Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Zahrádka na slunném svahu #2011#
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

25.5. - Up Příspěvek č. 33






zdravíčko

fananek - jojo dnes jsem se pokusil vyfotit spodni vetvičku, ale beztak z toho pujde poznat hovno

navštěva polička mě vcelku potěšila.. většina kytek vypada zdravě a vitalně- až na 2 (oškubanek a jedinaček)- o nich až později

ale na druhou stranu me i vcelku zklamalo.. dal jsem do květinaču 4xww, 2xss a 2x BD a vylezly zatim jenom 2ww..a to měly všechny seminka hezky kličky..jeste počkam

1. Kobra.. stale roste a roste..jak do vyšky, tak do šiřky tami děla největši radost..snad to nebude samec! zkusim vypatrat jeji geny, jestli to něco je

2. Lance a twister - namačkane kytky, ale twister se ochotně nechava ohybat, tak v tym snad problem nebude

3. Kubuto - kytka co jsem daval do země lehce okousanou, ale rychle se vzpamatovala a roste jako z vody

4. zastřih kobry

5. tak co?? je z toho vidět pohlavi?? spiše ne, než jo co?

OUT 2011 (ww,sr,ss,bd,ap,NN,t44,sil,wr,SMBOG,..)

Naposledy upravil stepko 25-05-2011 v 20:01 PM

Old Post 25-05-2011 v 17:38 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 34

citace:
5. tak co?? je z toho vidět pohlavi?? spiše ne, než jo co?


zatim ne.

jinak pěkny

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 25-05-2011 v 20:31 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 35






1. Ano ano.. rico a larry.. 2 kytičky, ktere jsou asi 3m od ostatnich.. rico byl hospitalizován nejspíše se sviluškami, ale žadny lék nebyl předepsán.. buď pojede a vyléčí se, nebo půjde do křemíkového nebe

2. twister jak se ochotně ohýbá..

3. Celá jedna část políčka.. nějaké kyti jsou moc blízko sebe, ale budu ohybat a ohybat, a stejne neco bude samec, tak bude vykázán z pole.. a oškubánek nevím nevím, jestli přežije Kobra na sobě už má papirový pytel, aby ukázala pohlaví (někde na G jsem četl, že to jde)

4. Kubuto, oškubanek, Roh.. oškubanka neco pokousalo ve skleníku..ale ne slimáci!! bylo tam hodně pavouku, much a jineho hmyzu, tak možna neco takoveho.. uvidime jestli přežije..

5. poslední kytka na policku.. Jedináček proto, protože je jako jedina mimo od ostatních.. nebylo místo v dírách, tak sla do hlíny, kterou jsem vykopal z děr.. aspon to bude na srovnání, jestli se kopat díry vyplatí.. stejně je nějaka nemocna nebo neco.. ale rozjede se

OUT 2011 (ww,sr,ss,bd,ap,NN,t44,sil,wr,SMBOG,..)

Old Post 25-05-2011 v 20:31 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od Slick-ace


zatim ne.

jinak pěkny


ja si to myslel, ale diky


a dnes jsem vypatral po puvodu kobry a je to Bílý nosorožec neboli white rhino

takže super jsem z toho štastnej

OUT 2011 (ww,sr,ss,bd,ap,NN,t44,sil,wr,SMBOG,..)

Old Post 25-05-2011 v 21:09 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

neděle nic se neděje Příspěvek č. 37




Byl jsem se podivat za kytkama, jestli na něho boruřky a deště udělaly nejake škody, ale naštěstí teměř žádné

Jen na Kobře (white russian) je jedna větev zlomena, protože na ni byl pytlik(vysvetleni v přizpěvku výš). Ale snad sroste, a kdyby ne, tak co

1. Kobra ma 110cm

2. utrhla vetev

3. Lance , kteryho ohla bouřka.. 50cm rovných

OUT 2011 (ww,sr,ss,bd,ap,NN,t44,sil,wr,SMBOG,..)

Old Post 29-05-2011 v 21:04 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
getzz
Stálý Člen

Karma uživatele getzz - 80% PěstitelskáKarma uživatele getzz - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 38

Hoja... Prosím tě, hodil bys tady foto jak ti roste ta Auto Pyramid? Mam ji taky a roste mi jako docela pěkně, ale itak by mě zajimalo jak to vypadá u tebe... Thx

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=37212---------Out 2008
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=57086---------Out 2011

Old Post 30-05-2011 v 19:37 PM
getzz je offline   Profil uživatele getzz   Find more posts by getzz   Foto galerie člena getzz   Click here to Send getzz a Private Message   Add getzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 39




citace:
Původní příspěvek od getzz
Hoja... Prosím tě, hodil bys tady foto jak ti roste ta Auto Pyramid? Mam ji taky a roste mi jako docela pěkně, ale itak by mě zajimalo jak to vypadá u tebe... Thx


dobrá. Jak se pojedu podivat na misto, kde roste tak ti ju sem dam. ted jsem tam asi 5 dni nebyl. Ale po 2 dnech, co jsem ji se slusnyma klickama dal do hliny, tak jeste nevylezly

UP

větvička zpatky nepřirostla a zvalda. To je jedno se ztraty se vždy počita jen hlavne at to neni samec.. Mel jsem na jedne větvičce pytlik asi 2 dny a nic neukazala, tak nevím

a nějak me stvou maly sazenicky!! :-/ jsou už v hlině pěkne dlouho(5dni minilane) 4x ww, 2x SS, 2x BD, 2X blubxfast bud..a z toho na mě vekoukla zatim jen jedna ww a jeden BD!! a to navic nějaky pofiderni.. sand jeste vylezou

1. foto - neco se na kobře udělalo.. zarodek pohlavi to asi neni co?

2. foto - stonek kobry na přirovnani

3. foto - twister a lance

OUT 2011 (ww,sr,ss,bd,ap,NN,t44,sil,wr,SMBOG,..)

Old Post 31-05-2011 v 18:58 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SKUNK211
Stálý Člen

Karma uživatele SKUNK211 - 94% PěstitelskáKarma uživatele SKUNK211 - 94% PěstitelskáKarma uživatele SKUNK211 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 40

niesom si isty ale vyzera to samca chcelo by to lespiu fotku..prajem nech je to holka

ONLY NATURAL
Outdoor 2009
Outdoor 2010
Outdoor 2011
Outdoor 2012

Old Post 31-05-2011 v 19:20 PM
SKUNK211 je offline   Profil uživatele SKUNK211   Find more posts by SKUNK211   Foto galerie člena SKUNK211   Click here to Send SKUNK211 a Private Message   Add SKUNK211 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creator
Stálý Člen

Karma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od stepko



1. foto - neco se na kobře udělalo.. zarodek pohlavi to asi neni co?

2. foto - stonek kobry na přirovnani

3. foto - twister a lance


ahoj, na tej prvej fotke máš samca

Some people tell me that I need help...Some people can fuck off and go to hell.
[list]

Old Post 31-05-2011 v 19:21 PM
Creator je offline   Profil uživatele Creator   Find more posts by Creator   Foto galerie člena Creator   Click here to Send Creator a Private Message   Add Creator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 42

Kujva, ja si to myslel ! .. no nic, necham ho jeste chvili, a pak pujde do mlííka aspon nějak poslouži.

Děkuji vám kamarádi .

OUT 2011 (ww,sr,ss,bd,ap,NN,t44,sil,wr,SMBOG,..)

Old Post 31-05-2011 v 20:28 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 43

Jasan,foto č.1,je jasný samec,na nic nečekej a co nejrychleji pryč s ním!



Fanánkův out 2010

Old Post 31-05-2011 v 21:36 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 44

Na nic nečekej a na mlíko se vyser! Jinak ti budu držet palce a sledovat.

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 01-06-2011 v 14:56 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 45






tak kobra byla dnes-4.6.2011 rychle a bezbolestně zabita. Je mi HO líto. Byla to silná, nádherná a snadno větvící se kytka s velkym potenciálem! no nic nenadělm nic. jen stínila ostatním.
Ted se akorat bojím, že kytky, co visadím ted, budou male a zakrsle, když je sadím tak pozdě.

Jinak všem se vede dobře!! mam z nich radost až na sazeničky! v květinačich obal od seminnek byl, ale kytky nikde jen jedna.. něco je tam asi požira, tak jsem tu jednu dal ven
Twister mi děla obrovskou radost tim, jak to ohybam, se stavaji ze sekundarnich vetvi, vetve primarni už ma asi 5 vrcholku, ktery jsou ve stejne vyšce atd. to je super.

Jinak ted mam v květinačich zasazeny: 2x White rhino X snowryder a jednoho Auto pyramida , protože tamty 2 co jsem měl sežraly slimaci! .. pak mi jeste klicijou top44, mountain jam, white rhino a SMBOG

1. kOBRA ještě žívá

2. ..

3. twister a lance

4. Nějakej divnej FIM nebo nevim co

5. Týraný twister

OUT 2011 (ww,sr,ss,bd,ap,NN,t44,sil,wr,SMBOG,..)

Old Post 04-06-2011 v 17:17 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 46




1. oškubanek se vschopil a jede v pohodě. sice je trochu slabši, ale to je jedno

2. Je to nějakej retard?? tyšim, že jsem to nezastřihaval, ale stejne divně roste. Někde jen list a vyběžek nove vetve jen jeden a naproti tomu nic atd.

3. Na larrym jsem se rozhodl také pokoušet ohybaní atd.




a děkuji všem za káčka!!! to vždy potěší

OUT 2011 (ww,sr,ss,bd,ap,NN,t44,sil,wr,SMBOG,..)

Old Post 04-06-2011 v 17:23 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

11.6.2011 Příspěvek č. 47






11.6.2011 - slunečno, předtím 2 dny déšť

ted tu 2 dny chcalo, ale kyticky to nejak nepoznamenalo (aspon poličko, kde jsem byl) .. Snažím se už kytky roztahovat do prostoru, at mají více místa a vcelku se mi to daří. Z twistra je hezkej kulatej křak k fotkam:

1. na kytce je vetřelec!! fuj, to je hnus. byl zabit, ale list, na ktere byla pavucina je uplne zvadlej. Hajzl. Neni nejak nebezpečnej že??

2. Pohled na jednu stranu polička

3. Twister ten se hezky vetvi a táák!!

4. kubuto - no jo ma asi kolem metru

5. how to cropping

OUT 2011 (ww,sr,ss,bd,ap,NN,t44,sil,wr,SMBOG,..)

Old Post 11-06-2011 v 20:07 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Re: 11.6.2011 Příspěvek č. 48

citace:
[i]

1. na kytce je vetřelec!! fuj, to je hnus. byl zabit, ale list, na ktere byla pavucina je uplne zvadlej. Hajzl. Neni nejak nebezpečnej že??

Nebezpečný jsi mu byl ty,kytkám nijak neškodí,urvat list a hodit ho do hajzlu,kytka se kvůli tomu neposere



4. kubuto - no jo ma asi kolem metru

Vypadá to na nahození nákvětu samice,já mám už o něco větší nákvět,který by mněl být až v půlce srpna,nu což,příroda je příroda a my budeme dříve hulit
[/B]



Fanánkův out 2010

Old Post 12-06-2011 v 18:32 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6052720 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív