Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400 W 4 ks Cheese v coco
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
paldo24
Stálý Člen

Karma uživatele paldo24 - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od fire.ent
jenom bych rád podotknul že z vlastních zkušeností s kokosem(venku sic ale peru ho všade si myslím že je mnohem lepší kokos nechávat proschnout úplně a radši jim nalejt 150- 200ml denně(zase brát s rezervou dle velikosti rostlin a možnosti denní? obsluhy...) a střídat jim suchý a mokrý cykly..přijde mi totiž že pak mnohem líp ta rostlina spotřebovává to co jí leješ a zároveň stíhá proschnout...je to jen můj osobní názor tak mě nekamenujte ale osobně aspoň mě dost sere když zvlášť teď mám venku ten kokos pořád mokrej tak mi pak přijde že i když to ven neproteče tak že kyti v mokrejch botách se to stejně moc nelíbí..tak se smějte f.e

Ja z každej strany počúvam ako je dobré coco polievať čo to dá tak to skúšam a vypadá to, že kytkám sa to páči. Viditeľne sa viac rozbehli tak neviem ako to je nakoniec s tým preschnutím sto ľudí, sto názorov

Only indoor!

Old Post 03-08-2011 v 22:59 PM
paldo24 je offline   Profil uživatele paldo24   Find more posts by paldo24   Foto galerie člena paldo24   Click here to Send paldo24 a Private Message   Add paldo24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od fire.ent
jenom bych rád podotknul že z vlastních zkušeností s kokosem(venku sic ale peru ho všade si myslím že je mnohem lepší kokos nechávat proschnout úplně a radši jim nalejt 150- 200ml denně(zase brát s rezervou dle velikosti rostlin a možnosti denní? obsluhy...) a střídat jim suchý a mokrý cykly..přijde mi totiž že pak mnohem líp ta rostlina spotřebovává to co jí leješ a zároveň stíhá proschnout...je to jen můj osobní názor tak mě nekamenujte ale osobně aspoň mě dost sere když zvlášť teď mám venku ten kokos pořád mokrej tak mi pak přijde že i když to ven neproteče tak že kyti v mokrejch botách se to stejně moc nelíbí..tak se smějte f.e


Dovolil by som nesuhlasit s tvojim nazorom "si myslím že je mnohem lepší kokos nechávat proschnout úplně"

Ako je pisane aj tu http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

je to hydroponi medium,,nikoliv substrat,toto klame prave hodne pestitelu...
-zakladem je perfekni drenaz,
-kokos je taktez nemozne prelit
-vzadnem pripade nenechavat proschnout
-mnoha lidi si mysli ze maji kokos nechavat proschnout,zalevat jen jako substraty tzn.malo az mene,boji se preliti,nedostatku vzduchu,hnilob korenu a nevim ceho...tohle plati pro hlineny substaty a nikoliv kokos...

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 03-08-2011 v 23:22 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od pan.smakovicka


Dovolil by som nesuhlasit s tvojim nazorom "si myslím že je mnohem lepší kokos nechávat proschnout úplně"

Ako je pisane aj tu http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

je to hydroponi medium,,nikoliv substrat,toto klame prave hodne pestitelu...
-zakladem je perfekni drenaz,
-kokos je taktez nemozne prelit
-vzadnem pripade nenechavat proschnout
-mnoha lidi si mysli ze maji kokos nechavat proschnout,zalevat jen jako substraty tzn.malo az mene,boji se preliti,nedostatku vzduchu,hnilob korenu a nevim ceho...tohle plati pro hlineny substaty a nikoliv kokos...


Presne jak pise pan.smakovicka maximalni souhlas

Old Post 04-08-2011 v 07:33 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Machoman
Příšte to neštípej tak brzo, zbytečne si je zabrzdil.


..kdy zastřihavas ty? jestli vubec ...
ja mel takovou teorii ze po tydnu-D ale to je samo blbost (aby se stacila rozrust nez prepnu na kvet) ale to je samo blbost
kdyz se chci vlezt do 30dni na rustu(od semene)

nebo je nechas rozrust a pak zaštipneš..?

...strihat treba po 3tydnech, pak stejne kytka stoji akorat se pak vzpamatuje (5dni?)a přepnu

...po 2tydnech?tj malo
nevim

Old Post 04-08-2011 v 09:38 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paldo24
Stálý Člen

Karma uživatele paldo24 - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od mysak


..kdy zastřihavas ty? jestli vubec ...
ja mel takovou teorii ze po tydnu-D ale to je samo blbost (aby se stacila rozrust nez prepnu na kvet) ale to je samo blbost
kdyz se chci vlezt do 30dni na rustu(od semene)

nebo je nechas rozrust a pak zaštipneš..?

...strihat treba po 3tydnech, pak stejne kytka stoji akorat se pak vzpamatuje (5dni?)a přepnu

...po 2tydnech?tj malo
nevim


Ja som čítal, že je dobré zastrihnúť po treťom poschodí alebo prvých päť listoch. Ja som strihol po druhých päť listoch. Rozdiel je evidentný! Dovtedy kytky iba stáli a od zastrihnutia sa pekne rozrástli.

Only indoor!

Old Post 04-08-2011 v 10:33 AM
paldo24 je offline   Profil uživatele paldo24   Find more posts by paldo24   Foto galerie člena paldo24   Click here to Send paldo24 a Private Message   Add paldo24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 22

odhadem.., jak dlouho ti to rostlo nez jsi to zastřihl?

Old Post 04-08-2011 v 11:57 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paldo24
Stálý Člen

Karma uživatele paldo24 - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od mysak
odhadem.., jak dlouho ti to rostlo nez jsi to zastřihl?


viem to presne, bolo to 20 dní

Only indoor!

Old Post 04-08-2011 v 12:21 PM
paldo24 je offline   Profil uživatele paldo24   Find more posts by paldo24   Foto galerie člena paldo24   Click here to Send paldo24 a Private Message   Add paldo24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 24

pan.smakovicka.... na jednu stranu je fakt že čistej kokos používám málokdy a to právě z důvodu že nemám čas si každej den vychytávat zálivku ale stojim si za tim že když postavím vedle sebe do stejnejch květníků se s tejnou drenáží a stejným modelem 2 květiny, tak ta co má aspoň občas suchý boty bude jestli ne o hodně tak znatelně lepší...bohužel sem ve fázi stěhování takže než to budu moct dokázat bude to aspoň půl roku ale chystám se na to..Btw:proč maj aera a nftéčka suchý a mokrý cykly?proč tim nechčije voda furt? zkuste to a uvidíte, a jestli ne ten kdo viděl sem asi jenom já...pic f.e a PS:žádná pruda jen diskuze a pokial se to nekomu nelibi smažu PSS:a žádnejch hnilob a podobně se nebojim a taky netvrdim že se maj nechat uschnout jenom dost dost dobře prochnout a pak znova zalejvat(hnojit) víc nic a vyjadřovat se k tomu už nechci...vyzkoušejte,referujte f.e

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Old Post 04-08-2011 v 12:56 PM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkure
Stálý Člen

Karma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od fire.ent
pan.smakovicka.... na jednu stranu je fakt že čistej kokos používám málokdy a to právě z důvodu že nemám čas si každej den vychytávat zálivku ale stojim si za tim že když postavím vedle sebe do stejnejch květníků se s tejnou drenáží a stejným modelem 2 květiny, tak ta co má aspoň občas suchý boty bude jestli ne o hodně tak znatelně lepší...bohužel sem ve fázi stěhování takže než to budu moct dokázat bude to aspoň půl roku ale chystám se na to..Btw:proč maj aera a nftéčka suchý a mokrý cykly?proč tim nechčije voda furt? zkuste to a uvidíte, a jestli ne ten kdo viděl sem asi jenom já...pic f.e a PS:žádná pruda jen diskuze a pokial se to nekomu nelibi smažu PSS:a žádnejch hnilob a podobně se nebojim a taky netvrdim že se maj nechat uschnout jenom dost dost dobře prochnout a pak znova zalejvat(hnojit) víc nic a vyjadřovat se k tomu už nechci...vyzkoušejte,referujte f.e


Kokos je hydro medium, takže jaké suché a mokré cykly ? Když jedeš bubbler nebo rw rohože, tak to snad taky nenecháš vysychat.

Z vlastní zkušenosti vím, že nechávat vysychat kokos se nevyplácí, zkusil jsem to jednou a moc jsem toho nesklidil.

Old Post 04-08-2011 v 13:25 PM
punkure je offline   Profil uživatele punkure   Find more posts by punkure   Foto galerie člena punkure   Click here to Send punkure a Private Message   Add punkure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 26

co pise fire.ent nemusi bejt blbost ma to svoji logiku, min vody znamena vic kysliku pro koreny a to urcite vyznam ma,,, ale nechavat kokos proschnout se nevyplati hlavne z jednoho duvodu a to je stabilita hodnot roztoku... tim ze se kokos na dripu stale prolejva ma porad stejny hodnoty a to je velky + prosychani muze zpusobit kolisani hodnot a to ve finale muze nadelat jeste vetsi paseku nez snazit se doprat kytkam vic kysliku u korenu tim ze se budou stridat suchy a mokry cykly...dle myho nazoru je bubbler a ebb-flow nejrychlejsi a to prave diky mnozstvi kysliku u korenu

citace:
Původní příspěvek od punkure

Z vlastní zkušenosti vím, že nechávat vysychat kokos se nevyplácí, zkusil jsem to jednou a moc jsem toho nesklidil.


kdyz mi prerostly kytky v kokosu v malych kvetinacich ktery jsem nemel na dripu tak jsem zalival rucne a nejednou se mi stalo ze mi kokos dost proschnul a ve finale na kytkach byly stejne paradni bambule takze to ze ti to jednou proschlo urcite nemelo za nasledek nevydarenou skliizen... tam to bylo asi necim jinym

Old Post 04-08-2011 v 13:53 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od FrYnK
co pise fire.ent nemusi bejt blbost ma to svoji logiku, min vody znamena vic kysliku pro koreny a to urcite vyznam ma,,, ale nechavat kokos proschnout se nevyplati hlavne z jednoho duvodu a to je stabilita hodnot roztoku... tim ze se kokos na dripu stale prolejva ma porad stejny hodnoty a to je velky + prosychani muze zpusobit kolisani hodnot a to ve finale muze nadelat jeste vetsi paseku nez snazit se doprat kytkam vic kysliku u korenu tim ze se budou stridat suchy a mokry cykly...dle myho nazoru je bubbler a ebb-flow nejrychlejsi a to prave diky mnozstvi kysliku u korenu


Hej chlapi, než budete psát takový blbosti tak si o tom nejdříve něco přečtěte!
Kokos je hydroponie a tečka! Vůbec se u kokosu nedoporučuje úplné proschnutí, protože kokos ztrácí své vlastnosti - mění se struktura a už nikdy nepojme tolik vody.

Absolutně nechápu hlášku že méně vody znamená více kyslíku!!!

Přeci kořeny nepřijímají kyslík ze vzduchu, ale až ten kyslík který je rozpuštěný v "půdním" či hydro roztoku. Což rozhodně není to stejné!
Rozpouštění kyslíku probíhá na fázovém rozhraní kapalina/plyn v našem případě tedy roztok/vzduch. Množství rozpuštěného kyslíku bude závislé tedy na čase, teplotě (se zvyšující se teplotou klesá množství kyslíku) a hlavně na ploše kde může probíhat .
Kokos je velice vzdušný, ale v případě vyschnutí se kyslík nemá kde rozpuštět a tudíž ho nemohou přijímat ani kořeny.
Opakem a nejlepší variantou je když je kokos v celém objemu vlhký - fázové rozhraní má nejvyšší plochu a v roztoku je nejvíce rozpuštěného kyslíku a nejoptimálnější podmínky pro zdravé kořeny.

Teď něco k té rychlosti růstu...
Nejvyšší rychlost růstu je u TAG "pravé" aeroponie, protože roztok je ve formě malých kapiček, kterých je hodně a mají tedy obrovský povrch fázového rozhraní na kterém dochází k rozpouštění kyslíku.
Bubbler pokud bude předimenzovaný tak na tom bude taky velice dobře. U Flood & Drain (Ebb & Flow), dripu a NFT by to množství rozpuštěného kyslíku chtělo změřit (taky bude záležet na konstrukci apod.) - dnes už se prodávají i ruční oxymetry.

Snad už je jasno ohledně kokosu, hydroponie a rozpuštěného kyslíku.

EDIT: Jo ještě k tomu prosychání...
Teoretický příklad... udělám zálivku s EC 1,2, kokos nechám prosychat a tak snižující se obsah vody bude koncentrovat soli hnojiv na mnohem vyšší EC než 2,0. Když kokos úplně proschne tak hnojiva zůstanou ve formě příslušných solí v kokosu. Při další zálivce se tyto zbytkové soli rozpustí a roztok bude mít vyšší EC jak 1,2 které má zálivka.
Vysoké riziko přehnojení rostlin a zasolení média!
Proto je lepší mít kokos pořád vlhký a při zálivce vždy ať něco proteče s jistotou stejného pH a EC v médiu jako má zálivka.

Třeba až takové problémy s přehnojením neplatí u půdních substrátů, protože ten má schopnost vázat ionty hnojiv (ty jsou přítomny pouze v roztoku) na půdní sorpční komplex a nedochází k zasolování (jsou extrémy kdy už je vyčerpána kapacita a dochází opět k zasolování půdy). Při zálivce se ionty opět uvolní do roztoku.
U půdy je taky dobré ať něco proteče aby půdní roztok měl přibližně stejné parametry jako zálivka. A půda se nechává prosychat z toho důvodu že je sama o sobě málo vzdušná a při zálivce se zaplaví většina pórů, kterým se může do celého objemu substrátu dostat vzduch aby docházelo na fázovém rozhraní k rozpouštění kyslíku v půdním roztoku. Takže opravdu u půdy záleží na pravidelných cyklech sucho/mokro. Taky dobrý kypřit půdu u OUTů, přidávat do půdy perlit apod.


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Naposledy upravil HurricaneGeorge 05-08-2011 v 20:12 PM

Old Post 04-08-2011 v 15:22 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkure
Stálý Člen

Karma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od FrYnK
takze to ze ti to jednou proschlo urcite nemelo za nasledek nevydarenou skliizen... tam to bylo asi necim jinym


Neproschlo to jednou, právě že jsem dělal mokré a suché cykly, byla to moje první zkušenost z kokosem. Druhé kolo s kokosem jsem jel uplně stejně jako prvni s tím rozdílem, že jsem vynechal ty suché a mokré cykly a prolíval to pořád podle popisu od tvotoh a na výnosu to šlo dost poznat.

Old Post 04-08-2011 v 15:48 PM
punkure je offline   Profil uživatele punkure   Find more posts by punkure   Foto galerie člena punkure   Click here to Send punkure a Private Message   Add punkure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od HurricaneGeorge


Absolutně nechápu hlášku že méně vody znamená více kyslíku!!!


myslel jsem vic vzduchu spatne jsem to napsal, to je jendo

Old Post 05-08-2011 v 07:16 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkure
Stálý Člen

Karma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od FrYnK


myslel jsem vic vzduchu spatne jsem to napsal, to je jendo


Zrovna tím prolíváním se tam toho vzduchu dostane nejvíc.

citace:
Původní příspěvek od tovotoh

-nejlepsi spusob zalevani je sprudka a rychle..tzn.chrst,a nechat vytect,,,chrst<<mysleno obrazne...ta kaluz jak rychle klesa tak za sebou zene kopce vzduchu

Old Post 05-08-2011 v 08:29 AM
punkure je offline   Profil uživatele punkure   Find more posts by punkure   Foto galerie člena punkure   Click here to Send punkure a Private Message   Add punkure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nojman
Nový Člen

Karma uživatele Nojman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 31

Hoď fotky paldo ať vidím, jak ti to roste

Old Post 05-08-2011 v 10:36 AM
Nojman je offline   Profil uživatele Nojman   Find more posts by Nojman   Foto galerie člena Nojman   Click here to Send Nojman a Private Message   Add Nojman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paldo24
Stálý Člen

Karma uživatele paldo24 - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 38  

Update 28 day 18/6 Příspěvek č. 32






Dnes som ich pri inštalovaní odfuku musel vybrať von tak tu je nejaký update. Tri sa mi zdajú zatiaľ v pohode ale tá štvrtá je taká chudinka - na foto tretia od hora. Neviem či z nej niečo bude?! No a včera a dnes som prelial iba vodou s upraveným ph. Onedlho prepínam

Only indoor!

Old Post 06-08-2011 v 13:40 PM
paldo24 je offline   Profil uživatele paldo24   Find more posts by paldo24   Foto galerie člena paldo24   Click here to Send paldo24 a Private Message   Add paldo24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-09-2011 - 400W - ICE v kokosu - 62 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2066450 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív