Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 65

listová skrvrnitost - objevuje se když kytka poprvý zažije deficit potravy. začíná to žloutnutím, potom bílejma tečkama, pakhnědýma flekama a nakonec upadnutím velkých listů...doporučuje se očistit okolní povrchy....až nakonec jediný řešení je ty listy dát pryč...

edit:
tohle je neúplnej překlad a narychlo, navíc sem chtěl vyštípnout jen nejdůležitější věci.

jináč to co sem napsal, platí - osobní zkušenost je přesně taková jak ten překlad ale nevím o ničem krom správnýho krmení a otrhání listů co by pomohlo

Naposledy upravil 05-08-2008 v 18:40 PM

Old Post 05-08-2008 v 17:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xaralis
Stálý Člen

Karma uživatele xaralis - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 66

No jestli nicim nehnojis, tak se imho neni cemu divit. Z 15 ti litru zeminy takovyhle kytky ziviny vysajou celkem dost rychle a pak uz jaksi nemaj z ceho, ze..

Kup si nejaky rustovy hnojivo, to PKcko je hlavne na kvet, vubec neobsahuje dusik, kterej je na rust nejdulezitejsi.

Takze zahnoj a snad se to zlepsi. Drzim pesti.

Old Post 05-08-2008 v 21:24 PM
xaralis je offline   Profil uživatele xaralis   Find more posts by xaralis   Foto galerie člena xaralis   Click here to Send xaralis a Private Message   Add xaralis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xaralis
Stálý Člen

Karma uživatele xaralis - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 67

Jinak to zloutnuti odspoda je podle me jasnej nedostatek dusiku... Ten PKckem nespravis, kup nejakou rustovou hnojku.

Old Post 05-08-2008 v 21:25 PM
xaralis je offline   Profil uživatele xaralis   Find more posts by xaralis   Foto galerie člena xaralis   Click here to Send xaralis a Private Message   Add xaralis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
east
Vato Loco

Karma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 68

F!ckz0r: stejně mi to postihlo jdnu kytku minuly rok. Nejprve se to objevovalo na velkých listech, které nakonec odpadly a až už nebylo moc velkých listů, tak si to začalo brát malé v palicích...byl sem nakonec rád, že kytka stihla dozrát...ale tak tak..Zkoušel jsem na to nějaké postřiky proti listovým plísním a padlí, ale nic nepomohlo...

xaralis: kámo, mrkni na to pořádně a uvidíš, že nedostatek živin to zcela jistě není. Je to nějaká nemoc a myslím, že virového původu, páč něco podobného, né-li stejného napadá i angrešty a rybízy...

Zdejší vzduch, toť léčivá kysivelka!

Old Post 06-08-2008 v 00:12 AM
east je offline   Profil uživatele east   Find more posts by east   Foto galerie člena east   Click here to Send east a Private Message   Add east to your buddy list     Navštiv homepage uživatele east! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanacka
Nový Člen

Karma uživatele hanacka - 93% PěstitelskáKarma uživatele hanacka - 93% PěstitelskáKarma uživatele hanacka - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 69



cau lidi , mam ten sam problem s flekamy na listech.
hnojim je pravidelne alga grow + ah roots s upravenym ph na 6.4-6.2.
nemate nekdo tuseni cim je to zpusobene ? popr. reseni toho problemu

Naposledy upravil hanacka 13-08-2008 v 19:39 PM

Old Post 13-08-2008 v 19:24 PM
hanacka je offline   Profil uživatele hanacka   Find more posts by hanacka   Foto galerie člena hanacka   Click here to Send hanacka a Private Message   Add hanacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Azyr
Nový Člen

Karma uživatele Azyr - 77% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 9  

Organika Plíseň nebo hmyz? a co na to? Příspěvek č. 70


Zdravim,
nějaký potvory, či plíseň mi napadli rostliny (viz foto). objevije je se na spodních listech, vršky jsou zatim beze skvrn. Jinak na těch spodcích je to všude (cca 8rostlin). Už mi to nedávno napadla nějaká plíseň - chytla se na stoncích a úplně tu odnoš zahubila. Myslíte že to vydrží do sklizně? nebo je lepší to nějak podchytit, případně jak?? Díky a PEACE

Old Post 17-08-2008 v 10:11 AM
Azyr je offline   Profil uživatele Azyr   Find more posts by Azyr   Foto galerie člena Azyr   Click here to Send Azyr a Private Message   Add Azyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Azyr
Nový Člen

Karma uživatele Azyr - 77% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 71

no jako je mi jasný, že tylisty postupně odumíraj a jak se blíží sklizeň, tak kytka odčerpává z listů živiny, ale to vypadá trochu jinak. Každopádně zatim nezgebly. Stejně bych ale potřeboval radu, co proti plýsním...jak řikám napadá mi to tam taková šedivá plýseň co se chytně na stonku (vypadá to trochu, jak když dřevnatí, ale pak začne odnož ovadat a úplně zatáhne. Jestli mi můžete někdo poradit nějaký šetrný mořidlo. mam to 100% bio, žádný chemky, tak bych si to nerad pokazil. Díky!!!

Old Post 18-08-2008 v 21:08 PM
Azyr je offline   Profil uživatele Azyr   Find more posts by Azyr   Foto galerie člena Azyr   Click here to Send Azyr a Private Message   Add Azyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 72

zkus kuprikol, mnoo a na 100% bio pri boji s plisni zapomen, proste zkus nejakej fungicid ale pokud jses 100%bio magor tak zkus treba neemovej olej bo rozmackanej cesnek s vodou a priste pouzivej hledani. Mnoo a myslim ze bys udelal lip kdybys vyfotil ten shnilej stonek misto listu.

Old Post 19-08-2008 v 06:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
F!ckz0r
Nový Člen

Karma uživatele F!ckz0r - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 73

Zdravím, tak to opravdu bylo ai nedostatkem místa pro kořenový systém.
Kytí přesazeny a už se daly do kupy. Akorát nevím, jestli stihnou dozrát
TAkže dík za rady

Old Post 10-09-2008 v 05:55 AM
F!ckz0r je offline   Profil uživatele F!ckz0r   Find more posts by F!ckz0r   Foto galerie člena F!ckz0r   Click here to Send F!ckz0r a Private Message   Add F!ckz0r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SuperMan
Stálý Člen

Karma uživatele SuperMan - 96% PěstitelskáKarma uživatele SuperMan - 96% PěstitelskáKarma uživatele SuperMan - 96% PěstitelskáKarma uživatele SuperMan - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 116  

Dotaz Svilušky... Příspěvek č. 74



Zdravim společenstvo.......mám problém.....domá mám kytku už v polovině květu a napadly ji svilušky...obědnal sem Vertimec 1.8EC.ale bojim se následků!Jaký je váš názor na tento problém?Díky za každou radua pomoc!thx SuperMan

Out 2007
My 2th OutDoor 08..by (ww) x papaya
Out 09 by SuperMan...czek thys
Mandala 2010
Pálit..........

Old Post 28-09-2008 v 12:39 PM
SuperMan je offline   Profil uživatele SuperMan   Find more posts by SuperMan   Foto galerie člena SuperMan   Click here to Send SuperMan a Private Message   Add SuperMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palinoch
Stálý Člen

Karma uživatele palinoch - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 108  

Příspěvek č. 75

svilusky su pliaga. na zaciatku rastu mi napadli cheese. urcite by neprezila. pomohol omnite 30W jeden postrek druhy na prevenciu a problem vyrieseny. vrele odporucam.

Old Post 28-09-2008 v 14:30 PM
palinoch je offline   Profil uživatele palinoch   Find more posts by palinoch   Foto galerie člena palinoch   Click here to Send palinoch a Private Message   Add palinoch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernymi
Stálý Člen

Karma uživatele cernymi - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 76

Ahoj všem, prosím o vaše zkušenosti s přípravkem BIOan. funguje? neovlivní chuť materiálu? díky!!

Old Post 20-10-2008 v 22:28 PM
cernymi je offline   Profil uživatele cernymi   Find more posts by cernymi   Foto galerie člena cernymi   Click here to Send cernymi a Private Message   Add cernymi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snack
Nový Člen

Karma uživatele snack - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 77

neznám, každopádně prevence v prvních 14-21 dnech čímkoliv zamezí velkému rozšíření čehokoliv!

Old Post 21-10-2008 v 20:23 PM
snack je offline   Profil uživatele snack   Find more posts by snack   Foto galerie člena snack   Click here to Send snack a Private Message   Add snack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 78



Jsou to opravdu svilušky???Otec kutí kaktusy a u něho svilušky vypadaj jinak,,,je to jiný druh asi co vy na to???

Old Post 02-11-2008 v 17:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 79

mám 4 týden květu a bojím se to postříkat nějakou chemkou,pls poradte mi...už nevím co dělat

Old Post 02-11-2008 v 17:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernymi
Stálý Člen

Karma uživatele cernymi - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 80

nejdřív odpověď na vlastní otázku: BIOan je fér.

dosavadní zkušenost vynikající, vřele doporučuju. měl jsem model dost náchylný na plíseń, Critical Mass, venku. preventivně jsem začal ošetřovat bioanem, ještě než se totálně zkazilo počasí, a potom samozřejmě taky, v intervalu 5 - 7 dní, 1 - 2% roztok. kytka zdárně dozrála, ani náznak plísně (každý rok jsem míval). To samé další model - Bluw Widow. Ten přežil ještě horší počasí, poslední dávku bionalu jsem aplikoval den před sklizní.
chuť to nijak neovlivňuje. fungicidní účinek je jenom vedlejší, primárně to je na zlepšení kondice kytky, a myslím, že je to pravda.
teď poslední zkouška - Moby Dick, poslední nesklizená kytka.

Důležité je podle mě včasné a pravidelné ošetřování. má to prý účinkovat i na napadenou kytku (5% roztok) - to jsem nasštěstí nezkoušel.

závěr: začít včas s prevencí a nešetřit přípravkem. plíseń se kytkám zdaleka vyhne.

to sadic: zkus BIOol - přípravek ze stejné řady - insektcid. vlastní zkušenost nemám, v diskuzích jsem se dočetl, že není extra účinný, ale zato je stoprocentně neškodný, můžeš aplikovat těsně před sklizní... je to na bázi potravinářských bílkovin.

Old Post 02-11-2008 v 23:14 PM
cernymi je offline   Profil uživatele cernymi   Find more posts by cernymi   Foto galerie člena cernymi   Click here to Send cernymi a Private Message   Add cernymi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8386590 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív