Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Změna polohy svetla v boxu pomoci navijaku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
AeroPhoniCFan
Nový Člen

Karma uživatele AeroPhoniCFan - 40% PěstitelskáKarma uživatele AeroPhoniCFan - 40% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 5 

Změna polohy svetla v boxu pomoci navijaku Příspěvek č. 1

Zdravim panove, do noveho boxu 200x120x200 ktery bude odspodu rozdelen folii orca dve vrstvy pro odraz na kazdou polovinu coz by na zatmeni melo stacit a kdyz ne tak reseni mi neprijde narocne o to mi nejde.Chci pouzit jen jedno svetlo 500w led nebo sestikouli to je ted jedno.box bude jen na kvet s tim ,ze vymyslim pojezd ktery kazdych 12hodin presune svetlo z jedne poloviny do druhe presne na stred.Koukal jsem na pojezdy cena 5000 mi prisla v poho a dal jsem to neresil ale po precteni zkusenosti s temito produkty jsem dospel k tomu ,že jako u vetsiny veci zakoupenych v growshopu si zaplatim za horsi kvalitu u vyrobku ,ktery ve finale stejne nebude fungovat jak potrebuji.Mam nekolik napadu jak to resit.Nejlepe se mi jevi zatim kolejnice ktera bude koncit na kazde strane gumovou zarazkou ktera bude presne v polovine poloviny boxu aby svetlo bylo vzdy na stredu.Chtel bych pouzit navijak neco takoveho kuprikladu https://profimodel.cz/cs/bizuterie-...0624534819.html nebo mozna dva podle nabidky a typu ,ktery casovac kazdych 12h zapne a pretahne k gumove zarazce kde svetlo zustane dokud nesepne druhy navijak ktery ho pritahne zpet.cena by oko s tim ze kolejnici a casovace mam je 2000kc.Je mi jasne ze tam bude nejaky problem ,ktery ted nevidim pro to bych poprosil o vase nazory zkusenosti nebo jine reseni.

Old Post 07-01-2020 v 07:59 AM
AeroPhoniCFan je offline   Profil uživatele AeroPhoniCFan   Find more posts by AeroPhoniCFan   Foto galerie člena AeroPhoniCFan   Click here to Send AeroPhoniCFan a Private Message   Add AeroPhoniCFan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Howdy
Nový Člen

Karma uživatele Howdy - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2019
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 2

Ahoj. Když rozdělis box na dvě části orcou tak neprojede svetlo na druhou stranu ne? Pokud to nebude rozděleny až nahoru tak ti bude prosvitat svetlo. Jak to mas vymyšleny??

Old Post 07-01-2020 v 18:37 PM
Howdy je offline   Profil uživatele Howdy   Find more posts by Howdy   Foto galerie člena Howdy   Click here to Send Howdy a Private Message   Add Howdy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 3

Jak píše Howdy. Pokud tam nebude uplna tma, což podle tveho popisu ne, tak na to zapomeň. Radeji investuj do 2 led světel.

Thomas V.

Old Post 07-01-2020 v 22:32 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AeroPhoniCFan
Nový Člen

Karma uživatele AeroPhoniCFan - 40% PěstitelskáKarma uživatele AeroPhoniCFan - 40% Pěstitelská

Registrován: Oct 2019
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 4

Vyriznu ctverec jen tri strany vrchni necham vysi kdy spodni hrana ctverce bude v mnou prepokladane vysce v kvetu behem rustu je necham jen v jedne polovine a az na kvet roztahnu.Tak jako tak to zkusim ,kdyz to nepujde tak mam stale v zaloze jednu sestikouli ,kterou bych pridal.Ja uz to tak nejak odzkousene mam akorat spodni stranu bych jeste zatizil listickou at to neplapola kdyz dam ofuky na dvojku

Old Post 08-01-2020 v 11:22 AM
AeroPhoniCFan je offline   Profil uživatele AeroPhoniCFan   Find more posts by AeroPhoniCFan   Foto galerie člena AeroPhoniCFan   Click here to Send AeroPhoniCFan a Private Message   Add AeroPhoniCFan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9242560 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív