Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Domácí hašiš přes led
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 97

Ne, silné světlo a vysoké teploty degradují THC! Takže sušit je potřeba v temnějším prostředí (třeba ve stínu) a při teplotách do 60C!

Old Post 27-08-2015 v 11:20 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantaOkurka
Stálý Člen

Karma uživatele FrantaOkurka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 98

Hmm tka si dejte pozor až tu flašku budete rozřezávat ... vemte jí raději o pár centimetrů nad vrcholem jinak riskujete že vám všechno bahýnko uteče jako se to stalo mě . sebemenší ůder do lahve nebo její deformace dokáže rozložit krystalky, stejně tak podtlak je spolehlivě vycucne z petky ven

Old Post 28-08-2015 v 19:12 PM
FrantaOkurka je offline   Profil uživatele FrantaOkurka   Find more posts by FrantaOkurka   Foto galerie člena FrantaOkurka   Click here to Send FrantaOkurka a Private Message   Add FrantaOkurka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantaOkurka
Stálý Člen

Karma uživatele FrantaOkurka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 99

Nevíte co použít jako náhradu kávového filtru? poslední se mi právě roztrhl

Old Post 30-08-2015 v 18:17 PM
FrantaOkurka je offline   Profil uživatele FrantaOkurka   Find more posts by FrantaOkurka   Foto galerie člena FrantaOkurka   Click here to Send FrantaOkurka a Private Message   Add FrantaOkurka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 100

Dají se použít filtry do friťáku nebo i kapesníky. Loni jsem to dělal s kapesnikama...

Old Post 30-08-2015 v 19:56 PM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantaOkurka
Stálý Člen

Karma uživatele FrantaOkurka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 101

Nakonec jsem tvolil látkovej kapesník a projel jsem to tim asi 5x možná vícekrát, stejně tam nějaké ztráty budou.
Dnes jsem dělal znovu a zjistil jsem že sáčky do vysavače jsou udělané též z filtračního papíru, tak jsem použil je

Old Post 31-08-2015 v 10:53 AM
FrantaOkurka je offline   Profil uživatele FrantaOkurka   Find more posts by FrantaOkurka   Foto galerie člena FrantaOkurka   Click here to Send FrantaOkurka a Private Message   Add FrantaOkurka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 102

To je teda prasárna maximální filtrovat skuff přes sáček do vysavače. Ty sáčky jsou plný chemie, používaj se zdraví škodlivá lepidla, brrr :-( Trochu uvažovat by opravdu občas neškodilo!

Old Post 31-08-2015 v 11:41 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 103

citace:
Původní příspěvek od Mard
To je teda prasárna maximální filtrovat skuff přes sáček do vysavače. Ty sáčky jsou plný chemie, používaj se zdraví škodlivá lepidla, brrr :-( Trochu uvažovat by opravdu občas neškodilo!


Tady na foru se snažíme radit,ne snižovat někomu IQ.

Old Post 31-08-2015 v 13:31 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantaOkurka
Stálý Člen

Karma uživatele FrantaOkurka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 104

Jako myslíš že to mažou chemií rozpustný ve vodě??...to asi těžko, dal sem si pozor a dřív než sem přez to filtroval tak sem to prolil vodou a ta vytekla absolutně čistá. Jestli se do toho něco rozpustilo tak je to v tak malem množství že ot neni vidět. a co oko nevidí to srdce nebolí

Old Post 31-08-2015 v 13:32 PM
FrantaOkurka je offline   Profil uživatele FrantaOkurka   Find more posts by FrantaOkurka   Foto galerie člena FrantaOkurka   Click here to Send FrantaOkurka a Private Message   Add FrantaOkurka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RoyalHarvest
Stálý Člen

Karma uživatele RoyalHarvest - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 105

Tak to je bomba - člověk se po šesti letech znovu zaregistruje a zjistí, že jeho vlákno stále "jede". Příjemné

Jinak, abych nebyl OT - metodu používám stále stejnou, jen jsem přišel (samozřejmě omylem, jako spousta užitečných vynálezů ) na vychytávku, jak si vyrobit tzv. plastik. Jakmile se při schnutí materiálu na povrchu vytvoří krusta, tak dejte haš do zipperu (takový ty sáčky s uzavíráním) a pořádně mačkejte. Sáček otevírejte jen pro odvod vlhkosti, rádo to chytá plíseň. Tento postup několikrát zopakujte a poté můžete mít plastik klidně i mimo sáček, třeba v krabičce, a je stále tvarovací. Mě takto vydržela jedna kulička asi tři roky v mrazáku, kdy se pokaždé, když jsem ji vytáhl a zahřál, dala pěkně mačkat.

Don't worry, be happy!

Old Post 25-09-2015 v 07:20 AM
RoyalHarvest je offline   Profil uživatele RoyalHarvest   Find more posts by RoyalHarvest   Foto galerie člena RoyalHarvest   Click here to Send RoyalHarvest a Private Message   Add RoyalHarvest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RoyalHarvest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

hašišobraní Příspěvek č. 106


2016

show must go on

Old Post 18-01-2016 v 19:19 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 107

Krasna prace..
Jen se chci zeptat: jak moc vlhky si to mel nez si to zacal tvarovat?Udivuje me ten vzhled.Podle fotek to vypada,ze to je dost tvarovatelny.Ja to mam jak beton.A nevim jestli to je tim ze sem to nechal moc uschnout..

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 20-01-2016 v 19:43 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Re: hašišobraní Příspěvek č. 108

citace:
Původní příspěvek od Morgan
2016


fuuu krása, kolko g? kolko materiálu bolo použitého?

Old Post 20-01-2016 v 20:13 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 109


citace:
Původní příspěvek od !ZAU!
Krasna prace..
Jen se chci zeptat: jak moc vlhky si to mel nez si to zacal tvarovat?Udivuje me ten vzhled.Podle fotek to vypada,ze to je dost tvarovatelny.Ja to mam jak beton.A nevim jestli to je tim ze sem to nechal moc uschnout..



zdravice,

jo je to poměrně čerstvé. Jak beton je v pořádku : ). Pro lepší/rychlejší schnutí se mi osvědčilo viz foto. Šance na plíseň minimální a pak to zase spojíš dohromady. A samozřejmě vymačkat co nejvíc vody.

Co se množství týče, napadlo toho procentuálně ke vstupu nejvíc za posledních deset let. Asi prostě dobrý ročník : ).

show must go on

Naposledy upravil Morgan 22-01-2016 v 18:53 PM

Old Post 22-01-2016 v 18:41 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 110

Prave plisne sem se bal nejvic.Proto sem to nechal schnout 2dny(nadrcene)A to se mi zda dlouho.Pak mi to slo blbe spojit.Ale i tak je to pro me lepsi nez metoda nez BHO.Uplne se tesim na venkovni sklizen Jeste jedna otazka.Kolikrat si mixoval material?

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 22-01-2016 v 20:16 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 111


citace:
Původní příspěvek od !ZAU!
Prave plisne sem se bal nejvic.Proto sem to nechal schnout 2dny(nadrcene)A to se mi zda dlouho.Pak mi to slo blbe spojit.Ale i tak je to pro me lepsi nez metoda nez BHO.Uplne se tesim na venkovni sklizen Jeste jedna otazka.Kolikrat si mixoval material?


Bez plísně rozhodně lepší než s ní . . ). Já osobně preferuju po uschnutí nespojovat, máš to na drobný částice už nadrcený a dobře se s tím pak přikládá do kamen, někdy to hoří až do rána. Mixovačka první den cca 10x a pokaždé rozšlehat na pěnu. Kdyžtak pm. Ať se daří.
A štastný nový !

show must go on

Old Post 25-01-2016 v 19:13 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mlhos
Nový Člen

Karma uživatele mlhos - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 112

cau borci potrebuju radu. udelal jsem hasik a nechal jsem ho pri suseni na malinky kousky , musel jsem odjet a hasis uplne uschnul a nevim jak ho mam roztavit abych ho vytvaroval. delano pres led.

Old Post 09-07-2016 v 16:13 PM
mlhos je offline   Profil uživatele mlhos   Find more posts by mlhos   Foto galerie člena mlhos   Click here to Send mlhos a Private Message   Add mlhos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-04-2005 - Domácí výroba hašiše - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3875420 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív