
Nový Člen

Karma uživatele jerry1402 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 217

Zdravim, tak jsem si poridil svuj prvni vapik. Flowermate Aura na ebay z Nemecka. Cena: 1500,- za dva dny byl doma. Kapacita baterie 2600mah, displej s nastavitelnou teplotou a ukazatelem baterie. Moznost vaporizace i pri nabijeni.
Vaporizuju pri teplote cca 200'C a stav se dostavi velmi rychle . Jen mam mensi problem s chuti materialu. Prvnich par hitu je vynikajicich a cistych( i kdyz bez oblacku) .cca po 5 min matros v zasobniku lehce promicham a pokracuju. To uz je ale chut vyparu velmi spatna a je to spis zapach. Snad jako hnojivo. Delam neco spatne? Moc vysoka teplota? Nebo spatny material? Diky za rady

Old Post 19-09-2016 v 09:09 AM
jerry1402 je offline   Profil uživatele jerry1402   Find more posts by jerry1402   Foto galerie člena jerry1402   Click here to Send jerry1402 a Private Message   Add jerry1402 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 218

citace:
Původní příspěvek od jerry1402
Zdravim, tak jsem si poridil svuj prvni vapik. Flowermate Aura na ebay z Nemecka. Cena: 1500,- za dva dny byl doma. Kapacita baterie 2600mah, displej s nastavitelnou teplotou a ukazatelem baterie. Moznost vaporizace i pri nabijeni.
Vaporizuju pri teplote cca 200'C a stav se dostavi velmi rychle . Jen mam mensi problem s chuti materialu. Prvnich par hitu je vynikajicich a cistych( i kdyz bez oblacku) .cca po 5 min matros v zasobniku lehce promicham a pokracuju. To uz je ale chut vyparu velmi spatna a je to spis zapach. Snad jako hnojivo. Delam neco spatne? Moc vysoka teplota? Nebo spatny material? Diky za rady

Zdravím, nemyslim že by jsi něco dělal vyloženě špatně.
Když jsem začínal s přenosnym vapikem začinal jsem s teplotou 190°C no a ted jsem někde na 197°C a jsem stale spokojený, nikdy teda materiál neobracím ani nepromíchávám, s postupným vaporizováním a vypařováním esenciálních látek zkrátka materiál ztrácí na chuti.
Důležitá je spíše barva kterou po zvaporizování má, měla by být lehce nahnědlá.

Old Post 20-09-2016 v 18:42 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 219

VapeXhale Cloud Evo

Co vy na to?

https://www.youtube.com/watch?v=bSEXEfJqzI0

Nevlastníte ho někdo?

Old Post 20-09-2016 v 20:22 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 220

Máš o tom více nastudováno a shrneš důležité info? hodilo by se, protoře přijít na to kde se vzali je na delší vysedávání.
Narazil jsem zatím na nějaké certifikáty materiálů které mají a cenu kole, 9000 kč, ale všechno v angličtině čéče

Old Post 21-09-2016 v 19:15 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude13
Nový Člen

Karma uživatele Dude13 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 221

Ahoj,
používám Flowermate v5.0 Pro. Teplotou začínám u 185 a postupně zvyšuji na 197-200°C. Na začátku je vždy chuť vynikající a postupně se ztrácí. Zkoušel jsem si hrát a i při stále zeleném materiálu (po krátké době vaporizace) se chuť ztrácí. Vysvětluji si to tím, že vonné a část chuťových složek (např. silice) mají nízký bod varu a odchází nejdříve. Rozdíl je dán i tím, že u jointu/bongu se postupně pálí materiál, ale u vaporizéru se zahřívá komora celá. Vaporizace je jiná. Nejen, že je ke zdraví šetrnější a účinek je odlišný, ale chuťový projev je jiný - postupným zvyšováním teploty si lze všimnout více složek. Pokud si chce člověk hrát, dobře nastavitelná teplota je u vaporizéru nezbytná. A malá rada, pokud chcete přebýt nepříjemnou chuť v druhé části vaporizace (záleží na kvalitě materiálu), pak můžete přidat např. rozmarýn, který má podobnou teplotu vaporizace. S bylinkami můžete hodně a vhodně experimentovat ;-)

citace:
Původní příspěvek od PaBlo

Zdravím, nemyslim že by jsi něco dělal vyloženě špatně.
Když jsem začínal s přenosnym vapikem začinal jsem s teplotou 190°C no a ted jsem někde na 197°C a jsem stale spokojený, nikdy teda materiál neobracím ani nepromíchávám, s postupným vaporizováním a vypařováním esenciálních látek zkrátka materiál ztrácí na chuti.
Důležitá je spíše barva kterou po zvaporizování má, měla by být lehce nahnědlá.

Old Post 23-10-2016 v 15:15 PM
Dude13 je offline   Profil uživatele Dude13   Find more posts by Dude13   Foto galerie člena Dude13   Click here to Send Dude13 a Private Message   Add Dude13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Obecné flowermate V5.0 Příspěvek č. 222





Buďte pozdraveni,
Už delší domu plánuji přispět do tématu rozebráním tohoto přenosného vaporizeru. Zrovna před par dny jsem se dozvěděl že když budu vaporizovat jednou denně asi tyden je dobré ho koncem týdne vyčistit a připravit na další náročný týden
Takže jsem vzal foťák a při inspiraci návodu na čištění jsem udělal par fotek, vapík je asi 2-3 roky starý přesně bych to musel hledat
Opotřebování v podobě pár pádů na zem, dokonce i odpadení všech možných částí je jen mírně znatelné vzhledově funkce je stále dobrá a splňuje požadavky.
Skleněný náustek je ůvodní ale dají se i dokoupit.
No používám lékárnický benzín protože mi zbyl a protože se s minimem zbytků ze všech přípravku nejlépe odpaří alespon podle mých zkušeností. Dá se použít i líh. Mam fotky už vyčištěného přístroje
Pri rozjímání jsem našel další fotky takže mužete vidět jak dobrý společník na cestách to muže byt
Jek věci říct že tato verze ma přednastavenou teplotu +- 192 °C udáváno výrobcem. A nevim kde změřit zda je to i po letech pravda Naznávám že ano

Naposledy upravil PaBlo 23-10-2016 v 18:37 PM

Old Post 23-10-2016 v 18:26 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HerrOttoFlick
Stálý Člen

Karma uživatele HerrOttoFlick - 31% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 223

Čau, prosím o radu majitele Flowermate v5.0 jak dlouho vám vydrží baterka?
Mě vydrží 9 úplných cyklů což se mi zdá celkem málo oproti udávaným 2,5 hodiny. Dík

Old Post 05-11-2016 v 22:52 PM
HerrOttoFlick je offline   Profil uživatele HerrOttoFlick   Find more posts by HerrOttoFlick   Foto galerie člena HerrOttoFlick   Click here to Send HerrOttoFlick a Private Message   Add HerrOttoFlick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 224

Zdravím HerrIttiFlick, dalo by zabrat napsat tvuj nick
Přesně jak říkáš, začínám si pomalu všímat že tak těch 8-9 cyklů vydrží,ale to udává i výrobce. Nikdy se mi nepovelo to přesně spočítat ale snad jednou No myslím že při tolika cyklech vaporizace, s tím že při plnění kotlíku nechávám zapnuté vnitřní světlo je dostačující.
Navíc se mi hodně líbí že se po 10minutách samo vypne nahřívání což mě osobně někdy baterku šetří U mě nabíjení z prázdné baterky do plné trvá tak cca 2hodinky. A někdy nabíjím i když není uplně prázdná a vím že jedu na delší cestu.
Už se mi nejednou stalo, že jsem si jej vzal ven, naplnil kotel a zjistil že baterka je prázdná zabránit takovým neštěstím
No ale i po 2 letech vlastnictví Flowermate v5.0 jsem stále spokojen.
Co ty? Jak jsi na tom ze spokojeností? Výdrž baterie u přenosných vapíku není podle mě nijak větší. Pokud není na plyn

Old Post 06-11-2016 v 09:44 AM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0172960 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív