Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Critical +
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Dinafem je
Seed banka které věřím
Nikdy bych od nich nic nebral
Nemám zkušenost
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Bisquitek
Nový Člen

Karma uživatele Bisquitek - 8% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 33

Ten Critikal + je, ale automat co jsem se dočelt na ofico strankach nebo neumim cist?

Old Post 04-03-2011 v 19:08 PM
Bisquitek je offline   Profil uživatele Bisquitek   Find more posts by Bisquitek   Foto galerie člena Bisquitek   Click here to Send Bisquitek a Private Message   Add Bisquitek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 34

Bisquitek: Dinafem nabízí Critical + v normální i autofloveringové variantě, tahle kterou rozdávali na Cannafestu samonakvétací není.

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 04-03-2011 v 20:07 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od Bisquitek
Ten Critikal + je, ale automat co jsem se dočelt na ofico strankach nebo neumim cist?


neumíš číst, je to o pár příspěvků výš !

2 hej rup, co nějaký další fota? budou?

Old Post 04-03-2011 v 21:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 36

masterblaster: nějako se mi teď grow pěkně posrauhauzoval, už to suším fotky dodám. Ale objektivně tuto genetiku zatím posoudit nemohu Každopádně už mám druhou kytku C + v cca 20 dni květu takže snad časem něco kloudnýho sesmolím.

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 04-03-2011 v 22:19 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bisquitek
Nový Člen

Karma uživatele Bisquitek - 8% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 37

Tak koukám, že ofico stránky jsem přečetl dobře, ale tenhle thread ne.. Omlouvám se. Už, aby tu ty fotky byly!

Old Post 05-03-2011 v 08:36 AM
Bisquitek je offline   Profil uživatele Bisquitek   Find more posts by Bisquitek   Foto galerie člena Bisquitek   Click here to Send Bisquitek a Private Message   Add Bisquitek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
witchie
Stálý Člen

Karma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 38

cao hale taky jsem ted rozjel critical + roste chvilku pod 400W kombi klíčivost do dvou dnu 4/4 zastřihl jsem je rostou pěkně ale začínaj zloutnout je fakt že mám ve skříni přes den teplotu cca30 C vlhkost 20% kdyžtak to čekni pěstu zdar http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=55588

Old Post 26-03-2011 v 22:29 PM
witchie je offline   Profil uživatele witchie   Find more posts by witchie   Foto galerie člena witchie   Click here to Send witchie a Private Message   Add witchie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Motre
Stálý Člen

Karma uživatele Motre - 0% PěstitelskáKarma uživatele Motre - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 39

zdravim, tak kto z vas uz kosil a v kolkatom dni kvetu a pod akou wattazou? pytam sa, lebo neviem preco, ale doteraz som bol v tom ze zreje 55-60 dni a ono je to len 45-50. som v 39 dni a este som nezacal flushing. kazdopadne sa mi nezda ze by do 10 dni mala dozriet, a hlavne by som bol rad keby to este trosku zhutnelo. ako to bolo u vas? mam uz zacat flushovat alebo nie? povodne som chcel tak 10-14 dni.

Old Post 01-04-2011 v 09:13 AM
Motre je offline   Profil uživatele Motre   Find more posts by Motre   Foto galerie člena Motre   Click here to Send Motre a Private Message   Add Motre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 40

Critical + je kriticky špatná genetika, všecko jsem to vyházel a od Dinafem mi už nic nesmí přez práh domu. Jsem zvědvej kolik chudáků bude na podzim nadávat že jim to nedojelo...

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 07-04-2011 v 13:39 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
witchie
Stálý Člen

Karma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 41

Motre: být tebou to nechám ještě týden a pak to začni flushovat.. každopádně držim palec at to zhutní Growu zdar

Old Post 07-04-2011 v 15:21 PM
witchie je offline   Profil uživatele witchie   Find more posts by witchie   Foto galerie člena witchie   Click here to Send witchie a Private Message   Add witchie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od hej-rup
Critical + je kriticky špatná genetika, všecko jsem to vyházel a od Dinafem mi už nic nesmí přez práh domu. Jsem zvědvej kolik chudáků bude na podzim nadávat že jim to nedojelo...

Škoda, ja byl celkem zvědavej ...
Nedávno jsem dojel od Dinafem Critial Jack a bylo to dobrý viz galerie in odrůd.

Old Post 07-04-2011 v 15:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
witchie
Stálý Člen

Karma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 43

to zálezí na tom kdo správně vychytá požadavky oné kytky...takže když to nedorostlo tak se na ní ten dotyčnej nejspíš vysral s prominutim... jinak hodim sem pak výsledek toho mýho zatim to roste nádherně nevim proč by to nemělo dorůst maj to

Old Post 07-04-2011 v 16:12 PM
witchie je offline   Profil uživatele witchie   Find more posts by witchie   Foto galerie člena witchie   Click here to Send witchie a Private Message   Add witchie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44

¨

Naposledy upravil 06-10-2013 v 12:43 PM

Old Post 07-04-2011 v 16:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 45

Mě roste Critical + pěkně.Uvidíme co květ ukáže.


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 07-04-2011 v 17:11 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
džamal
Nový Člen

Karma uživatele džamal - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 46

Nazdárek taky sme ukořistili pár kousků na cannafestu a klíčení 4/4 a až na pár začátečnických zádrhelů se jim daří dobře dneska sem poprvé zastříhávala rádoby technikou FIM tak sem na to zvědavá co to udělá. Ať se to zelená

Old Post 29-04-2011 v 13:16 PM
džamal je offline   Profil uživatele džamal   Find more posts by džamal   Foto galerie člena džamal   Click here to Send džamal a Private Message   Add džamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 47


citace:
Původní příspěvek od Slick-ace
U mě klíčivost 3/3.


nakonec 2/3
jedem slečny

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 24-05-2011 v 18:52 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
godinbox
Nový Člen

Karma uživatele godinbox - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 48

Probehl pokus o scrog s touto odrudou, trosku to prerostlo vic nez jsem cekal, takze spis takovy jungle pres pletivo. V kritickou dobu jsem to neuhlidal, takze se mi par vrsku pripalilo a vysvihlo moc vysoko, coz bohuzel asi srazilo vynos dost dolu. Je ted tak ve 35-40 dnu kvetu a vypada ze tak 5-7 dni a bude ready. To me trochu zaskocilo.
Nicmene presto me to pomerne mile prekvapil, vynos pod 400w odhaduju tak na 200g, coz vzhledem k vyse uvedenym chybam a dobe kvetu neni tak spatny.
Jinak matce se dari dobre, puvodne jsem ji chtel pouzit na jednu jarni varku potomstva a vyhodit ven. Ted docela zvazuju ze ji nakou dobu zachovam Kdyz si vzpomenu udelam par fotek a prihodim..

Old Post 27-05-2011 v 17:04 PM
godinbox je offline   Profil uživatele godinbox   Find more posts by godinbox   Foto galerie člena godinbox   Click here to Send godinbox a Private Message   Add godinbox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7304840 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív