Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Automaty - nekvetou.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Samonakvétcí ve skleníku nekvetou Příspěvek č. 1

Zdravím všechny,
mám White Dwarf od Budhy a Angelmatic od Ministri of canabis - samonakvétací odrůdy. Jsou ve skleníku a ne a ne začít kvíct. Zasety 22. dubna. Ani náznak začátku květu. Máte někdo zkušenost se samonakvétacíma odrůdama ve skleníku? Venku jim to má trvat na nejvíš 9 týdnu od zasetí do sklizně, může to pěstování ve skleníku prodloužit???
Díky.

Old Post 07-06-2010 v 23:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killtroll
Nový Člen

Karma uživatele killtroll - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 2

no mam naklíčeno a dneska jsem zasadil, tak když vydržíš tak ti řeknu co to dělá ve skleníku :-)

Old Post 08-06-2010 v 19:40 PM
killtroll je offline   Profil uživatele killtroll   Find more posts by killtroll   Foto galerie člena killtroll   Click here to Send killtroll a Private Message   Add killtroll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

a co takhle napsat to lidem od kterých sis to koupil ? ! reklamace tě nenapadla? ! proč se všechno musí řešit tady

Old Post 08-06-2010 v 19:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Genestealer
Stálý Člen

Karma uživatele Genestealer - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 4

Hmm v tom bude nějaká zakopaná bába i s pudlem. No pokud Ti ani jedna nevykvetla(a to to máš od jiných "výrobců") tak bude podle mě něco špatně u Tebe...Mě se s Little Devilem od Ministry kvetlo krásně viz podpis....


1. Balkdoor Hash Plant 09
1. Indoor Little Devil autoflowering 150W HPS 09/10
2. Indoor Chronická skříňka 150/250W HPS 2010
3. Indoor Ostružinová skříňka 150/250W HPS 2010
4. Indoor NL, AK47, Columbian Gold x El Niňo 150/250W HPS 2011
5. Indoor California Indica 150/250W HPS 2011/12
6. Indoor Sweet Tooth #3 150/250W HPS 2012
7. Indoor Magický mix Apollo 11, SMBOG, PEPR, UPP, Chronic 150/250W HPS 2013

Old Post 08-06-2010 v 20:37 PM
Genestealer je offline   Profil uživatele Genestealer   Find more posts by Genestealer   Foto galerie člena Genestealer   Click here to Send Genestealer a Private Message   Add Genestealer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SW0p
Nový Člen

Karma uživatele SW0p - 86% PěstitelskáKarma uživatele SW0p - 86% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 5

Mě se u dvou kytek autoflowering projevil zhruba o15dnů později než u ostatnich kytek, ale vůbec mi to nevadí aspoň byly o něco větší.
Tak musíš jenom čekat....

Old Post 11-06-2010 v 15:15 PM
SW0p je offline   Profil uživatele SW0p   Find more posts by SW0p   Foto galerie člena SW0p   Click here to Send SW0p a Private Message   Add SW0p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbo321
Nový Člen

Karma uživatele robbo321 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 6

Mám Red Dwarf od Buddhy ten kvete nádherně a přitom jsem ho sázel zároven s White Dwarf od Buddhy,ten mně taky nekvete oboje mám taky ve foliáku...asi bude něco na těch semínkách.

Rob

Old Post 15-06-2010 v 13:11 PM
robbo321 je offline   Profil uživatele robbo321   Find more posts by robbo321   Foto galerie člena robbo321   Click here to Send robbo321 a Private Message   Add robbo321 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
money5
Stálý Člen

Karma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 7

ja jedu autoflowering automatic mary ve foliaku mam je měsic. a už začinaji vylezat prvni pestiky.

Old Post 27-06-2010 v 20:21 PM
money5 je offline   Profil uživatele money5   Find more posts by money5   Foto galerie člena money5   Click here to Send money5 a Private Message   Add money5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 8

white dwarf sem jel minulej rok ve skleníku a žádný problem s květem nenastal, vše šlo podle plánu...

Twilight
Passion
White widow x early noname
Shivas Joy
GWS + Chronic
Moje šalvěj, věčná jí sláva
Out 2006 Sh, S1, MM, HI, Bog, Nl, Cd

Old Post 28-06-2010 v 11:04 AM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbo321
Nový Člen

Karma uživatele robbo321 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 9

Tak už mi kvete i White Dwarf,ale doba zrání je určitě delší než 60 dnů od zasazení řek bych tak 70-80dnů

Rob

Old Post 29-06-2010 v 12:09 PM
robbo321 je offline   Profil uživatele robbo321   Find more posts by robbo321   Foto galerie člena robbo321   Click here to Send robbo321 a Private Message   Add robbo321 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 10

Nazdar. Mne teraz bude koncit red dwarf. Autoflowering v pohode akurat narastla straasne malicka, cca 22-23cm.

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 29-06-2010 v 23:00 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killtroll
Nový Člen

Karma uživatele killtroll - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 11

tak mně ve skleníku jede v pohodě, model La Diva od Delicious Seeds, velká 50 cm a začíná kvést mam jí tam měsíc a 4 dni

Old Post 12-07-2010 v 18:29 PM
killtroll je offline   Profil uživatele killtroll   Find more posts by killtroll   Foto galerie člena killtroll   Click here to Send killtroll a Private Message   Add killtroll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 12

mám White Dwarf nasazenej primo v substratu od 8.7. a vylezly 12.7 a jeste taky nekvetou, ale podle me kdyz to mas outdoor - tj. tvrdsi podminky, soky ze zmen pocasi, atd - tak to trva trosku dyl. A taky obecne odrudy White nechtej moc do kvetu. Napr. Wdovu co sem mel ve skleniku, ta zacla kvest v pulce prazdnin a dozrala nekdy zacatkem listopadu. Ale zas to stalo az to:p.

rum rum nezavazne

Old Post 25-07-2010 v 09:34 AM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killtroll
Nový Člen

Karma uživatele killtroll - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 13

počkej ty čekáš že ti za 4 dni pokvetou?

Old Post 25-07-2010 v 10:07 AM
killtroll je offline   Profil uživatele killtroll   Find more posts by killtroll   Foto galerie člena killtroll   Click here to Send killtroll a Private Message   Add killtroll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

RespectFlowers ??? Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od RespectFlowers
a co takhle napsat to lidem od kterých sis to koupil ? ! reklamace tě nenapadla? ! proč se všechno musí řešit tady


Hochu až budeš něco potřebovat, tak sem taky nepiš.. vyřiď si to taky jinde, frajere! - tak se ti to zdá fajn?

Tak proč jsi tak zlej a plnej nenávisti, někdo se Tě dotknul? Umíš být jen nepříjemnej, když někdo poprosí zkušenost? Zkušenosti zde hledá dobře,ne? Jestli tě to tak irituje, tak buď ticho a nikoho nefakuj..proč?

Je mi líto, že musím někoho diss(it), ještě jsem to zde neudělal, ale tohle je přístup co mě fakt sere...proč máš potřebu někomu takto napsat? - dotaz mi to nepřijde zbytečný
Wostray

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 26-08-2010 v 11:44 AM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Palec nahoru za 4 dni palky Příspěvek č. 15

hehe to bych nečekal ani před deseti lety, když sem poprvý sadil, ale pobavilo mě to. Mrkni se na datum příspěvku. V něm je jen psané, a myšlené, že se jedná o good semena. Do 4 dnů ze substrátu ti vyleze máloco, a málokdy všechno. Mimochodem teď už maj smrdutý pálky jak kráva), škoda že mám KO foťák. A aby zas někdo něco špatně nepochopil, tak dneska je 26.08.2010:p. Takže valej cca 6 týdnů. Jinak myslím, že realita je okolo 10 - 12 týdnů od toho co vylezou do sklizně, aspoň jim ale stihnout narůst větší pálky.

rum rum nezavazne

Old Post 26-08-2010 v 12:19 PM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 16

Zajímalo by mě, jestli by se na automat dalo pod lampou svítit 24h/denně a on by přitom kvetl???

rum rum nezavazne

Old Post 26-08-2010 v 12:22 PM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-07-2017 - Autoflowery nekvetou - 3 odpovědí
14-07-2017 - Automaty windoor - 31 odpovědí
20-05-2018 - Automaty - SklenÍk - 82 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6459830 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív