Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Critical +
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Dinafem je
Seed banka které věřím
Nikdy bych od nich nic nebral
Nemám zkušenost
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Critical + Příspěvek č. 1



Dobrý den
Jistě nejsem sám kdo na Cannafestu od banky Dinafem dostal výměnou za e-mail semínko genetiky Critical + . U mě se projevila typická pijavičí povaha, poptal jsem se kámošů a v kapse se mi nakonec sešlo semínek rovnou 5.
První dojem nic moc, světlé a slabě žilkované semeno nevypadalo zrovna vitálně. I tak jsem se rozhodl že jim dám prostor,zasadím je a uvidím co se z nich vytáhne
22. 11 jsem je dal klíčit v ubrousku do petriho misky s odstátou vodou, teplota 23 C.
26. 11 světlé semeno postupně ztmavlo na celkem normální barvu, žádný náznak klíčení
27. 11 prasknutí prvního semene, během dalších 2 dnů praskly 4/5 a ukázal se klíček
29. 11 dvě semena s klíčkem cca 1cm, dvě semena naprasklá a je vidět klíček, jedno semeno stále bez života. Rozhodl jsem se přesadit je z petriho misky do 0,5 l kelímku s Allmixem.
...
pokračování příště



Byl bych moc rád kdyby jste do tohoto dredu posílali všechny informace o této odrůdě, vaše pozitivní i negatovní dojmy a budu rád za každou fotografii.

ať to roste

Naposledy upravil hej-rup 01-12-2010 v 00:42 AM

Old Post 30-11-2010 v 14:21 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 2


Popis banky:
(přeloženo překladačem, překopáno do češtiny)

Sex: feminizovaná
Typ: Indica
Kvetoucí: fotoperioda
Genetika: BigBud x Skunk
čas kvetení: střední
doba květu: 45-50 den
Výška: střední
THC: 12% -16%
Charakteristika: ovocná vůně skunk, lahodná chuť

Dinafem Semena Critical + je fantastický Indica hybrid, výtězný strain který obdržel Highlife Glass Barcelona. Dinafem Critical + je vysoce výnosná, vysoce high, ale přesto ovocná vůně se skunk lahodnou chuťí. Při vnitřním pěstování budete muset použít silné ventilátory s pachovým filtrem které odstraní silné skunkové aroma během růstu. Critical + je velmi silný kouř, psychicky a fyzicky, s vysokým výnosem a sklizní na začátku října. Critical + kvete 45-50 dnů.

Old Post 30-11-2010 v 14:40 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 3


30. listopadu - už to leze ven, první dva jedinci se prokousaly hlínou. 8 dní od začátku klíčení. Zatím jsem mile překvapen.
Rostou pod 200w úsporkou v růstovém spektru.

Naposledy upravil hej-rup 01-12-2010 v 16:39 PM

Old Post 30-11-2010 v 21:25 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berkinson
Stálý Člen

Karma uživatele berkinson - 82% PěstitelskáKarma uživatele berkinson - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 43  

Palec nahoru Příspěvek č. 4

nazdárek já mám taky 2 semínka Critical+ a jedno jsem si už taky vyklíčil.

jsem na to hodně zvědavej a po přečtení toho popisu ještě víc, mohlo by to být hustý.

držím palce.

zajimavý já to přesně nepočítám ale mám za to že dneska to mám 6 nebo 7 dní z toho 3 už pod lampou a už mám 2 cm dal jsem to do total mixu od green labelu chtěl bych udržet matku-(pár řízků dovnitř) a tu dát pak na jaře ven.

Pic

Old Post 01-12-2010 v 06:36 AM
berkinson je offline   Profil uživatele berkinson   Find more posts by berkinson   Foto galerie člena berkinson   Click here to Send berkinson a Private Message   Add berkinson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od hej-rup
30. dubna - už to leze ven, ...


myslíš listopadu, ne ?

koukal jsem, že v tom katalogu mají jedno semínko za 12€.
No za rok tuhle dobu tu snad i ode mě budou fotky šišek .

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 01-12-2010 v 08:28 AM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od berkinson
nazdárek já mám taky 2 semínka Critical+ a jedno jsem si už taky vyklíčil.

jsem to do total mixu od green labelu chtěl bych udržet matku-(pár řízků dovnitř) a tu dát pak na jaře ven.

Pic






co jsem slyšel tak matky s feminizovaných semen nejsou zrovna dobrá volba má to být náchylné k hermení .............

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Naposledy upravil tuffgong1 01-12-2010 v 16:48 PM

Old Post 01-12-2010 v 12:26 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Slick-ace


myslíš listopadu, ne ?

koukal jsem, že v tom katalogu mají jedno semínko za 12€.
No za rok tuhle dobu tu snad i ode mě budou fotky šišek .


Hou Ano, máš samozdřejmě pravdu.... jsem byl asi večír značně rozjařen že jsem se sek vo půl roku.

Old Post 01-12-2010 v 16:40 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golgotha
Stálý Člen

Karma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 455 

Příspěvek č. 8

Taky seedy mám, jsem na to zvědavej! Tak ať to roste, budu sledovat! Má to dobrý rodiče, tak uvidíme! čus

Kafe bylo málo sladký!

Old Post 01-12-2010 v 18:52 PM
golgotha je offline   Profil uživatele golgotha   Find more posts by golgotha   Foto galerie člena golgotha   Click here to Send golgotha a Private Message   Add golgotha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zagg911
Stálý Člen

Karma uživatele zagg911 - 55% PěstitelskáKarma uživatele zagg911 - 55% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 9

Sázim až za necelé dva měsíce (až dojedu skříň), tak zde aspoň uvidim jak to jede :-) zajímá mě jestli to bude mít opravdu výnos po BigBudu, tak rychle kveteni a ustalenou genetickou strukturu, nebo to bude řidkej stonkatej humus + 4 phena.. uvidíme, budu sledovat :-)
zatim ZAGG

I love Mary J

Old Post 02-12-2010 v 20:55 PM
zagg911 je offline   Profil uživatele zagg911   Find more posts by zagg911   Foto galerie člena zagg911   Click here to Send zagg911 a Private Message   Add zagg911 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 10


4 prosince 12 dní od začátku klíčení konečnej poměr vyklíčenejch / nevyklíčenejch je 3 : 5 ... Mohlo to bejt lepší i horší.

Old Post 04-12-2010 v 15:51 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od hej-rup
4 prosince 12 dní od začátku klíčení konečnej poměr vyklíčenejch / nevyklíčenejch je 3 : 5 ... Mohlo to bejt lepší i horší.

vyklicilo 3 z 5, clovece, to je pomer 3:2...

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 06-12-2010 v 19:35 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zagg911
Stálý Člen

Karma uživatele zagg911 - 55% PěstitelskáKarma uživatele zagg911 - 55% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 12

taky bych rekl ze 60ti procentni klicivost je spis hrozna... mozna jeto nahoda.. prece jenom nemuzem usuzovat zavery pouze z 5ti seeds, uvidime jakou budou mit klicivost ostatni ;-)

I love Mary J

Old Post 10-12-2010 v 19:47 PM
zagg911 je offline   Profil uživatele zagg911   Find more posts by zagg911   Foto galerie člena zagg911   Click here to Send zagg911 a Private Message   Add zagg911 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 13


Něco jsem k tomu našel

Old Post 12-12-2010 v 22:51 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Zdar!
Já teď zrovna rozjel tři semínka Critical Jack, taky feminizovaný, mám je tak ve stejný fázi jako ty, taky Dinafem.
Vylezly všechny tři, nijak extra jsem to neklíči, prostě jsem je rovnou prdnul do substrátu, někdy začátkem Ledna pujdou do bedny a posléze na květ, tak pak můžem porovnat.

Old Post 12-12-2010 v 23:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 15


16. 12 nějaká aktualizace. Roste to hezky.

Old Post 16-12-2010 v 09:52 AM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WatováWíla
Stálý Člen

Karma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 16

taky jsem uzmul 3 semena critikalu+.Dobry a přesně určeny tryd k + už letí každopádně to tu budu sledovat co jee nového

Old Post 17-12-2010 v 08:34 AM
WatováWíla je offline   Profil uživatele WatováWíla   Find more posts by WatováWíla   Foto galerie člena WatováWíla   Click here to Send WatováWíla a Private Message   Add WatováWíla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5151900 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív