Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Jak udělat trubkový ventilátor z čtvercového?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Jak udělat trubkový ventilátor z čtvercového? Příspěvek č. 1

Koupil jsem si na přítah 12V větráček Sunon o rozměrech 120 x 120 x 38 mm a zjistil jsem, že sám o sobě dost hlučí. Napadlo mě, že kdybych se mi na něj podařilo napojit dvě Isoflex trubky, tak by mohlo stačit to pak obalit velkou vrstvou nějakého zvukově izolačního materiálu a hluk by se mohl kriticky zmenšit.

Neporadíte jak na ten větrák ty dvě trubky co nejjednodušeji připojit? Existuje na to třeba nějaká přechodka?

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 14-07-2007 v 18:24 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

1: 120*120 nemá průměr(uhlopříčku)120mm ale něco kolem 165 mm,takže trubka bude o dost širší.Je to velký rozdíl když to vidíš potom před sebou.Jen tak se to někde nevleze.
Něco podobného jsem řešil před nějakým časem taky.
2: Nemá cenu s tím zabývat,stojí to zaPrd.
3: Odhlučnit to částečně jde.Je plno materiálu.
Co se týče té trubky tak jestli potřebuješ inspiraci,některé dražší koberce jsou motány kolem plastové trubky 170 mm světlost.Do trubky nějaký ten plát izolace namotaný,tak aby šel ventilátor jemně s těží zasunout,není třeba lepit nic,drží to tam samo.No a kolem té trubky si toho namotej kolik chceš.Izolačního materiálu na trhu je tuna.
Tak jsem to kutil já.
Nicméně výkon neodpovídá ani vynaložené práci,natož utraceným penězům....

Old Post 14-07-2007 v 19:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 3

Simor:
nj, ale spíš myslel jako ty trubky na ten ventilátor přitisknout z každé strany, než ten ventilátor dát přímo do trubky. Ty rohy by se pak taky daly oříznout, aby se na to líp dával ten izolační materiál....

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 14-07-2007 v 19:16 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 4

Budeš rád když to potrubí vůbec profoukne, sunon nebrat

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 15-07-2007 v 13:09 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 5

Erixon:
nj protáhnout by to snad měl, je to ten nejsilnější co má průtok 323m3/hod a já budu mít jenom 250W sodík. Ale kvůli hluku jsem chtěl jet na poloviční výkon.

Vymyslel jsem, že bych proto mohl vyrobit takový tlumící box ze dřeva a izolačního materiálu, ale přemýšlím, jestli nebude lepší koupit aspoň to trubkový Euro 2 a pořádně ho obalit tou zvukovou izolací...

Nebo se plácnout přes kapsu a koupit dvě TDčka...

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 15-07-2007 v 14:23 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Plácnout se přes kapsu

Old Post 15-07-2007 v 17:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 7

Třeba to dá, ale teď v létě s tim nepočítej (na plnej výkon).
Levnbější použiteolný řešení je nějakej potrubák - tohle bych viděl jako minimum. Případně mezaxial kterej koupíš v každý prodejně s elektroinstalačním materiálem.

Ufo (případně TD) s regulací je prostě pohoda. volil bych tak 275-355m3/hod.
Stačí jen na odtah! Samozřejmě nezapomeň na klipsňák/stojaňák na cirkulaci vzduchu.

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 15-07-2007 v 18:10 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 8

Erixon:
Jako já bych problém s ventilací neměl, ale jde mi hlavně o tu nízkou hlučnost. Ten Sunon jsem si koupil dřív hlavně abych vyzkoušel jaký to je hluk a výsledek byl pro mě dost nedostačující.

Koupit takhle výkoný TD by nebyl problém co se týče financí, ale bojím se, že třeba těch 28dB co má to 250kový TD neutlumím.

Tlumení si představuji, že bych dal ten ventilátor do oddělený části skříně, kterou bych měl po stěnách vystlanou nějakým speciálním tlumícím materiálem a kolem větráku bych měl třeba 10cm vrstvu nějakého tlumícího rouna, nebo něčeho takového a trubka Iso flex.

Nemá někdo zkušenost s podobným odhlučněním TD? Podaří se mi to ztlumit na maximum?

Na ten Sunon se asi vykašlu, nestojí mi to za tu práci, zvlášť když neni jisté, jestli to bude stačit.

Možná bych mohl zkusit to 150kové TD na odtah a když by to nestačilo, tak přikoupit další na přítah. Co myslíte?

A co se týče klipsňáku, tak ty jsem ještě moc nestudovoal, ale bojim s jich asi nejvíc, protože se asi těžko odhlučňují. Musí ten ofok běžet pořád?

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 16-07-2007 v 17:07 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Macek001
Stálý Člen

Karma uživatele Macek001 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 9

Ahoj Calzone.

Mam TD 160. Mam ho ve zdi ulozeny v molitanu v novodurove trubce co se pouziva na odpady, kanalizace atd. Z prostoru saje vzduch pomoci Aluflexu 100. Vlastni vetrak neni vubec slyset, ale nasavany vzduch dela hluk zrejme v Aluflexu (venku z vetraci mrizky neni slyset vubec nic). Je to podobny zvuk jako kdyz jede kuchynsky odsavac, nebo se treba napousti nekde za zdi zachod a podobne. Takovej temnej hucivej ton, kterej se dobre siri. Zatim jsem to neresil, neb bydlim sam a mam to ve spajze v odlehle casti bytu, ale blizko vchodovych dveri, Je to klasicky bytovy zvuk a zatim zadna navsteva si toho nevsimla. Uvazuji o Sonoflexu, ale spis si myslim, ze by mohl pomoct sirsi Aluflex - treba 150cm???
Kazdopadne je to TD tizsi nez klipsnovy ofuk prumer 15cm, nebo Sunon 12x12 180 m3 na 12volt. Jeste bych dodal, ze mam celou pestirnu vylozenou 5cm polystirenem, i tak je to ale trosku hlavne v noci slyset.
TD 350 by melo byt kupodivu oproti TD 250 trosku mensi a tizsi. Ale mne staci bohate na uchlazeni 400W TD 160 bez Cooltube, pri rozmerech pestirmy 110x65x250. kde 250 je vyska. Stinitko pouzivam noname styl A-Wing a to dela co se tyce distribuce tepla taky hodne dobre. Mam tam v prumeru tak o 3-4 stupne vic nez venku (35 cm pod lampou) a krom techto extremnich veder jede TD na nizsi otacky.

Old Post 16-07-2007 v 20:52 PM
Macek001 je offline   Profil uživatele Macek001   Find more posts by Macek001   Foto galerie člena Macek001   Click here to Send Macek001 a Private Message   Add Macek001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 10

Macek001:
děkuji za za docela optimistické informace. A můžu se zeptat jestli máš na odtahu ještě pacháč a jaký máš přítah?

Zkoušel někdo jaký je rozdíl mezi třeba 125mm sonoflexem a třeba 160 sonoflexem?

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 17-07-2007 v 14:51 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Macek001
Stálý Člen

Karma uživatele Macek001 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 11

Calzone: Pritah mam pasivni - klasicka obdelnikova mrizka ve dverich a bohate to staci. TD odsava vzduch ven na volny vzduch. Pobliz nejsou zadna okna, bydlim v patre, tudiz pachac nepotrebuju. TD mne jede porad, takze do bytu se pach nesiri. Rekl bych, ze ta teplota je ok diky vysokemu stropu, cihlove mistnosti (byt je izolovana polystirenem, ale uchladit 250W v klasicke drevene skrini, kdy to fucelo do mistnosti byl vetsi problem nez ted tech 400W ve spajze) a tomu stinitku. Dal taky svoje dela zvlhcovacka. Stinitko typu A-wing vrele doporucuju. Fakt dobre rovnomerne to rozprostre svetlo a defakto totez to dela s teplem. Ja jsem je koupil za nejakych 1100 Kc, rikaji tomu vlastovka, ale nemel by byt problem to udelat doma.

Old Post 17-07-2007 v 19:05 PM
Macek001 je offline   Profil uživatele Macek001   Find more posts by Macek001   Foto galerie člena Macek001   Click here to Send Macek001 a Private Message   Add Macek001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 12

A jak máš ten přítah velký? Docela by mě zajímala optimální velikost aby to moc nehlučilo. Tipuju, že když bude malý, tak bude hlučet vzduch a když moc velký, tak budou zase slyšet ventilátory ze skříně.

Mají cenu třeba dva menší pasivní přítahy?

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 19-07-2007 v 16:33 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Calzone,hlavně si prosm tě nevylepuj krabici polystyrenem.
Ty se potrebujes toho tepla v bedně zbavit a ne ho tam držet.
Nemluvě o vysokém požárním nebezpečí........

Co se týče těch ventilátorů:Buď nakup dobře a kvalitně,nebo to budeš kutit pořád kutit dokola.......

Rozdíl v průměru potrubí?Ano,na to by přišla i moje 10-ti letá dcera
Zdarec

Old Post 19-07-2007 v 18:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Calzone
Stálý Člen

Karma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% PěstitelskáKarma uživatele Calzone - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 864  

Příspěvek č. 14

SIMOR:
ono jde o to, že zvuková izolace = i tepelná a já rozhodně potřebuji tu zvukovou. Polystyren tam dávat nebudu, chtěl bych tam dát nejspíš rockwool, ten je i nehořlavý. Celou skříň chci rozdělit na 2, nebo tři části, s tím, že ty mimopěstebí části, kde bude elektronika (větráky) budou silně odizolované.

Odizovlovat ty části problém nebude o to nejde, ale stejnak budu muset alespoň trošku odhlučnit tu pěstební část, protože myslím, že ten větrák na ofok bude úplně největší extrém co se týče hluku.

Na ten sunon už kašlu, koupím si určitě TD. Skříň udělám asi tak, že pokud nebude stačit to 160m3/h TD na odtahu, dokoupím další na přítah. Myslím jako, že by ta skříň na to měla být připravená tak abych jí nemusel celou komplet předělávat.

Calzonova odhlučněná skříň - návrh a stavba
Můj první indoor (sklizeno)
Calzonův balkón 2008 (sklizeno)
Calzoneho druhý grow (sklizeno)
Calzoneho třetí indoor (sklizeno)
Calzoneho balkón 2009 (sklizeno)
Krásně to začalo, krásně to skončí, lidi a zvířata, budou si rovni.
Stres - Lidé a zvířata

Old Post 19-07-2007 v 19:53 PM
Calzone je offline   Profil uživatele Calzone   Find more posts by Calzone   Foto galerie člena Calzone   Click here to Send Calzone a Private Message   Add Calzone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Macek001
Stálý Člen

Karma uživatele Macek001 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 15

Simor: co se tepla tyce, tak to mu bez problemu vytahne ten ventilator. Dovnitr pujde neustale chladny vzduch -pri mem objemu pestirny se tam vymeni s tim TD 160 vzduch takrka 90x za hodinu, takze opravdu nehrozi, ze by se tam drzel teply vzduch. Ja jsem volil polystiren pro snadnejsi manipulaci - nalepeni na zdi pestirny a mam ho potazeny folii z growshopu a hlavne skrz tu tepelnou izolaci, protoze v zime by tam bylo moc chladno - na chodbe odkud to saje netopim a z venku ta spajska promrzala .

Calzone: ten pritah mam 44x9 cm a mam v nem kupovanou vetraci mrizku do dveri z Hornbachu. Kdyz dam k nemu ucho je mirne slyset proud vzduchu, ale je to hodne mirny. Navic mirny podtlak v prostoru zajistuje, ze se do bytu nesiri zadny pach.

Old Post 19-07-2007 v 20:40 PM
Macek001 je offline   Profil uživatele Macek001   Find more posts by Macek001   Foto galerie člena Macek001   Click here to Send Macek001 a Private Message   Add Macek001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Macek001
Stálý Člen

Karma uživatele Macek001 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 16

Jeste bych Calzone dodal, aby jsi si to TD koupil radeji, nez levne vetraky - kvalita je skutecne znat. S nejakyma polskyma Euro je to nesrovnatelne, navic ta Eura uz par lidem zacala horet. Ja nejprve postavil nizkorozpoctovou pestirnu 250W v drevene skrini a po nekolika skliznich jsem nakonec postavil vysokorozpoctovou pestirnu s 400W a kvalitnimi komponenty a vysledky jsou nesrovnatelne lepsi - o nekolik trid - a nemyslim jen mnozstvi, ale hlavne kvalitu vysledneho produktu a zadne problemy s plisnemi a tak. Na ventilaci by se skutecne setrit nemelo, zastavam nazor, ze po genetice a sile svetla je to treti nejdulezitejsi faktor.

Old Post 19-07-2007 v 20:47 PM
Macek001 je offline   Profil uživatele Macek001   Find more posts by Macek001   Foto galerie člena Macek001   Click here to Send Macek001 a Private Message   Add Macek001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6570810 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív