Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Sonyho 600W komůrka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hlína Sonyho 600W komůrka Příspěvek č. 1




Aloha amigos Po dlouhé době jsem se rozhodl postavit skříňku,rozsvítit umělé sluníčko,pod něho naskládat 12 dívčin a dobrodružství může začít

SETUP
Dark Street II. 120X120X200
Růst i květ - Sylvania 600W
OdFuk Ruck 420m3/h s regulací a teplotním čidlem
PříFuk 12V 8X8cm větrák //regulováno LM 317
oooFuk Davo klipsňák

Čičiny : 12x Chronic

na 18/6 nějakých 12dní

Hnojiva a doplňky
Plagron:Phyt-amin , cropmax ,alga grow,tera bloom,alga bloom,

Plant vitality plus (fajn věcička)
Stimluax uno
Omite 30w kdyby náhodou
Peroxid

A dost keců a teď nějaké photos

Old Post 03-04-2011 v 22:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2


Chlapi,zeptám se,někde už jsem to tu zkoukával,že někdo měl ten samý problém jako já,no ale k věci: Od doby co jsem použil cropmax (možná to na to nemá vliv a je to genetikou) se mi tvoří spousty nějakých dost pozohýbaných listů , barvu mají pěknou jen jsou nějaký posraté... Ve skrince je u vrcholu kolem 29°C což by mělo být v poho...

Myslím že to někde řešil Hlava (Mad Head),ale kde to netušim ...

Přikladam foto!

Old Post 04-04-2011 v 11:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 3

caw
ak mas predhnojeny substrat je zbytocne hnojit, max. phitamin.
Inac to pokrutenie bude stres, z toho sa vylizu , krutit sa ti budu aj novorastúce listy,listy budu mat ako šable, jedna kratsia jak druha.To prejde po prepnuti
Aku tam mas vlhkost ked svieti svetlo?

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 04-04-2011 v 12:46 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Sony1Extra
Chlapi,zeptám se,někde už jsem to tu zkoukával,že někdo měl ten samý problém jako já,no ale k věci: Od doby co jsem použil cropmax (možná to na to nemá vliv a je to genetikou) se mi tvoří spousty nějakých dost pozohýbaných listů , barvu mají pěknou jen jsou nějaký posraté... Ve skrince je u vrcholu kolem 29°C což by mělo být v poho...

Myslím že to někde řešil Hlava (Mad Head),ale kde to netušim ...

Přikladam foto!


To kroucení je kvůli špatnému pH...

http://grower.cz/forum/showthread.p...2724#post372724


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Naposledy upravil HurricaneGeorge 04-04-2011 v 13:08 PM

Old Post 04-04-2011 v 12:48 PM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

To bandita : vlhkost neměřím,stříkám vždy,když můžu protože se moje bývalá zvlhčovačka posrala a šla spinkat. A tak už nějakou dobu jedu bez ní a dá se to,kyti si nijak neztěžujou ....

To HurricaneGeorge : Díky moc ,mám tady vodu co má fakt dost vysoké PH tak jdu teď zalívat tak tam prsknu trošku PH - a mělo by to být fajn,ještě to zkusím změřit a dam echo jesti to je skutečně špatné PH

Zatím dikes

EDIT

Takže je to jasné přátelé PH 7,1 ,ale divím se že to nic horšího nezpůsobilo i když na druhou stranu jsem rád.Zalil jsem je PH 5 tak snad se to napraví ....

EDIT II.

Čumim tak tady na grower a ve je psáno že má 600W efektivní dosah 100cm tzn. že by měli mít kyti max 1m a když budou třeba 1,2m tak těch 20caku dole otrhat pro max efektivitu?

Naposledy upravil 05-04-2011 v 15:08 PM

Old Post 04-04-2011 v 14:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
keneth48
Stálý Člen

Karma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 6

s tym si nelam hlavu ak budu mat 1,2m moja 250W presvietila aj metrove palice co mi vyrastli. len teda samozrejme efektivita a ucinnost bola slabsia. ale aj tak je na tych spodnych paliciach slusny material. nezastrihaval som ani som neodstranoval spodky.

http://grower.cz/forum/showthread.p...09]2x MAZAR 250
http://grower.cz/forum/showthread.p... 1xSPECIAL KUSH
http://grower.cz/forum/showthread.p... Northern Light
http://grower.cz/forum/showthread.p...Sensi Star 600W

Old Post 05-04-2011 v 22:30 PM
keneth48 je offline   Profil uživatele keneth48   Find more posts by keneth48   Foto galerie člena keneth48   Click here to Send keneth48 a Private Message   Add keneth48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Sony1Extra

Čumim tak tady na grower a ve je psáno že má 600W efektivní dosah 100cm tzn. že by měli mít kyti max 1m a když budou třeba 1,2m tak těch 20caku dole otrhat pro max efektivitu? [/B]

hej ostrihaj to tak v 3 tyzdni kvetu, max 20cm od stonky, su zbytocne, sila sa sustredi inam,ale ked ti mozem poradit, uz teraz si tam namontuj siet ktora ti to vsetko udrzi,pretoze ti palice budu padat jedna na druhu...

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 05-04-2011 v 22:34 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

nojo takže už bych mel asi přepnout maji kolem 30cm tak snad to doroste do 1m a víc nee ...

Old Post 06-04-2011 v 07:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Sony1Extra
nojo takže už bych mel asi přepnout maji kolem 30cm tak snad to doroste do 1m a víc nee ...


minule kolo jsem jel taky chronic a prepl okolo 20cm a cca dalsich 20 to popojeho, sice jsem to kapke ohybal, ale jak prepnes na 30ti, tak metr nedas urcite bych rekl, bude to takovych 50-65. no a kdyby se to tahlo moc muzes je usmernit

at se dari!

Old Post 06-04-2011 v 15:05 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

UPdate 2.day 12/12 Příspěvek č. 10




Včera měli čiči již 12/12 a zdá se mi že soutěží o to,kdo bude největší.Když jsem je přepínal tak nejvydatnější čiči měřila 33cm tak snad neporostou jak basketbalisti I tak se nebojim že bych to neprosvitil to 600 kilo dělá zázraky.
Uvažuji o tom že vůbec nebudu zastřihávat spodky a trhat listí,četl jsem to tady na groweru ale sami groweři nejsou schopni se dohodnout tak semotamo zastřihnu konec listu,který bude bránit světlu až moc jinak asi budu nechávat tak.Každopadně kdyby něco k tomu jste měli za řeči tak prosím ,ale né že mě zvikláte )

Začaly nám teplé dny a tak jsem pořídil CT a z 34°C u vrcholku je rázem 27°C což čumím a moc.Jinak večra dostaly 50%max. dávky květového a 50% růstového hnojiva a asi jim šmakuje - listy zelené a už se nekroutí (moc vysoke PH a hnojky tomu napomáhaj...)

Taak a další foto až minipaliček.....

Old Post 13-04-2011 v 12:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Re: Sonyho 600W komůrka Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Sony1Extra

Hnojiva a doplňky
Plagron:Phyt-amin , cropmax ,alga grow,tera bloom,alga bloom,

Plant vitality plus (fajn věcička)
Stimluax uno
Omite 30w kdyby náhodou
Peroxid

A dost keců a teď nějaké photos [/B]


čím hnojíš v květu? Tím alga bloom, nebo tera bloom?

A na co ten Peroxid? Ten se používá především v hydru, ale hlavně bych ho nekombinoval s organickými hnojivy. Jestli se nepletu, tak ty by měli podporovat užitečnou mikrofaunu u kořenů a tím peroxidem to všechno zahubíš... (kdyžtak mě někdo znalejší opravte)

Když už chceš něco na čištění organických zbytků v hlíně, tak bych volil určitě enzymi a peroxid bych si schoval na hydro, nebo aspoň až nebudeš používat organická hnojiva...

Ať to roste
Rasta

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 14-04-2011 v 14:37 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Kamo ,ten peroxid používám jen na kličeni seminek a podobně - napsal jsem ho jen že jsem vypisoval ,co vše mám k dispozici ...
Jinak použivam Alga bloom protože obsahuje více % prvky PK a semotamo přiliju trošičku růstového pro občasné přidání i jiných živin než kyti potřebuje a jednou za týden enzymy ...

Old Post 14-04-2011 v 23:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Amigos , snad se kyti již zastavili , vrcholky jsou +- 12cm od sebe - a tak se ptám je to v pořádku ?600w to prosvítí i když to nesrovnám nebo srovnat?

Old Post 18-04-2011 v 19:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 14

neboj, prosvítí

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 18-04-2011 v 19:46 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 15

hh ten pacháč vypadá "trochu" poddimenzovaně . . .??

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 18-04-2011 v 20:07 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

proč myslíš?Jako že je malý nebo už starý?

Old Post 19-04-2011 v 10:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-03-2014 - 2.kolo 600w kokos - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3016930 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív