Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Jungle in da box....zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 193

fedousek: Asi hulíš model kterej tě docela ničí, tak to raději omez a nepiš sračky co nemají s tímto tématem nic společnýho. Psal jsem snad něco o ceně, nebo aby to někomu vydrželo do konce života?
Přispěl jsem svoji troškou do mlýna co se kyseliny týče, ne hnojiv !

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 23-02-2015 v 13:52 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 194

citace:
Původní příspěvek od fedousek



a co byste chtěli za ty prachy? aby vám to vydrželo do konce života? :-D


tohle nějak nechápu, když 0,5l od AH stojí stejně jako 0,5l od JiDB ?

Old Post 08-04-2015 v 20:58 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 195

taky potvrzuji, JiDB pH- kyselina je slabší než AH nebo Hesi...

Old Post 11-04-2015 v 11:41 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 196

citace:
Původní příspěvek od NORM
taky potvrzuji, JiDB pH- kyselina je slabší než AH nebo Hesi...

Potvrzuji citelně slabší PH- JIDB , nedoporučuji.

Grow Max 150W

Old Post 14-04-2015 v 16:03 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuta
Stálý Člen

Karma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 197

hoj kucí , potřebuji poradit jedu jidb a došla me složka M . Předemnou jsou ještě 2-3 zálivky s hnojkama pak voda a konec... A moje otázka je ¨. můžu použít jen složky A a B ? díky

Old Post 17-05-2015 v 17:29 PM
chuta je offline   Profil uživatele chuta   Find more posts by chuta   Foto galerie člena chuta   Click here to Send chuta a Private Message   Add chuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toonk
Stálý Člen

Karma uživatele Toonk - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 198

Zdarec panové...,jedu jidb už páté kolo v kokosu a nějak se mi stále nedaří určit dávkování...Zkrátka mi nesedí EC,podle tabulek dávkování i kytky se zdají být přehnojené v poměru 18-12-6 ,na tři týdny staré rostliny.Vykazují spálené čepele listů.Nemluvě při poměru 24-16-8.Díky za rady,ať se daří.

Old Post 22-05-2015 v 08:05 AM
Toonk je offline   Profil uživatele Toonk   Find more posts by Toonk   Foto galerie člena Toonk   Click here to Send Toonk a Private Message   Add Toonk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 199

citace:
Původní příspěvek od Toonk
Zdarec panové...,jedu jidb už páté kolo v kokosu a nějak se mi stále nedaří určit dávkování...Zkrátka mi nesedí EC,podle tabulek dávkování i kytky se zdají být přehnojené v poměru 18-12-6 ,na tři týdny staré rostliny.Vykazují spálené čepele listů.Nemluvě při poměru 24-16-8.Díky za rady,ať se daří.

Tabulky jsou jen orientační, hnojí se podle vzhledu a stavu rostlin, pokud jsou sytě zelené, tak ti to už něco signalizuje :-D

Grow Max 150W

Old Post 22-05-2015 v 18:22 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toonk
Stálý Člen

Karma uživatele Toonk - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 200

Tjn...,v podstaťe je to jednodušší,než se zdá.Dík,budu koukat na barvu.

Old Post 22-05-2015 v 20:53 PM
Toonk je offline   Profil uživatele Toonk   Find more posts by Toonk   Foto galerie člena Toonk   Click here to Send Toonk a Private Message   Add Toonk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazito
Stálý Člen

Karma uživatele Bazito - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 201

Zdarec, do týdne budu rozjíždět nové kolo.
Do teď jsme jel pouze hlínu a hnojky BioBizz.
Nové kolo bude už hydro (wilma a keramzit) + JIDB starter kit.
Vím že udávají že to jejich tří složkové hnojivo stačí a nic není nutné přidávat.
Přidáváte k JIDB nějaké jiné doplňky? Např. enzymy, kořeňák, atd.?

Old Post 28-05-2015 v 12:48 PM
Bazito je offline   Profil uživatele Bazito   Find more posts by Bazito   Foto galerie člena Bazito   Click here to Send Bazito a Private Message   Add Bazito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hidetori
Nový Člen

Karma uživatele Hidetori - 64% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 202

Ahoj. Jedu JidB 3.kolo a maximalni spokojenost. Je to jak pisou-staci jet udavany pomery (musim snizovat ec, takze jeste vic redim vodou) a s vysledkem budes spokojen.
Ale na zacatku preci jen pridavam korenak a na konci bloombastic pro ty pravy grady:-)

K ty diskusi o Ph- od JidB, pouzivam Essentials, nejsilnejsi kyselina co sem zkusil. Ale budu kupovat prave tu od JidB, je delana primo na ty hnojiva takze je sice slabsi ale nesezere to ty uzitecny latky.
peace

Old Post 31-05-2015 v 05:49 AM
Hidetori je offline   Profil uživatele Hidetori   Find more posts by Hidetori   Foto galerie člena Hidetori   Click here to Send Hidetori a Private Message   Add Hidetori to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 203

Zdarec, použil jsem JIDB na svůj první indoor a ted jsem par dní před kosou... a dávkování sem jel podle tabulky + asi 0,2 ml od každýho navíc... a i přesto že se to údajně nemá kombinovat s ničim jinym, tak já do toho ještě extra lil Product X (Acti-Vera) od Biobizz a ještě enzymy od plagronu...

Rostliny krásně sytě zelené ... EC jsem neměřil

.. i přesto že jsem s JIDB maximálně spokojenej, tak zbytek nepoužiju v dalším kole ale zkusím tím hnojit pár vybranejch rajčat a jsem zvědavej na rozdíl oproti krystalonu

1.st Indoor - 200W CFL - 4x Special Queen #1 - HOTOVO - 73,9 G

2.nd Indoor - 150W MH/HPS - 3x OrangeBud - 2x Black Russian - 1x Kripl - HOTOVO - 75,6 G

Old Post 16-01-2016 v 17:58 PM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamal_BUFU
Nový Člen

Karma uživatele Jamal_BUFU - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 204

Zdarec, jak často hnojíte s JIDB? V květu jsem hnojil skoro každou zálivku a kvítí bylo pořád nějaké světlé a v půlce se mi objevili flíčky na listech. Je možné že se některé látky vyloučí pokud snížím PH na 5,9?
Místy mi to ukazovalo i vysoké EC výtoku třeba až 4 a kvítí bylo pořád světlé, je to možné že pokud je hlína vysušená tak zprvu upřednostní vodu a až potom živiny?
V shopu mi řekl že to je měkkou vodou a a chybí tomu kalcium a magnesko a prý PH se v hlíně až tak řešit nemusí pokud ho mám v rozmezí 5,9-6,5. Co vy si myslíte?
Jinak k diskuzi, přidávám v květu Bud X factor od advaced nutriens a vždycky se mi to osvědčilo, je to krásně posypane pryskyřicí.

Old Post 17-01-2016 v 12:42 PM
Jamal_BUFU je offline   Profil uživatele Jamal_BUFU   Find more posts by Jamal_BUFU   Foto galerie člena Jamal_BUFU   Click here to Send Jamal_BUFU a Private Message   Add Jamal_BUFU to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 205


citace:
Původní příspěvek od Jamal_BUFU
Zdarec, jak často hnojíte s JIDB? V květu jsem hnojil skoro každou zálivku a kvítí bylo pořád nějaké světlé a v půlce se mi objevili flíčky na listech. Je možné že se některé látky vyloučí pokud snížím PH na 5,9?
Místy mi to ukazovalo i vysoké EC výtoku třeba až 4 a kvítí bylo pořád světlé, je to možné že pokud je hlína vysušená tak zprvu upřednostní vodu a až potom živiny?
V shopu mi řekl že to je měkkou vodou a a chybí tomu kalcium a magnesko a prý PH se v hlíně až tak řešit nemusí pokud ho mám v rozmezí 5,9-6,5. Co vy si myslíte?
Jinak k diskuzi, přidávám v květu Bud X factor od advaced nutriens a vždycky se mi to osvědčilo, je to krásně posypane pryskyřicí.


Čau, v květu sem dával takto a hnojil každou zálivkou
A - 2 ml
M - 4 ml
B - 6 ml
do 2 litrů vody a pak upravil pH na 6,5

celej grow sem se snažil to dodržovat a kytky sytě zelený

a nejideálnější pH do půdy je 6,5 právě v tom kytka přijíma všcechny prvky,,přidám ti sem tabulku a přesně jak řikáš.. kalcium a magnesko

1.st Indoor - 200W CFL - 4x Special Queen #1 - HOTOVO - 73,9 G

2.nd Indoor - 150W MH/HPS - 3x OrangeBud - 2x Black Russian - 1x Kripl - HOTOVO - 75,6 G

Naposledy upravil Dope420 17-01-2016 v 14:17 PM

Old Post 17-01-2016 v 13:57 PM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 206

Sleva 15% do pondeli, pokud premyslite o nakupu, zde je kod: KONOPEX2016

Plus dva nove produkty v priprave:
JUNGLE outdoor 1 a 2 - řada hnojiv pro pěstování v půdních substrátech
JUNGLE- X vynikající nově formulovaný květový stimulátor

Old Post 08-05-2016 v 11:37 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvakos
Stálý Člen

Karma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 242 

Příspěvek č. 207


yummy

Jak na poradnej indoor
Jak na fenixovy slzy a jine extrakty
Kvakosuv MagicBox 600w COCO RAPED BUSH
Analyza canabinoidu- THC ,CBD atd

Jeden myslel a vymyslel hovno,druhej nemyslel a slapl do toho.
blabla

Old Post 10-05-2016 v 21:12 PM
Kvakos je offline   Profil uživatele Kvakos   Find more posts by Kvakos   Foto galerie člena Kvakos   Click here to Send Kvakos a Private Message   Add Kvakos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvakos
Stálý Člen

Karma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 242 

Příspěvek č. 208


1200kc / litr.... prej se bude jeste zdrazovat....zatim o tom neni nikde zadny info.

Jak na poradnej indoor
Jak na fenixovy slzy a jine extrakty
Kvakosuv MagicBox 600w COCO RAPED BUSH
Analyza canabinoidu- THC ,CBD atd

Jeden myslel a vymyslel hovno,druhej nemyslel a slapl do toho.
blabla

Old Post 10-05-2016 v 21:14 PM
Kvakos je offline   Profil uživatele Kvakos   Find more posts by Kvakos   Foto galerie člena Kvakos   Click here to Send Kvakos a Private Message   Add Kvakos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6639500 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív