Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Plíce vs kuřák, rakovina
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 17

To Jesterator:
Ano máš pravdu kouř sám osobě má prostě vlastnosti kuře jako všechen kouř. Ale kouř sám osobě nezpůsobuje rakovinu nebo bronchitidu. To jsou další ty látky co byly do té rostliny vpraveny za růstu jako hnojivo.
Těžké kovy, radioaktivní hnojky atd. protože po nich to prostě roste lépe.
Výrobci cigaret serou na to jak vypěstuješ nebo zpracuješ tabák to je jim šuma fuk. Oni ho potřebují narvat do krabiček a prodat.
Naserou tam tolik sraček aby to aspoň závislákům chutnalo (například do Marlboro se přidává čpavek jen proto aby se nikotin lépe vstřebával)
Proto z toho můžeš mít tolik zdravotních problémů a konečnou stanicí je nejbolestivější rakovina a to je rakovina plic.

To je jediný rozdíl v Cannabisovém kouři a kouři z tabáku. Pokud si vypěstuješ cannabis doma a víš co si do něj dával tak máš jistotu že nebudeš nikdy kouřit svinstva a chemické sračky.
A tak z toho nebudeš mít takové problémů jako kuřák tabáku a to je prostě fakt.


Zajímavé je že můj otec dělá vedoucího ve velkoobchodě z cigaretama. Tak že o tom vím víc než kdokoliv. Taky mají tržby 500tis. za den. Velmi dobrý obchod. Ale blbé je že na tom nikdo nevydělává jen ty společnosti co je vyrábí a stát.

Sem viděl jeden dokumet tam byl myslím někdo z Philip Morris ten co je hodně nahoře. A ten řekl cituji "My sami tohle svinstvo nekouříme. Kouření vyhrazujeme mladejm, blbejm, černejm a chudejm".

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 03-01-2010 v 01:32 AM

Old Post 02-01-2010 v 17:15 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

No tak k tomu není co dodat :-D . . . ."mladejm, blbejm, černejm a chudejm" :-) Tomu říkám rachot lebek :-D

No víš jak, měl jsem spíš v pácu onu oblíbenou výmluvu:" Si se asi po**al, budu utrácet takový love za vaporizer. No, ale víš jako líbil by se mi, ale ty prachy . . . .". No a pak za rok prohulí 23 tyček ve Stařenách . . . Používat tu kuličku co máme mezi ušima by většině lidí na téhle kamenné kuličce výrazně ulehčilo život . . . .

Old Post 02-01-2010 v 18:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Jesterator: Tvoje myšlení se mi sice zamlouvá, ale stejně si myslím, že je lepší šetřit zdraví jako celek, nikoliv jak ušetřit na tom, jak si ho míň kurvit

Old Post 02-01-2010 v 20:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

Hele, mě na druhou stranu nevadí bejt zmaštěnej jak cibule na guláš, ale taky mi nevadí, když mě do stavu jako z 0,3 ze špeka rozbije 0,1 z vapíku :-D A ještě je to prakticky neškodný. Prostě to, že někdo rád jezdí divoce a rychle ještě neznamená, že se nepřipoutá ne? Člověk může přírodu využít na různý věci, který ho bavěj, ale proč se při tom zabíjet?

Old Post 03-01-2010 v 00:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Koukám, že téma se zvrhlo někam úplně jinam Ale nevadí, i každá méně předmětná věc není na škodu.

Co bych dodal ke kouření - alá papírky, voda, šlukovky a samotný materiál. Kouření čehokoliv, asi nebude tím pravým pro tělo přínosným. Nemůžu zde rozebírat co se pří hoření do těla dostává, nejsem žádná farmaceutická krysa ani laboratorní myš ale jedno vim velice dobře. O škodlivosti si můžeme najít spoustu informací, v každým médiu je toho spousta. Už jen zprávy kolik lidí ročně zemře. To jsou dle mého čísla vypovídající úplně za vše. Můžeme se zde dlouze dohadovat, že cigarety jsou horší než ganja a opačně. Ale pravdy stejně nikdy nedojdeme. Podle mě je vaporizace nejlepším nástrojem jak pro obyčejného konzumenta, tak i pro lidi jež konopí využívají k léčebným účelům. V rostlinách se vyskytuji oleje, esence a silice, které v každé bylině mají jiný bod varu. Pří nastavené teplotě se vaří a tím vypařují. Tudíž inhalujeme pouze čístě látky které působí blahodárně na lidský organismus.

Old Post 03-01-2010 v 15:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

No . . . :-D Však na tom se přece shodneme :-D

Old Post 03-01-2010 v 16:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

myslim, ze nei tak tezke prestat, ja kouril asi 5 let, zezacatku min, ale posledni 2 roky jsem hulil krabicku denne a kdyz jsem byl kalit tak jeste druhou v hospode...
jednou jsem jel s pritelkyni autem a v radiu rikaj ze je dnes den bez tabaku. My samozrejme oba v hube cigaro, tak jsme si rekli, ze kdyz jsme to nevedeli, tak si udelame den bez tabaku druhy den. Den potom jsme si opravdu nezapalili a od ty doby jsme si ani jeden nedali cigaro ze dne na den, nechybi mi to vubec, mozna v hospode obcas trochu zaslintam, ale da se to vydrzet, nebo si dam sklo
ale zacal mi silene vadit smrad z cigaret, jak na zastavce, v hospode nebo i kdyz nekdo kouri a pak je to z nej citit, je mi na bliti i z toho, ze jsme taky takhle musel smrdet
samozrejme obcas se nevyhnu spicku s tabakem, ale radsi si dam cisty bongo (Zoom Killer AK 47 ) sklicko a az si usetrim nejakej peniz rad si koupim vapik
tot ma zkusenost

Naposledy upravil 13-01-2010 v 14:23 PM

Old Post 13-01-2010 v 14:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 24

Babička kouří, děda kouří, máma, táta, brácha, ségra, bratranci, sestřenice atd atd... nevim nevim, připadá mi, že k tomu mám tak trochu dispozice

Komár neni mucha pyčo

Old Post 13-01-2010 v 18:40 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Pflusik
Babička kouří, děda kouří, máma, táta, brácha, ségra, bratranci, sestřenice atd atd... nevim nevim, připadá mi, že k tomu mám tak trochu dispozice


Jo , máš , od malička to vídíš uplně všude (rodiče , prarodiče) tak ti to připadá uplně normální pokračuješ v tradici , kdyby jsi to neviděl u rodičů tak když ti kamarád nabidl tvoji prvni cigaretu , odmítl bys , takhle sis ji vzal , "však co kouřej všichni" nepřipadá ti to divné že kouříš a všichni kolem tebe , proste pro tebe normal .

Je to tak . čau Hlava

Old Post 03-03-2011 v 02:07 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Chronic_SVK_
Stálý Člen

Karma uživatele _Chronic_SVK_ - 77% PěstitelskáKarma uživatele _Chronic_SVK_ - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od _Chronic_SVK_

O tom plucnom je to aj pravda kamosov stryko vraj mal tiez nadpriemer a tiez daval len cannabis!
A co sa tyka cigariet chcem prestat od noveho roku ked sa podari dufam ze hej lebo viac ako 10 denne nedam
Leda prd kurim doteraz :/

<---Kill him!

Old Post 03-03-2011 v 18:08 PM
_Chronic_SVK_ je offline   Profil uživatele _Chronic_SVK_   Find more posts by _Chronic_SVK_   Foto galerie člena _Chronic_SVK_   Click here to Send _Chronic_SVK_ a Private Message   Add _Chronic_SVK_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 27

Tohleto forum si dávám nahoru do záložek , třeba mě to aspoň pomůže v omezování cígování
Je to fakt ku*dovina , začínám to dost cítím po 6ti letech vyhulování (cca 10 denně).

Je to hodně o hodně o tom , že "si udělám radost".Prostě je to bezvadnej rituál urvat ten pull a vytáhnout si tu první skvělou voňavou cigaretku .A to ani nemluvím o tom když se člověk posadí do kavárny k pořádnýmu hrnku černýho kafe.... mmmm

Já se naučil kouřit hlavně kvůli ženskejm...většina mých ex přítulek kouřila (asi 95%) a to se pak vytvoří moc pevný citový vazby.To cígo o dvou polonahých osobách,na balkoně, v nějakou děsně nemravnou hodinu má dost silný kouzlo

Jinak je to rozhodně shit , občas to cítím , když du z hospůdky a mám nechutně olezlej jazyk , hůř se dýchá atd...
Snažím se to kompenzovat tím že hodně sportuju ... běhání , lyžování , cyklistika...Přijde mě že to tělo dost očistí asi to není 100% ale nejspíš zrovna nejsem v období kdy bych měl vůli na nějaký brutální přestávání...

Už sem to párkrát zkoušel např. že sem si peníze schovával a snažil se za ni pořídit paintballovou výbavu ->přišlo léto a s ním festivalová sezóna= nic

Před vánocema jen tak z předsevzetí - > no nedostal sem na vánoce pár krabiček Marlborek...=cowbojské pokouření

Jo a taky sem zkoušel přestávat s těma mrňavejma larvama z eukalyptů , myslim že býdýčka se tomu říká (neim jak se to píše sorry) , ale to skončilo , když je lába neměl nějakej ten týden na skladě

No prostě je to hrozná záludnost...Držím palce těm , kteří přestávají. Řekl bych že to musí bejt skvělej pocit , nebýt na těch vonných tyčinkách závislej...

jo a slyšel sem bezvadný motto:
"Nejjednoduší věc na světě je přestat kouřit,můžete přestat klidně každý den."

peace

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 05-03-2011 v 07:01 AM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Hlava


Jo , máš , od malička to vídíš uplně všude (rodiče , prarodiče) tak ti to připadá uplně normální pokračuješ v tradici , kdyby jsi to neviděl u rodičů tak když ti kamarád nabidl tvoji prvni cigaretu , odmítl bys , takhle sis ji vzal , "však co kouřej všichni" nepřipadá ti to divné že kouříš a všichni kolem tebe , proste pro tebe normal .

Je to tak . čau Hlava


Přesně tak..když sem byl malý,tak jak matka tak i tata pálili jedno cígo za druhým..už několíkrát jsem se pokoušel přestat,ale tak jde hlavně o vůli,což asi silnou nemám když su doma a cígo nemám,tak nekouřím,nemám nato chut,ikdyž někdy (1-3) cíga si dám no podle nálady,ale když si du na pivo a je třeba pátek,tak není problém za večer do sebe vbušit i 2 krabky stařen..prostě já u piva si cígo neumím představit takže abych přestal kouřit bych musel přestat chlastat pivo,což asi pujde stěží,když vám to chutná ale tak pocituju to..když sem býval na základce tak jsem hoodně běhávál (vtý době sem nekouřil) a vklidu..jenže ted když třeba utěkám i blbých 100m tak sem uřícený jak š*lin ale jinak se neřadím za nějaké silné kuřáky..nejvíc kouřím když su v hospodě..doma výjmečně..hlavně to i leze dost do financí..pak mi někdo muže vykládat,že tráva je víc návykovější a nebezpečnější než tabák,tak ho zradostí kopnu do řiti

Naposledy upravil Kambu 05-03-2011 v 08:15 AM

Old Post 05-03-2011 v 07:58 AM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 29

od malickasme protikoureni cehokoliva nedavalo mi smysl proc musi lidi do sebe staleneco vtahovat,pak pisisla puberta a snima i prvni cigarety ,hned semzacal pac jichbylo vic jak konopi a byly vzd k mani,,v te dobje sem uzival 3 sklenenky dene skoro lekarskym spusobym nikdyne vice a to vam rakovunu nerpivodi.no a kdyz doslo huleni prvni co se dalo vzitbyla cigareta.a uz to jelo motacky a pocit ze zapadas a si v hajzlu.5let sem vtaval scigarem v hubje jeste nez sem otevrel oci a zachvili sem spalil sam dene dve krabicky cervenych macek,byl kasel unava ,bolestina licich vse co k tomu patri,,plus to co uz lidi stihli vykourit v klubech za vas do spolecneho ovzdusi.trvalo to hodne let ale dosel sem do stadia kdy si reknete ,jeste jedno cigo a chcipnu pcuz se domne dalsi proste nevejde.od toho momentu uznekourim 7 let a pripadam si uplne vpohode ,jen huli a bez tabaku vse i i brka.omezil sem huleni na minimum a plice se vratily do mist ke maji byt.
protoze kdyz budete hulit moc tak to neodnesou jen plice ale taky mozek a mohl by s vaas byt kvalitni dement.zaklad v tele nespustit autodestrukcni sekvenci .prilisnym preplnovanim organismu cizorodymi latkami .nasledna degradace na bunecne urovni.konopi je dobre kourit jen v malych davkach a je to urcene predevsim k jidlu tam to funguje jak ma a davku muzete prekrocit klidne jak moc chcete a skodlive to nikdy nebude ,maximalne budete tak v rausi zebudete prosit panenku mariji at uz ten stav skonci a budete si v tom stavu vedom vsech spatnosti ktere ste za cely zovot udelali a budete si rpisahat ze az se rano vzbudite tak zacnete uplne novy zivot...coz skusenost s teamovym premlikovanim..

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 13-05-2011 v 01:02 AM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 30

bohuzel v dnesni dobe je svet plny smrtonostnych veci - nevim proc musi byt vsechno tak materialisticke a vsechno postavene na ziscich, dneska uz vazne nevim cemu verit. myslim ze mam rakovinu a kdyz jde jeste clovek k doktorovi do nemocnice tak se na neho podivaji do oka je to nekopne tak to prehlizi stara se prevazne o to co napsat do zpravy + vybrat poplatek.. jenze ono leceni v ranem stadiu rakoviny neprinasi farmaceutickym firmam asi takove zisky jako lecba naprosto nevylecitelneho tela. cigarety jsou uplne strasna vec, co je horsi je fakt ze naprosta vetsina kuraku si neuvedomuje vaznost situace...vi ze koureni skodi zdravi ale nejak se ani podvedome nesnazi s kourenim prestat a jde to videt kuraci jsou naprosto vsude uz nemuzu jit ani nikam v patek vecer s prateli mezi lidi protoze kdyz jsem byl naposled myslel jsem ze se udusim oni se doslova vyzivaji v niceni sama sebe nevim proc se cigarety vubec kouri vzdyt koureni cehokoliv je strasne spatna vec pro bunky.. jako kdyby neexistovaly jine zpusoby jak dostat do tela latku ale ne ona musi horet tvorit karcinogenni problemy a kdovi co jeste... svuj prispevek povazuji za vykrik do tmy a doufam ze jednoho dne se obevi svetlo a lidi si tak trochu uvedomi rizika spojene s nespravnymi ciny..ale asi ne, dokud nebude pozde. jak jinak.

Old Post 29-09-2011 v 10:43 AM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CallMoor
Stálý Člen

Karma uživatele CallMoor - 6% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 31

nekouřím vůbec, ale špeka si dám každopádně

Old Post 29-09-2011 v 12:16 PM
CallMoor je offline   Profil uživatele CallMoor   Find more posts by CallMoor   Foto galerie člena CallMoor   Click here to Send CallMoor a Private Message   Add CallMoor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milan66
Stálý Člen

Karma uživatele Milan66 - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Hlava


Jo , máš , od malička to vídíš uplně všude (rodiče , prarodiče) tak ti to připadá uplně normální pokračuješ v tradici , kdyby jsi to neviděl u rodičů tak když ti kamarád nabidl tvoji prvni cigaretu , odmítl bys , takhle sis ji vzal , "však co kouřej všichni" nepřipadá ti to divné že kouříš a všichni kolem tebe , proste pro tebe normal .

Je to tak . čau Hlava


Právě umě to působilo naopak kouří máma,táta,ségra,babička,sestřenice,bratranec a mohl bych pokračovat
Když už od malička sem viděl že bez cigára(hlavně máma a segra) a kafe už ani nevstanou(neproberou se),jak sou nastvaný když doma žádný neni,nebo když ta druhá vykouřila poslední a žadný nenechala.Tak to umě působilo spíš opačně(odstrašující přiklad)a nikd sem nekouřil.Zato špek kouřim jenom s tabakem(ne moc), mam rad když to můžu chvíli podržet než když ještě než to pořádně natáhnu kašlu jak nemocnej :-)

Old Post 30-09-2011 v 06:39 AM
Milan66 je offline   Profil uživatele Milan66   Find more posts by Milan66   Foto galerie člena Milan66   Click here to Send Milan66 a Private Message   Add Milan66 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-03-2012 - Konopí vs. Rakovina - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7182930 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív