Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Které papírky používáte?No fajka siciety
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
evergreen
Stálý Člen

Karma uživatele evergreen - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 45 

paper Příspěvek č. 17

Shamanjai,

ja balím najradšej do OCB modré, dlhe, slim a vôbec s tým nemám problém, dokonca ich považujem za jedny z najlepších papierikov vôbec. Inak s tými červenými smokingami máš pravdu, tie sú na hovno.

To vážne OCB vlastní Le Pen?

To snáď nemyslíš vážne, že modré OCB-čka sú ako vážky, alebo sa nebavíme o tom istom druhu papierikov-ja myslím tie, ktoré sú farebne pomiešané-čiernomodré z arabskej gumy.

Zdraví, evergreen

Old Post 12-09-2001 v 21:05 PM
evergreen je offline   Profil uživatele evergreen   Find more posts by evergreen   Foto galerie člena evergreen   Click here to Send evergreen a Private Message   Add evergreen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Early_skunk
Nový Člen

Karma uživatele Early_skunk - 15% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 14 

Pohodička Ocb Příspěvek č. 18

Vždycky jedině OCB,do ničeho jinýho neubalim tak vychytanýho špeka jako do OCB.Zlatý smokingy taky nejsou špatný....a že továrnu na OCBéčka vlastní nějakej fašoun,To je mi putna...Tím,že si já nekoupim jeho papírky určitě zkrachuje...

skunky

Old Post 14-09-2001 v 13:57 PM
Early_skunk je offline   Profil uživatele Early_skunk   Find more posts by Early_skunk   Foto galerie člena Early_skunk   Click here to Send Early_skunk a Private Message   Add Early_skunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 19

já balím když už tak do OCB,ale jinak většinou do skla,nebo jiných lufek,jointy ubalím jen když se sejdeme ve větším počtu,jelikož kdybych ho zkouřil celýho narvanýho mou kráskou supercow,asi bych se zbláznil

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 14-09-2001 v 17:39 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Příspěvek č. 20

Ja to nejradsi do Smoking Gold nebo Eco.
Sou f poho

Old Post 16-09-2001 v 21:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xdiver
Nový Člen

Karma uživatele xdiver - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 22 

Bongo Příspěvek č. 21

Hulte z bonga!!!!!!!!!!!!!!!!! nebo černý OCB jsou pevný.

Old Post 16-09-2001 v 22:03 PM
xdiver je offline   Profil uživatele xdiver   Find more posts by xdiver   Foto galerie člena xdiver   Click here to Send xdiver a Private Message   Add xdiver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mufin
Stálý Člen

Karma uživatele mufin - 57% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 83  

papirus Příspěvek č. 22

no ja jedine do Smoking Gold a nebo OCB premium .

Old Post 17-09-2001 v 23:08 PM
mufin je offline   Profil uživatele mufin   Find more posts by mufin   Foto galerie člena mufin   Click here to Send mufin a Private Message   Add mufin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Nejsou... Příspěvek č. 23

beru zpět tvrzení o červených smoking, jelikož jsem celých čtrnáct dní nesehnal jiný a balil jen do těhle a šlo to...

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 18-09-2001 v 18:44 PM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Palec nahoru SMOKING do kazde rodiny Příspěvek č. 24

Ja pouzivam vetsinou cerveny nebo zlaty smokingy. Smoking dobre lepi a lepidlo necejtim. Cerveny jsou tenci (myslim tedka tloustku papiru nebo gramaz na metr ctverecni :))) ) a balim backrolly takze sirka papirku je mi fuk.

Zklamaly me tyto:
bily OCB: moc nelepej
RS rolls: uz vubec nelepej
Rizzla: no comment, shit :))
jinak ostatni, co znam ujdou, ale na Smokingy jakykoli barvy nedam dopustit :))
PAN:DAN

Old Post 26-09-2001 v 12:41 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
esco
Nový Člen

Karma uživatele esco - 15% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 25

Tak já teda preferuju zlatý smokingy a už jsem si na ně tak zvik, že pokud to de, tak z jinejch nebalim.

esco

Old Post 28-09-2001 v 15:03 PM
esco je offline   Profil uživatele esco   Find more posts by esco   Foto galerie člena esco   Click here to Send esco a Private Message   Add esco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Storm999
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Paperi Příspěvek č. 26

Ja osobně mám nejradši JOBi ty sou fakt v pohodě !!!

Old Post 28-09-2001 v 16:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Příspěvek č. 27

Neni nad Smoking Gold. Byly moje první a už je neopustim.....

Old Post 29-09-2001 v 00:21 AM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adihash
Stálý Člen

Karma uživatele adihash - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 58 

Palec nahoru Smoke King Příspěvek č. 28

Nejradši mam Smokingy zlatý nebo zelený.Největší sráče sou podle mně Mascotte.

Old Post 24-10-2001 v 12:32 PM
adihash je offline   Profil uživatele adihash   Find more posts by adihash   Foto galerie člena adihash   Click here to Send adihash a Private Message   Add adihash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CorWin
Stálý Člen

Karma uživatele CorWin - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 26 

jedině SmoKING! Příspěvek č. 29

Jeden čas jsem měl oblíbené zelený Smokingy, ty jsou dobrý, ale na hodně matroše. Poslední dobou jedu jedině zlatý!!!

Old Post 24-10-2001 v 13:07 PM
CorWin je offline   Profil uživatele CorWin   Find more posts by CorWin   Foto galerie člena CorWin   Click here to Send CorWin a Private Message   Add CorWin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
immolator
Stálý Člen

Karma uživatele immolator - 79% PěstitelskáKarma uživatele immolator - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 45  

mě je to celkem jedno, ale... Příspěvek č. 30

chtěl jsem říct že sem narazil na njěaký neznámý jmenujou se "Tribal Pure Hemp Slim" a je to levný a slušný (dobře se balej, dobrý lepidlo a při hulení ten paper vůbec necejtim). Samozřejmě stofkáče !

Immolator

Keep Growing!

Old Post 24-10-2001 v 20:14 PM
immolator je offline   Profil uživatele immolator   Find more posts by immolator   Foto galerie člena immolator   Click here to Send immolator a Private Message   Add immolator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

Pohodička Příspěvek č. 31

Ja pouzivam jedine zlate smokingy.Kdyz je nesezenu tak cerne OCB. Nechci se nikoho dotknout, ale nechapu jak nekdo muze balit do modrych OCB.Jsou silene tlusty a uplne to kazi chut.

End

Old Post 25-10-2001 v 08:42 AM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gUMMA
Nový Člen

Karma uživatele gUMMA - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 8 

¨Papirky Příspěvek č. 32

zlaty Smoking

[grup][gUMMA]

Old Post 25-10-2001 v 09:18 AM
gUMMA je offline   Profil uživatele gUMMA   Find more posts by gUMMA   Foto galerie člena gUMMA   Click here to Send gUMMA a Private Message   Add gUMMA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1876590 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív