Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
iNVADER
Stálý Člen

Karma uživatele iNVADER - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 33

Ahoj,

tohle je podle mne spaleny...prehnojeny.

Old Post 11-03-2007 v 10:28 AM
iNVADER je offline   Profil uživatele iNVADER   Find more posts by iNVADER   Foto galerie člena iNVADER   Click here to Send iNVADER a Private Message   Add iNVADER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele iNVADER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
streak light
Stálý Člen

Karma uživatele streak light - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 34

JA jsem měl tejný problém a pomohlo mi postřik phytaminem a postřikem proti plísním a ještě sem gtomu dal poatřik proti zvířátkům a pomohlo. Myslel jsem že je to přehnojený , ale ne. Jinak hnojím AH a mám hlínu a kytky klidně snesou i plnou dávku těchto hnojim,,,zajivám 4x deně , asi vás to zarazí ,ale je to tak. Občas to nechám proschnout,ale jinak tomu valím dost a žadný příznaky přelití.:-)

Old Post 12-03-2007 v 21:39 PM
streak light je offline   Profil uživatele streak light   Find more posts by streak light   Foto galerie člena streak light   Click here to Send streak light a Private Message   Add streak light to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmallDudeZombie
Stálý Člen

Karma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 35




zdar borci tak v tom jedu s vámi

2005; 1.st IN. 150w; Mazar, mendocino madness, U-Scrog ;
2008; Balcón. 1GWS ;
Ovlivnuje charakter pěstitele vysledný produkt a účinky cannabisu ? ;
2009; Hashberry, Honeybee, Purpurea ;

Legalizace.cz
Prožitek akutní intoxikace kanabis

мы в неба, в неба, в неба в небаaaa !!!

Old Post 18-06-2007 v 10:19 AM
SmallDudeZombie je offline   Profil uživatele SmallDudeZombie   Find more posts by SmallDudeZombie   Foto galerie člena SmallDudeZombie   Click here to Send SmallDudeZombie a Private Message   Add SmallDudeZombie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 36

small: nejpravděbodobněji máš špatný Ph, bo si to kapanánek přehnojil...., ale spíš to ph bych chtělo zkontrolovat

Old Post 18-06-2007 v 10:46 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 37

SmallDudeZombie- jo přesně toto se mi objevuje na listech a ph je pro mě jediné vysvětlení. Snižoval jsem ho koncentrátem z citrónu,tak na 6,3ale pak jsem zjistil ,že po nějaké době se zase zvýší-6,9 . A když jsem ho zase neupravil ,tak tohle bylo asi výsledkem.Ale nevylučuje že to je nějakým nedostatkem živin, ale jsem přesvědčenej tim ph. Kyselina citronóvá 50 % by to měla už vyřešit nastálo.
Good luck
EDIT: kys. citronova pouziti pouze na pruplach, bez hnojiv. :]

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Naposledy upravil mrakoplas 27-06-2007 v 22:03 PM

Old Post 18-06-2007 v 14:42 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 38




Zdarec!
Když už je tu takovýhle thread, tak se tu taky poptám. Žloutnou mi na jedné kytce listy, okraje listů nejsou zkroucené a jsou tam hnědé skvrny. Podle toho, co jsem hledal by to mohl být nedostatek draslíku??? Přikládám foto, sice nekvalitní, ale myslím, že pro ilustraci bude stačit. Předem děkuji za odpověď. Peace
EDIT: Takže se to objevuje na všech kytkách a okraje listů se kroutí dolů

Naposledy upravil The Chemical 28-06-2007 v 19:49 PM

Old Post 18-06-2007 v 18:00 PM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmallDudeZombie
Stálý Člen

Karma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 39

ZDarec tak ten můj průser byl způsobený asi postřikem za světla sodíku. Ph koumám a mám v normě takže v tom problém nevidím. Přestal jsem stříkat ostříhal postižené listečky a je po problému. ;-) .. jinak díky za radu

2005; 1.st IN. 150w; Mazar, mendocino madness, U-Scrog ;
2008; Balcón. 1GWS ;
Ovlivnuje charakter pěstitele vysledný produkt a účinky cannabisu ? ;
2009; Hashberry, Honeybee, Purpurea ;

Legalizace.cz
Prožitek akutní intoxikace kanabis

мы в неба, в неба, в неба в небаaaa !!!

Old Post 27-06-2007 v 16:14 PM
SmallDudeZombie je offline   Profil uživatele SmallDudeZombie   Find more posts by SmallDudeZombie   Foto galerie člena SmallDudeZombie   Click here to Send SmallDudeZombie a Private Message   Add SmallDudeZombie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

!!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam. !!! Příspěvek č. 40

Zdravim,mam tyhle dva problemy [omluvte kvalitu fotek]

1-mam svetle pruhy na listech[viz treti fotka]
2- kroutej se mi do V a po stranach pak kolmo nahoru[prvni dve fotky]

vim ze to tu nekde bylo ale nemuzu to najit.
dekuju

DEVi

http://i239.photobucket.com/albums/ff146/DEViATIO/DSC00033.jpg
http://i239.photobucket.com/albums/ff146/DEViATIO/DSC00032.jpg
http://i239.photobucket.com/albums/ff146/DEViATIO/DSC00030.jpg

Naposledy upravil Hlava 28-03-2010 v 05:08 AM

Old Post 05-03-2008 v 09:24 AM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SATISFACTION
Stálý Člen

Karma uživatele SATISFACTION - 95% PěstitelskáKarma uživatele SATISFACTION - 95% PěstitelskáKarma uživatele SATISFACTION - 95% PěstitelskáKarma uživatele SATISFACTION - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 41

viz foto1 skus skontrolovat ph mne toto robili ked som ho mal okolo 5,2
mal dom to v hydre neviem v com to mas ty.

viz foto 2 to neviem mozno to tiez stym suvisi ved hadam poradia skusenejsi este .

tak bojuj dalej a nech sa ti to podari zvladnut

SF

Shiva skunk,prvy pokus zožaté

Old Post 05-03-2008 v 18:53 PM
SATISFACTION je offline   Profil uživatele SATISFACTION   Find more posts by SATISFACTION   Foto galerie člena SATISFACTION   Click here to Send SATISFACTION a Private Message   Add SATISFACTION to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 42

PH drzim stabilne ne 6.3

snizil jsem ted koncentraci hnojek tak snad to neco udela...


takze:


-zlute pruhy delalo nejspis PH
-listy do V vysoke EC


tak si to zapiste za usi nejlepe:-D

Naposledy upravil DEVIATIO 18-03-2008 v 21:15 PM

Old Post 06-03-2008 v 18:54 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MeGaTrOn
Nový Člen

Karma uživatele MeGaTrOn - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 5  

Dotaz !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam. !!! Příspěvek č. 43







Zdravím všechni groweři stala se mě taková věc, když jsem přesazoval kytičky tak se mě na nich začali dělat suchá místa a nevím vůbec proč, pomůžete??? Nejdříve to začalo jednou pak začali dvě a ted začala 3 ale není přesazena ale od spodu začala mírně usychat takže fakt nevim čím to je

Jinak u jedné mě kořínky zalači praskat při přesazování a asi to bude tím ale nechápu proč to udělalo i u jiné které jsem nepřesadil a u další kterou jsem taky nepřesadil, takže nevím, myslíte že bych to měl začít něcím víc hnojit?? něco na růst?? Jinak je mám pod oknem

Jsou zasazené 28-30.5 a je to Satori a Kalichakra z Mandala seeds
Hlína je Plagron Growmix
a jako postřik používám Plagron Phyt-Amin

Foto č.1,2,3,6 je jedna rostlinka , č.4 je další rostlinka a č.5 ta začla dělat to samé co u první

==>Fotky<==

Naposledy upravil Hlava 26-03-2010 v 20:00 PM

Old Post 17-07-2008 v 19:05 PM
MeGaTrOn je offline   Profil uživatele MeGaTrOn   Find more posts by MeGaTrOn   Foto galerie člena MeGaTrOn   Click here to Send MeGaTrOn a Private Message   Add MeGaTrOn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leech
Nový Člen

Karma uživatele leech - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 44

a co máš za hlínu?...to by moch bejt nedostatek železa nebo jinejch prvků...nebo když při přesazování poškodíš kořenovej obal tak rostlina nedokáže příjmat tolik živin co potřebuje...

Old Post 17-07-2008 v 20:22 PM
leech je offline   Profil uživatele leech   Find more posts by leech   Foto galerie člena leech   Click here to Send leech a Private Message   Add leech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 45

listy odspodu usychají u většiny kytiček. hod sem spíš fotky...

"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 17-07-2008 v 20:51 PM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
omiss
Stálý Člen

Karma uživatele omiss - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 46

nevypada to skor ako spalene od hnojiv? pripadne ten postrek aplikuj ked nesvietis aby si nevypalil taketo miesta moze sa to tvorit v tedy ked ostane na liste kvapka voda ktora posobi ako lupa a list pod nou sa spali. alebo prehnojene.

Old Post 18-07-2008 v 19:19 PM
omiss je offline   Profil uživatele omiss   Find more posts by omiss   Foto galerie člena omiss   Click here to Send omiss a Private Message   Add omiss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MeGaTrOn
Nový Člen

Karma uživatele MeGaTrOn - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 47

Přehnojení to určitě není, postřik používám už 1 měsíc a žádná jiná rostlina s ním problém nemá a navíc dávám jen 4-5ml/1l a postřikávám to v noci, takže podle mě to hnojením není...

Naposledy upravil MeGaTrOn 29-07-2008 v 20:16 PM

Old Post 19-07-2008 v 15:27 PM
MeGaTrOn je offline   Profil uživatele MeGaTrOn   Find more posts by MeGaTrOn   Foto galerie člena MeGaTrOn   Click here to Send MeGaTrOn a Private Message   Add MeGaTrOn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
userr
Stálý Člen

Karma uživatele userr - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 48

No caswko no viac poskodene listy okamzite odstrihni dalej ako casto striekas phytamin mal by si 1 krat tyzdene poprehrabuj sa trocha do hliny a kukni ci tam nems nejaky hmyz moze to byt problem s korenami ako casto to polievas vodou a hnojivo nepouzivas????,

USERR





RISPETA LA SUA VITA = VAZ SI SVOJ ZIVOT

Old Post 26-07-2008 v 16:19 PM
userr je offline   Profil uživatele userr   Find more posts by userr   Foto galerie člena userr   Click here to Send userr a Private Message   Add userr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele userr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0653460 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív