Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Zaštipování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 161

*2 měsíce

Old Post 02-08-2006 v 17:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Quilp
Stálý Člen

Karma uživatele Quilp - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 162


Samozastip? imho

Old Post 09-12-2006 v 16:28 PM
Quilp je offline   Profil uživatele Quilp   Find more posts by Quilp   Foto galerie člena Quilp   Click here to Send Quilp a Private Message   Add Quilp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dartvader
Stálý Člen

Karma uživatele dartvader - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 163

Zdar chlapi prave sem premejslel jak s tim zastipovanim jak se to vlastne spravne postupove dela?

Old Post 07-04-2007 v 11:39 AM
dartvader je offline   Profil uživatele dartvader   Find more posts by dartvader   Foto galerie člena dartvader   Click here to Send dartvader a Private Message   Add dartvader to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PACIENTBS
Nový Člen

Karma uživatele PACIENTBS - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 10  

Obecné Příspěvek č. 164

ja osobne stepim moje slecny trosku inak. mne to vihovuje a na final mam dost urody. prvi raz stepim na 5 - 6 patre a potom kazdich 4. ked sa totiz stepia pomalsie nie na kazdom patre tak vam vihodi vice konariku a dost mohutnych cize vice zivin a to roby svoje .. mate dobru visku a taktiez dobru urodu ..

EuFoRiA

Old Post 22-04-2007 v 11:43 AM
PACIENTBS je offline   Profil uživatele PACIENTBS   Find more posts by PACIENTBS   Foto galerie člena PACIENTBS   Click here to Send PACIENTBS a Private Message   Add PACIENTBS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PACIENTBS
Nový Člen

Karma uživatele PACIENTBS - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 10  

Upozornění Příspěvek č. 165

poznam typka ktori stepi o kazdu chilu ma tolko kvetu a konarikou ze sa mi s toho hlava zakrutila ja som to skusal tiez no nic padla mi .. spitoval som sa ho ze ako to roby a on ze to hnoji jednou vecickou s vlastnej viroby.. povedal ze tie suroviny ba mal mat asi kazdi doma ale nechcel mi povedat s coho to je no jeho rastlinky su potom visoke mohutne košate a po jednom brku fuu no je to uzas ... musim to s neho dostat a sned to sem potom aj hodim .!!!

EuFoRiA

Old Post 22-04-2007 v 11:54 AM
PACIENTBS je offline   Profil uživatele PACIENTBS   Find more posts by PACIENTBS   Foto galerie člena PACIENTBS   Click here to Send PACIENTBS a Private Message   Add PACIENTBS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
antohny8
Nový Člen

Karma uživatele antohny8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 166

zdravim vas vsetkych.chcem sa spytat,ze kto ma skusenosti zo zastipavanim bielej vdovy (white widow)?.diky

Old Post 27-04-2007 v 08:34 AM
antohny8 je offline   Profil uživatele antohny8   Find more posts by antohny8   Foto galerie člena antohny8   Click here to Send antohny8 a Private Message   Add antohny8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
antohny8
Nový Člen

Karma uživatele antohny8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 167

a este som zabudol,ked odstrihnem ten vrsok,teda zastipnem kvetinu,tak mozem to potom normalne zasadit a vyrastie mi z toho nieco?diky

Old Post 27-04-2007 v 08:52 AM
antohny8 je offline   Profil uživatele antohny8   Find more posts by antohny8   Foto galerie člena antohny8   Click here to Send antohny8 a Private Message   Add antohny8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr Proč
Stálý Člen

Karma uživatele Mr Proč - 35% PěstitelskáKarma uživatele Mr Proč - 35% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 168

antohny8: JJ je to vlastne klonovani, vyroste ti z toho geneticky identicka rostlina.

Nepěstuju jen pro to, abych měl hulení a nehulim jen proto, abych byl zhulenej.

Old Post 27-04-2007 v 11:34 AM
Mr Proč je offline   Profil uživatele Mr Proč   Find more posts by Mr Proč   Foto galerie člena Mr Proč   Click here to Send Mr Proč a Private Message   Add Mr Proč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kellogg
Stálý Člen

Karma uživatele Kellogg - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 169

i kdyz na to moc nevidim(malo zaostrena fotka),tak si myslim,ze je to zastiple dobre
jinak kyticka vypada docela zdrave a ma peknou stavbu tela,takze by z ni neco mohlo byt,drzim palce

Slunko je mocné....

Old Post 02-05-2007 v 19:54 PM
Kellogg je offline   Profil uživatele Kellogg   Find more posts by Kellogg   Foto galerie člena Kellogg   Click here to Send Kellogg a Private Message   Add Kellogg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bone tech
Nový Člen

Karma uživatele Bone tech - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 170

mno ja prave tento rok poprve sadim kyticky jsou to outdoory ale nejake noname ale mam to od kamose a verim že nejsou spatne a chtel bych se naucit dobre zastrihavat tak aby znich byli keriky. mam je doma ve skleniku takze si myslim ze se jim darit. muze te mi nekdo popsat jak presne zastrihat mam uz asik 4nebo 5 patro diky

Old Post 03-05-2007 v 07:23 AM
Bone tech je offline   Profil uživatele Bone tech   Find more posts by Bone tech   Foto galerie člena Bone tech   Click here to Send Bone tech a Private Message   Add Bone tech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
levap20
Stálý Člen

Karma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% PěstitelskáKarma uživatele levap20 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 171

Tak si to tu pročti a neptej se zbytečně znova

balkon2007 WS,BUS,KM,AK47 | outdoor2007 6řezů, 25semínek
balkon2008 SS,AH3 | outdoor2008 SS,AH3
balkon2009 NYCD,JH

Old Post 03-05-2007 v 11:54 AM
levap20 je offline   Profil uživatele levap20   Find more posts by levap20   Foto galerie člena levap20   Click here to Send levap20 a Private Message   Add levap20 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 172

chce to štípnout vršek - prostě tu špičku, kolem který jsou ty mladý jemný lístečky, ona se ti rozvětví a pak zase každý cca 4 - 5 patro, když je ta kytka trošku větší, začne dělat větve i dole a ty štípat stejně, na to musíš přijít sám, to z návodu nevyčteš, každej ti napíše, že má zaručenej způsob, jak to udělat, aby se nerozvětvila do 2, ale třeba do 5 větví atd. mhana je v podstatě plevel, to můžeš štípa jak chceš a vždycky z toho něco vyroste :-)

Old Post 24-05-2007 v 09:36 AM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Malda_cz
Stálý Člen

Karma uživatele Malda_cz - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 173

Zdrc,
pěstuju poprvé,mám 9 kyti a zasadil jsem trochu opožděně,ven jsem je dal 12.6. a nemám zatím žádné zkušenosti a tak potřebuju poradit jak mám zaštipovat,nejlépe kdybyste mi někdo dal přesný popis + foto.
Fotky kytiček sem dám taky,aby jste se podívali kolik to má pater atd..
Dík za odpověd

I grow grass,i have her like as jzd cow.
--------------------------------------------------------
Maldův outdoor 2007
...:::Malda_cz Out 2008:::...

Old Post 14-06-2007 v 16:58 PM
Malda_cz je offline   Profil uživatele Malda_cz   Find more posts by Malda_cz   Foto galerie člena Malda_cz   Click here to Send Malda_cz a Private Message   Add Malda_cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUZsRANAMI
Stálý Člen

Karma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 203 

Dotaz Příspěvek č. 174

nazdar chlape,
pises do treadu o zastipovani, ze ziadas radu ako zastipovat. a vsetko je napisane prave tu. len sa pozri nad svoj prispevom. toto nie je v poriadku, preco ziadas o podstrcenie informacii ked ich mas priamo pred nosom?
citaj, a dozvies sa, najdes tu nazory roznych grower, ako to robia, ako to poculi ze sa to robi, nie je to nic zloziteho, len pre to treba mat cit.
Vela zdaru
Peace

MsR

citace:
Původní příspěvek od Malda_cz
Zdrc,
pěstuju poprvé,mám 9 kyti a zasadil jsem trochu opožděně,ven jsem je dal 12.6. a nemám zatím žádné zkušenosti a tak potřebuju poradit jak mám zaštipovat,nejlépe kdybyste mi někdo dal přesný popis + foto.
Fotky kytiček sem dám taky,aby jste se podívali kolik to má pater atd..
Dík za odpověd

I've come a long way, I used to think of myself as nothing but a loser, but I'm here now and I'm winnin'. I'm startin' off fresh, and this is the beginnin'. JUST NEVER GIVE UP. peace

T.I.P.: THE MARIJUANA GROWER'S GUIDE by Mel Frank and Ed Rosenthal
RENO (2005)+... RENO (2006)+EARLY MISTY (2006)+BIG BUD SUPER SKUNK (2006)+HAZE SKUNK (2006)+NO NAMES (2006)+DUTCH PASSION (2007)

Old Post 14-06-2007 v 17:54 PM
MUZsRANAMI je offline   Profil uživatele MUZsRANAMI   Find more posts by MUZsRANAMI   Foto galerie člena MUZsRANAMI   Click here to Send MUZsRANAMI a Private Message   Add MUZsRANAMI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoder
Stálý Člen

Karma uživatele Zoder - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 175

čágo ...

Bohužel jsem kytky po přesazení někdy v půlce května měsíc neviděl a tak sem jě zaštíp až minulej víkend, dost se velikostně lišili páč jich mám víc a někerý sou v keříčcích blízko u sebe (zkousel sem metodu treba deseti kytek v jedný petflasce - mel sem nak moc semen) a nekery třeba zvlášt ..

Někerý maj okolo sedmi osmi pater někery okolo deseti (zhruba ani sem to nak nepočital) Někerý sem zkoušel štípat fimkou někerý normálně ...

Mno a má otázka je jestli má ještě vlastně v takovýdle velikosti cenu kytku zaštipovat, je fakt že sami se zatim moc nevětvěj pozná i proto ze sou v tech keříčcích, ....

neudělal sem spíš chybu a nezastavil tak uz jen růst nebo ho až příliš (a zbytecne) nezpomalil ?

Old Post 29-06-2007 v 01:09 AM
Zoder je offline   Profil uživatele Zoder   Find more posts by Zoder   Foto galerie člena Zoder   Click here to Send Zoder a Private Message   Add Zoder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 176

jasne ze si urobil chybu. dat 10 rastlin do petky to by si si aj k- zasluzil

city growing 05
bezpecne posielanie klonov

Old Post 29-06-2007 v 09:42 AM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-06-2012 - Zaštipnutí ? - 6 odpovědí
18-08-2012 - zaštipování lowridera - 5 odpovědí
05-05-2002 - začátek pěstování - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9473840 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív