Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » VLHKOST Vzduchu - Zvlhčování vzduchu - zvlhčovače vzduchu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
dieselboy
Nový Člen

Karma uživatele dieselboy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 113

zdravím,
máte někdo zkušenosti s neblerem???
mohu tím nejlevnějším jednomembránovým zvlhčovat prostor 2,88m*m*m???

Old Post 30-07-2008 v 16:03 PM
dieselboy je offline   Profil uživatele dieselboy   Find more posts by dieselboy   Foto galerie člena dieselboy   Click here to Send dieselboy a Private Message   Add dieselboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 114


citace:
Původní příspěvek od dieselboy
zdravím,
máte někdo zkušenosti s neblerem???
mohu tím nejlevnějším jednomembránovým zvlhčovat prostor 2,88m*m*m???


Jasne , je to dobra vec a na tenhle prostor to urcite stacit bude , jedina vec mi na tom vadila , ze z toho litala voda vsude kolem , jestli si to zkousel tak viš .

Dalsi vec ze za plovak chteli cca 480kc coz sem s jim za kus plastu s polysterenem vysmal , a udelal sem ho z kelimku od jogurtu a kus polystyrenu , viz foto .

Hlava

Old Post 30-07-2008 v 16:42 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEDICINEMAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% PěstitelskáKarma uživatele MEDICINEMAN - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 340 

Příspěvek č. 115

citace:
Původní příspěvek od Hlava


Jasne , je to dobra vec a na tenhle prostor to urcite stacit bude , jedina vec mi na tom vadila , ze z toho litala voda vsude kolem , jestli si to zkousel tak viš .

Dalsi vec ze za plovak chteli cca 480kc coz sem s jim za kus plastu s polysterenem vysmal , a udelal sem ho z kelimku od jogurtu a kus polystyrenu , viz foto .



Jo kelimek je fajn. Stacit mu to nejspis nebude. Zalezi na odtahuju a co to je za nebler. Exotera papirove 200ml/h nedava ani pul toho co Seliger 70ml/h a jina noname kvalita z ciny nejela skoro vubec, co od nich taky jinyho cekat

Takze radim sehnat poradnej stroj. Nejlevnejsi je 16mm mininebler, ten stacit nebude. Sezen si s 20mm membranou. Ale jak rikam je tezky radit kdyz nenapises jak, kam vetras a o kolik to potrebujes zvednout. Mozna to bude chtit ten se trema membranama.

no show

Old Post 31-07-2008 v 17:41 PM
MEDICINEMAN je offline   Profil uživatele MEDICINEMAN   Find more posts by MEDICINEMAN   Foto galerie člena MEDICINEMAN   Click here to Send MEDICINEMAN a Private Message   Add MEDICINEMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 116


citace:
Původní příspěvek od MEDICINEMAN


Jo kelimek je fajn. Stacit mu to nejspis nebude. Zalezi na odtahuju a co to je za nebler. Exotera papirove 200ml/h nedava ani pul toho co Seliger 70ml/h a jina noname kvalita z ciny nejela skoro vubec, co od nich taky jinyho cekat

Takze radim sehnat poradnej stroj. Nejlevnejsi je 16mm mininebler, ten stacit nebude. Sezen si s 20mm membranou. Ale jak rikam je tezky radit kdyz nenapises jak, kam vetras a o kolik to potrebujes zvednout. Mozna to bude chtit ten se trema membranama.



.....pokud chapu , 2,88m*m*m jako 3m krychlove , stacit by to melo , tenhle jednomembranovej , mimochodem je to ten co mas ode me , mi stacil na mensi matkarnu , viz toto foto ,

EDIT aha ted sem koukal na fotku a je tam jeste SPSka , spolu to drzely na 60% vlhkosti ale byla to mistnost 3msx5mdx3mv s odtahem 400m2 , takze by to dieselboy jeste mohl upresnit aby sme se tady nedohadovali o nicem

Hlava

Old Post 31-07-2008 v 18:13 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dieselboy
Nový Člen

Karma uživatele dieselboy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 117

hlava, medicine man:

takže první týden (než se chytnou klony) plánuju úsporku 220w blue, takže odtah bude minimální (občas jim vyvětrám), takže vlhkost by se měla udržet.
pak ovšem přijde na řadu 400w metla + ufo 680 (zkrouhnutý regulátorem) ...ale to zas už nepotřebujou nějak extrémně moc vlhka.
spíš mi vadí jak to tady čtu, že ten nebler šplíchá všude kolem ....nějak to budu muset vymyslet
čus a díky

Old Post 01-08-2008 v 16:46 PM
dieselboy je offline   Profil uživatele dieselboy   Find more posts by dieselboy   Foto galerie člena dieselboy   Click here to Send dieselboy a Private Message   Add dieselboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 118

Dal jsem si do skříně čerpadlo a trysku z rozprašovače. Mlhu to dělá dobrou, trysku mám nad kytkama. Zajímalo by mě jestli se jim nic nestane když to trochu přeženu. Do hlíny se voda nedostane, je tam igelit

Old Post 26-10-2008 v 00:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drMaser
Nový Člen

Karma uživatele drMaser - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 119

čauky pořídil sem si SPS808čku a můžu jen vřele doporučit luxusní mašinka muehehe

Old Post 27-10-2008 v 19:52 PM
drMaser je offline   Profil uživatele drMaser   Find more posts by drMaser   Foto galerie člena drMaser   Click here to Send drMaser a Private Message   Add drMaser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 120

ad SPS808 a ine ultrazvukove zvlhcovacky: ked do nej lejete vodu z vysokym EC resp. tvrdu vodu a je zapnuta nonstop na plny vykon, narobi to viac skody ako uzitku. To ze sa zasere zvhlcovacka co ide velmi lahko umyt, to nevadi. Ale vadi to ze na listoch sa vytvori vrstva mineralov ktore su do vzduchu vypustane spolu s parou. Tak sa javia listy po 3 tyzdnoch pouzivania ako biele, biely povlak. Tak sa zasere tym aj filc na pach. filtri az do stadia kedy stane nepriechodnym.

Ale k teme co som sa chcel spytat: Chcel by som vediet kolko % ludi tu odsava vzduch z growroomu nonstop v kvete od 3tyzdna. Totiz pri vypnutom odtahu vybehne vlhkost za 30min na 80% aj viac co by mohlo sposobit plesen palic. Mate odtahy zapnute nonstop?

s pozdravom wasco

400W

Old Post 23-05-2009 v 05:57 AM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
money5
Stálý Člen

Karma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 121

ahoj mam ve sklepě kyti když svitim tak mam vlhko 65-75% a v noci 70-85% odtah mam: typu UFO Systemair RVK 125A 225 m3/h
na 1x1x200 ten jsem nechal běžet vkuse plus klipsnak ofuk.ale furt tam bylo 85% vlhka. ted mi to nějak nevadi mam to na rust ale nevim co budu dělat až to dam na květ? mate nějaky napad jak srazit vlhkost o 40% bez odvlhčovače? nerad bych chytil nějakou plisen slyšel jsem že pliseň se chyta když je vlhko a teplo ale když tam mam velkou vlhkost ve tmě tak tam klesne teplota na 16 stupňu. jak se mam vyvarovat poradte????

Old Post 23-05-2009 v 21:24 PM
money5 je offline   Profil uživatele money5   Find more posts by money5   Foto galerie člena money5   Click here to Send money5 a Private Message   Add money5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Kalibrace RH metru Příspěvek č. 122


Zdarec lidi, nevíte někdo jestli se dá nějak vykalibrovat digitální Teplo-vlhkoměr?
Mám dojem, že jsem ho jednou přetížil a teď mi nejde nad 69%, ikdyž mi v roomu "prší".
EDIT: Až se mi z toho orosila výbojka.

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 25-05-2009 v 16:02 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dymone
Stálý Člen

Karma uživatele dymone - 89% PěstitelskáKarma uživatele dymone - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 123

Zdar. Ja som ten svoj tiez raz "pretazil" .. a to tak ze bola cela noc boxe 99% vlhkost, no a od vtedy mi LCD ukazuje uplne slabo (hodnoty vidiet iba z uhlu alebo ked stlacim prstom LCD) ak je vlhkost nad 70%. Myslim ze pomoze len vymena za novy

Ja mam zase problem ze sa mi vlhkost dostava z boxu cez CT s vybojkou a po par dnoch mam na CT aj na vybojke take matny povlak (pravdepodobne kvoli tvrdej vode). Neviete poradit nejaku vychytavku, aby som to nemusel cistit kazdych par dni ?

White_box - matkarna & klonovna - all-in-one

Old Post 25-05-2009 v 18:54 PM
dymone je offline   Profil uživatele dymone   Find more posts by dymone   Foto galerie člena dymone   Click here to Send dymone a Private Message   Add dymone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 124

Včera jsem zkoušel jestli měří víc a měří. Ale nechce se mi věřit, že takovejhle oblak má jen necelejch 70%.
2dymone: Jedno řešení bych měl. Pokud to je tvrdou vodou, tak zkus upravit (snížit) PH vody ve zvlhčovačce. Možná by taky pomohlo nasadit na vstup u CT punčochu tvé drahé polovičky.

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 26-05-2009 v 08:18 AM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 125

mě se to stalo naopak když sem tam měl šílený sucho ukazoval minimálně 27% co bylo níž už bylo vidět jak říká dymone jen z úhlu nebo po stlačení displeje myslím si že do něj zatekla voda při postřiku párkrát jsem na něj zapomněl.koupil jsem novej

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 26-05-2009 v 20:56 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sved
Stálý Člen

Karma uživatele Sved - 85% PěstitelskáKarma uživatele Sved - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 123  

Zvlhčování vzduchu Příspěvek č. 126

Cau nemám zrovna velký box a velký prostor mi zabírá Ultrazvuková zvlhčovačka vzduchu. Zapojil sem zvlhčovačku mimo box a vlhkost vedl do boxu přes vysávací hadici. Tvořil se ale předtlak a následně mi zvlhčovačka odešla, protože oxidovala. Jak vyřešit tento problém?

Já vím ,že chci !!!

Old Post 25-10-2009 v 10:23 AM
Sved je offline   Profil uživatele Sved   Find more posts by Sved   Foto galerie člena Sved   Click here to Send Sved a Private Message   Add Sved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grosancho
Stálý Člen

Karma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% PěstitelskáKarma uživatele grosancho - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 127

Poridit si ventilaci?? Ze by??

Kdo chce moc, nemá nic... - megalomanství.

- - - 1,5 square meters - 6 hundred Watts - 9 plants - FIRECRACKER - Nutriend Film Technique - sklizeno - - -

Super HPS 600W - 5x Chronic, 4x White Rhino - sklizeno
Bubbler - HPS 150W/Super HPS 600W - 4x Chronic - sklizeno

„Autority ti říkají, že nesmíš kouřit trávu, protože je to pro tebe špatné. Přesto, když tě při tom chytí, tak tě zavřou do věznice. Myslím, že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."
Bob Marley

Old Post 25-10-2009 v 11:32 AM
grosancho je offline   Profil uživatele grosancho   Find more posts by grosancho   Foto galerie člena grosancho   Click here to Send grosancho a Private Message   Add grosancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sved
Stálý Člen

Karma uživatele Sved - 85% PěstitelskáKarma uživatele Sved - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 128

co s tím má ventilace společného?

Já vím ,že chci !!!

Old Post 25-10-2009 v 12:04 PM
Sved je offline   Profil uživatele Sved   Find more posts by Sved   Foto galerie člena Sved   Click here to Send Sved a Private Message   Add Sved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8202150 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív