Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Psilosův out-ranná sklizeň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Balkonovka Příspěvek č. 17


No a tohle je moje balkonovka.
Je to vlastně takovej pokus. Jestli jste někdo viděl Psilosův Northern Lights-první pokus http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=3429 , tak tohle je vlastně druhá sezona jedný kytky.Kytku jsem sklidil, jen jsem nechal kořeny a někdy v polovině dubna jsem to hodil na balkon. A ono to znovu obrazilo.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 10-09-2002 v 10:46 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 18

hele detailní fotky tvý osoby, to je docela risk ne? jinak jak dloho si měl ten pahejl s kořenama doma, než šla ze skříně na balkón a zase takhle pěkně obrostla??

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 10-09-2002 v 13:08 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

risk? Příspěvek č. 19

Já mám ty brejle i kšilt schválně,vypadám trochu jinak.

Kořeny šly ven hned po sklizni, překáželo to,takjsem to hodil na balkon a vono to začlo znovu růst. Kdy jsem měl sklizeň jde poznat podle data posledního mýho příspěvku na psilosův 1.pokus

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 10-09-2002 v 13:17 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

no jejej Příspěvek č. 20

Tý vole, no ty jseš kousek. Dát jsem svoje fotaz, to bych si nekous. Mno myslim, že brejle a kshilt tě moc nemasknou. Mno budiž. Jinak musim říct, kytí jsou fakt fajnky (obzvláště ten indoreq). Co se balkonku týče, myslim, že druhá sklizeň je vždycky dost hajtrózní. Prostě se nevyplatí, kdyby jsi si udělal včas matku a šoupnul ji pod obyč. spořivku (pokud nemáš matkárnu, jako že asi né) a nechal ji tam, máš klíd. Udělal bys řízkoše a ty by měli nesrovnatelně vyšší (a lepší) zisk než druhá várka. Ale myslim, že jsi ji tam dával jenom jako pokus, že? Mno co se balení týče, děláme to stejně (ten kousek pejpru je fakt znát, obzvláště po dožínkách). K4U N4

Stay high if u can

Old Post 10-09-2002 v 18:13 PM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuNgFuL
Nový Člen

Karma uživatele LuNgFuL - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 4 

obeisance Příspěvek č. 21

no si cislo... fandim Ti .. je to super videt nekoho kdo sa neboji ukazat... no comment

P.S. len tak dalej

LungFul

Old Post 11-09-2002 v 08:56 AM
LuNgFuL je offline   Profil uživatele LuNgFuL   Find more posts by LuNgFuL   Foto galerie člena LuNgFuL   Click here to Send LuNgFuL a Private Message   Add LuNgFuL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 22

clovicku... videl jsi v televizi o te dame, co zavolala fizly, ze ji nekdo krade kytky?

Taky myslele, ze se nic nestane...

:-)

Old Post 11-09-2002 v 20:39 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Proč bych se bál? Příspěvek č. 23

to all:
Ne, nebojím se ukázat svoje foto. Není to žádnej geroismus, ale prostej fakt, že když mě budou chtít najít, tak to udělaj podle počítače(IP adresy...) Takže vzhledem k tomu, že sem občas píšu a ukazuju svoje výpěstky si svuj xicht můžu dovolit ukázat. Je to už jedno. Navíc,nepěstuju qanta a kila(no někdy to kilo možná je) nic neprodávám,nikomu nic nenabízím a sousedi nebo nejbližší okolí (krom rodičů) a kamarádi (krom jednoho) VUBEC NIC NETUSI. Každopádně děkuji ale za varování, uvědomuju si všechny důsledky.A když se zhulim tak někdy až moc. Ale jednu útěchu mám. Z toho hulení brzo zblbnu a tak moje motto níže, dostává se pomalu do platnosti i u mé osoby.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 18-09-2002 v 14:03 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 24

jo vlastně máš pravdu, kdo bude chti ten si nas vystopuje dle IP tak ze na tech fotkach fakt asi nezalezi!

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 18-09-2002 v 14:27 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groom
Stálý Člen

Karma uživatele Groom - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 25

psilos vELmi zaujimavy a netradicne podany serialik....hehehhe dobre som sa zasmial.NEZHULENY.BUDE URODA VYRAZIM DO CECH.NAHULIM TA.MAJ SA.J.L.

joint lennon

Old Post 18-09-2002 v 15:21 PM
Groom je offline   Profil uživatele Groom   Find more posts by Groom   Foto galerie člena Groom   Click here to Send Groom a Private Message   Add Groom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

to Groom Příspěvek č. 26

Ok,přijeď,beru Tě za slovo.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 19-09-2002 v 07:35 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Groom
Stálý Člen

Karma uživatele Groom - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 22  

oki oki Příspěvek č. 27

tomu ver ze pridem heheheh lezu mi uz na nervy miestne smazky v blave snad kazdy huli az ked sa strasne vypedruje.i need real smokers!napis mi na joint_lennon!centrum.sk....vidim to na prve dni buduceho mesiaca.zatracene ...pracuji,kurva preboha...:0)

joint lennon

Old Post 19-09-2002 v 19:44 PM
Groom je offline   Profil uživatele Groom   Find more posts by Groom   Foto galerie člena Groom   Click here to Send Groom a Private Message   Add Groom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tovarisc
Stálý Člen

Karma uživatele tovarisc - 7% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 28

Odvaha jak sviň
Pěkný téma, radost listovat a prohlížet.
Je pravda, že koho chtěj, toho si najdou fotky nefotky ale neznam nikoho, kdo by nes svoji kůži na internet.
A little K+ for you hero.

in ganja veritas

Old Post 19-09-2002 v 21:20 PM
tovarisc je offline   Profil uživatele tovarisc   Find more posts by tovarisc   Foto galerie člena tovarisc   Click here to Send tovarisc a Private Message   Add tovarisc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 29

K+ za kytky a kdyby to slo tak dalsi K+ za tvuj ksicht (ne ze bych byl buzik, ale jako ze to ukazes ) tak si to rozpul. zvlast se me libi "asi sem tam balil a vypadlo me seminko" a takova nadhera! skvely. bozi.

edited:
ja mel furt za to ze se IP na modemu pokazdy meni, ne? a ze by podle prispevku mohli patrat? he he uz se tesim na pristi porad Na stope. "a nyni tu mame hledaneho pachatele.... pestoval marihuanu...."

[Edited by drinker hulič on 20-09-2002 at 06:43 PM]

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 20-09-2002 v 17:41 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kani
Nový Člen

Karma uživatele kani - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 30

IP se sice meni, ale nemusi, zalezi na pripojeni, a kdyz te chtej chytit podle IP tak ti poslou takovej programek o kerym nevis a pri dalsim pripopjeni odesle ten program novou IP zpatky, takze kdyz te jednou maj uz je to fuck. myslim ze ukazovat fotky bysme tu klidne mohli, rekneme ze je to uzavrena komunita a neni tu nikdo kdo by snad zacal chodit na forum a az pak hulit-jako tim myslim ze nikdo nemuze rikat ze tu ucime lidi hulit, no ne? spis tu probiha informacni tok... jo a k tomu baleni...nejlepci je rozpulit paper podelne a vsechno nacpat do pulky, vyjde z toho zilka tvrdsi nez cigo a clovek se nekdy az boji trovhu vic potahnout

Old Post 22-06-2004 v 09:05 AM
kani je offline   Profil uživatele kani   Find more posts by kani   Foto galerie člena kani   Click here to Send kani a Private Message   Add kani to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
downer
Stálý Člen

Karma uživatele downer - 7% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 31

Já těžce pohybuju, že by se policajti, který sou líný jak sviň a maj dost svý práce starali o někoho s kým nejsou problémy. Sou to taky jen lidi a svý práce maj nad hlavu a kdyby se měli starat o každýho huliče, kterej má na zahradě tři kytky /plus další tri na balkoně (a čtyři ve skříni - rok je dlouhej)/ tak by se z toho posrali...

obratilo!!! cely to nam se Nejak

Old Post 22-06-2004 v 09:47 AM
downer je offline   Profil uživatele downer   Find more posts by downer   Foto galerie člena downer   Click here to Send downer a Private Message   Add downer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulic-x
Nový Člen

Karma uživatele hulic-x - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 32

krasne... Aj mna to caka

Old Post 22-06-2004 v 13:03 PM
hulic-x je offline   Profil uživatele hulic-x   Find more posts by hulic-x   Foto galerie člena hulic-x   Click here to Send hulic-x a Private Message   Add hulic-x to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7668590 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív