Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Napoleonův první pokus o INDOOR
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49



Palice seklá dnes v 1 dni flushingu na porovnání chuti před a po.

Naposledy upravil 18-02-2010 v 09:29 AM

Old Post 15-02-2010 v 13:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 50






Tak už se to blíží kdy kytky položí život za mé plíce a kebuli .
Jelikož jsem musel vyčistit jejich výběh abych zamezil možné plísni tak sem je vytáhl ven a trochu prostříhal . (Dělám to vždycky i při outu to se třeba zaseknu 3 hodinky u jedné kytky) a tudíž docela dobře prohlíd a vypadá to velmi mňam ani ruce od klavesnice neodlepím.

A omluva za kvalitu fotek jak už je u mne asi známo

Old Post 16-02-2010 v 13:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51


hmm

Old Post 19-02-2010 v 17:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G.M.O.
Stálý Člen

Karma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% PěstitelskáKarma uživatele G.M.O. - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 484  

Příspěvek č. 52

hmm luxus K+

gmo

Ed Rosental x PPP SCROG

Outdoor 2011

NYCD

zelená zahrádka 2010

ICE první in

do třetice všeho dobrého in

Old Post 19-02-2010 v 18:27 PM
G.M.O. je offline   Profil uživatele G.M.O.   Find more posts by G.M.O.   Foto galerie člena G.M.O.   Click here to Send G.M.O. a Private Message   Add G.M.O. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasty1985
Stálý Člen

Karma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 53

to bude aspoň 1/2 lika hustééé


Ps: Ubal z toho 2 brka

Old Post 19-02-2010 v 18:53 PM
krasty1985 je offline   Profil uživatele krasty1985   Find more posts by krasty1985   Foto galerie člena krasty1985   Click here to Send krasty1985 a Private Message   Add krasty1985 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

No omluva jak cip za kvalitu fotek nejak sem nestihl sehnat fotak a ktomu jsem to pekne loupal na igelitovem pytli v zlute barve jak jsem videl fotky tak me to zhrozilo ale jsou jedine kdy je uroda v cerstvem stavu focena pohromade. Snad jen obrazne viditelne. Jinak nechci tvrdit ze palice jsou tvrde jako sutr ale ty vrcholovky se opravdu povedly za to bych se nestydel ani pri outu.

Old Post 20-02-2010 v 00:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55

Na takove 2 speky bych si netroufl .
Jinak omluva vsem co sledovali grow ze jsem nejak nefotil v dobe sklizne . Mám jednu fotku celku ale je to foceno vga fotakem z telefonu takze uplne hnus . Jak to uschne dam info co to umi a kolik toho je zatim peace.

Old Post 20-02-2010 v 00:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56




Tady jsou ty hnusne fotky ale jedine .

Toť zatím vše o naší popelce 99 v polarní záři

Naposledy upravil 20-02-2010 v 16:12 PM

Old Post 20-02-2010 v 16:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 57

hele todle si udělal pod 250 w? tý we to čumim to bude víc než g/w ,jaký sou palice tvrdý? nebo řidký?podle mě to bude tak 350g ?

Old Post 20-02-2010 v 19:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ether
Stálý Člen

Karma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 58

Krasny, taky verim ve vertikal potencial.
Tip na suche 308 g

FLY on the Sky

Old Post 20-02-2010 v 23:30 PM
Ether je offline   Profil uživatele Ether   Find more posts by Ether   Foto galerie člena Ether   Click here to Send Ether a Private Message   Add Ether to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 59

Tyjo no zas tak moc bych to nevidel. Palice jsou jak ktere vrcholovky vcelku hutne a doufam ze budou tvrde . Je to prvni in takze to v oku nemam necham se prekvapit . Myslim ze pomyslnou hranici G/W neprekrocim ani omylem. I tak se tesim ze si konecne sednu a vychutnam domaci brko se vsim vsudy. Strasne jsem zvedav na chut a zhul :-) o kvantitu nejde.

Old Post 21-02-2010 v 00:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 60

napoleone, to jsou palice jako krava. blahoprani a snaha o podobne K+ leti

Old Post 23-02-2010 v 19:43 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 61





Zdravím tak tady mám dalších pár posklizňových fotek celku. teď prosichá a připravuje se na finální uskladnění. Akorád by mě teda zajímalo kolik G jsem nakonec vytvořil tak musím splašit váhu .

Tímto rozjíždím typovačku !!!


Edit: No ještě připíšu nějaké dojmy a pojmy z toho celku.
Byl to můj první IN a jelikož na G jsem sem od 2007 tak jsem ty 2 roky jen tak sem tam pročítal fórum . Až sem to musel zkusit na vlastní pěst.
Co bych povídal zas tak jednoduché to nebylo ,překážky se našly jako např
Nízká vlhkost vzduchu v počátku 30-40% takže okamžitá koupě zvlhčovačky (mokrý hadr namočený jako knot do hrnku vody moc nepomohl).
Velká teplota ve skříni (postavil jsem ji v pokoji a musel sem držet teplotu v pokoji pod 15 stupňů)
Špatný zástřih (nepovedený FIM) a malé prkotiny.

Ale stálo to zatoooooooo !
Ta krásná vůně co se line po pokoji,ta chuť i vzhled. Tohle mi při neohrabaném outu chybí a hlavně se pokochat krásně kvetoucími a voňavými květy v Zimě ,kdo to může říci ?

Ještě bych chtěl poděkovat jednomu členovi za semínka ! A celému groweru za dobré rady i malé kárání.

Pěstu zdar a při dalším growu jenom s váma !
(gramáž dodám až to zvážím jinak bych to nevážil ,radši nevědět kolik toho člověk zhulí)

Naposledy upravil 24-02-2010 v 18:25 PM

Old Post 24-02-2010 v 17:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LemonJelly
Stálý Člen

Karma uživatele LemonJelly - 51% PěstitelskáKarma uživatele LemonJelly - 51% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 62

Tipnem si celkom krasnych 208,5g, ale prajem rozhodne viac.
Hlavne aby ti to prinieslo co najviac potesenia

Save paper - think before you print.
music rules, yeee
I Scream, You Scream, We All Scream for Ice Cream.
Je zásadný rozdiel medzi expertom a odborníkom. Jeden vie o hovne všetko, druhý vie o všetkom hovno.
ASSHOLE is not an alternative lifestyle!!!

Old Post 25-02-2010 v 08:30 AM
LemonJelly je offline   Profil uživatele LemonJelly   Find more posts by LemonJelly   Foto galerie člena LemonJelly   Click here to Send LemonJelly a Private Message   Add LemonJelly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miguelx
Stálý Člen

Karma uživatele miguelx - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 63

..já zkusím 198 gé a na to jak to ze začátku vypadalo, tak konec byl epesní :-)....

Old Post 25-02-2010 v 08:44 AM
miguelx je offline   Profil uživatele miguelx   Find more posts by miguelx   Foto galerie člena miguelx   Click here to Send miguelx a Private Message   Add miguelx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tripmag
Stálý Člen

Karma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 64

no ja budem optimista a dam ze 228g

inak ked pozeram na tie palky co sa ti podarili tak keby som mal tohtorocny out aspon polovicne tak odpadnem od radosti
este ze som si 5 seeds nechal kto by to bol povedal ze taka lacna genetika robi az take zazraky

Old Post 25-02-2010 v 16:05 PM
tripmag je offline   Profil uživatele tripmag   Find more posts by tripmag   Foto galerie člena tripmag   Click here to Send tripmag a Private Message   Add tripmag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-01-2021 - První pokus indoor- 315W CMH - 27 odpovědí
29-01-2013 - Jikoov první Indoor - 16 odpovědí
19-03-2011 - První pokus o indoor - 76 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7249060 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív