Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Pestovani po LED, prvni indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Pestovani po LED, prvni indoor Příspěvek č. 1






Zdravim vsechny na Groweru. Ponevadz nebylo vubec jednoduche se tady dostat, doufam ze se mym kytkam dostane jeste pomoci. Mnoho let zpatky jsem jen outdoor ve skleniku, ale to uz je doba, dlouho jsem mimo a proto, ze jsem vasnivy kurak tehle zelene lahudky, rozhodl jsem se pro indoor. Nejdriv ze vseho jsem musel zmaknout pritelkyni. Poznamky typu: "No takove heblo mi do baraku nedotahnes!" Co elektrina a ucty za ni, co majitel domu a jeho obcasne navstevy, jak vysvetlis tu rouru?" Jsou uz tytam, kdyz jsem nabehl do obchodu se drevem, trosku jsem zaimprovizoval a postavil si box primo na miru v detskem pokojiku:-) Dcera je jeste malinka, takze se vyhnu spouste otazek. Odber elektriny jsem vyresil pouzitim LED, nejsem zadny elektrikar, takze jsem dal prednost Ready to go sade od sikmookych mistru z Hong Kongu. Ne, ze jejich kvalita je nejlepsi, rozhodne patri mezi nejlevnejsi.
Box rozmery; 105x95x105cm drevotriska, uvnitr vylepeny MYLAR
diamantovou folii
Kvetinace; 4x samozavlazovaci
3x 20x25x45cm
1x 20x25x60cm
Osvetleni; UFO LED full spectrum 3 band Light 90w. Jde o vysoce
svitive Ledky podobne tem, co pouziva audi do reflek-
toru. Maji mit stejny vykon jako 400- 600W sodik. Tolik
info od vyrobce. Nakolik bylo pravdive se ukaze pozdeji.
Maji 3600 Lumenu.
Hnojiva; Biobizz grow, bloom, Topmax, Clonex root stimulator,
Plagron Phytamin, Biobizz Algamic
Substrat; Tak trosku experiment, kokos, perlit, substrat na
kaktusy, substrat na orchideje. Pomer nevim, tak
od oka. V jednom kvetinaci hooodne prevazuje kokos.
Semena; indica/sativa mix od Green House
1x church, 1x Arjan Strawberry haze, 1x Great white
shark, 1x Hawaian snow, 1x Lemon skunk
10 Mango od KC B (me oblibene ovoce)
indica/sativa mix sazeno rovnou do kokosu, vse nahore, ceka se jen na CHURCH.
Klicivost Manga 8/10, nejdriv nakliceno v minisklenicku, pak do hliny.

A ted muj problem. Rostlinky manga maji dnes 2 tydny a jsou hrozne nezdrave, listy stocene, maji asi 7 cm, prvni 2 kulate listky hrozne vysoko nad hlinou a nevim cim to je. Jako by staly a cekaly na neco a ja jim nedokazu pomoct.
Indica/sativa mix vyklicil, ALE! Jsou to jen takove zizalky se dvema kulatymi listecky co se tahnou za necim, no nevim za cim???
Ze by za svetlem??? Vyrobce uvadi; Zavesit 1,5 m nad kytky, ja jej mam asi 50 sm nad, tak svetla snad maji dost, nebo, ze by to bylo prelitim. Musim priznat, ze jsem se ze zacatku bal toho, ze uschnou, tak jsem je stale kropil. Ted jsem pudu trochu prokypril spejli a necham proschnout substrat, ikdyz uplne promoceny nebyl, ale vlhky dost. Neni to jednoduche, protoze LEDKY nevydavaji temer zadne teplo.
Ke vsemu o cem pisu, pridam foto pro blizsi info. jen chvilku strpeni.
JO malem bych zapomel, vodu upravuji na ph 6, co se vetrani tyce.
mam pritah pasivni na fotu jde videt mala mrizka. Sama lampa ma ventilator, vetra do vsech stran. O odtah se stara sprchovy ventilator 300m3/h uvnitr jeden 2 rychlostni vetrak, ale to je fakt tornado, budu to muset jeste vychytat:-) TeplotU A VLHKOST NEMERIM, NEMAM CIM. No nejsem zadna rosnicka, ale rekl bych ze mam uvnitr stale kolem 20 C a vlhkost bude asi taky v poho, ponevadz Irsko je samo o sobe vlhke. (slunce malo, spis takovy mrakomor)

Old Post 23-10-2009 v 15:03 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 2

Pokud nekdo zna odpovedi na muj problem, vi jak ho vyresit, tak hned sem s tim!!! (treba jeste neni pozde) Popripade, jestli bych mel doplnit nejake hnojivo nebo neco, uvitam kazdou radu. DIIIIIIIK

Old Post 23-10-2009 v 15:20 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Nehnojit, ta hlina co mas v tom substratu musi pro ty prcky stacit..
To svetlo dej rozhodne bliz... pokud z nej nejde moc teplo. Ty pokrouceny zluty listy vypadaji jako problemy s PHckem + vlhkosti. A min je nekdy vic... coz plati dvojnasob pro konopi. Takze zalivej az je substrat suchej, (zabor pest,potezkej kvetnik) hnojit zacni az to bude vetsi, ale to ti tady poradime. Tak at se dari a mej se.
PS: Stejne jednou koupis sodik:-)))

EDIT: jeste jsem ti chtel napsat at si spis poridis rezany, ze je to jednodussi,a le v irsku nevim kde tedy:-))

Old Post 23-10-2009 v 15:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V1k1
Stálý Člen

Karma uživatele V1k1 - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 4

cau ja jsem mel to same ale s rezama.myslim si ze to bylo prelite.Nechal jsem to vyschnout asi 2dny a pak upravil zalejvani.casem se mi srovnaly a dnes mi 3 zacinaji zloutnout tak to zalejvam cistou vodou a pohodaJinak to mas moc pekne a dobre vymyslene.

Old Post 23-10-2009 v 15:31 PM
V1k1 je offline   Profil uživatele V1k1   Find more posts by V1k1   Foto galerie člena V1k1   Click here to Send V1k1 a Private Message   Add V1k1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 5

Máš pěknou bedýnku. Můžu se zeptat kolik tě stál ten LED reflektor?

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 23-10-2009 v 15:57 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 6

Diky. Dam na vas a nebudu to do nedele zalivat. Jen tem nove vyklicenym sprchu.
S rezy to je tady tezke, snad se nekdy neco najde.
Lampa stala i s postovnym 140 euro z ebay.com, dostal jsem ji do 10 dni. Na europonics.eu stoji 390 euro, takze docela velka uspora:-)

http://cgi.ebay.com/90W-FULL-SPECTR...=item19b394b170

Old Post 23-10-2009 v 23:29 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 7


To Disaster; Na zacatku tydne jsem myslel, ze tomu opravdu neco chybi, tak jsem namichal do rozprasovace phytamin a striknul listy. V tu chvili byly suche, takze vlhkost je nejspis nizka. Dnes jsem to porasil aspon tak, ze na mista, ktera zatim nemusi byt moc prosvetlena jsem umistil pruhledne kelimky s vodou. Snad to pomuze, hlina pomalu schne. V utery jsem dal na 4 kvetinace trochu biobizz grow, mnozstvi mene nez minimum, ale zadna zmena, takze to nejspis neuskodilo, ale ani nepomohlo. Svetlo uz je asi o 20 cisel niz. Nize uz to nejde, kdyz to dam niz, na dve kytky uz tak silne nesviti.
To V1k1; Uvidime jestli se to da dokupy i me. Dik za pochvalu bedny, no ja sam osobne bych si ji kvetinkama neozdobil, ale holky jsou u nas v presile:-) Navic to tu skvele padne

Old Post 24-10-2009 v 13:37 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 8

Jo a malem bych zapomel. Ve vode kterou jsem zaleval mam uz namichany Clonex root v pomeru 2ml/L kytky mely vcera dva tydny (ikdyz nevypadaji:-)) Mam uz ho vysadit?

Old Post 24-10-2009 v 13:46 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 9

tady pod nima někdo jel něco na icmag.com snad to pomůže. http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=139719 a tady sem našel něco dalšího, kde to někdo jede nyní http://www.420magazine.com/forums/j...row-2009-a.html tady další http://www.marijuanagrowing.eu/90w-...els-t37918.html

a ať se daří

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 24-10-2009 v 19:37 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 10

Zdravim, takze ndes jsem udelal jednu dost dulezitou vec a to je, ze jsem koupil hydrometr. Protoze kytky stale stoji a ja nevim cim to. Od ctvrtku nezalivam a puda je stale mokra. Ale vnitrni RH je 41%.
Jak nejucinneji zvednu vlhkost?
Mel bych o5 prikryt kelimky?
Diky

Old Post 26-10-2009 v 13:36 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 11

Čus Coolioo, co takhle pořídit zvlhčovačku?

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 26-10-2009 v 14:26 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 12

Cus Sirus, hehe, tomu bych se chtel prave vyhnout:-), jen jsem to zapomel dodat. A snad se mi to i podarilo. Truhliky jsem podlozil tremi nepotrebnymi plechy na peceni po vrch napnenymi vodou. Z boku jsem na plechy nasmeroval jeden z vetraku a vypadato, ze cereni vody mi zvedlo RH z 41% na 88%. Teplota v noci 21- 22C, pres den 25C Tak snad uz se to rozjede... Navic, zvlhcovacka by zabirala zase misto a to nechci, takhle nejde nic videt a zatim to funguje.

Old Post 26-10-2009 v 23:38 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 13

Zdravim vsechny. Tak jsem tu a opet s problemem:-) Me kytky jsou 3 tyden na rustu a vypadaji jako tydenni kytky vetsiny z vas.
Chci se zeptat, ma nekdo nejake zkusenosti s CLONEX root stimulant?
Pouzivam ho od zacatku a myslim, ze je k nicemu. Shodou okolnosti jsem potreboval zakorenit vetvicku blazna, tak jsem ho pouzil ve spravnem pomeru s vodou a koreny nikde, ikdyz jsou to taktez 3 tydny?
Neni tak nahodou tento pripravek pekny smejd a nebrzdi on ten rust?
Zitra pridam nove fotos, at jsou ti, co je to zajima v obraze. Takze se mejte a uzijte si HALLOWEEN, ja jsem bohuzel v praci:-(

Old Post 31-10-2009 v 12:12 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4fun
Stálý Člen

Karma uživatele 4fun - 100% PěstitelskáKarma uživatele 4fun - 100% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 14

tak tadyten clonex mám já http://www.growplanet.cz/index.php?...&idv=186&idk=12
nemůžu si na něj stěžovat, u mě je to top stimulátor, a to jsem tkoušel spoustu
ty to tim klonexem zaléváš? nevim jak ty, ale já jsem vzal ostrou žiletku, dezimfikoval ji, odřízl větvičku pod úhlem 45°, odstříhal pár lístků, píchnul do rockwoolu a do 14 dnů sem měl kořínky, po třech týdnech ůplně prorostlý rockwoolem
PS: zaléval jsem čistou vodou

1st indoor 220W úsporka, PPP a AH
2nd indoor 220W úsporka, 400w HPS - Euforia a Mazar jede

Old Post 31-10-2009 v 14:16 PM
4fun je offline   Profil uživatele 4fun   Find more posts by 4fun   Foto galerie člena 4fun   Click here to Send 4fun a Private Message   Add 4fun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 15

Cau, jo zaleval jsem. Nemel jsem moznost sehnat rezany, takze jsem zaleval v predepsanem mnozstvi ihned po nakliceni. Je to stejny stimulant jako mas Ty, jen ted koukam, ze mam vetsi baleni. Takze jsi me "potesil" opet jsem to nedelal spravne:-) Myslis, ze tenhle zpusob pouzivani mohl tak razantne zabrdit rust nebo to spis byla chyba ve vlkosti, kterou jsem mel 2,5 tydne jen 40% v rustu?

Old Post 31-10-2009 v 15:06 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4fun
Stálý Člen

Karma uživatele 4fun - 100% PěstitelskáKarma uživatele 4fun - 100% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 16

tak jako určitě bys měl mít víc jak 40%, nech je ještě oni ti udělaj kořínky snad. Ale určitě jsi měl nejdřív namočit stonek do stimulátoru a to zalévání stimulátorem už je spíš takovej bonus k tomu

1st indoor 220W úsporka, PPP a AH
2nd indoor 220W úsporka, 400w HPS - Euforia a Mazar jede

Old Post 01-11-2009 v 19:31 PM
4fun je offline   Profil uživatele 4fun   Find more posts by 4fun   Foto galerie člena 4fun   Click here to Send 4fun a Private Message   Add 4fun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-06-2009 - Bertův první indoor - 29 odpovědí
12-11-2003 - Nas prvni indoor - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5048910 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív