Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Space Queen & Sage (BIO)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 49

krása...to su čisté kryštáliky? Ak sa smiem spýtať tak akým spôsobom si ich oddelil od rastlinky a ako sa to chystáš užívať?

PEACEandLOVE

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 19-03-2010 v 08:22 AM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 50






citace:
Původní příspěvek od kaktusx
krása...to su čisté kryštáliky? Ak sa smiem spýtať tak akým spôsobom si ich oddelil od rastlinky a ako sa to chystáš užívať?

PEACEandLOVE


Ahoj Kamaráde

Osobně jsem moc rád za tvuj dotaz !

A vše ti mile rád vysvetlim ale nejdřive zapneme muziku http://www.youtube.com/watch?v=mQ7P...feature=related


Kryštalky to jsou skoro čiste ale nie uplně, pretože tam jsou aj male smietka listu a perflowers ale tem se při suche separaci zabrani tim že to nebudeš tak dlouho klepat ale vždycky tam niečo malo bude ale to netreba řešit, klepal jsem ty listy ješte dnes znovu a naklepal jsem 2,5g ne už tak kvalitniho prachu ale hojně dostačujiciho

A ke klepani jsem použival jeden ze tři pytlove sady na BubbleBags hash ( Sadu jsem koupil od Jurka, a mám ji už dlouho a slouži pořád skvěle, je duležite se oto dobře starat, hlavne spodni platěne syta ) no a ten pytel tak to byl ten s nejvetši propustnosti což je myslim neco kolem 150-160 Um 0,001 mm ten je na to idealni mám i udelaný dřeveny rámek ktery je vypnuty tkaninou na presyvani a je to super vec .. Hlavně při suche separaci je duležite mít listi super suche, nejlepe na radiatoru tam to vyschne poradne a to my potřebujeme, klidně to mužeš dát ješte pred činem do mrazaku ale ja jsem to tam nemel ... a pak to trošku podrtit mezi dlanema ale ne to rozdrtit na uplnou drtkku, lepši je to hrubši idealni to je jak křupky Bersi

A jak to užit či vyfajčit ?

To se dá mnoha zpusoby od primichani do jointu nebo si to dát na sytko do nejake fajne lufky či to uplacat na hmotu hašiše a vykouřit ve sklenence nebo suchý drink .. Je toho opravdu mnoho . A je to docela silné takže to neni moc idealni pro každodenni opojeni s konopim ale to zaleži zase na každem

Ja jsem ti před chvili pripravil a hlavně nafotil jak by jsi to klidne mohl kouřit a nemusel nic vymyšlet pro me to je idealni a rychle ... Ale chtěl bych Vaporizer

Těšil jsem se nato až si zase budu pokuřovat svoje výtvory, neni nad to mit svoje a jen a jen pro sebe


img. 1. Etapa 5 fotek Co je třeba : palička BIO Space Queena + skuffik + nejakou pohodovou lufku (lepši by byla nová ) a neco fajneho pro zapalení ... Hlavně nepoužívat zapalovač ale radeji vytahnout poctivou syrku nechat vyhořet siru a pekne si to žhnout se syrečkou nebo si zapalovačem zapal paratko jako momentálně já ...

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 19-03-2010 v 11:08 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 51





img. 2 Etapa pokuřovani



Podestýlku ti bude tvořit malinka hroudička paličky













Nato si sypneš trošku prašku nic jineho si tam nedávaj











A tady už znuděně sedi sleněný doutnik a čeká na zapáleni :











A tak jsem se všichni dočkali


Chut je velice výrazná, zemita, kořenená až trošku smrková miza opravdová slast . Dým je ale težky a hustý, silně usedavajici na plice a pri vetšim šluku se nevyhnem zakašlani a když už kašlete tak je to potom kantare, nahly naval tepla a uvolneni do hlavy a rauš ktery nuti si dát dalšiho šluka ale chce to aby se ješte paličky pekne uleželi


Mějte se bratři a sestry a kdo by chtel vyzkoušet takto pripravene pokuřovani tak zkuste napsat a vyzkoušet Space Queen .. A kdo by mel Vaporizer tak ten má ješte vetši štesti

Naposledy upravil Scott 19-03-2010 v 11:19 AM

Old Post 19-03-2010 v 11:10 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

SAGE & NL#7 Příspěvek č. 52




1 Foto.

Tady máme Northern Light #7 nejrychlejši phenotyp ktery budu dneska sklizet a to v 46. dni 12/12
Prolivany byl čistou vodou ..


2 Foto.

A tady mám ješte nejakou fotku Šalvěje

Byli dost malinke ale paličky jsou hezky ocukrovane a momentalně spočivaji ve sklence


3. tak už je ostrihaná a ted už jen střihnem

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 19-03-2010 v 12:50 PM

Old Post 19-03-2010 v 11:23 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

:-) Příspěvek č. 53

... aaa pan je labuznik a pozitkar. Pekne ty +

Old Post 19-03-2010 v 16:30 PM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

50/12 Příspěvek č. 54





Northern Light - na vodě

NL5





















NL8




















NL1

Old Post 23-03-2010 v 20:37 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

53/12 Příspěvek č. 55

Zdravim Komunitu

Nafotil jsem dneska nejake fotky a sklidil jsem dve rostliny Northern Light tak doufám že bude alespon na co koukat ...

A abych nezapomněl ..

Všem kteři mi kdy poslali karmu nebo nebo neco co se me libilo tak vsem bych chtel podekovat, už to neni jen chytani karmy a kostiček ale už si řikam že to mám konečne za snad dobre odvedenou praci ))


Teši mě to i když i když je to takove naše tajemstvi se kterym nás nikdo nepochvali ale když máme grower tak je to hned všechno o nečem jinem a mnohem lepšim ))

Je to super


Nemyslete si že jsem zase moc spukany ikdyž jako jo ale snažim se vždycky at je prispevek trošku prinosny a je očem počist ..


Vďáka patrý vám a tady su ty fotečky


img.

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 26-03-2010 v 18:28 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

53/12 Příspěvek č. 56






Zdravim Komunitu

Nafotil jsem dneska nejake fotky a sklidil jsem dve rostliny Northern Light tak doufám že bude alespon na co koukat ...

A abych nezapomněl ..

Všem kteři mi kdy poslali karmu nebo nebo neco co se me libilo tak vsem bych chtel podekovat, už to neni jen chytani karmy a kostiček ale už si řikam že to mám konečne za snad dobre odvedenou praci ))


Teši mě to i když i když je to takove naše tajemstvi se kterym nás nikdo nepochvali ale když máme grower tak je to hned všechno o nečem jinem a mnohem lepšim ))

Je to super


Nemyslete si že jsem zase moc spukany ikdyž jako jo ale snažim se vždycky at je prispevek trošku prinosny a je očem počist ..

Fotek jsem pripravil vice takže snad budete radi že je naco koukat


img. Northern Light # 5 taky favoritni pheno

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 26-03-2010 v 19:05 PM

Old Post 26-03-2010 v 18:29 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

53/12 Příspěvek č. 57




A tady máme dalšiho adepta a to Northern Light #8 neni to zaden favorit ale musim řict že nevypada vubec špatne, ale mohl jsem ho ješte tyden nechat ale ted už nebudeme brečet


Jinak co bych dodal tak že NL7 už je proschla da se pekne kouřit a celkovy vynos byl 20g + trošku nejakych spodku ale ty davam do skuffu či hašiku ...

NL6 už je taky sucha ta nemela skoro žadne postranni vetveni a celkovy vynos byl 14 gramu


img. NL#8



Ták a to je odemne dnes asi vše, tak vám přeju hezky vikend a hlavne berte život s usměvem

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 26-03-2010 v 19:06 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 58

citace:
Původní příspěvek od jorg
kokos tak to su ine delobuchy si proste pan majster vies co robis!


Zdravim Kamarat

Kokos je super ale hlavni je genetika

Som vdečný a važim si toho co jsi napsal
a som rad že sa takto daři .

Drž sa chalan

Old Post 26-03-2010 v 20:29 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
€sprit
Nový Člen

Karma uživatele €sprit - 72% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 59

čus Scotte, máš krásný kytky... super modely, Space queen od Subcool je luxus, dorazily mi teď semínka Astro queen a Jilly Bean, tak sem ně zvědavek. mohli bysme pak až proběhne selekce vyměnit.

Jedu taky Canna Bio v kombinací s guano čajem a sem moc spokojenej.

Ty si v kokose hnojil taky řadou Canna Bio ? celkem bych to zkusil...
Ať to pěkně roste.
Peace

Old Post 04-04-2010 v 00:02 AM
€sprit je offline   Profil uživatele €sprit   Find more posts by €sprit   Foto galerie člena €sprit   Click here to Send €sprit a Private Message   Add €sprit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 60


Espriti : Ahoj

Hnojil jsem Canna Coco do kokosu Canna Bio ta je do hliny ...
Astro Queen a JB to budou chutovky

Tak at se dari



1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 04-04-2010 v 15:06 PM

Old Post 04-04-2010 v 10:45 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
€sprit
Nový Člen

Karma uživatele €sprit - 72% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 61

jojo vim, že maj celou řadu do kokosu, jen by mě právě zajímalo, jak by to vyšlo s Bio do kokosu

Old Post 04-04-2010 v 11:18 AM
€sprit je offline   Profil uživatele €sprit   Find more posts by €sprit   Foto galerie člena €sprit   Click here to Send €sprit a Private Message   Add €sprit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 62

Foto pro inzerát v bazaru Filtr a Ventak.

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 29-01-2013 v 13:19 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8020850 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív