Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Zahrádka na slunném svahu #2011#
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 17




si tady pišu sam pro sebe??!!.. nejaky rady nebo něco bych ocenil...

jinak dalši aktualizace kytičky stale rostou, a dnes dostaly prvni varku vyluhu z kopřiv..je to zatim slabej(4dny luhovanej)smichanej s vodou asi 1:1.. aspon nějaky živiny pro prcky.. velka pujde asi po vikendu ven

1. zas pohled jako vždycky

2. trocha pro porovnani

3. zkouška o FIM asi neuspěšna to je fuk.. ona to překope a poroste dal. a už na ni jdou vidět nove vyrustky vedlejšich větvi

Old Post 02-05-2011 v 21:14 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zambathan
Stálý Člen

Karma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 18

Čus. Tak já ti sem teda napíšu ať máš radost Nejdřív by mě zajímalo kde si přišel na výluh z kopřiv a jestli víš, jak moc to je pro ty kytky dobrý? A pak bych ti asi řek, ať se na fim vysereš, kór ty semínka passion1xg13 vůbec asi nezastřihávej, je to kříženec hybridů a v průměru by měl bejt tak 90 % indika, tak tam si s větvením starosti nedělej, kór když to dáš do děr a kytky maj pořádně místa

I choose to live my life like a Jah activist, cause I am true spiritualist.

Old Post 02-05-2011 v 22:29 PM
Zambathan je offline   Profil uživatele Zambathan   Find more posts by Zambathan   Foto galerie člena Zambathan   Click here to Send Zambathan a Private Message   Add Zambathan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 19

Noo konecme si aspon muzu myslet ze se o grow nekdo zajima.. Takze: na vyluh jsem prisel nekde tady na foru, ze je dobrej a nasel jsem tu i vyluh ze slepicincu, ktery planuji aplikovat na kvetinky take, takze jestli si myslis, ze jim to spise uskodi, tak rekni.. A FIM jsem zkousel jenom u tote..jsou to zatim vsechno NONAMEs, co mam ve sklenicku.. Na kc36 a passion1 x (mtfxg13) jeste cekam snad dojdou brzy.. Tak uvidim jak se p1 x (mtfxg13) bude vetvit, a treba to bude jak rikas.. Diry jsou dostatecne velky..50x50x50cm, a nektery jeste vetsi, tak koreny prostor mit budou

Old Post 03-05-2011 v 05:51 AM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zambathan
Stálý Člen

Karma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 20

já si nemyslim že jim to uškodí, spíš si nemyslim nic, protože to vůbec netušim tak proto sem se zeptal xD ale neni to špatnej nápad. Jinak počítam že do tý díry se ti vejde tak +-35 litrů, jestli je dobrá půda na místě tak kytka se bude prorůstat eště dál, a to je teprv pak místa no nic hele, ať ti to roste a budu tě sledovat! zatim se měj

I choose to live my life like a Jah activist, cause I am true spiritualist.

Old Post 03-05-2011 v 21:07 PM
Zambathan je offline   Profil uživatele Zambathan   Find more posts by Zambathan   Foto galerie člena Zambathan   Click here to Send Zambathan a Private Message   Add Zambathan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 21



i vic hliny se tam vlezlo.. 50l substratem jsme zasypali 2díry tak do pulky ...

Furt zalivam tym kopřivovym vyluhem, tak snad to k necemu je vcera jsem jednu kytku přesadil do země. Byla už velka, a stinila ostatnim ve foliačku..silna se mi zda dost, ale stejně jsem ji aspon trochu podepřel a na přesazenym mistě na nu bude svitit vic slunka, tak to ji prospěje

1. Kořeny přesazene kytky

2. už přesazena

Old Post 07-05-2011 v 09:22 AM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 22



par dni je kyti venku a zda se mi, že ji to prospiva jinak ve skleniku jedou furt hezky taky..až na jednu, ktera je lehce retardovana jeden list ma kupatej, druhej takovej divnej a dalsi normalni prostě postižena

1. FIM se asi vyvedl

2. zase sklenik (jakoby 3tí z prava je ten "retard" !!

Old Post 10-05-2011 v 21:10 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 23





Update.

kyticky rostou jako z vody. Dělají mi radost. Další 3 jsem dnes přesadil ven, protože už kořeny lezly dirama v květinačich. Jednu jenom zkusim nejak ohnout, aby rostla spis trochu dal od te dalsi kytky, když jsou vedle sebe tak blízko. Jen se chci zeptat, jestli nevite od ceho jsou ty listy"okousany"? je to od zvěře nebo jenom nějaka mutace kytky?

Old Post 16-05-2011 v 18:16 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Zdravim, kytky vypadaj zdrave a jinak se mi nezda ze by byly nejak zmutovany, spis bych to videl ze to kouslo nejaky zviratko, je to i na vic listech nebo jen tenhle jeden ? Pro klid duse okolo rostlinek nasypej Vanish (proti slimakum) a zkus po okoli rozvesit v nejakych sitkach zvireci chlupy nebo lidske vlasy.
Zatim at se dari a at to roste, jo a zkus najit pro kazdou kyticku svoje misto nebo je aspon poctive roztahuj, ty dve sou tam fest

Old Post 16-05-2011 v 18:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 25

Ty listy jsou na tý co si FIMnul?

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 16-05-2011 v 18:51 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 26

chčiju tam furt, slimaci tam žadni vubec nejsou a stejne by se asi těžko vysplhali do 40cm vyšky ale dik za rady.. už delši dobu planuji, že si zajdu do nějakyho kadeřnictvi pro vlasy.. a s tym mistem to troška problem je ale namačkany budou asi jenom v te jedne diře.. pokusim se to ohnout pryč aby měly vic prostoru..

ale JAHmaican na to asi kapnul kurva pokus o fim to byl, ale asi nevydařenej

Old Post 16-05-2011 v 18:56 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 27

Tak konecme dochazi k novym prirustkum do rodiny a je to :
nejaky AF
2x fem. Auto pyramid
2x fem. Big devil
2x snowryder
2x fast bud X blub.


pak normalni
2x white widow X snowryder
2x S.Skunk X snowryder..


od pana kera mi stale kc36 a p1x(g13xmtf) nedosly mozna jeste budu mit belladona x top44 jeste uvidim

OUT 2011 (ww,sr,ss,bd,ap,NN,t44,sil,wr,SMBOG,..)

Naposledy upravil stepko 19-05-2011 v 11:41 AM

Old Post 19-05-2011 v 10:46 AM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 28



Modely došly a už většina klíčí.

Na poličku stale květinky rostou jen ve skleničku, jak tam mam ted kuřince, tak je tam hromada much a take pavouku.. a nevim kdo a proc a co ale okusuje mi to listy!! slimak to nebude, protože jsou okousany jenom ty vrchni!!

1. fotka - největši kytka s pracovnim nazvem"kobra"- mam zastřihavat aji vedlejši větve??

2. - listy kobry - někde jsem četl, že čim vice cipu na listech, tim je kytka zravějši a vitalnějši..jestli to tak je tak super

3. menši kytky s pracovnima nazvama vlevo "kubuto" a vpravo "twister" furt se ho snažim ohybat co nejvic od te druhe kytky, což se daři

OUT 2011 (ww,sr,ss,bd,ap,NN,t44,sil,wr,SMBOG,..)

Naposledy upravil stepko 23-05-2011 v 07:12 AM

Old Post 21-05-2011 v 16:39 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Date1
Stálý Člen

Karma uživatele Date1 - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od stepko
ty fotky do toho přizpevku nejdou narvat,,


A udelal si opravu v PC? asi ne takze sa asi prihlasujes na zalozny server.
Carlos to tam napsal a prihodil navod jak na to.
Takze nejedes na ostrem servru a proto ti nejdou vkladat foto.

Date1..

Date Projekt 2011
Date 20-tej Outdoor 2009
Spontanica indoor 2008
Spontanica outdoor 2008

Old Post 22-05-2011 v 08:24 AM
Date1 je offline   Profil uživatele Date1   Find more posts by Date1   Foto galerie člena Date1   Click here to Send Date1 a Private Message   Add Date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 30

jsem na novem ostrém serveru, ale nejak mi to blbne.. zo notebooku sla nahrat jen jedna, a ostatni se nenahraly a ted 2 nahrat jdou a jeste jedna furt nic.. to je jedno, už mate představu, jak to u mě vypada s kytickama

včera jsem do země zasadil 2x S.Skunk x snowryder a do kybla 2x auto pyramid.. pak mi doma jeste klicijou nějaky

Old Post 23-05-2011 v 07:16 AM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepko
Stálý Člen

Karma uživatele stepko - 88% PěstitelskáKarma uživatele stepko - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 31


kytka stale roste, ale bojim se že to bude samec podle toho jak jsem tady nekde cetl : tlusci ryhovany stonek, patra daleko od sebe, rychly rust..ale doufam, že to jsou jen pověry v zemi mam momentalne 9 kytek na jednom fleku + v květinačku jeste rostou 4x WW x Snowryder + 2x S.S x snowryder + 2x Bid devil l(kteři pujdou do země a ne do kybla)

OUT 2011 (ww,sr,ss,bd,ap,NN,t44,sil,wr,SMBOG,..)

Old Post 23-05-2011 v 19:57 PM
stepko je offline   Profil uživatele stepko   Find more posts by stepko   Foto galerie člena stepko   Click here to Send stepko a Private Message   Add stepko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od stepko
kytka stale roste, ale bojim se že to bude samec


Zatím to nevypadí,že by to mněl být samec,ale podle celkové stavby kytky se to určit nedá...
Skus se podívat mezi spodní větvičky a lístky,jestli tam nezačínaj kuličky,a vyfoť detail,určitě ti někdo poradíme.
Jinak to zatim asi nepoznáš.



Fanánkův out 2010

Old Post 23-05-2011 v 20:24 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0794670 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív