Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Zahrádka na slunném svahu #2011#
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Obecné Zahrádka na slunném svahu #2011# SR,wwXsr,ssXsr,bd,ap,fbXblub. Příspěvek č. 1



Zdravím

Letošním rokem, jsem se rozhodl začít také pěstovat. Je to můj první grow, na kterém se chci naučit a nasbírat zkušenosti do dalších.

Místo:
1.moje zahrádka se nachází v lehkém svahu, na ''schodě'' kde je rovina. Slunce by zde mělo svítit téměř celý den, ale tak hodinu až dvě před západem slunce zapadne za kopec.
2.Dale mam jedno misto u kamosa na zahrade v busi. Bohuzel tam neni az tak moc slunka, ale aspon je jistota, ze to budu sklizez urcite ja.
3. V kopřivách - PŘEDSTAVENÍ MÍSTA

Půda: původní půda nebyla moc dobrá a úrodná, byla moc udusaná a jak jsem zjistil, byla tam kdysi skládka, a v půdě se nacházely cihly, odpadky atd.. Vykopal jsem několik děr, a asi ještě nějaké přibydou, které jsou naplněny substráty (20L substrátu pro pelagronie,40L substrátu pro balkonové rostliny, 20L zahradnického substrátu) a dále také slepičincama a kobylincama. Ale je to smícháno i s původní půdou. Ještě do der pridan pisek na provzdusneni

Rostliny: a ted to hlavní -

nejaky AF
2x fem. Auto pyramid
4x fem. Big devil
4x snowryder
5x fast bud X blub.


pak normalni
6x white widow X snowryder
6x S.Skunk X snowryder
4x TOP 44
10x White rhino
7x SMBOG
6x Mountain Jam
a pak nekolik NN



dále jsem vyrobil menší ''pařeniště'' kde si mohu předepěstovat sazenicky, protože doma tu možnost nemam. Aspon kyticky ochrani před vyplavenim, kdyby dlouho prselo, a teplo tam snad take bude

Pokud mate nejake připominky, napady atd. tak budu rad

OUT 2011 (ww,sr,ss,bd,ap,NN,t44,sil,wr,SMBOG,..)

Naposledy upravil stepko 14-06-2011 v 20:55 PM

Old Post 05-04-2011 v 21:00 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 2

zdárek tak tady to máš..doufám že se bude dařit ale měl bych jednu lehčí radu..ten písek(nebo kokos ) na to provzdušnění bych určitě dal protože mám zkušenost že ten kupovanej substrát sám o sobě nasaje ranec vody může kořeny udusit zvlášť u malejch rostlinek. a pokud nechceš aby ti je to vyplavilo jenom stříška nepomůže, udělal bych si zezhora z kopce kolem skleníku strouhu aby ty největší přívaly netekly do skleníku ale kolem skleníku ať to roste f.e

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Old Post 07-04-2011 v 07:22 AM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

7.4.2011 Příspěvek č. 3



TO: Fire.ent - odtekaci kanal neni potřeba.. do skleniku ta voda nenatece, i když je ve svahu.. voda se zadrži ve svahu, a ikdyby tak maximalne to potece na folie ale dik za napad

jel jsem se podivat, jak na tom pokrocila ma prvni rostlinka, kterou jsem zasadil asi do 7l kvetinacku a dal to meho "pařeniště" :-D .. vede si dobře. Je to NoName seminko, ktery jsem dostal od kamarada, a jeho produkt z tohodle seminka byl famozni nebylo poznat že to je out :-D

Old Post 07-04-2011 v 19:25 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 4

Pěkné kámo akorát nevím,jestli to není zbytečně brzy dávat ven,protože v létě tam s toho budeš mít stromy a bude to vidět ode všed všade
Hlavně až bude teplo a více slunce,tak musíš foli sundat abys je neupekl!!!
V mojem pařeništi,když bylo venku 30C,tak jsem tam mněl 60C a kdybych neoddělal sklo,tak bych je upekl.
Jinak je to pěkný nápad,ale nevím co bych si o tom myslel,kdybych na procházce se psy na něco takového narazil
Tak hlavně přeji aby to někdo nevymákl a abys sklízel jen ty a pro začátečníka K+



Fanánkův out 2010

Old Post 09-04-2011 v 15:06 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 5

diky moc za pochvalu a za radu ale ja nechci pestovat ve skleniku furt, jenom předpěstovat sazenicky +- 20cm třeba, at jsou v zemi silnějsi proti vlivum pocasi doufam že chapes..a ted tam takove vedro neni, a je tam vcelku velky pruduch kterym tam fouka čerstvy vzduch a na prochazce to nikdo nenajde to je posledni misto, kde by se sel nekdo prochazet musel by se brodit křovím, a vybehnout a seběhnout strmej kopecek spis se bojim myslivcu.. maji pobliž par posedu, ale nastesti z nich nejde videt na mou malinkou zahradecku

Old Post 09-04-2011 v 17:01 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Re: 7.4.2011 Příspěvek č. 6

[QUOTE]Původní příspěvek od stepko
odtekaci kanal neni potřeba.. do skleniku ta voda nenatece, i když je ve svahu.. voda se zadrži ve svahu, a ikdyby tak maximalne to potece na folie ale dik za napad

no sice bych chtel videt vodu co se zadrzi ve svahu ale když myslíš na tu folii by ti prave voda tect nemela, ta ji tak jako tak neudrzi a mohlo by ti to vyplavit ty malicky sazenicky..fakt mi ver vim o cem mluvim myslim ze tech 10 kopnuti motyckou by za tu jistotu stalo..ale nechci ti do toho kecat delej jak uznas za vhodny..pic f.e

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Old Post 10-04-2011 v 21:16 PM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 7

Ten svah neni tak prudkej, ze po nem tece voda, a navic je zatravnenej, a ta trava vodu udrzi a pro jistotu tam neco jako odtekaci kanal vytvorim jistota je jistota.. Dik

Old Post 12-04-2011 v 06:37 AM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 8


Dalsi update:

kyticka je v zemi(kvetinacu) presne tyden ted jsem za ni 4 dny nemohl, protoze jsem bylnebyl doma.. Puda uz byla celkem sucha, ale verim, ze to uz je v pohode

Old Post 12-04-2011 v 16:23 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 9




Zdravím

Dalsi menši update.. Dal jsem klicit 8semen jedne odrudy(NONAME) a z nich vylezlo 7. A z druhe genetiky(take noname) mi ze zasazenych 6 vylezlo 5 což mě potěšillo.. 3rychle vyklicena seminka jsem nemohl dat na policko, protože bylo hnusne, a neměl jsem se tam jak dostat, tak jsem je dal do hliny a do skřine a svitim jim jen obyčejnou lampou je to barbarské, ale aspon vyzkousim jak to pojede po 24hod maji cca 6cm. Dalšich 6 semen, co vyklicilo později, jsem zavezl na poličko.

foto 1 - květinačky v pařeništi
foto 2 - vykopané díry (jen část)
foto 3 - 3rostlinky pod lampičkou pocca 24hod

Old Post 16-04-2011 v 16:07 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 10



Udelal jsem si vylet na mou zahradku, zkontrolocat jak si rostlinky vedou .. Vetsina je v kvetinacu 4dny a ta nejvetsi asi 10dni..

Old Post 19-04-2011 v 20:03 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Asi ti to píšu zbytečně, ale sjeď si bazar, tam něco najdeš určitě, šel bych do řezů, to máš jistý samice, nebo fem semena, sice dražší, ale kvalitka.

Old Post 22-04-2011 v 16:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 12

feminizovana jsem zavrhl.. spiše ty řezy, nebo pak nějake seminka od mistniho člena.. Uvidim podle toho, jetsli tu řezy seženu ..

Old Post 22-04-2011 v 17:57 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od stepko
feminizovana jsem zavrhl.. spiše ty řezy, nebo pak nějake seminka od mistniho člena.. Uvidim podle toho, jetsli tu řezy seženu ..

A co máš proti feminizovaným?

Old Post 23-04-2011 v 06:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Mirex

A co máš proti feminizovaným?


Nic proti nim nemám a věřím, že ještě s řezy je to nejkvalitnějši osivo co bych mohl mit..

ale nechci do nich vražet tolik peněz..je to muj prvni grow, takže když poseru nejakej NONAME, nebo semeno za 20kč tak me to tak nenasere, kdybych zničil kytku, ktera byla ze semena co stala nekřestansky prachy..

a domluvil jsem se s PANEM KEREM a budu kupovat
10x KC36
a 10x passion 1 X (g13xmtf)

myslím, že to je dobrá volba

Old Post 23-04-2011 v 09:11 AM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 15






Akuality ze skleničku ..

foto 1 - největsi kytka (tak za tyden asi zastřihnout nebo přesadit)
foto 2- všechny
foto 3,4- uvnitř sklenikaa
foto 5 - sklenik

Old Post 25-04-2011 v 07:01 AM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 16



dalšii up.. !!

kyticky maji 2tydny, až na tu největši. Ta ma 3tydny+par dni a tu velkou jsem dnes zastřihl

Old Post 29-04-2011 v 16:15 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5249580 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív