Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Jungle in da box....zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12 13 »
Autor
Téma 
Gorzan
Stálý Člen

Karma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 161

Dnes jsem jim tam volal z důvodu chyby v objednávce a nedalo mi to se nezeptat, proč to tak brzo ukončili

Řeknu to svými slovy, protože ta jeho si přesně nepamatuju, ale v podstatě šílenejch objednávek a zmatek. Prej by to nestíhali, a spousta prodejců by pak měla problémy s dodávkamy, tak to museli stopnout

Komu se nelení, tomu se zelení


Gorzanův fóliák 2013 1.kolo sklizeno * 2.kolo jede

Medical corn 2013



Historie marihuany- video na youtube v češtině https://www.youtube.com/watch?v=vIlUADFvGfA

Old Post 12-07-2013 v 16:11 PM
Gorzan je offline   Profil uživatele Gorzan   Find more posts by Gorzan   Foto galerie člena Gorzan   Click here to Send Gorzan a Private Message   Add Gorzan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 162

Zdarec

Máte někdo jakýkoliv zkušenosti s tou trichodermou co přibalují do alchemy starterkitu? Na stránkách sem se o tom víc nedočetl, tak se radši ptám...

Můži tím naočkovat i zeminu(Biobizz Lightmix)?

Předem dík za odpověď...

Jinak je fajn, že se něco takovýho jako je JIDB objevilo na českým trhu

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 05-09-2013 v 15:21 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 163

citace:
Původní příspěvek od Mr.Nobody
Zdarec

Máte někdo jakýkoliv zkušenosti s tou trichodermou co přibalují do alchemy starterkitu? Na stránkách sem se o tom víc nedočetl, tak se radši ptám...

Můži tím naočkovat i zeminu(Biobizz Lightmix)?

Předem dík za odpověď...

Jinak je fajn, že se něco takovýho jako je JIDB objevilo na českým trhu

Jasně, mužeš to dát i do hlíny.

Grow Max 150W

Old Post 05-09-2013 v 15:28 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 164

citace:
Původní příspěvek od Mr.Nobody
Zdarec

Máte někdo jakýkoliv zkušenosti s tou trichodermou co přibalují do alchemy starterkitu? Na stránkách sem se o tom víc nedočetl, tak se radši ptám...

Můži tím naočkovat i zeminu(Biobizz Lightmix)?

Předem dík za odpověď...

Jinak je fajn, že se něco takovýho jako je JIDB objevilo na českým trhu


A panacek prvni den zde , hledani nezná

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=9368

http://grower.cz/forum/showthread.p...80&pagenumber=4

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=47576

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=26706

Old Post 08-09-2013 v 21:53 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Qwerty_sk
Nový Člen

Karma uživatele Qwerty_sk - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 165

Ja sa chcem spýtať, že jak často hnojíte týmito hnojkami ? S každú zálivkú, alebo raz do týždňa ? Dík

Old Post 12-09-2013 v 21:00 PM
Qwerty_sk je offline   Profil uživatele Qwerty_sk   Find more posts by Qwerty_sk   Foto galerie člena Qwerty_sk   Click here to Send Qwerty_sk a Private Message   Add Qwerty_sk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 166

Jaký máte názor na používání JIDB na outdoor?

Old Post 18-09-2013 v 19:58 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 167

mno co by, s nim melo byt, nevidel bych problem

Old Post 18-09-2013 v 20:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jitrnice123
Nový Člen

Karma uživatele jitrnice123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 168

Zdar lidi,
já je používám a zdá se mi že fungujou celkem dobře ) kytky jsou krásně zdraví, a hlavně za tu cenu je to nádhera takže jsem spokojen.

Old Post 23-03-2014 v 13:08 PM
jitrnice123 je offline   Profil uživatele jitrnice123   Find more posts by jitrnice123   Foto galerie člena jitrnice123   Click here to Send jitrnice123 a Private Message   Add jitrnice123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 169

zdarec..
..používám jak na hydro tak i hlinu a je fajn každopadně jedu indor relativně chvili takže odskouším postupem času i jiné vyrobky,nicméně jidb jsou za dobrou cenu dobrá hnojiva a hlavně použitelná na vše...

Old Post 31-03-2014 v 22:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 170

tak jsem dnes objednal starterkit, jelikož mi kámík poradil, že to mám zkusit, že nebudu litovat... jak sem to tady tak pročetl, tak věřím, že opravdu nebudu litovat :-)
jinak mám pár otázek pro zkušené, kteří už několik kol pěstují s touto hnojkou...
mám v plánu to jet v kokosu a zajímalo by mě, jak se to s PH, s EC, jak často zalévat s hnojkou a vlastně všechny takové ty cenné rady pro začátečníka s těmito hnojivy :-)

děkuji za každou radu :-)

Old Post 30-04-2014 v 11:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 171

citace:
Původní příspěvek od fedousek
tak jsem dnes objednal starterkit, jelikož mi kámík poradil, že to mám zkusit, že nebudu litovat... jak sem to tady tak pročetl, tak věřím, že opravdu nebudu litovat :-)
jinak mám pár otázek pro zkušené, kteří už několik kol pěstují s touto hnojkou...
mám v plánu to jet v kokosu a zajímalo by mě, jak se to s PH, s EC, jak často zalévat s hnojkou a vlastně všechny takové ty cenné rady pro začátečníka s těmito hnojivy :-)

děkuji za každou radu :-)



tady mas link a je to v prispevku č.2 krasne popisane: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=65817

Old Post 30-04-2014 v 14:39 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 172

mate niekto skusenosti s JIB a enzymami od AH?

Old Post 27-05-2014 v 00:07 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 173

citace:
Původní příspěvek od C21H30O2
mate niekto skusenosti s JIB a enzymami od AH?


zdare
uplna zbytecnost neco k JIDB pridavat,ci uz enzymy alebo nejaky akcelerator...

Old Post 27-05-2014 v 05:38 AM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 174

ide o to, ze dlhsiu dobu som nemal ani PH ani EC meter a teraz ked meriam (zatial len PH, k ec metru musim kupit baterky), tak nalial som 5,8, vytekalo 6,5. vcera som lial 5,2, vytekalo zas 6,5. chcem teda urobit preplach cistou vodou s enzymami a potom zas polievat roztokom s JIB.

EDIT: prve kolo som skusal davat k JIB aj Green Sensation od Plagronu, ale zasolovalo to kokos.

Old Post 27-05-2014 v 11:07 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orome9
Stálý Člen

Karma uživatele orome9 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 175

Škoda že je ve formě EDDHA jen železo. U ostatních stopových prvků je použité laciné a toxické EDTA. [/QUOTE]

EDTA vraj je toxická pri sodíku a medi,
zrovna pri Fe nebola toxicita pozorovaná, pri Zinku tiež nie...
The toxicity of tetrasodium-ethylenediaminetetraacetate (Na-EDTA) was investigated in normal rat kidney cells (NRK-52E, American Type Culture Collection) in culture. Cell death and reduced colony-forming ability were observed at Na-EDTA concentrations <100 μM, that is at concentrations lower than that required to chelate all the Ca2+ in the growth medium. No toxicity was observed when cells were exposed to 100 μM Zn- or Fe-EDTA, but the same concentration of Cu-EDTA was as toxic as Na-EDTA. Continuous exposure of the cell cultures to 5 μM Na- or Zn-EDTA for up to 7 weeks yielded no indications of toxicity.

na mikrolab.cz píšou, že chelátovou formou sa rastlina mikroprvkami nemôže predávkovať a že kovy nie sú v tejto forme toxické....
V hnojivu JUNGLE indabox jsou mikroprvky dodávány v "kleci" z aminokyselin. Rostliny samy dokáži tyto kyseliny s podobným učinkem samy vyrábět (např. kys. citronová) a používají je k uvolnění kovu z půdy a jeho transportu do rostlinného těla. Organická chelátová molekula:
zcela zamezuje toxicitě kovu. Rostlina si chelát "rozbalí" jen v případě,že daný atom kovu skutečně potřebuje. díky nosiči tvořenému aminokyselinou jsou tyto molekuly výborně vstřebatelné díky efektu "klece" z organické molekuly je vyloučena možnost předávkování mikroprvků
ale tak výrobca hovorí vždy marketingovo, takže pravda je asi vo hvi

Old Post 23-06-2014 v 14:01 PM
orome9 je offline   Profil uživatele orome9   Find more posts by orome9   Foto galerie člena orome9   Click here to Send orome9 a Private Message   Add orome9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckyBoy
Stálý Člen

Karma uživatele LuckyBoy - 85% PěstitelskáKarma uživatele LuckyBoy - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 176

mno, tak už víme, že nejsou úúúplně extra, ale za ty love to odvádí docela uspokojující výsledky a jsou univerzální do všech médií a systémů...tzn. že je to dostupné "všem"...a hlavně o to jim šlo...

Legalize It!

Old Post 26-06-2014 v 00:00 AM
LuckyBoy je offline   Profil uživatele LuckyBoy   Find more posts by LuckyBoy   Foto galerie člena LuckyBoy   Click here to Send LuckyBoy a Private Message   Add LuckyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12 13 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8828090 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív