Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Které papírky používáte?No fajka siciety
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 49

2 asterX: jasný, červený sou uplně v pohodě, v poslední době balim jenom z nich

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 19-12-2001 v 13:37 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weedpolis-GUEST
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Příspěvek č. 50

Já balím do faje...

Old Post 09-01-2002 v 07:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mášá
Nový Člen

Karma uživatele Mášá - 25% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 18 

papers Příspěvek č. 51

Zlatý smokingy nebo eka.

Old Post 10-01-2002 v 13:03 PM
Mášá je offline   Profil uživatele Mášá   Find more posts by Mášá   Foto galerie člena Mášá   Click here to Send Mášá a Private Message   Add Mášá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 52

Nejlíp OCB nebo High.

Haman - Flying smokers

Old Post 10-01-2002 v 13:36 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i_oNe
Stálý Člen

Karma uživatele i_oNe - 4% PěstitelskáKarma uživatele i_oNe - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 107 

Dotaz Příspěvek č. 53

Mě by spíš zajmalo do čeho balí ti týpci v tom videclipu od Afromena ?! To vypadá na kvalitní kancelářskou A4!
:-)

Jinak nedám dopustit na Smoking GOLD ! (elegantní klasika)

just i_oNe

Old Post 11-01-2002 v 22:02 PM
i_oNe je offline   Profil uživatele i_oNe   Find more posts by i_oNe   Foto galerie člena i_oNe   Click here to Send i_oNe a Private Message   Add i_oNe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coco
Nový Člen

Karma uživatele coco - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 54

začal sem na XXL, paXmoking a ted mam nejrači Eco

Old Post 14-01-2002 v 15:57 PM
coco je offline   Profil uživatele coco   Find more posts by coco   Foto galerie člena coco   Click here to Send coco a Private Message   Add coco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 55

nejdriv kratke Samsony (wbec nechapu jak jsem je mohl pouzivat :-) holt ziju na Morave a tady ty jointy moc nefrci)

No a ted zlaty smokingy :-)

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 29-01-2002 v 18:58 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yasmeene
Stálý Člen

Karma uživatele Yasmeene - 77% PěstitelskáKarma uživatele Yasmeene - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 111 

Příspěvek č. 56

Ahoj lidi mezi mými kamarády panuje rozpor (heheh), které že to papírky jsou nejlepší tak by mě zajímaly vaše názory

A tady sou ty moje:
Já používám výhradně (už dlóóóuho) zlatý smokingy páč si myslim že jsou nejlepší protože jsou úzký lehce prosvítají a nemají tunu lepidla
Na druhý místo bych zařadila smokingy eco, který jsou taky dobrý
Jako nevyhovující papírky beru jakýkoliv rizzly ty sou jako čtvrtka tuhý, taky černý smokingy ty maj prostě moc lepidla a sou celý takový nanicovatý
Modrý a zlatý smokingy nesnášim ty sou prostě špatný
Ještě docela dobrý sou bílý OCBéčka protože se dobře trhaj (při rollbacku-bekru)
S dalšímy papírky už takový zkušenosti nemam.
Tak a co vy?

No one can live forewer (except)
Yasmeene

Old Post 28-09-2002 v 15:07 PM
Yasmeene je offline   Profil uživatele Yasmeene   Find more posts by Yasmeene   Foto galerie člena Yasmeene   Click here to Send Yasmeene a Private Message   Add Yasmeene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cHLeBiK
Stálý Člen

Karma uživatele cHLeBiK - 27% PěstitelskáKarma uživatele cHLeBiK - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 57

Já osobně nejraději balím do černých ODBíček slim premium. Nevím, jestli jsou nejlepší, ale rozhodně se mi z nich nejlépe motá. A mám takový fajn pocit, když z nich balím, stalo se to takovou částí toho rituálu, když se lidi sejdou a někdo začne balit, radost je hned o něco větší pokud je to z nich. Zlaté Smokingy nejsou spatne... ale zvyk je zvyk
Tak tohle jsem chtěl (asi) (nevím) napsat. Tak jsem to napsal ( ). hehe

###Od té doby co jsem se narodil umírám.... ale HROZNĚ mě to baví###

Old Post 28-09-2002 v 18:03 PM
cHLeBiK je offline   Profil uživatele cHLeBiK   Find more posts by cHLeBiK   Foto galerie člena cHLeBiK   Click here to Send cHLeBiK a Private Message   Add cHLeBiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 58

na malý jointy používám zlatý nebo eco smokingy, na velký bambára červený smokingy nebo rollsgaty a teď jsem objevila modrý gizy, ale s nima nemůžu balit večer venku protože jsou tak tenoulinký, že hrozně rychle navlhávaj a jako nejhorší mi přijdou mascoty, xxl-ka ale asi úplně největší mazec jsou clippry ty sou ještě horší než vážky

Old Post 28-09-2002 v 18:34 PM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 59

Moje osobni zkusenost byla se Smokingama apod. blba, takze od ty doby, co jsem poprve pouzil fialovy OCB slimky s filtrama, tak jiny papirky nepouzivam.

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 28-09-2002 v 20:02 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adam13
Stálý Člen

Karma uživatele adam13 - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 68  

... Příspěvek č. 60

mno driv sem motal do zlatych Smokingu ale posledni dobou se mi zdaj strasne komercni.... tak sem si oblibil cerny OCB do kterych balim uz asi rok maj optimalne lepidla a sirka je taky idelani.. ted se mi dostala do ruky zvlastni sada je to od casopisu /tusim/ Rock report a sou tam bily OCB + 33 fitru je to pohodovy ... vrele doporucuju
Prs: stalo me to cca 10Kc

Don´t drink and drive - Smoke and fly! ! ! - ;o) .... moje stránky http://edyyyy.wz.cz a ještě druhý (ty sem dělal úplně sám) http://aidam.wz.cz

"Ikdyž se ti omylem dostane do mozku kulička trhaviny s rozbuškou - neztrácej hlavu!"

Old Post 28-09-2002 v 22:50 PM
adam13 je offline   Profil uživatele adam13   Find more posts by adam13   Foto galerie člena adam13   Click here to Send adam13 a Private Message   Add adam13 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele adam13! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pála žáhí
Stálý Člen

Karma uživatele pála žáhí - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 50  

Organika Příspěvek č. 61

trapný komerční smoukingy(eko,gold), nekomerční undergroundový hustý pohodový stylový OCBéčka(fšecky), ale ze fšeho nejradči ty napuštěný.

veryStylishBoy

Old Post 28-09-2002 v 23:45 PM
pála žáhí je offline   Profil uživatele pála žáhí   Find more posts by pála žáhí   Foto galerie člena pála žáhí   Click here to Send pála žáhí a Private Message   Add pála žáhí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
india
Nový Člen

Karma uživatele india - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 62

OCB . . .

Pro ni a proto, že je.

Old Post 29-09-2002 v 00:08 AM
india je offline   Profil uživatele india   Find more posts by india   Foto galerie člena india   Click here to Send india a Private Message   Add india to your buddy list     Navštiv homepage uživatele india! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yasmeene
Stálý Člen

Karma uživatele Yasmeene - 77% PěstitelskáKarma uživatele Yasmeene - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 111 

to Saluh Příspěvek č. 63

A sakra tak to byl překlep (docela pořádnej) myslela sem modrý a zelený


edit: další překlep ach jo

No one can live forewer (except)
Yasmeene

Old Post 29-09-2002 v 13:03 PM
Yasmeene je offline   Profil uživatele Yasmeene   Find more posts by Yasmeene   Foto galerie člena Yasmeene   Click here to Send Yasmeene a Private Message   Add Yasmeene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

Pohodička ******** Příspěvek č. 64

Zlate smoking, kdyz uz balim

add. Slukovka je nejlepsi :o)))

Peace

Old Post 29-09-2002 v 13:26 PM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7942130 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív