Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Domácí hašiš přes led
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
MORZIK
Stálý Člen

Karma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 81

Bohate stací hustější bavlnené tričko !
Natahne se přes misku naleje se do něj material a necha se vykapat!
Výhodou a to podstatnou je to že se dá z výsledné hmoty vymačkat teměř všechna voda!
Zkoušel sem něco malo zustalo na tričku ale bylo to zanedbatelné množství!

komu se nelení tomu se zeleni,nebo jeleni!

Old Post 19-08-2014 v 08:24 AM
MORZIK je offline   Profil uživatele MORZIK   Find more posts by MORZIK   Foto galerie člena MORZIK   Click here to Send MORZIK a Private Message   Add MORZIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 82



Zdar huliči.Nedávno jsem dostal darem seknutou kytku nakvetlýho hermáče.Materiál bych řekl až skoro špatný i na vaření.cca.pekáč listí.
Samozdřejmě my bylo jasný že z toho nic bejt nemůže ale výsledek mě velmi překvapil.Postup jsem částečně zaznamenal a protože gravity hash nedělám poprvé tak..............jsem znova udělal pár chyb o kterých se rozepíšu ale i přesto mě výsledek dost překvapil.next..Jo a sorry je to foceny kalkulačkou na propan-butan

Naposledy upravil High 20-08-2014 v 17:44 PM

Old Post 20-08-2014 v 15:28 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 83



Popisuji jednotlivé fotky.

1.Nádobíčko.(ještě tam chybí silonka)

2.Mix.....mooc ledu sem tam dal.A hlavně na První praní málo vody.

3.Samozdřejmě den kdy mám dělat hash nemám doma jedinou normální petku ale což.Obě 1,5l jsou první praní.Mlíko 50:50 a malý druhý praní.U těch z druhym praním sem dělal ještě filtraci přes 3x silonku abych tam neměl bordel z listí.

4.Ááá v Dobrý vodě pěkné blátičko na dně.

Old Post 20-08-2014 v 15:50 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 84



Asi po 45 minůtách jsem flašky nad bahnem propíchnul a nechal odtéct.Následné bahýnko jsem ve zbilé vodě důkladně rozmíchal.Je to důležité aby se neusazovalo při dně.Pak jsem to něchal schnout v pečícím papíru ve sklenici ale já vůl ho omilem propíchl a už jsem neměl další papír tak jsem bahno nechal na talíři a na balkoně odpařit.Tím jsem se dost připravil o chut.

5,6.pečící papír.....nakonec talíř!!!

Naposledy upravil High 20-08-2014 v 17:48 PM

Old Post 20-08-2014 v 15:58 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 85



Tohle je jenom první praní.To druhý mam na talíři pod lampičkou ale hlídam aby to nepřeschlo.S výslednum produktem jsem spokojen(ale chutná trošku hůř než scuff nebo plastick)ale ono by ho šlo vyválet v bošáku do tvdší placky ale na to sem už dnes línej.
Opravdu jsem vůbec nečekal že z obyčejnýho listí,nakvetlýho-hermáče jde udělat velice hulitený materiál.Bohužel nemám váhu ale je toho tak na 3-4 společenských nebo 10 personale.
Mějte se pěkně a haši zdar.

Edit.Další varka již suchá!

Old Post 20-08-2014 v 16:05 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 86



Dnešní výroba:Asi 300g listí.(jenom listí bez palek),výsledek 2,60 první várka a počítam ještě tak 0,5g se zbytků hash vody.
Ale dnes byly dost ztráty řekl bych tak skoro géčko.Dělat to v petlahvích je na hovno,stačí jeden blbej pohyb praštíš z lahví a krystaly jsou ve 1/3 láhve.
Pral jsem na 2x a odstával snad na 8x.Hlavně posledních 0,7l hashvody jsem neustále osával a sleval a furt do kolecka a tu odsátou vodu ještě mam tak tam taky něco ještě bude.

Old Post 24-09-2014 v 19:43 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 87



Kofola.

Old Post 24-09-2014 v 19:44 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 88



Sušení v pečícím papíru pod halogenkou 50w

Old Post 24-09-2014 v 19:46 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 89



Bahno a Finální produkt.Zkuřuje výýtečně.Ale mám raději plastick,nebo oil.Tohle je vyloženě na nadrolení do tabáku.Mějte se

Old Post 24-09-2014 v 19:49 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janavopi
Nový Člen

Karma uživatele janavopi - 28% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 90



Děkuji moc za inspiraci a fotonávod Z mojí úrody zbylo listí a byla navíc i nějaká palička a z květinky co dostala babička na léčení jsem ponechala celé stonky i s mini spodními paličkami a vše drtila pouze přes led a fén a vody použila naprosté minimum, už teď cca po 20ti minutách od slití zakalené vody do petky je cca 1-1,5 cm vrstva usazeniny = požadovaného produktu uvidíme co se přes noc usadí
Zatím mám foto kýble a mlácených kusů z rostliny a mé dřevné mlátičky
A usazeniny v PET láhvy cca 1-2 minuty po slití a scedění tekutiny )
Přeji krásnou noc, všem zužitkovatelům každého kousku kytičky)

Old Post 15-10-2014 v 01:00 AM
janavopi je offline   Profil uživatele janavopi   Find more posts by janavopi   Foto galerie člena janavopi   Click here to Send janavopi a Private Message   Add janavopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janavopi
Nový Člen

Karma uživatele janavopi - 28% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 91

Ještě bych ráda zmínila, že normálně bych stonky nechala pejskovi a kočce na hraní a listy použila pouze na máslo(jídlo s obsahem THC moc nemusím,asi sem hulič)), mast nebo tinkturu.. )

Old Post 15-10-2014 v 01:19 AM
janavopi je offline   Profil uživatele janavopi   Find more posts by janavopi   Foto galerie člena janavopi   Click here to Send janavopi a Private Message   Add janavopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SuperMan
Stálý Člen

Karma uživatele SuperMan - 96% PěstitelskáKarma uživatele SuperMan - 96% PěstitelskáKarma uživatele SuperMan - 96% PěstitelskáKarma uživatele SuperMan - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 92



Zdravím,dostal sem od kolegy listí s indooru mezi něma bylo par drobnych spodku a přidal sem tam ještě svuj nedokvetlý venek a vzniklo stoho toto

Out 2007
My 2th OutDoor 08..by (ww) x papaya
Out 09 by SuperMan...czek thys
Mandala 2010
Pálit..........

Old Post 24-11-2014 v 13:06 PM
SuperMan je offline   Profil uživatele SuperMan   Find more posts by SuperMan   Foto galerie člena SuperMan   Click here to Send SuperMan a Private Message   Add SuperMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SuperMan
Stálý Člen

Karma uživatele SuperMan - 96% PěstitelskáKarma uživatele SuperMan - 96% PěstitelskáKarma uživatele SuperMan - 96% PěstitelskáKarma uživatele SuperMan - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 93



..

Out 2007
My 2th OutDoor 08..by (ww) x papaya
Out 09 by SuperMan...czek thys
Mandala 2010
Pálit..........

Old Post 24-11-2014 v 13:08 PM
SuperMan je offline   Profil uživatele SuperMan   Find more posts by SuperMan   Foto galerie člena SuperMan   Click here to Send SuperMan a Private Message   Add SuperMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SuperMan
Stálý Člen

Karma uživatele SuperMan - 96% PěstitelskáKarma uživatele SuperMan - 96% PěstitelskáKarma uživatele SuperMan - 96% PěstitelskáKarma uživatele SuperMan - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 94


vysledek 10.3g

Out 2007
My 2th OutDoor 08..by (ww) x papaya
Out 09 by SuperMan...czek thys
Mandala 2010
Pálit..........

Naposledy upravil SuperMan 24-11-2014 v 19:58 PM

Old Post 24-11-2014 v 13:09 PM
SuperMan je offline   Profil uživatele SuperMan   Find more posts by SuperMan   Foto galerie člena SuperMan   Click here to Send SuperMan a Private Message   Add SuperMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moatas
Stálý Člen

Karma uživatele Moatas - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 95


Můj první pokus ze spodku a jednoho hermoše.

Old Post 28-11-2014 v 09:00 AM
Moatas je offline   Profil uživatele Moatas   Find more posts by Moatas   Foto galerie člena Moatas   Click here to Send Moatas a Private Message   Add Moatas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantaOkurka
Stálý Člen

Karma uživatele FrantaOkurka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 96

Díky, skvělej návod ... už jen usušit a koštnout. Můžu sušit na slunci?

Old Post 27-08-2015 v 08:12 AM
FrantaOkurka je offline   Profil uživatele FrantaOkurka   Find more posts by FrantaOkurka   Foto galerie člena FrantaOkurka   Click here to Send FrantaOkurka a Private Message   Add FrantaOkurka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-04-2005 - Domácí výroba hašiše - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1943040 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív