Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » VLHKOST Vzduchu - Zvlhčování vzduchu - zvlhčovače vzduchu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 129

No společný to má to, že když budeš mít odtah z boxu tak se ti tam nebude dělat přetlak, tim pádem ti nebude odcházet zvlhčovačka...

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 25-10-2009 v 12:32 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sved
Stálý Člen

Karma uživatele Sved - 85% PěstitelskáKarma uživatele Sved - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 130

Je schopný mi někdo poradit na to na co se ptám ? Pro ty co to nechápou píšu, že mám odtah a přetlak se tvořil v samotné zvlhčovačce, která měla být umístěna mim box. Nečtěte to tak zhuleni :-D

Já vím ,že chci !!!

Old Post 25-10-2009 v 21:30 PM
Sved je offline   Profil uživatele Sved   Find more posts by Sved   Foto galerie člena Sved   Click here to Send Sved a Private Message   Add Sved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 131

Sved:

Bez hadice na zvlhčovačke hmlu cez otvor nenasáva? Tá veta sa mi zdá čudná. To ten skunk.

Marihuana je dar.

Old Post 25-10-2009 v 22:56 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 132

jak se ti muze proboha tvorit pretlak ve zvlhcovacce??? Pokud mas nejakej normalni odtah, tak to vycucne pomaly aji tu vodu ze zvlhcovacky... Nejak nechapu tvuj problem... Nebo ti odesla zvlhcovackaa ebe napadla taka capina...?

Old Post 26-10-2009 v 05:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 133

No já tě chápu zase tak že tam nemáš žádný pasivní přítah,ale jen tu hadici která vede do zvlhčovačky a tam ti to tlakuje...tak prostě udělej další díruXD

Old Post 26-10-2009 v 08:59 AM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sved
Stálý Člen

Karma uživatele Sved - 85% PěstitelskáKarma uživatele Sved - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 134

prostor 100x100x200, odtah 520m3 non-stop, pasivní přítah, zvlhčovačka vedle boxu na zemi - na tu díru napojena hadice od vysavače - zavedena do boxu - udělal jsem do ní dírky. Asi týden to jelo, pak odešla. Když jsem ji rozebral, tak jsem zjistil, že oxidovala, to znamená že se vlhkost tlačila do té strojovny pod nádobu s vodou.

Já vím ,že chci !!!

Old Post 26-10-2009 v 10:05 AM
Sved je offline   Profil uživatele Sved   Find more posts by Sved   Foto galerie člena Sved   Click here to Send Sved a Private Message   Add Sved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 135

citace:
Původní příspěvek od Sved
prostor 100x100x200, odtah 520m3 non-stop, pasivní přítah, zvlhčovačka vedle boxu na zemi - na tu díru napojena hadice od vysavače - zavedena do boxu - udělal jsem do ní dírky. Asi týden to jelo, pak odešla. Když jsem ji rozebral, tak jsem zjistil, že oxidovala, to znamená že se vlhkost tlačila do té strojovny pod nádobu s vodou.

Jako mas pocit, ze ti tim, ze se pres tu zvlhcovacku pritahoval vzduch nejak vtlacila ta vlhkost do te zvlhcovacky?? A nezda se ti to jako hloupost...?nebyl problem opravdu jinde???

Old Post 26-10-2009 v 14:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 136

Vykašli sa na hadicu a púšťaj hmlu priamo cez otvor. Taký silný odťah ju celú bude nacucávať dnu.

Marihuana je dar.

Old Post 26-10-2009 v 15:13 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sved
Stálý Člen

Karma uživatele Sved - 85% PěstitelskáKarma uživatele Sved - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 137

Nemám jen pocit, vím to. Přece není jiná možnost jak by to mohlo oxidovat. Jednoduše se tam dostala vlhkost, ta se dostane všude.

Já vím ,že chci !!!

Old Post 27-10-2009 v 07:38 AM
Sved je offline   Profil uživatele Sved   Find more posts by Sved   Foto galerie člena Sved   Click here to Send Sved a Private Message   Add Sved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 138

Ale je ti jasny, ze kdyz se to tahalo z te zvlhcovacky ze tam byl spis podtlak nez pretlak?? A jak by se podtlakem mohla dostat vlhkost dovnitr? mnoo me se posrala zvlhcovacka tez a to jsem ji mel jen polozenou v pestirne. Ony proste toho moc nevydrzi... A to ze jsi z ni tahal vlhkost ji dle meho uvazeni nevadilo..

Old Post 27-10-2009 v 07:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sved
Stálý Člen

Karma uživatele Sved - 85% PěstitelskáKarma uživatele Sved - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 139

Podtlak, přetlak hlavně, že si rozumíme Už sem psal, že se vlhkost dostane všude. Stačilo mi jednou vidět oxidovaný telefon, abych poznal, že tohle je oxidace. Každopádně by se jí nemělo stát aby se zničila z důvodu svého účelu

Já vím ,že chci !!!

Old Post 27-10-2009 v 07:49 AM
Sved je offline   Profil uživatele Sved   Find more posts by Sved   Foto galerie člena Sved   Click here to Send Sved a Private Message   Add Sved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 140

Mnoo a ja zase pisu, ze to dozajista nebylo tim, ze se z ni tahal vzduch .......

Old Post 27-10-2009 v 08:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 141

Zaměřil bych se na netěsnost.
Podtlak,přetlak...no to ani nebudu komentovat,by mě pak mrzelo,nějaký to slovíčko.

S tej baňky se ti dostává voda na obal s elektronikou,pomalu se kapky stahují až pod těleso samotné,vespod je ventilátor který mlhu vyfukuje nahórů,ten ti vtahuje ty kapky do vnitř tělesa a tam to dělá paseku.
jako jindy cesta nevede....

Old Post 27-10-2009 v 10:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sved
Stálý Člen

Karma uživatele Sved - 85% PěstitelskáKarma uživatele Sved - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 142

JJ přesně se to děje jak říká Simor, jenže když se podíváte nahoru, tak jsem se ptal jak to vyřešit, jak zavádět vlhkost z venku do boxu a ne co se mi děje s vlhčovačkou - co se sní děje totiž pozoruji sám xD

Já vím ,že chci !!!

Old Post 27-10-2009 v 12:33 PM
Sved je offline   Profil uživatele Sved   Find more posts by Sved   Foto galerie člena Sved   Click here to Send Sved a Private Message   Add Sved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cosmicgirl
Stálý Člen

Karma uživatele cosmicgirl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 97 

Příspěvek č. 143

No podle me to ti podtlakem neni...ze by zvhlcovacka odesla kvuli vysoke vzkosti? je to zvhcovacka musi nejakou tu vlhkost vydrzet...zalezi na tom jak velky ten podtlak je. Kildne se to mohlo mechanicky poskodit jen kvuli vysokemu podtlaku a ne vlhkosti...asi bych tu hadici nedaval primo na ustí zvlhcovacky ale nechal bych tam nejakou mezeru at si to prisava i zvduch.

Life is sick...Dogs cough...Bees sail...Birds hack...Trees saw...Woods cry...Men die...Ticks try...Books lie...Ants fly...Goodbye

Old Post 29-10-2009 v 10:12 AM
cosmicgirl je offline   Profil uživatele cosmicgirl   Find more posts by cosmicgirl   Foto galerie člena cosmicgirl   Click here to Send cosmicgirl a Private Message   Add cosmicgirl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sved
Stálý Člen

Karma uživatele Sved - 85% PěstitelskáKarma uživatele Sved - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 144

xD

Já vím ,že chci !!!

Old Post 29-10-2009 v 12:33 PM
Sved je offline   Profil uživatele Sved   Find more posts by Sved   Foto galerie člena Sved   Click here to Send Sved a Private Message   Add Sved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6309520 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív