Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Domácí hašiš přes led
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10
Autor
Téma 
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 113

dáš do toho trochu vody a zabalíš do celofánu a necháš nahřát na horké konvici nebo hrnci a pak to rukou promneš, nebo ti stáhneš ve svěráku a spojí ti to tlak.

Old Post 09-07-2016 v 17:22 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 114

Zdravím,, pročetl sem to celé ale síto od maminky mi nepříjde jako dostačující info. byl by nekdo ochotnej mi poradit? Mam dost materialu z in... nejlepe do pošty děkuji,,,

Old Post 15-10-2016 v 15:50 PM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 115

https://www.youtube.com/watch?v=kr0X-C2C_3g

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 15-10-2016 v 17:26 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 116

Akorat mícham jak vzteklej a když vyndam promoceny material.. a ješte ho proleju vodou abych z toho vytahl co nejvíc bude to mít náký vliv? crazyben,,, doraž někdy na chat...

Old Post 24-10-2016 v 12:00 PM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 117

ja ten chat moc nesleduju... kdyztak napis pm.

To co vyndas vodou neprolejvej... dej to do jinyho kyble, dej tan znova led s vodou a michej znovu. Ja takhle "vyperu" vstupni material minimalne 3x a pokazdy z toho neco je... ikdyz s kazdym vypranim o neco mene.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 25-10-2016 v 10:52 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlos120
Stálý Člen

Karma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 162  

Ice hash bags Příspěvek č. 118


Zdravím,

dělám hašiš mokrou cestou s ledem v Ice hash bags. Je to velice snadné i pro začátečníky. Dělám to jednou ročně v zimě. Jelikož mám listí z celého roku a to i z outdooru, tak bych toho ledu potřeboval moc a proto ho nechám zmrznout venku v petkách. Míchám vodu ,led, listí cca 15 min a pak přecedím přes jednotlivé pytle a to opakuji asi 3x až 4x podle nálady. Množství na fotce je z jedné várky z cca 500g listí. Vlevo je 25 mikronů a vpravo 75 mikronů. Hašiš je po vyschnutí hezky tvrdý. Doporučuji všem kdo má rád hašiš

Jediná rada: Dělám to jako placku, jelikož už mi to jednou vevnitř zhnilo, když jsem to udělal jako hrubý váleček.

Outdoor2007 Revegging2016 Monster Cropping
Je to dřina

Naposledy upravil karlos120 28-01-2017 v 14:36 PM

Old Post 28-01-2017 v 14:24 PM
karlos120 je offline   Profil uživatele karlos120   Find more posts by karlos120   Foto galerie člena karlos120   Click here to Send karlos120 a Private Message   Add karlos120 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Re: Ice hash bags Příspěvek č. 119

citace:
Původní příspěvek od karlos120
[B] Hašiš je po vyschnutí hezky tvrdý.


Dobra prace... ja nechtel utracet za pytle no

Zkus jak to bude schnout, dat to do nakyho alobalu nebo peciciho papiru a co nejdele "hnetat" (promackavat, valet atp.)

Az nebude na dotyk mokry, ale porad ne proschly tak dej do sacku... par dni by pak mel vydrzet tvarnej.

(nesnasim kdyz to musim strouhat radsi valim hady na suchace, tak sem si osvojil tuhle fintu... jen je treba tomu nakej cas dat, cim vic si vyhrajes, tim vic plastickej bude)

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 29-01-2017 v 00:54 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honesss
Stálý Člen

Karma uživatele honesss - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 120

Přesně tak hlavně že to funguje

Old Post 16-11-2017 v 12:03 PM
honesss je offline   Profil uživatele honesss   Find more posts by honesss   Foto galerie člena honesss   Click here to Send honesss a Private Message   Add honesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jendaaa
Nový Člen

Karma uživatele Jendaaa - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 121



Zdravím,
Taky už to nějaký pátek zkouším. Moje metoda byla přes led nebo přes sníh. Na začátku jsem používal mixer s metličkama a na časovač abych u toho nemusel dřepět ale to je tak 5 led zpátky začátky byli Krušné další verze byla že jsem tu jednu metličku dal přímo na vrtačku bylo to určitě lepší mychal jsem to ve 40 litrových kýblech. Jelikož v tu dobu jsem byl ještě chudý student tak jsem si koupil jenom jeden pytel 25L od funnybag který měl 240 mikronu což byl ten základní zelený. Přes nej jsem to vždycky přelil nechal odstát a Vyčerpal jsem vodu hadíci. Zbytek co zůstal na dně jsem rozlil na sklo a dal na topení. Poté jsem to nožem se škrábl buď jsem nechal v práškovém stavu nebo jsem to s pečícím papírem a kulmou na vlasy trochu před varoval. Tato metoda už mě celkem omrzela protože jsem u toho mrznul v garáži. Nyní zkouším se suchým ledem síto 160 mikronu.

https://youtu.be/GJCT7ZHS9Mw

Old Post 04-12-2017 v 19:55 PM
Jendaaa je offline   Profil uživatele Jendaaa   Find more posts by Jendaaa   Foto galerie člena Jendaaa   Click here to Send Jendaaa a Private Message   Add Jendaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jendaaa
Nový Člen

Karma uživatele Jendaaa - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 122



Další.

Old Post 04-12-2017 v 19:58 PM
Jendaaa je offline   Profil uživatele Jendaaa   Find more posts by Jendaaa   Foto galerie člena Jendaaa   Click here to Send Jendaaa a Private Message   Add Jendaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jendaaa
Nový Člen

Karma uživatele Jendaaa - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 123



...

Old Post 04-12-2017 v 20:00 PM
Jendaaa je offline   Profil uživatele Jendaaa   Find more posts by Jendaaa   Foto galerie člena Jendaaa   Click here to Send Jendaaa a Private Message   Add Jendaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 124

Na vrtačku si kup metlu na míchání barev za pár korun... se divim že ti v ní vůbec přežila metlička z mixéru

jinak místo kulmy na vlasy si s tim příště zkus pohrát jak to bude pomalu vysychat. Válej, mačkej, hnětej... čim dýl tim líp. Vydrží pak pár dní plastickej, místo aby se drobil na prach nebo si to musel strouhat.

BTW. Já když už přemejšlel o tom nejemnějšim (červenej?), a vždycky mi přišel zrovna ten zelenej zbytečnej, jen tě zbaví bordelu.... to zvládne i párkrát přeložená záclona (taky sem na nich šetřil )

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 05-12-2017 v 02:37 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mamboo
Stálý Člen

Karma uživatele Mamboo - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 125

Presne , jsme stroje jsme lidi. Hlavne ze to facha.

Old Post 10-12-2017 v 18:54 PM
Mamboo je offline   Profil uživatele Mamboo   Find more posts by Mamboo   Foto galerie člena Mamboo   Click here to Send Mamboo a Private Message   Add Mamboo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jendaaa
Nový Člen

Karma uživatele Jendaaa - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 126



Zdar
Tak jelikož jsou svátky takže zbyl čas na nějakou tu vánoční čokoládu.
Jelikož jsem v září a říjen marodil s nohou tak jsem začal vymýšlet blbosti, abych si zkrátil dobu léčení a co mě nenapadlo udělám si pollinator. Rychlejší a jednodušší způsob zpracování čokolády než mokrou cestou. Začal jsem brouzdat po netu, všude je toho plno. Základ mého polinatoru je nerezové síto s oky 160 mikronu (chtěl jsem 150 mikronu, ale nebylo zrovna skladem) to jsem koupil zde:http://screenservis.cz/ cena byla nějakých 1600 Kč za 1x1m. Chtěl jsem nejprve nylonové síto, bohužel to neměli na metráž. Konstrukce je ze dřeva, kterou mě udělal kamarád, dva kruhy(ovály, jak chcete) ze dřeva s průměrem 30cm a tloušťkou 18mm, které se spojili dvěma závitovymi tyčemi (aby se materiál promíchával). U jednoho kruhu vyřízl otvor ať se tam dá sypat materiál. A udělal ještě jeden kruh ať se vejde do otvoru jako špunt. Všechny řezné rány dřeva se natřeli silikonem ať to dřevo chvíli vydrží. Na dřevěný špunt se dal kulatý plast, aby to těsnilo. Síto se po krajích stáhlo kovovými páskami. Konce válce(výška válce) jsem pájel cínem s příměsí stříbra a kapalinou na nerez. Další věc, co jsem potřeboval, byl pohon. Motorek, který jsem objednal z alliexpressu za par korun 14w a 110RPM. Motorek je zbytečně rychlý, stačí 70 otáček za minutu. To celé je zakomponováno v plastové bedně. Vše, co jsem potřeboval, jsem našel v Hornbachu nebo Ferocentru jelikož jsem z Olomouce.

Naposledy upravil Jendaaa 24-12-2017 v 14:39 PM

Old Post 24-12-2017 v 14:03 PM
Jendaaa je offline   Profil uživatele Jendaaa   Find more posts by Jendaaa   Foto galerie člena Jendaaa   Click here to Send Jendaaa a Private Message   Add Jendaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jendaaa
Nový Člen

Karma uživatele Jendaaa - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 127



No když už jsem měl bednu hotovou, stačil suchý led. Já jsem si koupil peletky 10mm. Materiál jsem ještě rozemlel, ale myslím, že to bylo zbytečné.
Množství rozemletého materiálu byla 5 litrová nádoba od křupek, počítám tak 400-500g. Malé paličky a listí z outdooru.

Naposledy upravil Jendaaa 24-12-2017 v 14:42 PM

Old Post 24-12-2017 v 14:07 PM
Jendaaa je offline   Profil uživatele Jendaaa   Find more posts by Jendaaa   Foto galerie člena Jendaaa   Click here to Send Jendaaa a Private Message   Add Jendaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jendaaa
Nový Člen

Karma uživatele Jendaaa - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 128



...

Old Post 24-12-2017 v 14:09 PM
Jendaaa je offline   Profil uživatele Jendaaa   Find more posts by Jendaaa   Foto galerie člena Jendaaa   Click here to Send Jendaaa a Private Message   Add Jendaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-04-2005 - Domácí výroba hašiše - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9099530 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív