Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Critical +
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Dinafem je
Seed banka které věřím
Nikdy bych od nich nic nebral
Nemám zkušenost
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Motre
Stálý Člen

Karma uživatele Motre - 0% PěstitelskáKarma uživatele Motre - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 65



...

A predsa sa tocí! - http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=56901

Old Post 28-09-2011 v 16:53 PM
Motre je offline   Profil uživatele Motre   Find more posts by Motre   Foto galerie člena Motre   Click here to Send Motre a Private Message   Add Motre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty
Stálý Člen

Karma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 66



Tak přihodím menší up, hezky pěkně 3 týdny a jde se pod kosu
Mimochodem, přál bych vám cítit tu vůni, je to silně pronikavá vůně uplně jako lesní jahody

Up up you mighty race!
You can Accomplish what you will!
Marcus Mosiah Garvey

It always seems impossible until it is done.
Nelson Mandela

Old Post 28-09-2011 v 18:24 PM
Marty je offline   Profil uživatele Marty   Find more posts by Marty   Foto galerie člena Marty   Click here to Send Marty a Private Message   Add Marty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zmerčenej Klon
Stálý Člen

Karma uživatele Zmerčenej Klon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Zmerčenej Klon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Zmerčenej Klon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Zmerčenej Klon - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 67



Zdarec!

Jedu si Critical+ z Cannafestu a sem s nim naprosto spokojenej. Rychle a pěkně vykvetl a hezky se orosil. Nahazuju pár fotek a dyžtak zčekněte můj topic: http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=59474

Poradil by mi někdo, jak dlouho ho mám ještě nechat kvést??? Za každou radu předem dík...

First Grow pole 2009

2 Grow - Křoví a kopřivy 2010


3. Grow - Critical + a SuperSkunk


Old Post 29-09-2011 v 23:51 PM
Zmerčenej Klon je offline   Profil uživatele Zmerčenej Klon   Find more posts by Zmerčenej Klon   Foto galerie člena Zmerčenej Klon   Click here to Send Zmerčenej Klon a Private Message   Add Zmerčenej Klon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 68



tak sem taky fouknu nějaký fotky
tohle je z minulýho tejdne, sklizen odhaduju tak za 14 dní


doporučuju plnou velikost i když na Growerem neupravený fotce to vypadá o něco líp..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Naposledy upravil Hy3nA 20-10-2011 v 15:37 PM

Old Post 20-10-2011 v 15:10 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 69


http://grower.cz/forum/showthread.p...1245#post991245


A tady ještě nakonec vzpomínková fotka, jak to loni vlastně dopadlo. Všechno už je dávno na prach . Kosa proběhla koncem října.
Na ven do našich podmínek vhodná odrůda.

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 14-10-2012 v 20:09 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 70

Mam venku jeden NN, voní úplně nádherně po lesních jahodách. Marty se o pár příspěvků vejš zmínil o stejný vůni u jeho C+.

Tak jsem se dostal k dotazu - smrdí C+ opravdu všem po lesní jahodě?

Jelikož jsem loni jel jenom ShivuShanti II a Critical+, vybíram vpodstatě jen z tech dvou modelů (+neznámý otec, kterej se vykouzlil bůhvíodkud) nebo dealerskejch semínek, ale z tech byly zatim všechny dle očekávání degeni, tak to vidim na to C+, co říkáte?

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 14-10-2012 v 22:21 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 71

Letos se už po druhé jelo c+ (pole já + Martyo pár příspěvků vejš) A musim potvrdit , že c+ po druhé nej kytka pole (alespon za mě nwm jak Márty ) Pro příští rok je c+ zase jasná volba.....

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 15-10-2012 v 14:47 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skewlers
Stálý Člen

Karma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% PěstitelskáKarma uživatele skewlers - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 125 

Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od MaaaYaaa
Mam venku jeden NN, voní úplně nádherně po lesních jahodách. Marty se o pár příspěvků vejš zmínil o stejný vůni u jeho C+.

Tak jsem se dostal k dotazu - smrdí C+ opravdu všem po lesní jahodě?

Jelikož jsem loni jel jenom ShivuShanti II a Critical+, vybíram vpodstatě jen z tech dvou modelů (+neznámý otec, kterej se vykouzlil bůhvíodkud) nebo dealerskejch semínek, ale z tech byly zatim všechny dle očekávání degeni, tak to vidim na to C+, co říkáte?



Critical + urcite po lesnich jahodach nevoni a nechutna, je to sladka vune i chut ale v uplne jine rovine je blizko k jednomu druhu orechu nebo dobre popsatelne je to k mandlove cukrove vate. Muj typ to neni letos sem mel poprve tu cest si k tomu privonet...

Old Post 09-11-2012 v 10:05 AM
skewlers je offline   Profil uživatele skewlers   Find more posts by skewlers   Foto galerie člena skewlers   Click here to Send skewlers a Private Message   Add skewlers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7754770 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív