Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Které papírky používáte?No fajka siciety
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 65

OCB -Black-premium slim

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 30-09-2002 v 08:43 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Upozornění baf Příspěvek č. 66

lidi, lidi - další deja vu, všehno už tu bylo - http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1429

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 30-09-2002 v 09:02 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 67

mě je to naprosto jedno, jakýkoliv dlouhý papírky, prostě když mi dojdou, tak zastavim u první trafiky kterou potkám a koupim si dlouhý papírky, když je nemaj jedu k další trafice, nic neřešim, řešim jiný věci než papírky

PS: tak mě napadlo, že kdyby někdo udělal monitoring prodeje dlouhých papírků ČR tak by se dalo celkem slušně zjistit jak lidi u nás hulej, protože pochybuju, že někdo používá dlouhý papírky na něco jinýho než na ganju

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 30-09-2002 v 10:38 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yasmeene
Stálý Člen

Karma uživatele Yasmeene - 77% PěstitelskáKarma uživatele Yasmeene - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 111 

2 oton Příspěvek č. 68

No to ne protože třeba na moravě lidi hulej převážně fajfku, takže tam z prodeje paírků moc nepoznáš. Spíš by se dalo poznat kde se hulej jointy a kde ne, což paradoxně odpovídá na tvůj průzkum tím, že to předpokládá, že se hulí všude. Ježiš to je ale vjeta

No one can live forewer (except)
Yasmeene

Old Post 30-09-2002 v 14:54 PM
Yasmeene je offline   Profil uživatele Yasmeene   Find more posts by Yasmeene   Foto galerie člena Yasmeene   Click here to Send Yasmeene a Private Message   Add Yasmeene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 69

jo to máš pravdu u nás se hulí skoro jen jointy, ale to "u nás" je jen určitá, celkem uzavřená komunita pár lidí, tak že jinde to asi bude jiný, asi sem moc nepřemejšlel , no vono to ani moc nešlo

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 30-09-2002 v 17:38 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Pohodička komercni papirky Příspěvek č. 70

balim do komercnich zlatych smokingu protoze jsou nejvic k dostani a jsou dobry. Jinak jak uz to kdosi psal pri zjisteni, ze mi paperz dosly jdu do trafiky a tam si poridim prvni 100papirky. Teda krom Rizzlel, ty jsou fakt na prd
jinak poradi oblibenosti: Smoking red, OCB white, smoking gold, dalsi papirky, dlouho nic, motaci rizzly, cerveny rizzly
nezalezi mi na sirce papirku, ale na tloustce.

btw jeste jsem v TV ani v casakach ani v trafikach nevidel reklamu na zlaty smokingy tak co je pro vas "KOMERCNI" ?
podle me je jejich rozsirenost dana pouze tim, ze jsou k dostani a jsou dobry, ale ze by byly komercni?

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 01-10-2002 v 08:17 AM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Mates-CrazyHorse
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Mates-CrazyHorse - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 71

OCB. A to specielně černý (nebo taky stříbrný), prostě OCB Slim super ekstra premium! Toť má značka.
Někerý smokingy taky nejsou k zahození.
Hawk, domluvil jsem.

Matesák
až dolížu nanuka, tak vylížu Annu K.

Old Post 01-10-2002 v 09:54 AM
Mr.Mates-CrazyHorse je offline   Profil uživatele Mr.Mates-CrazyHorse   Find more posts by Mr.Mates-CrazyHorse   Foto galerie člena Mr.Mates-CrazyHorse   Click here to Send Mr.Mates-CrazyHorse a Private Message   Add Mr.Mates-CrazyHorse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 72

Smokingy Eco, v těsným závěsu OCBéčka...

Milujte se a množte se!

Old Post 01-10-2002 v 10:42 AM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pála žáhí
Stálý Člen

Karma uživatele pála žáhí - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 50  

Organika komerční? co to kur.. je?? Příspěvek č. 73

No asi nikdo nepochopil, že sem si z toho dělal prdel Lidi zamyslete se nad slovem ,,komerční". Tak ještě na ňáký Lunetiky se to asi dá použít, ale stejně je to divný slovo... a komerční Smokingy?? To jako že sou komerčně úspěšný? A co je na tom špatnýho? To jako budu větší frajer, když budu používat něco, co je míň rozšířený? Nechápu.....

[Edited by pála žáhí on 01-10-2002 at 12:12 PM]

Old Post 01-10-2002 v 10:50 AM
pála žáhí je offline   Profil uživatele pála žáhí   Find more posts by pála žáhí   Foto galerie člena pála žáhí   Click here to Send pála žáhí a Private Message   Add pála žáhí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 74

2 sido...

hehe... uz neco jsem z tebou vyhulil, ale jeste ani jendou sluknu... tak to fakt nechapu... :-))))

ale zkousel jste uz nekdy nekdo tabakove papirky? Docela hustec. Jsou trochu drazsi, ale jde udelat poradna ziletka, kam neni treba pridavat tabak...

Old Post 01-10-2002 v 13:24 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

***** Příspěvek č. 75

to wall: No ty taky vsechno prasknes :o) Nicmene fajcicku jsem mel u sebe mockrat, jenze na to nikdy nevzpomenu no....

Tak dnes to napravime a narveme fafku :o)

Nicmenene i tak, zlate smoking jsou u me No.1
sido

End

Old Post 01-10-2002 v 13:33 PM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 76

nesnášim moraváky-dva dny jsem chodila po Brně a nikde v trafice neměli moje milovany filtříky:-D

Old Post 01-10-2002 v 22:46 PM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mwrx
Stálý Člen

Karma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 77

Nejlepší jsou podle mě Zlatý Smokingy... Určitě jsou i lepší, ale já jsem spokojenej s těma svejma.

Mwrx JALAPENO.CZ - Rady, tipy, návody, recepty, galerie a vše kolem pěstování CHILLI papriček

Balkón bonsai White Widow 2014
fóliovník a outdoor 2014
podzimní fotečky
outdoor 2002
SUPER FÓLIOVNÍK

Old Post 04-10-2002 v 15:27 PM
mwrx je offline   Profil uživatele mwrx   Find more posts by mwrx   Foto galerie člena mwrx   Click here to Send mwrx a Private Message   Add mwrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manton
Stálý Člen

Karma uživatele manton - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 78

já výhradně balim do novin........
I když to opravdu neni lehký.....vybrat si značku...... jo lidovky jsou OK ale i když MF Dnes taky neni k zahození........... no jo, ale ta už je trochu komerční a ty trapný přílohy, že jo............ a navíc jsou k dostání úplně všude.
Hmm........ ale moje nejoblíbenější značka byla Bravíčko ale to nejde...... byl bych ůplně mimo (protože všichni všicni začali tvrdit, že je komerční), takže balim do Lidovek.
jo mohl by mi třeba někdo poradit........ jaká značka je nejvíc IN, abych náhodou nebalil do těch špatnejch...........

Old Post 06-10-2002 v 12:28 PM
manton je offline   Profil uživatele manton   Find more posts by manton   Foto galerie člena manton   Click here to Send manton a Private Message   Add manton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mwrx
Stálý Člen

Karma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 79

To manton:
... zkus čtyřlístek ...

Mwrx JALAPENO.CZ - Rady, tipy, návody, recepty, galerie a vše kolem pěstování CHILLI papriček

Balkón bonsai White Widow 2014
fóliovník a outdoor 2014
podzimní fotečky
outdoor 2002
SUPER FÓLIOVNÍK

Old Post 07-10-2002 v 07:46 AM
mwrx je offline   Profil uživatele mwrx   Find more posts by mwrx   Foto galerie člena mwrx   Click here to Send mwrx a Private Message   Add mwrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Inkvizitor
Stálý Člen

Karma uživatele Inkvizitor - 17% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 53 

Pohodička Příspěvek č. 80

To all: dobrá hlína, tenhle sredík

Jinak, co řikáte na tu sérii Smokingů s těmi haluzorními 3D obrázky? Mě docela dost baví a na některejch z nich už jsem párkrát zajímavě ulít. Zvlášť když je neuklidím a zůstanou mi na stole AFTER...

Old Post 07-10-2002 v 09:58 AM
Inkvizitor je offline   Profil uživatele Inkvizitor   Find more posts by Inkvizitor   Foto galerie člena Inkvizitor   Click here to Send Inkvizitor a Private Message   Add Inkvizitor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3899190 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív