Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Jungle in da box....zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
rasty
Stálý Člen

Karma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 145

Taky jsem spokojen na 100%. Jedu sice s JIDB 1 kolo ale nemuzu si stezovat. Takze at se dari v mikrolabu....

1.INDOOR-200 W CFL-PYRAMIDSEEDS
2.INDOOR COCOS-200 W CFL-4 x SSH (Mr.Nice), 2 x Sweet Mendobog
Mast z indooru
Deimos-Budha seeds

Old Post 27-03-2013 v 15:57 PM
rasty je offline   Profil uživatele rasty   Find more posts by rasty   Foto galerie člena rasty   Click here to Send rasty a Private Message   Add rasty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 146

taky davam jednoznacne palec nahoru...jedu sice take poprve, ale kytky vypadaji nadherne zelene...a cena je taky suprova...zlaty cesky rucicky!

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 11-04-2013 v 00:43 AM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 147

Škoda že je ve formě EDDHA jen železo. U ostatních stopových prvků je použité laciné a toxické EDTA.

Naposledy upravil 12-04-2013 v 11:24 AM

Old Post 12-04-2013 v 11:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 148

citace:
Původní příspěvek od Béla
To že konopí roste dobře i na tomto hnojivu nevypovídá až tak moc o hnojivu samotném jako spíše o pěstované rostlině.
Konopí má bohatý a výkonný kořenový systém, nepotřebuje enormní dávky hnojiv jaké dnes používá běžný grower zblbnutý lživým marketingem (teď nemám na mysli zrovna JIDB ale konopný business obecně).
Po pravdě JIDB není nic extra, normální NPK se stopovými prvky, ve formě EDDHA je bohužel pouze železo jinak je použité laciné a toxické EDTA (jako v každém jiném laciném hnojivu) + přidali řasu a lignohumát (taktéž běžně používané ingredience). Bohužel pozitivní účinky řas ani lignihumátu nebyly jednoznačně vědecky prokázány! Samozřejmě lepší nějaký "organický extrakt" než žádný, řasy sám "pro jistotu" používám.

Tak se rozepiš, nějaký odkaz na tu vědeckou studii nemáš? Mám dojem, že zrovna řasy jsou hojně používané v aktivátorech, kořenových stim., boosterech atd...snad všech výrobců. Já mám z jejich stránek dojem, že tam mají právě použité kvalitní suroviny.

Grow Max 150W

Old Post 12-04-2013 v 11:25 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 149

Bárte: zbytečně jsem se rozkecal, nechci se tady zase z někým chytit jen proto že mám odlišný názor, ale než jsem to smazal tak jsi zareagoval.

Obecně lze říci že účinek řas i humátů je v kvalitní/běžné půdě neprůkazný nebo žádný. Pozitivní vliv lze čekat jen u půd chudých kde má možná smysl přidávat tyto ingredience k běžnému hnojivu.
(mluvím o půdě protože jsem neviděl jedinou studii kde by se to zkoumalo u hydroponie)

Tvrzení o pozitivním vlivu řas na kořenový systém nebo na lepší využívání živin není ale prokázán. A používat je jako postřik je vyložené plýtvání, daleko lépe se řasy využijí přes kořenový systém.

Nejlepším důkazem je, že tyto přípravky nepoužívají konvenční zemědělci, kteří jsou jinak kvůli výnosu ochotni udělat cokoli.

Jediné co z nabízených "organických extraktů" funguje je tzv žížalý čaj (výluh z vermikompostu). Dost ho používají rakouští eko zemědělci.
Ten ale obsahuje i významné množství hormonů a s tím je třeba počítat.

Jestli tyto "extrakty" mají nějaký vliv u hydroponie nevím, možné to je, voda pak obsahuje aspoň něco organického.

Jinak když se podíváte na složení extraktů z řas tak neobsahují žádný minerál nebo stopový prvek v dostatečném množství, vždy jde jen o stopy, navíc obsahují hodně soli což je hodně špatně.

A že řasy používá kdekdo na kdeco od zakořeňování sazeniček po postřiky v době květu je jen ukázkou toho jak bezradní výrobci hnojiv jsou. Aby udrželi ceny tzv prémiových hnojiv tak musí nabízet "něco navíc" čím se odliší od levných výrobců a řasy jsou prostě to něco navíc. Vždyť je to furt dokola, tisíc variací na stejné téma: lignohumát (pro zmatení zákazníka a zvýšení vlastní prestiže nazvaný "fulvové a huminové kyseliny"), řasy (zasolené) a žížalí hovna (pro větší efekt nazvané "přírodní růstové hormony", "auxin" nebo podobně).

Ve všech případech jde o levný organický materiál schovaný za vědecky znějícími názvy.
Lignohumát se vyrábí hlavně v Rusku ze zbytků z papírenského průmyslu.
Vermikompost se ponejvíce dováží z Ukrajiny kde se kompostuje hlavně organický bordel z měst (listí, tráva, odpad).
A řasy se drancují z moře.

Naposledy upravil 12-04-2013 v 12:17 PM

Old Post 12-04-2013 v 11:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 150

dostal jsem novou várku jidb a v tabulce dávkovací bylo dotisknutá zajímavá věta: "dodržuj čistotu a vyhneš se jakýmkoliv dalším nežádoucím potížím" ...možná to tady někomu pomůže

Old Post 12-04-2013 v 11:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 151

Mám, ale dojem, že se to používá běžně jako aditivum i ve velkém... http://www.casopis-green.cz/article...ktniho-travniku

http://eagri.cz/public/app/rhpub/et...82.pdf?id=17282

Grow Max 150W

Old Post 12-04-2013 v 12:13 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 152

Greenkeepeři jsou skoro tak zdatní mystifikátoři jako prodejci hnojiv pro konopí
Ono se ty marketingové postupy hodně kopírují.

Old Post 12-04-2013 v 12:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 153

citace:
Původní příspěvek od Béla
Greenkeepeři jsou skoro tak zdatní mystifikátoři jako prodejci hnojiv pro konopí
Ono se ty marketingové postupy hodně kopírují.

Tak k tomu by se asi měl vyjádřit někdo z oboru. V tom PDF je právě rozepsané, jaké to má vlivy na zdraví rostlin a proti stresu atd. Se mi nechce věřit, že by to bylo nepodložené. To bys snad měl hodit odkaz na nějakou tu studii. Asi neznám výrobek, kde by tyto složky nebyly, alespon ve všech tzv. lepších výrobcích.
tady to mají taky popsané, jak to má pomáhat ve výživě. http://www.mikrolab.cz/pod-poklickou.html

Grow Max 150W

Old Post 12-04-2013 v 12:28 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 154

citace:
Původní příspěvek od t.h.c.heater
dostal jsem novou várku jidb a v tabulce dávkovací bylo dotisknutá zajímavá věta: "dodržuj čistotu a vyhneš se jakýmkoliv dalším nežádoucím potížím" ...možná to tady někomu pomůže

To bude myšleno spíš pro hydro, kvuli kvasinkám atd...
Nestrkat do nádoby špinavé pazoury....

Grow Max 150W

Old Post 12-04-2013 v 19:01 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gorzan
Stálý Člen

Karma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 155

Dnes u nás zapršelo, tak jsem si nachytal nějakou dešťovou vodu, abych vyzkoušel to autoPH 5,9 a ono to vážně funguje :-)

S vodou z kohoutku je to horší, tam jsem po namíchání někde vysoko nad PH7 a bez úpravy se neobejdu. Tudíž ode dneška pokud možno už jen v dešťovce

Komu se nelení, tomu se zelení


Gorzanův fóliák 2013 1.kolo sklizeno * 2.kolo jede

Medical corn 2013



Historie marihuany- video na youtube v češtině https://www.youtube.com/watch?v=vIlUADFvGfA

Old Post 22-05-2013 v 21:59 PM
Gorzan je offline   Profil uživatele Gorzan   Find more posts by Gorzan   Foto galerie člena Gorzan   Click here to Send Gorzan a Private Message   Add Gorzan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roden
Stálý Člen

Karma uživatele roden - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 156

sleva 39% do 13,7 http://www.mikrolab.cz/eshop.html

Old Post 06-07-2013 v 07:50 AM
roden je offline   Profil uživatele roden   Find more posts by roden   Foto galerie člena roden   Click here to Send roden a Private Message   Add roden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gorzan
Stálý Člen

Karma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 157

Ta sleva je jen pro jeden nákup či co. Dnes když jsem se znova díval, zda ještě nepřikoupit když je to tak výhodné, sleva nikde. Vzal jsem dva balíky se slevou, takže co už, na rok mám snad pokoj.

Jinak super hnojka, jsem zatím nadšenej. PH už v podstatě neřeším, po namýchání s dešťovkou drží jak přibité. Už se mi to ani měřit nechce, je to zbytečné, asi odložím na květ PHmetr do kouta

Dále mám dobrou zkušenost s raději nižším EC, než uvádí výrobce. Dávat vyšší EC je podle mé zkušenosti kontraproduktivní a zbytečné.


Jen mě sere jedna věc, ještě jsem to před použitím ani jednou neprotřepal, vždy zapomenu. Dnes už jsem si na ně napsal s pár vykřičníkama PROTŘEPAT, tož se snad konečně polepším



Jinak pánové výrobci, zatím všechna čest a další hodnocení na konci květu

Komu se nelení, tomu se zelení


Gorzanův fóliák 2013 1.kolo sklizeno * 2.kolo jede

Medical corn 2013



Historie marihuany- video na youtube v češtině https://www.youtube.com/watch?v=vIlUADFvGfA

Old Post 08-07-2013 v 22:39 PM
Gorzan je offline   Profil uživatele Gorzan   Find more posts by Gorzan   Foto galerie člena Gorzan   Click here to Send Gorzan a Private Message   Add Gorzan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 158

no nerekl bych ze to je na jeden nakup hold asi poptavka byla vetsi nez nabidka.taky jsem koupil dve baleni za 585kc to neber
zkousel jsem to i z jineho kompu a ta sleva tam uz neni



Old Post 08-07-2013 v 22:51 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gorzan
Stálý Člen

Karma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 159

To jsem měl teda docela štěstí, protože já to objednával předevčírem a včera už tam ta sleva nebyla

Zájem musel být asi obrovskej, když to utli tak brzo ale je fakt, že se ani nedivím, za tu cenu

Komu se nelení, tomu se zelení


Gorzanův fóliák 2013 1.kolo sklizeno * 2.kolo jede

Medical corn 2013



Historie marihuany- video na youtube v češtině https://www.youtube.com/watch?v=vIlUADFvGfA

Old Post 09-07-2013 v 17:26 PM
Gorzan je offline   Profil uživatele Gorzan   Find more posts by Gorzan   Foto galerie člena Gorzan   Click here to Send Gorzan a Private Message   Add Gorzan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 160

výprodej starých zásob tipuji...jinač kdyby to nechali za takovou cenu , toš to by byl cenový převrat

Old Post 10-07-2013 v 18:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4116090 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív