Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Udání že pěstuješ...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
bongyou
Nový Člen

Karma uživatele bongyou - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 3  

Dotaz Udání že pěstuješ... Příspěvek č. 1

zdravíčko..
má někdo nějaký postřehy z toho že kamaráda nebo tebe(mě) někdo udal?
Zajímalo by mě jak se pak probíhá policejní vyšetřování? A jak bych mel já postupovat při obhajobě? Díky .. .)

Old Post 24-08-2010 v 11:04 AM
bongyou je offline   Profil uživatele bongyou   Find more posts by bongyou   Foto galerie člena bongyou     Add bongyou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 2

Řekl bych že jen z udání ti nikdo nic nemůže. Všude platí presunkce neviny. Tak že dokud na tebe nemají nějaké důkazů že prodáváš kilo měsíčně.
Tak ti nemůžou ani prt. Proč by ti lezli do soukromí. Ale jako neříkám, stát se může fakt asi všechno.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 24-08-2010 v 13:58 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 3

Zdravíčko
Tak zrovna dneska ráno mi volal kámoš, ať letím na zahradu zbavit se kytek. Ve stručnosti mi sdělil, že v mojí ulici vybrali četníci jeden skleník. Týpek tam měl asi 7kytek a je momentálně na dovolené..
Byl sem se tam podívat a nějak moc se stím nesrali. Ustřilhli/uřezali kytky a zbytek tam nechali.Některé kytky měly i nějaký ten výhon,takže nějaký ten revegering (nebo jak se to píše) by ještě šel.

A zvláštní je, že ten týpek na dovolené potkal jednoho měšťáka 3baráky odsud a na rovinu se ho zeptal. "Ty posluchej,nasadil sem našim do skleniku 7kytek na nějaké masti,můžu mít problémy?" a on mu jen odpověděl: "Ty taky?..No my jdeme jenom po bělobě,nějakou trávu neřešíme" ..

Tak sem se včera radoval že to bude normální člověk,ale možná je všechno úplně jinak. Máme tu totiž i bývalého agenta, který se na důchodě dosti nudí a tak udává lidi za různé přečiny...

Až se dozvím víc informací,tak sem napíšu,pokud to někdo nesmaže. Taky jsem zvědav na KOHO to vlastně hodili a KDO zaplatí případnou pokutu.. Samé otázky..

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 24-08-2010 v 14:09 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jarasta
Stálý Člen

Karma uživatele Jarasta - 27% PěstitelskáKarma uživatele Jarasta - 27% PěstitelskáKarma uživatele Jarasta - 27% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 4

Asi před čtyřmi roky muj kamarád (v tu dobu mu ještě nebylo osmnáct) pěstoval na balkonu cca 50 kyTEKK a nějaká babka na něj zavolala feezly- quíítííí mu počórovali a nic z toho neměl, jen napomenutí, možná i podmínku, nejsem si jistý, ale když muj zase jinej kámoš (v tu dobu cca 16let) donesl 14ti letému klukovi ani ne gram nequalitní ganji, přez půl roku lítal po soudech a po ruznejch výslechách (jak se to skloňuje kua ), byl rád, že z toho vyváznul jen s dvouletou podmínkou, pak mám známého o kterém se ví, že pěstuje (docela dóóst velký množství) a nechají ho, protože vědí, že by !NIKDY! neprodal ani géčko- prostě člověk nikdy neví jak může dopadnout ;-)

HEALING OF THE NATIONAL

Old Post 24-08-2010 v 14:23 PM
Jarasta je offline   Profil uživatele Jarasta   Find more posts by Jarasta   Foto galerie člena Jarasta   Click here to Send Jarasta a Private Message   Add Jarasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bongyou
Nový Člen

Karma uživatele bongyou - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 5

diky za info...
verim tomu, že když mam na zahradě cca 1O KYTEK tak me z toho asi nic moc nehrozí jeste kdyz to je pro vlastni potrebu a delam si z toho i masticky je jasny ze ne ze vseho
To ale co se me stalo z toho moc nechapu, obstaraval jsem kytky na zahrade a slyším vrtulník tak jsem se podíval nahoru a prolítal nejspíše policejní vrtulník.. presne nad kytkama a vcelku nízko. Od ty doby nad tím přemyslím jak bllbej co tam dělali...???
Nebojim se toho protoze neprodavam a lidi kolem mě jsou bez problemůů, ale ten vrtulník fakt nechapacka!!!
Jeste jsem to spojil stím, že minulej rok jsem mel taky na zahrade kyticky a polovinu jsem sklidil a druhou pulku co jsem nechaval dozrat me nekdo zcoroval a letos jsem si to trosicku lepe ukryl... tak jse bojím toho že ten dany člověk(kreten vim kdo to je) co me to loni ukradl na me letos poslal benga??

Old Post 24-08-2010 v 19:33 PM
bongyou je offline   Profil uživatele bongyou   Find more posts by bongyou   Foto galerie člena bongyou     Add bongyou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ManovaR
Nový Člen

Karma uživatele ManovaR - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 6

nazdar pridam aj ja haluz ked som este chodil na strednu tak kamos spoluziak z batohu namna vytahol 7dcl sklenku ze to ide strelit za 3000 sk no bohuzial mu to ujebali lebo to zbadali ty spravny skoncilo to az na kriminalke a poskodeny dostal 2 roky podmienku a corkar 4rocky takisto myslim ze pohoda zdarek!

Old Post 25-08-2010 v 22:33 PM
ManovaR je offline   Profil uživatele ManovaR   Find more posts by ManovaR   Foto galerie člena ManovaR   Click here to Send ManovaR a Private Message   Add ManovaR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
junfun
Stálý Člen

Karma uživatele junfun - 20% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 7

to bongyou: prosimtě, myslíš , že kvůli tvejm cca10ti kytkám by někdo startoval vrtulník???... prober se more, a ten čorkař z lonska ti tam letos příde zas na 99 procent.

skunek

Old Post 27-08-2010 v 22:25 PM
junfun je offline   Profil uživatele junfun   Find more posts by junfun   Foto galerie člena junfun   Click here to Send junfun a Private Message   Add junfun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bongyou
Nový Člen

Karma uživatele bongyou - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 8

to junfun: Jako nejsem žádnej stresaš a nebo jím se toho, jen prostě haluz...ale přemýšlel jsem nad tím vrtulníkem, že se prostě letí proletět přes zahrádky a pak si prohlédnou záznam kde leteli a určitě by jse zaměřili na větší pole než na 10 kytek...těžko říct... ale ten co mě počoroval kytky loni je strašnej debil a ma potahovačky s cajtama a ani bych se nedivil kdyby na me otevřel hubu.. a stím jestli dojde letos na 99% at dojde ale nic neodnese jelikož kytky jsou hlídaný, ale jak jse řikal je to debil a klidně by mohl otravit 5 psů ani bych se tomu nedivil je to pica...

Old Post 29-08-2010 v 06:39 AM
bongyou je offline   Profil uživatele bongyou   Find more posts by bongyou   Foto galerie člena bongyou     Add bongyou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 9

No hoši nic ve zlém ale myslím,že když už někoho vezmou za to ,že pěstuje tak se stím určitě chlubit nebude,to by musel být dobry jantar,jinak tady kde žiju se z udavačství,že pěstuješ stal poslední dobou pěkny HIT a berou to tady jako na běžícím páse a to nejde o žadné komerční pěstitele ale o normalní kluky s rodinama co si pěstujou pro vlastní potřebu a nemají za potřebí prodavat a speněžovat svoji snahu,důležité je držet zavřenou hubu a nemachrovat jaky jsi SuprExtraGigaMorda Pěstitel.

Old Post 31-08-2010 v 16:50 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od marw
No hoši nic ve zlém ale myslím,že když už někoho vezmou za to ,že pěstuje tak se stím určitě chlubit nebude,to by musel být dobry jantar,jinak tady kde žiju se z udavačství,že pěstuješ stal poslední dobou pěkny HIT a berou to tady jako na běžícím páse a to nejde o žadné komerční pěstitele ale o normalní kluky s rodinama co si pěstujou pro vlastní potřebu a nemají za potřebí prodavat a speněžovat svoji snahu,důležité je držet zavřenou hubu a nemachrovat jaky jsi SuprExtraGigaMorda Pěstitel.


jojo zavist je kurva. Zvlast u nas v ceske republice to plati dvojnasob :-(

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 31-08-2010 v 23:26 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pekky
Stálý Člen

Karma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 11

čau chtěl jsem se optat co bych dostal kdyby umě v ložnici našli skřííń?? díík Pekky

Old Post 01-09-2010 v 19:35 PM
Pekky je offline   Profil uživatele Pekky   Find more posts by Pekky   Foto galerie člena Pekky   Click here to Send Pekky a Private Message   Add Pekky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Pekky
čau chtěl jsem se optat co bych dostal kdyby umě v ložnici našli skřííń?? díík Pekky


Zavolali by stehovaky at ji odvezou.

Old Post 01-09-2010 v 19:37 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pekky
Stálý Člen

Karma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 13

a nějakej trest??

Old Post 05-09-2010 v 19:58 PM
Pekky je offline   Profil uživatele Pekky   Find more posts by Pekky   Foto galerie člena Pekky   Click here to Send Pekky a Private Message   Add Pekky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

na holou a tejden budeš mít dvojitý domácí úkoly.

Old Post 05-09-2010 v 20:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Stálý Člen

Karma uživatele shaman - 86% PěstitelskáKarma uživatele shaman - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 177 

Příspěvek č. 15

Podle soucasne legislativy se jedna o prestupek.
Prestuplkove rizeni zahaji obecni, nebo mestsky urad a zrejme rozhodne o pokute.
Predpokladej pak cca 1.000,- Kc pokuta.

nejlepší švestičky jsou z vlastní zahrádky....

Old Post 05-09-2010 v 20:35 PM
shaman je offline   Profil uživatele shaman   Find more posts by shaman   Foto galerie člena shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Add shaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Machoman


Zavolali by stehovaky at ji odvezou.


dostal´s mě

Old Post 11-09-2010 v 22:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0863120 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív