Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Autoflowery nekvetou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
dom348
Nový Člen

Karma uživatele dom348 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 5  

Obecné Autoflowery nekvetou Příspěvek č. 1

Letos jedu autoflower 2x NL od fair seeds, 2x autoflower amnesia od fair seeds, sweet dwarf o fair seeds a think different od dutch passion.
Co mě ale zaráží je, že jen jedna NL a ten sweer dwarf zašali po měsící a něco kvést tak jak mají. Za to ta druhá NL, obě amnésky dokonce i think different dál vesele rostou. ta NL už má skoro metr a půl, different a amnesie něco přes metr a ani náznak květu. Kytky byly zasazeny někdy v půlce května, takže před měsíci. Myslel jsem, že to může být nestabilní genetikou ze strany fair seeds, přece jen jsou to semínka za pár korun. Co mě ale hodně zarazilo je to, že nekvete ani ten think different od dutch passion. Semínka jsem koupil nové, zabalené. Všechny kytky jsem měl/mám jasně označené, v žádném případě nedošlo k žádné záměně. Pěstuju outdoor, takže kytky mají podmínky klasicky podle přírody. Je nějaká šance, že kytky vykvetou na podzim se zkrácením periody, nebo už nepokvetou vůbec? Za každou radu/zkušenost budu nesmírně vděčny
Ještě mě napadlo zkusit část kytek zatemnovat, ale budu rád za každou další radu.

Old Post 14-07-2017 v 16:32 PM
dom348 je offline   Profil uživatele dom348   Find more posts by dom348   Foto galerie člena dom348   Click here to Send dom348 a Private Message   Add dom348 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hvězdář
Stálý Člen

Karma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 2

Fair seeds je shit. Když už chceš mermomoci tak šetřit, tak kup ak-47 od natural seeds. Think different má jedno pheno které má delší dobu růstu okolo 40 dní.

2015: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75591&perpage=50&pagenumber=1
2016: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=76988

Old Post 14-07-2017 v 20:34 PM
Hvězdář je offline   Profil uživatele Hvězdář   Find more posts by Hvězdář   Foto galerie člena Hvězdář   Click here to Send Hvězdář a Private Message   Add Hvězdář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dom348
Nový Člen

Karma uživatele dom348 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 3

Jenže on je rozdíl 40 dní a 60dní. Ten different už má 14 pater a už se mu větví jednotlivé větve, takže už ted autoflower zrovna nepřipomíná A jinak fair seeds je shit, ale i tady je plná galerie těch jejich NL a většině z toho vyrostly pěkné kytky a hlavně každému v pohodě kvetly jak měly. Mě takhle vykvetla jen jedna, druhá i po 2 měsících dál roste.

Old Post 15-07-2017 v 00:22 AM
dom348 je offline   Profil uživatele dom348   Find more posts by dom348   Foto galerie člena dom348   Click here to Send dom348 a Private Message   Add dom348 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hvězdář
Stálý Člen

Karma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 4

Nepopletly se ti při výsadbě semínka? 60 dní to už ti AF musí kvést jak blbý. Asi jsi měl smůlu na genetiku, ale Dutch passionu bych poslal fotku toho think differentu co nekvete. Třeba je to pro ně již známý problém v dané generaci a pošlou ti nový sakl.

2015: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75591&perpage=50&pagenumber=1
2016: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=76988

Old Post 15-07-2017 v 06:32 AM
Hvězdář je offline   Profil uživatele Hvězdář   Find more posts by Hvězdář   Foto galerie člena Hvězdář   Click here to Send Hvězdář a Private Message   Add Hvězdář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-11-2019 - Autoflower - 0 odpovědí
14-12-2017 - Autoflower hermafrodit? - 3 odpovědí
02-07-2015 - autoflowering outdoor - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4974440 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív