Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Zahrádka na slunném svahu #2011#
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 49

Neni nebezpečný, asi chtěl jen uchytit vajíčka, at se mužou vyklubat malý pavoučci. Určitě tím to nebylo, kdyby uchytil vajíčka, tak by se t jen skroutil jeden list a né všechny.

Old Post 12-06-2011 v 18:53 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Re: Re: 11.6.2011 Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od fananek7
Vypadá to na nahození nákvětu samice,já mám už o něco větší nákvět,který by mněl být až v půlce srpna,nu což,příroda je příroda a my budeme dříve hulit



Myslíš, že vyhodila preflowers?? ja ti nevim jak tam budu, tak vyfotim detalnějš dyžtak


TO: MDe : jo, nesl si vajičko to je jedno, už odpočiva v pokoji. Ale ten list jen jeden byl povadlej, ten kterej byl pokrytej celej pavučinou.
to je jedno kytka ma spoustu listu, tak ji to neuškodi.

!!! Děkuji za reakce hoši !!!

OUT 2011 (ww,sr,ss,bd,ap,NN,t44,sil,wr,SMBOG,..)

Old Post 12-06-2011 v 20:53 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 51

Nene prefolwers,podívej se na fotku a vidíš tam ty vytáhlé tenké listy jak jdou na horu?
A mezi nima budou za týden chomáčky kámo,to si kuř!!!
Však jo,za týden vyfoť a uvidí se jestli jsem mněl pravdu!
Pokud ano dáš mi K+ ,pokud ne ne dám já tobě



Fanánkův out 2010

Old Post 12-06-2011 v 23:36 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 52

Tak ted jsem z toho jelen jakoze to je nejaka lehce AF odruda?? K+ ti davam i tak za rady no uvidime, ale rozhodne bych byl rad, kdyby zacla kvist

OUT 2011 (ww,sr,ss,bd,ap,NN,t44,sil,wr,SMBOG,..)

Old Post 13-06-2011 v 06:47 AM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Nové míto - kopřivy Příspěvek č. 53



nadešel čas, abych vám předtavil muj nový flek, který jsem pojmenoval

Kopřivy

místo a půda :Je to za vesnicí, kde asi před 10 lety byla bažina, ale ted tam je kopřiv po bradu ( a to nejsem žadnej prcek) z toho jsem usoudil, že tam nebude spatna puda a žadnou jsem tam nevozil. Vlhka tam je furt, aji když jsem tam byl po tydenim pařaku, takže zalivat tak casto nebudu muset

Hrozbou tu nebudou ani čorky (aspon tomu věřím a doufám). Jen tu občas chodí myslivci, ale do tech kopřiv se brodit nebude doufám, takže jen poslední - ZVĚŘ! ale to nejak uchranim (moč, benzin, vlasy..)

Osazenstvo: dal jsem tam 4x SMBOG a 3x TOP44. 3SMBOGY sežrali slimaci, takže tam mam 4 kytičky. Dosázím ještě asi další 3 Doufam že už není pozdě teď vysazovat

ještě planuji vysadit na jedno místo, které mam už připravené, ale to vam předvedu, až to bude

OUT 2011 (ww,sr,ss,bd,ap,NN,t44,sil,wr,SMBOG,..)

Old Post 14-06-2011 v 20:50 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 54





16.16.2011 - slunečno

tak že by to fakt nakvétalo ?? fafanek mel asi pravdu u kubuta jsem rozeznal samce a zda se mi, že twister, lance a roh jsou holkyy!! aspon doufam. Cim to je, že už ted nakvetaji??

1. kluk jako buk co?
2. je to teda nákvět?

3. ..

4. stale týraný twister

OUT 2011 (ww,sr,ss,bd,ap,NN,t44,sil,wr,SMBOG,..)

Old Post 16-06-2011 v 14:07 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 55

Zdar,všechno máš vychytané,hlavně ten nový flek,ten by mněl být v pohodě
Jojo Fč.1 je jasný samec a F2 by mněla být samica,teď už jen můžeš čekat na chomáčky.
Myslím si,že kvetení je způsobeno buď modelem,nebo tím,že se vždy k večeru zatáhlo před bouřkou.
Já osobně mám v nákvětu češtinu,ale z modelů pouze samce asi tak jak ty...



Fanánkův out 2010

Old Post 17-06-2011 v 12:57 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 56


díky fananku, že aspon ty tady se mnou komunikujes : a jak řikas, zatim jen ten kubuto je kluk , ale u roha a lance jsem si jist holkama! a twister asi takee

18.6.2011 - zataženo

dneska jsem místo v kopřivách doplnil o další členy a to : 3xWW x Snowryder a 3x SMBOG SMBOG mě velice překvapuje za 30hod od začatku kličeni měly všechny seeds minimalne 2,5cm kličky a kličivost je 100%!!! parada! a taky se mi zda, že roste rychleji než T44, ale to je zatim jen muj odhad.

jinak kytičky v kopřivách jsou 10dní v zemi a myslím že se jim daří dobře

OUT 2011 (ww,sr,ss,bd,ap,NN,t44,sil,wr,SMBOG,..)

Old Post 18-06-2011 v 19:01 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 57






Kvetou či nekvetou?

Skoro po tydnu jsem byl zkontrolovat políčko. Vytrhl jsem samce (zrovna ta nejhezci a nejzdravějsi kytka ) ale co nadělam.. ale hlavní otázka- kvetou nebo ne?? zda se mi, že vypadaji furt stejně, tak nevím jinak se jim daři dobře, až na moju malou wdowku, kterou celou sežrali slimaci a zustal jen stonek!!! a to na sobě měla petku.. hnus. a jeste na vetsine kytek jsou lehce svilusku nebo něco takovyho, ale věřím, že si kytky samy poradí

1. ještě se samcem

2. ?? nákvět??

3. ?? nákvět ?? twistera

4. jedináček.. na to, že je v původní zemině, tak se mu daři moc dobře!!

5. nejvice nemocný larry a rico

OUT 2011 (ww,sr,ss,bd,ap,NN,t44,sil,wr,SMBOG,..)

Old Post 22-06-2011 v 21:30 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zambathan
Stálý Člen

Karma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 58

citace:
?? nákvět??

Čus Stepko. U toho nákvětu foť spíš preflowery, který rostou z místa kde se hlavní stonek větví do vedlejších a kde ty vedlejší se rozvětvujou eště na ty menší - a nedívej se na vrchol kytky, nýbrž někam dolů či doprostřed, tadyty místa začínají kvést jako první. A ten larry - těma sviluškama myslíš ty bílý fleky na listech? Na to bych se bejt tebou podíval zblízka a trochu kytičkám v tom pomoh. Jinak se mi tvoje políčko moc líbí a přeju ti ať je máš krásný a krásně rostou

I choose to live my life like a Jah activist, cause I am true spiritualist.

Old Post 28-06-2011 v 15:58 PM
Zambathan je offline   Profil uživatele Zambathan   Find more posts by Zambathan   Foto galerie člena Zambathan   Click here to Send Zambathan a Private Message   Add Zambathan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 59

Čest Stepko, buď v klidu, je to max. preflower!!! Vydržaj piaňier! Mě takhle kytka blbne už měsíc. Jak píše Zambathan tak se koukej spíš níž, mě snad na každým větvení vyrazil chomáček cca. 5 až 10 chlupů a tím zatím šmitec... kytka jede furt jak blázen na růst! Ale jinak to máš super K+!

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 28-06-2011 v 17:20 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 60



diky moc za ohlasy!!

moc se všem omlouvám, že jsem to tady neaktualizoval. Důvody jsou jasné: nebyl jsem téměř doma a druhý důvod, že se mi vysral muj cestovni prostředek a pěšky nebo na kole se mi tak daleko nechce.

ikdyž jednou jsem byl v kopřivách!
Kytky tam vypadaji zdravě, akorat byly pod petkama a ty už jim byly maly. kroutili se v nich a hlavně SMBOG, kterej me nepřestava udivovat!! paradni kytka. A trochu jim tam bylo vedro, protože celej tyden tu byly fakt pařaky.

Fotky jsou z 1.7.!!

1. Zkroucený SMBOG

2. Top 44

OUT 2011 (ww,sr,ss,bd,ap,NN,t44,sil,wr,SMBOG,..)

Old Post 11-07-2011 v 22:47 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

24.7.2011 Příspěvek č. 61






konečně UP!!

Dnes jsem mel konecne možnost jet na mou skromnou zahradku. Na první pohled mě vcelku potěšila, když jsem viděl hned prvni 2 kytky, že maji přes 2metry!! bohužel oba byli samci, tak šli pryč.. takže mi tam zbylo 5 kytek, což by měly byt samičky 2 kytky maji okolo 180cm a zbyle 3 okolo 120cm, protože nemaji dostatek světla. Jinak už všechny nakvetaji, takže to je super ale poraďte, přece moje kyticky vypadaji než ty ostatnich. Myslite, že to budou dlouhy salamy??

1. Lance a twoster.. skoda, že to jsou kluci.. Lance-220cm a twoster okolo 200cm

2. Jedináček- na to, že roste v puvodní půdě, tak se mu kur*a daříí!! moc hezká kytka.. a holčina!

3. Ten má koule !

4. Nákvět

5. Larry a Rico.. maly kytky, protože naměli dost slunka, ale aspon něco

OUT 2011 (ww,sr,ss,bd,ap,NN,t44,sil,wr,SMBOG,..)

Old Post 24-07-2011 v 14:19 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 62

Nádhera,nádherajak samci,tak samice a v takové buschi!



Fanánkův out 2010

Old Post 24-07-2011 v 17:30 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
somki
Nový Člen

Karma uživatele somki - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 63

škoda tech samcu to bude vše opilené

Old Post 25-07-2011 v 12:22 PM
somki je offline   Profil uživatele somki   Find more posts by somki   Foto galerie člena somki   Click here to Send somki a Private Message   Add somki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 64

citace:
Původní příspěvek od somki
škoda tech samcu to bude vše opilené

To asi ne, si myslim že je vytrh včas, samice kvetou trochu dýl, maximálně perflowers budou opylený a to není žádná tragedie.

Old Post 25-07-2011 v 12:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2346000 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív